منع نوازندگی زنان برای اجرای سرود ملی

ilili

عضو جدید
به هیچ عنوان این تاپیک بی محتوا نیست بلکه جای بحث بسیار داره
چرا خانم ها اجازه ی نوازندگی در کنسرت ها رو ندارن؟؟حتی با حجاب کامل!!!
این موضوع فقط در مورد مجموعه های ورزشی نیست در بسیاری از شهرستان ها کلا خانم ها این اجا زه رو ندارند مگر در کنسرت های کارگاهی
حتی یادمه در یکی از کنسرت های کارگاهی به خانم ها گفته شده بود به گونه ای بشینند که روشون تقریبا به دیوار باشه
افراد حاضر در اون جمع به هنر علاقه دارند و اومدن که از شنیدن موسیقی لذت ببرن جنیست نوازنده واقعا برای کسی مهم نیست
امیدوارم هر چه زودتر به این موضوع رسیدگی شه و این مشکل حل بشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هیچ عنوان این تاپیک بی محتوا نیست بلکه جای بحث بسیار داره
چرا خانم ها اجازه ی نوازندگی در کنسرت ها رو ندارن؟؟حتی با حجاب کامل!!!
این موضوع فقط در مورد مجموعه های ورزشی نیست در بسیاری از شهرستان ها کلا خانم ها این اجا زه رو ندارند مگر در کنسرت های کارگاهی
حتی یادمه در یکی از کنسرت های کارگاهی به خانم ها گفته شده بود به گونه ای بشینند که روشون تقریبا به دیوار باشه
افراد حاضر در اون جمع به هنر علاقه دارند و اومدن که از شنیدن موسیقی لذت ببرن جنیست نوازنده واقعا برای کسی مهم نیست
امیدوارم هر چه زودتر به این موضوع رسیدگی شه و این مشکل حل بشه

سالن همایش های برج میلاد!.............

[h=3]تصاویر/ کنسرت عليرضا قرباني با حضور بانوان نوازنده[/h]
این اتفاق در تهران افتاده........پس در سطح این شهر ابتدای امر صحبت میکنیم.......

کنسرت چرا رفتی همایون شجریان........

کد خبر: ۲۰۱۵۷۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۱​

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه مثال های نقضی هستند که عده ای استفاده کنند برای رد کل یک ادعا،مثلن شما بگو زمین گرد ـه،بعد یک عکس از یک دشت میگیرن میگن ببین ببین! کجاش گرده دیوانه!کاملن هم صافه!!

خب قضیه ی این نوازندگی هم همینه،من امیدوارم بیان این ممنوعیت هارو به صفر برسونن و آزادی علایق بیشتری بدن.مثلا بشه براحتی کلاس دنس خانم ها رو افتتاح کرد (حالا میان 4تا عکس میزارن که ببین خیلی هم زیاده!) ولی منظورم قانونیه.یعنی براحتی و با قانون بتونن اینکارو انجام بدن.توی تلویزیون از ساز های مختلف بگن،ناسلامتی ایران مهد هنر بوده و هست و البته عده ای در حال خاموشیش هستند.

خلاصه ممنوعیت کنسرت ها هم صیغه ای شده،میان خواننده ها رو طبقه بندی میکنن به فراری،زیرزمینی،با مجوز،و مخلصان،بعدش کنسرت های فراری و زیرزمینی که هیچ،مجوز دار ها رو بر اساس نظر امام جمعه ی شهر اجرا می کنن یا نمیکنن،مخلصا هم که تو تلویزیون و دشت و صحرا همه جا امکاناتشون فراهم میشه مشکلی نیست.

خلاصه من که فقط اگر 4تا دونه عدالت ببینم اونم نزدیک تهران و شهرهای ترک زبان هست،چراکه میتونن بهتر از حق خودشون دفاع کنن،ولی وقتی از بالا ظالمانی باشند،براحتی مشخص میشه که جاییکه نمیتونن بخوبی از حق خودشون دفاع کنن مث شهر های کوچیک،چگونه غل و زنجیر میکنن.

موفق باشید :)

ilili

عضو جدید

سالن همایش های برج میلاد!.............

تصاویر/ کنسرت عليرضا قرباني با حضور بانوان نوازنده

این اتفاق در تهران افتاده........پس در سطح این شهر ابتدای امر صحبت میکنیم.......

اقای محممد با همه ی احترامی که برای شما دوست عزیز قائلم باید بگم شما پست من رو با حالت تهاجمی خوندید.لطفا با تامل و ارامش بحث رو دنبال کنید که لازم نباشه برای پیدا کردن این عکس ها به زحمت بیفتید
من نگفتم در کل ایران خانم ها اجازه حضور در کنسرت های رسمی رو ندارند من گفتم در بسیاری از شهرستان هاااا
دقت کنید در بسیاری از شهرستان هاا
باز هم تکرار میکنم این ممنوعیت در کل ایران نیست در بسیاااااری از شهرستان هااااا خانم ها اجازه ی حضور در کنسرت های رسمی رو ندارند

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقای محممد با همه ی احترامی که برای شما دوست عزیز قائلم باید بگم شما پست من رو با حالت تهاجمی خوندید.لطفا با تامل و ارامش بحث رو دنبال کنید که لازم نباشه برای پیدا کردن این عکس ها به زحمت بیفتید
من نگفتم در کل ایران خانم ها اجازه حضور در کنسرت های رسمی رو ندارند من گفتم در بسیاری از شهرستان هاااا
باز هم تکرار میکنم این ممنوعیت در کل ایران نیست در بسیاااااری از شهرستان هااااا خانم ها اجازه ی حضور در کنسرت های رسمی رو ندارند

محمد اقا دوست عزیر هیچ کس نیست -حتی دوست عزیز دوستش هم نیست -لطفا رعایت کنید دوستان

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه دارید شورش را در میاریدا.
اینقدر دختر و پسر از همدیگه نقل و قول نگیرید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای محممد با همه ی احترامی که برای شما قائلم باید بگم شما پست من رو با حالت تهاجمی خوندید.لطفا با تامل و ارامش بحث رو دنبال کنید که لازم نباشه برای پیدا کردن این عکس ها به زحمت بیفتید

سلام علیکم......ببینید هم رشته ای بنده خود چه نوشته اید و بنده چه گفتم .....عنوان تاپیک در قبال یک ناهماهنگی مربوط به یک همخوانی داخل ورزشگاهی در تهران است......تاپیک از این منظر بی محتواست که یک مسئله نادر در شهر تهران اشاره کرده و بر این اساس با یک عقده گشایی به تعدادی از هموطنان توهین کرده

اما در قبال حرف شما.....حرف شما مصداقی و صحیح نیست .......مثل این میمونه که وقتی در شهر مشهد اجازه برگزاری یک کنسرت هم داده نمیشه .........بخوایم بگیم کل کشور این جنین است .....نه خانم مهندس
دو دولت قبل و دولت قبل .......گروه آرین بودن ......در دولت قبل بسیاری از سرود ها که حتی از تلویزیون پخش میشد خانم ها حضور داشتند.......در دولت حاضر هم اگر فاکتور بگیرم ممنوع التصویرها را ......در این دولت جلوی وزیر ارشاد خانم ها نه یه صورت هم خوانی بلکه خیلی راحت کار خودشون رو کردن که این بخش مشکل دار است ......و دل هر بچه مومنی چه مرد و چه زن رو به لرزه در میاره .....
اما در قبال موسیقی غیر غنا ......عملا هیچ مشکلی نیست .......چرا در برخی شهرها پذیرفته نیست و این نه خواست مسئولین بلکه خواست اکثزیت مردم است ......وقتی هم که یک عده از آزادی که داده میشود سواستفاده میکنند ......و متاسفانه وزارت ارشاد آقای جنتی به دنبال توجیهات مسخره میگردد و از طرفی یک عده نماینده به دلیل ترس از دست دادن میز حاضر به استیضاح همچین فردی نیستند ..........فضا برای اینکه یک فضای مناسب بشه که گفته بشه موسیقی غیر غنا حتی اگر زن نباشه مشکل دار نیست امکان وجودش نیست .......

این وضعیت تقریبا مشابه ورزشگاه هاست......البته یک چند درجه پائین تر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تروریستی عزیز.راهت نمیدند.تو خوشت میاد داعشی ها بیان به کشورت؟

گرگ ها خوب بدانند: در این ایل غریب.
........گر پدر رفت ُ تفنگ پدری هست هنوز.

............گر چه نیکان همگی بار سفر بر بستند.

..........شیر مردی چو سید علی خامنه ای هست هنوز.

..............گر امام شهدا نیست کنون در برمان.

خلف سالم و مظلوم علی خامنه ای هست هنوز.

.
.
.
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]گرگها خوب بدانند که ما[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ما نه از گرگ بترسیم نه از مرگ و نه از شمر و یزید[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]عاشقان را غم یار است مزید[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]چون که از ناحیه حضرت حق فیض دمادم برسید[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]در همه دیر مغان حمد خدا راست مزید[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]که در این ایل غریب[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]گر پدر رفت یکی مرد خدا هست هنوز[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]گرچه ما یاد خمینی نتوانیم فراموش کنیم [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]باز منت ز خداست[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]که یکی آیت حق رهبر ما بر سر ما هست هنوز
.
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]گرگ ها خوب بدانند که این ایل غریب[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ره صد ساله خون پدران است همی[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]چه بس از حلقه عشاق که سر نیک بباخت[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]چه بس از حلقه پاکان که به خون رزم کهن را بشتافت[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]رخ معشوقه جلا داد به شمشیر فزون[/FONT]

آخرین ویرایش:

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که دروغگو کسی است که فراموش کار است..کی دروغگو است همه در پیشگاه خداوند و پیش خودمون تکلیفمون مشخصه.....دست انتشارتون زد پائین؟:smile:......در قبال حق الناس...به شما تبریک میگم یکی از تهمت هایی که زدید در این دنیا همین مسئله بود........ و جالب است که از ماجرا اصلا اطلاعی هم ندارید......البته نیازی هم نیست که بدانید :redface:...منظورم ماجرای حق الناس است.....من هیچ وقت همچین ادعایی نه کرده ام و نه دارم..........من اصلا خودم رو مومن هم نمیدونم نام کاربری آرامش یخی! و در ضمن در قبال دوست عزیز!.......نه شما و نه هیچ نامحرم دیگه دوست عزیز بنده نیست ..........یک بار سر همین مسئله تو این باشگاه ماجرا داشتیم.....ظاهرا تابوشکنی یک عده برای عادی سازی ها ادامه دار شده ........بازم گلی به گوش جمال شما .......که از این حرف برای مظلوم نمایی و حرف های بی اساس تراوشات ذهنی (البته شما ذهن پاکی دارید.......و یک دلیل تا قبل ماجرای اخیر که بنده برای شما احترام قائل بودم همین مسئله بود) استفاده نکردید

عادت ندارم........مسائل خصوصی رو عمومی مطرح کنم..........خیر پیش
نام کاربری محمد آقا اینهمه عصبانیت برای قلب شما اصلا خوب نیست ..

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
در باب خصوصی و عمومی، شما اگر مایل به بحث در فضای خصوصی باشین هم پیام خصوصی من و هم پروفایل من به روی تمام باشگاه بازه! اینکه یه سنگ پرت کنی و در بری تو حوصله ی من نمی گنجه و بار دیگه هم اگه بیاین تو کامنت من منو به دروغگویی متهم کنین و دربرین بازهم همینجور برخورد می کنم... تازه اینبار خیلی صبر به خرج دادم اما شما پافشاری کردین روی گستاخیتون!
باز خوبه بعد اینهمه بحث فهمیدین من نامحرمم... البته قبل ازینها هم بارها مستقیما از خود من شنیده بودین ... امیدوارم بار آخری باشه که فراموش کردین!
پیام خصوصی خیلی مسیر کجیه و سخته که کسی بخاد پیام شخصی بده
راحت ترش اینه که چندین تاپیک شما رو پیدا کنن و هر تکه از پیامشون رو به تعداد کارکترهایی که در قسمت امتیاز جامیشه بنویسن و اگر هم پیام طولانی باشه ملالی نیست از قسمت جستجوی ارسال های شما میتونن پست های متعددی رو در تاپیک های متعدد پیدا کنن و پیامشون رو به این شکل خیلی راحت کامل کنن.
نام کاربری آرامش یخی شما میخواهید با این حرفا رو کار ناپسندتون سرپوش بذارید !
دلم برات تنگ شده بود نام کاربری آرامش یخی :D

بالا