مناظره

مناظره

• موافق

رای: 12 85.7%
  • مخالف

رای: 2 14.3%

• مجموع رای دهندگان
    14

mamadj

عضو جدید
واسه چی میخواین بحث کنید؟؟؟؟؟واسه چی مناظره کنیین؟؟؟...نونتون نیست یا آبتون؟؟؟
تازه کسی که این تاپیکو زده...قورباغه انداخته رو میزو رفته....عزیزه من بیا مشخص کن که سری چی باید همدیگره بزنیم.......موفق باشین

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه چی میخواین بحث کنید؟؟؟؟؟واسه چی مناظره کنیین؟؟؟...نونتون نیست یا آبتون؟؟؟
تازه کسی که این تاپیکو زده...قورباغه انداخته رو میزو رفته....عزیزه من بیا مشخص کن که سری چی باید همدیگره بزنیم.......موفق باشین

برای اینکه دو تا خوبش رو بندازیم به جون هم خودمون بشینیم تماشا کنیم صفا...
اوکی؟

mamadj

عضو جدید
برای اینکه دو تا خوبش رو بندازیم به جون هم خودمون بشینیم تماشا کنیم صفا...
اوکی؟

من با مناظره موافقم ولی از نوع تخریب نباشه.......نه.مثل این دیونه ها که میاین چرت میگن میرن....مردم ما هم بدتر..میشنن نگاه میکن..همدیگرو میزنن.....خنده دار تر از این که بچه خواهرم بعد از دیدن مناظره ها میگفت موسوی برنده شد....مثل اینکه کشتی کج نگاه کنه:biggrin::biggrin:

haydiii

عضو جدید
من با مناظره موافقم ولی از نوع تخریب نباشه.......نه.مثل این دیونه ها که میاین چرت میگن میرن....مردم ما هم بدتر..میشنن نگاه میکن..همدیگرو میزنن.....خنده دار تر از این که بچه خواهرم بعد از دیدن مناظره ها میگفت موسوی برنده شد....مثل اینکه کشتی کج نگاه کنه:biggrin::biggrin:[/QUO
موافقم

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با مناظره موافقم ولی از نوع تخریب نباشه.......نه.مثل این دیونه ها که میاین چرت میگن میرن....مردم ما هم بدتر..میشنن نگاه میکن..همدیگرو میزنن.....خنده دار تر از این که بچه خواهرم بعد از دیدن مناظره ها میگفت موسوی برنده شد....مثل اینکه کشتی کج نگاه کنه:biggrin::biggrin:

ایکزکلی;)