من که کف کردم ..شمارو نمیدونم

heshmat khan

عضو جدید
از دست اين مداحها چي بگم ديگه !

بيشترشون هدفشون پول گرفتن هستش و چه بازار خوبي هم دارند .

چند وقت قبل كه به مشهد برا پابوس اقا امام رضا رفته بودم در مجاورت ضريح يه مداح مثلا داشت ذكر مصيبت ميخوند و از چشم و ابروي زيباي ابولفضل العباس تعريف ميكرد !!

بجاي اينكه 4 تا حرف درست و حسابي از تاسوعا و عاشورا بگند فقط بلدند اشك و ناله مردمو دربيارند .

itorict

عضو جدید
آقايون و خانوما شلوغش نكنيد همين طور شما دوست اهل سنت
من خودم تخصصم مداحي هست و به جاي آهنگ هاي الكي مداحي رو دوست دارم و همه ي مداحان رو هر هفته مداحي هاي جديدشونو ميگرم
اولا اينو مداح بزرگ و مورد علاقه ي من سيد جواد مقدم خونده كه اونم فقط اون قسمت اولو خونده نه بقيه كه برو بچ فرمودند
بعدشم اون كلا سبكاش همين جوري حالا يه شباهتي پيش اومده و اينكه اين مداحي قبل از سوسن خانم شما خونده كه دارين الكي عليه مداحان تيتر ميزنين
جيگر مداحان ما خيلي هم خوبن نياز به كنترل ندارن و بعضي موقع از عرفان استفاده ميكنن شما هم نگيد حرف هاي الكي
مثلا سري اولي كه حميد عسكري ترانه هاشو داد بيرون اكثرا از سبك اين جناب تقليد محض كرده بود كه همه ي ما دوستان تعجب كرديم
مثلا همين پارسال يه مداحي شور كرد كه امثال به گفته ي پسر داييم كه اركست كار ميكنه يكي از خواننده هاي غربي با تقليد محض از اين اقا ترانشو خونده بود كه پسر داييم خيلي اين آهنگو خوب ميزد.
ضمنا اين جناب مقدم دكتراي مهندسي شيمي دارن و خيلي هم آدم باسوادي هست
هرهفته هم توي تهران جلسه هفتگي ميزاره متاسفانه اسم مكانشو حضور دهن ندارم
حالا چي ميگيد؟

mahifouladi

عضو جدید
یارو مداحه تو محل اومده بود داشت سوسن خانم رو اجرا ميكرد:

حرم طلا
امام حسين
... مي ميرم برات
ميخوام بيام دم حرمتون
... ... ... ... دس بزنم به ضريحتون!
ملت نميدونستن بايد سينه بزنن يا قر بدن؟!

به قول بچه ها ادامه شعر هم باید اینطوری بوده باشه:
...
شدم عاشق شمشیرتون
میخوام بیام در رکابتون
حالا میخوام بیام جنگ بکنم، نگو نه، نگو نمیشه

حالا جنگ, خون، کو اعظم ؟
میگم اسمم یزیده نه اعظم
حالا یزیده، مزیده، خزیده، وزیده هر چی باشه یزید باشه ....
اینــــــــــجوریاس که وضعیت اسفناکی داریم ما. . .!
خاک بر سرشون. آخه اینا که مداح نیستند. اینا دشمنای اسلامند. واقعا چه آدمای مزخرفی پیدا میشن.