من یه خواب دیدم ،هر کی می تونه تعبیرش کنه بیاد تو.....

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شب یه خوابی دیدم از صبح تا حالا همش تو مخمه ول نمی کنه که اگه می تونین تعبرشو بگین شاید راحت شم.
.
.
.
خوب حالا خوابمو تعریف می کنم البته با عرض شرمندگی خجالت می کشم ولی خوب................:redface:
خواب دیدم...............یه بچه بغلمه یه پسر که بچه من نیست با خودم بردمش بیرون قیافش خیلی برام واضحه معمولا تو خواب قیافه کسایی که تا حالا ندیدمو درست نمی بینم ولی این یکی کاملا یادمه یه کوچولوی خیلی ناز که یه سرهم صورتی تنش بود با جوراب سفید.....
حالا...........شیشه شیر بچه تو دستم بود می خواستم شیرشو بدم ولی نمی شد شیشه شیر خراب بود سوراخ بالای سرش بزرگ بود و شیر یه دفعه می ریخت تو حلق بچه منم می ترسیدم بهش بدم یواش می بردم که نپره گلوش بچه خفه نشه دیدم نمی شه گفتم برم براش آبمیوه بخرم می خواستم پرتغال بخرم گفتم نه ترش می شه نمی تونه بخوره سیب خریدم به ئفروشنده گفتم سیب می خوام رفت یه دونه گرمشو از تو آفتاب آورد گفتم آقا این گرمه خنکشو بدین یکی از تو یخچالش داد حتی قیافه فروشنده هم یادمه ....بعد ندیدم که چی شد بهش دادم یا نه بزرگیشو دیدم 8 یا9 سالش بود با هم رفته بودیم یه جایی که بناهای قدیمی داشت تاریک بود توشون می خواستم برم تو بعد گفتم نه من می ترسم نریم تو.......بعد هم که زنگ ساعتو......پر
.
.
.
خوب حالا تعبیرش کنین ببینم............

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من شب یه خوابی دیدم از صبح تا حالا همش تو مخمه ول نمی کنه که اگه می تونین تعبرشو بگین شاید راحت شم.
.
.
.
خوب حالا خوابمو تعریف می کنم البته با عرض شرمندگی خجالت می کشم ولی خوب................:redface:
خواب دیدم...............یه بچه بغلمه یه پسر که بچه من نیست با خودم بردمش بیرون قیافش خیلی برام واضحه معمولا تو خواب قیافه کسایی که تا حالا ندیدمو درست نمی بینم ولی این یکی کاملا یادمه یه کوچولوی خیلی ناز که یه سرهم صورتی تنش بود با جوراب سفید.....
حالا...........شیشه شیر بچه تو دستم بود می خواستم شیرشو بدم ولی نمی شد شیشه شیر خراب بود سوراخ بالای سرش بزرگ بود و شیر یه دفعه می ریخت تو حلق بچه منم می ترسیدم بهش بدم یواش می بردم که نپره گلوش بچه خفه نشه دیدم نمی شه گفتم برم براش آبمیوه بخرم می خواستم پرتغال بخرم گفتم نه ترش می شه نمی تونه بخوره سیب خریدم به ئفروشنده گفتم سیب می خوام رفت یه دونه گرمشو از تو آفتاب آورد گفتم آقا این گرمه خنکشو بدین یکی از تو یخچالش داد حتی قیافه فروشنده هم یادمه ....بعد ندیدم که چی شد بهش دادم یا نه بزرگیشو دیدم 8 یا9 سالش بود با هم رفته بودیم یه جایی که بناهای قدیمی داشت تاریک بود توشون می خواستم برم تو بعد گفتم نه من می ترسم نریم تو.......بعد هم که زنگ ساعتو......پر
.
.
.

چیزی نیس زیاد خورده بودی معدت سنگین بوده پرت و پلا دیدی:D:D

میجو

عضو جدید
خواب هم خوابای قدیم!
ما که جوون بودیم عمرا خواب پرت و پلا میدیدیم.
من تعبیر خوابتو نمیدونم، ولی قول بده اگه ادامشو دیدی واسمون تعریف کنی، مرسی.

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعبیر معبیرو ولش کن
پیشنهاد میکنم یه کلاس بچه داری بری
من نمیدونم اون بچه چی جوری زیر دست تو به 8 یا 9 سالگی رسیده؟؟؟؟؟؟

agha mohandes

عضو جدید
اميدوارم بتوني تعبير مناسبي براي خوابت پيدا كني
.
.
چند هفته پيش بنده خدايي رو تو خواب ديدم .. خيلي از دستم عصباني بود ..
روز بعد همون شخص اومد و منو با خاك يكسان كرد
زودتر از اونچه كه فكرشو مي كردم تعبير شد:biggrin:

ali akbar asadi

عضو جدید
.
.
.
.
.
.
سلام
میگن خوابو هر چی خودت تعبیر کنی همون میشه.0

ENIGMA.

عضو جدید
آخه دوست عزیز
یکی نی ازت بپرسه تو که شیشه شیر نداری می خوای آب پرتقال چه طور به خوردش بدی ؟؟؟؟!!!!
ولی من اگه جای شما بودم قبل بیدار شدن دنبال بابای بچه می گشتم !!!:eek:

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواب زن
و طفل صغیر برعکس تشریف داره
یعنی یه پسر از تو نگهداری میکنه!!!!!!!!!!!!

خاطرخواه داری به طرز وحشتناک!!!!!!!

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست ميگه . شام چي خوردي :surprised:

اولویه............

تعبیر معبیرو ولش کن
پیشنهاد میکنم یه کلاس بچه داری بری
من نمیدونم اون بچه چی جوری زیر دست تو به 8 یا 9 سالگی رسیده؟؟؟؟؟؟

ااااااااااااااااااااااا....................نگو بیچاره من :(

آخه دوست عزیز
یکی نی ازت بپرسه تو که شیشه شیر نداری می خوای آب پرتقال چه طور به خوردش بدی ؟؟؟؟!!!!
ولی من اگه جای شما بودم قبل بیدار شدن دنبال بابای بچه می گشتم !!!:eek:

بچه مال من نبود که..............

خواب زن
و طفل صغیر برعکس تشریف داره
یعنی یه پسر از تو نگهداری میکنه!!!!!!!!!!!!

خاطرخواه داری به طرز وحشتناک!!!!!!!

این یه قلم دیگه واقعا بعیده....:eek:

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولویه............

ااااااااااااااااااااااا....................نگو بیچاره من :(

بچه مال من نبود که..............

این یه قلم دیگه واقعا بعیده....:eek:
نه من اینو تو ابن سیرین خوندم
خواب زن برعکسه!!!!!
خصوصا که میگی بچه غریبه بود!!!!

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدم خواب زن برعکسه ولی این طوری :eek:
چه ربطی به غریبه بودن بچه داره؟؟؟؟؟؟
خوب برعکس یعنی همه چی برعکس
بچه که میگی پسره میشه یه مرد
تو میشی یه بچه
بعدش اون مرده داره از تو نگهداری میکنه
یا شایدم چون برعکسه یه بلایی سرت میاره!!!!!!!

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون بچه خالته
یعنی خیلی به فکرشی و نگرانش(برای غذا دان بهش فکر کردی چی خوبه براش) ولی چیزی نیست(بزرگ شده بود بچه)
خدا(فروشنده) هم چیزی رو که ازش میخوای(سیب=سلامتی بچه) بهت میده

حال کردین؟:surprised:

بیخودی اسمم یوزا رسیف نیست که

تو معبر به دنیا اومدی........:gol: