معني برخي کلماتي که از زن‏ها مي‏شنويد

ahmadlinux

عضو جدید

خبٌ: اين کلمه‏اي است که زنان براي پايان دادن به مکالمه‏ هايي استفاده مي‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما بايد خفه‏ بشويد.‏
پنج دقیقه: اگر مشغول لباس‏پوشيدن است يعني حداقل نيم ساعت. هرچند پنج دقيقه دقيقاً معادل پنج دقيقه است اگر به شما پنج دقيقه بيش‏تر زمان جهت تماشاي فوتبال داده شده باشد.‏
هيچٌي: اين آرامش قبل از توفان است. معني و مفهوم آن اين است که بايد به شدت گوش‏ به‏ زنگ باشيد. بحث‏هايي که با هيچي شروع مي‏شوند، غالباً با خبٌ تمام مي‏شوند.‏
بفرماييد: اين کلمه اصلاً ربطي به اجازه دادن انجام کاري ندارد. “اگه جرئت داري” در آن مستتر است.
آه بلند: اين در حقيقت يک کلمه محسوب مي‏شود که معمولاً درست فهميده نمي‏شود. آه بلند يعني او فکر مي‏کند شما يک احمق به ‏دردنخور هستيد و او نمي‏داند چرا دارد وقت‏ش را با ماندن و بحث با شما سر هيچٌي تلف مي‏کند.
اشکال نداره: اين يکي از خطرناک‏ترين جملات‏ي است که زن شما ممکن است به شما بگويد. اشکال نداره يعني اون به زمان طولاني‏تري احتياج دارد که تصميم بگيرد شما چگونه بايد تاوان اين اشتباه‏تان را پس بدهيد.‏
ممنون: از شما تشکر مي‏کند. فقط بگوييد خواهش مي‏کنم. هيچ حرف اضافه‏اي نزنيد. خيلي ممنون مي‏تواند نشان دهنده يک خطر بالقوٌه باشد.
اصلاً هرچي: اين ترکيب براي گفتن دهنت سرويسه يا رو ببرن استفاده مي‏شود.
نگران‏ش نباش عزيزم، خودم انجام مي‏دم: يک جمله بسيار خطرناک ديگر. به معني آن‏که اين کار به دفعات متعدد به شما محول شده و حالا تصميم گرفته خودش دست به کار شود. اين حالت معمولاً منجر به حالتی خواهد شد که شما بپرسيد چي شده؟.

آخرین ویرایش:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود ! ميشه اين تاپيك رو ادامه بديد تا معني بقيه حرفائي كه خانمها بكار مي برند رو بدونيم . اخه اخيرا متوجه شدم بيشتر حرفهاي خانمها برعكس اون چيزيه كه در ابتدا ازشون برداشت ميشه ! :w20: :w20: :w19: :w19:

اصلا كاش يك فرهنگ لغت در مورد زبان خانمها تهيه بشه !! :w42: :w05: :whistle: :whistle:

ahmadlinux

عضو جدید
جالب بود ! ميشه اين تاپيك رو ادامه بديد تا معني بقيه حرفائي كه خانمها بكار مي برند رو بدونيم . اخه اخيرا متوجه شدم بيشتر حرفهاي خانمها برعكس اون چيزيه كه در ابتدا ازشون برداشت ميشه ! :w20: :w20: :w19: :w19:

اصلا كاش يك فرهنگ لغت در مورد زبان خانمها تهيه بشه !! :w42: :w05: :whistle: :whistle:
تهیه میکنیم
خوب هر کی دوست داره اسمش توی نویسنده ها باشه شروع کنه فقط خانم ها تاید یا رد کنند ونه چیز دیگه

shadmehrali

عضو جدید

موافقم

farzan001

عضو جدید
وقتی میگه کاری به کارم نداشته باش یعنی یه کم نازمو بکش دیگه.
وقتی میگه نه دیرت میشه نمیخواد منو برسونی یعنی منو برسون حال ندارم تنها برم یا با تاکسی.

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا نه ما مردا حرف زنارو میفهمیم نا اونا حرف مارو.
وقتی دوست دخترتون اس ام اس میده و حالتونو میپرسه بهش بگید حالتون خوب نیست و اصلا حوصله ندارید. یهو فرتی زنگ میزنه و با اینکه شما بهش گفتید حوصله ندارید ولتون نمیکنه . خلاصه اونقدر زنگ میزنه که شما دو کار میتونید انجا بدید. یا جواب بدید یا خاموش کنید. اگه خاموش کردید که پوستتون کنده است. اگه جواب بدید شروع میکنه به اینکه چی شده و از این حرفا. بعدش که میگید نمیتونید صحبت کنید تازه مصیبت شروع میشه. بر میگرده ولی من الان نیاز دارم با تو صحبت کنم چون اصلا حالم خوب نیست. شما میگید نمیتونید صحبت کنید و اون میگه باید صحبت کنی. خلاصه این داستان اونقدر ادامه پیدا میکنه تا مثل من گوشی قدیمی رو بکوبید به دیوار و برید یه 5800 بگیرید. راستی 5800 گوشیه خوبیه ها!!:D:D:D

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
وقتی ناراحتیم و ازمون میپرسید که چی شده؟و در جواب میشنوید میخوام تنها باشم دقیقا معنیش اینه که تنهام نذار.باهام حرف بزن.
چرا همش از فعل معكوس استفاده ميكنين شماها......:surprised:
سرگيجه گرفتيم ما مردا.....:confused:

Amir.27

عضو جدید
خبٌ: اين کلمه‏اي است که زنان براي پايان دادن به مکالمه‏ هايي استفاده مي‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما بايد خفه‏ بشويد.‏
پنج دقیقه: اگر مشغول لباس‏پوشيدن است يعني حداقل نيم ساعت. هرچند پنج دقيقه دقيقاً معادل پنج دقيقه است اگر به شما پنج دقيقه بيش‏تر زمان جهت تماشاي فوتبال داده شده باشد.‏
هيچٌي: اين آرامش قبل از توفان است. معني و مفهوم آن اين است که بايد به شدت گوش‏ به‏ زنگ باشيد. بحث‏هايي که با هيچي شروع مي‏شوند، غالباً با خبٌ تمام مي‏شوند.‏
بفرماييد: اين کلمه اصلاً ربطي به اجازه دادن انجام کاري ندارد. “اگه جرئت داري” در آن مستتر است.
آه بلند: اين در حقيقت يک کلمه محسوب مي‏شود که معمولاً درست فهميده نمي‏شود. آه بلند يعني او فکر مي‏کند شما يک احمق به ‏دردنخور هستيد و او نمي‏داند چرا دارد وقت‏ش را با ماندن و بحث با شما سر هيچٌي تلف مي‏کند.
اشکال نداره: اين يکي از خطرناک‏ترين جملات‏ي است که زن شما ممکن است به شما بگويد. اشکال نداره يعني اون به زمان طولاني‏تري احتياج دارد که تصميم بگيرد شما چگونه بايد تاوان اين اشتباه‏تان را پس بدهيد.‏
ممنون: از شما تشکر مي‏کند. فقط بگوييد خواهش مي‏کنم. هيچ حرف اضافه‏اي نزنيد. خيلي ممنون مي‏تواند نشان دهنده يک خطر بالقوٌه باشد.
اصلاً هرچي: اين ترکيب براي گفتن دهنت سرويسه يا رو ببرن استفاده مي‏شود.
نگران‏ش نباش عزيزم، خودم انجام مي‏دم: يک جمله بسيار خطرناک ديگر. به معني آن‏که اين کار به دفعات متعدد به شما محول شده و حالا تصميم گرفته خودش دست به کار شود. اين حالت معمولاً منجر به حالتی خواهد شد که شما بپرسيد چي شده؟.

دستت درد نكنه خيلي باحال بود :w15:

سئول

عضو جدید
وقتی بعده از قهر کردن و چهار پنج ماه اس می دن حالتو می پرسن
بدون کار واجبی در پشتش نهان شده

سئول

عضو جدید
وقتی وسط حرفاشون با حرکت سر و اینا جواب میدن
یعنی باید سریعاً برید سراغ ناز کشیدن و قربون صدقه رفتن !

سئول

عضو جدید
وقتی می گن جوابمو بده یعنی اگه ندی ارتباط تا اطلاع ثانویه قطع خواهد شد!

سئول

عضو جدید
وقتی نازشونو میکشین و عکس العملی نمی بینید یعنی دو حالت وجود داره :
1- خیلی دارن خودشونو کنترل می کنن که نپرن تو بغلتون
2- خیلی کمه . بیشتر از اینا ناز دارن که باید خریداری بشه !

سئول

عضو جدید
وقتی نازشونو می کشید و با رو ترشی اونا مواجه میشید دو حالت وجود داره :
1- از روش پیش گرفته ی شده واسه ناز کشی خوششون نمیاد
2- کمه . باید بیشتر نازشونو بکشید !!

سئول

عضو جدید
وقتی نازشونو می کشید و با روی باز بهتون لبخند می زنه دو حالت وجود داره :
1- اینکه دیگه باید دهنتو ببندی چون نوبت اونه
2- اینکه مهربانانه داره بهت می فهمونه که کمه . باید بیشتر نازشو بکشی !!!

سئول

عضو جدید
از سه حالت اخیر درمیابیم که از شش مورد سه مورد مشابه در شرایط متفاوت وجود داره!!!
اینکه باید بیشتر نازشونو بکشید.
پس توصیه میشه همیشه عمل تلاش بیشتر رو اهمیت بذارید تا از آسیب رسوندن به خودتون جلوگیری به عمل بیارید :d

سئول

عضو جدید
وقتی میگن موهام امروز چقد به هم ریختس یعنی :
از آرایش جدید موهام تعریف کن . ببین چقده خوشگلم !!

سئول

عضو جدید
وقتی می بینید که دارن خنده ی خودشونو کنترل می کنن یعنی:
علاقه ای نسبت به شما هست ولی الان اولویت با کتک و ایناست :d

سئول

عضو جدید
وقتی میگن دیگه چه خبر یعنی:
از اولین لحظه ای که دفعه ی قبل ازشون جدا شدی تا قبل ازین که این سوال پرسیده بشه رو میخوان توضیح بدن!!

سئول

عضو جدید
یه جمله که دخترای عاقل زیاد ازش استفاده می کنن اینه :
حالا بذار واسه بعداً .
این جمله می تونه تحت شرایط مختلفی بیان بشه که بررسیشون میکنیم.
1- اگه با لبخند باشه : یعنی هیچ جوره ولش نکن ادامه بده که بدجور باحاله
2- اگه در حالت عادی با کمی کشیدن صدا باشه : یعنی اول منتمو بکش بعد حتما ادامه بده
3- اگه با ناز بیان بشه : یعنی چرا انقد دیر اقدام کردی . زود باش دیگه
4- اگه مهربانانه بیان بشه: یعنی فقط یکبار دیگه میشه که تکرار بشه . بعد از ازون کتکه !
5- اگه با ناراحتی بیان بشه : همون دفعه ی بعده مرحله 4 هست !! :d مثل آدم تمومش کن :d

سئول

عضو جدید
وقتی به یه دختر خانم می گید دوست دارم ممکنه با حالات مختلفی روبه رو بشید عبارتند از:
1- خجالت : دستت درد نکنه . حالا بازم بگو
2- خجالت با پایین آوردن سر و نگاه از بالای چشم: یعنی اوضاع زیاد خوب نیست . راحت نیستم . دستت درد نکنه . بذار واسه بعد
3- درشت شدن چشم ها : ممکنه بعد از درشت شدن چشم ها حالتهای زیر رخ بده
1-3 - دیگه ازین بهتر نمیشه
2-3 - تو غلط کردی خوشت اومده
3-3 - یعنی میشه بازم بهم بگی !!
4- بی تفاوت بودن : بمیری سنگین تری !
5- عصبانی شدن با داد و فریاد : این حرکت مخصوص دخترای آتیش پاره می باشه که علاقه ی خودشونو نسبت به این حرف و اشتیاقشون برای شنیدن مجدد اون رو به این صورت بیان میکنن !
6- عصبانی شدن و رفتن : یعنی هنوز در موردش فکر ندارن که نظر بدن . پس همیشه به صورت پیش فرض با این حادثه رو به رو میشید. اصرار نکنید که کار خراب میشه :d

سئول

عضو جدید
وقتی میگن هوا چقد خوبه در جاهای مختلف معانی مختلفی داره :
1- اگه خونه باشید یعنی بریم بیرون بگردیم
2- اگه بیرون باشید یعنی حواستو جمع کن هروقت هوا خوب بود بازم منو بیاری بیرون . من هی نیام بگم.
3- اگه در حال بیرون رفتن هستید : یعنی عجله کن و اشتیاقش خیلی زیاده (الهی!!)
4- اگه در حال برگشتن هستید : یعنی سر فرمون کج کن بریم یه جا دیگه . خونه تعطیله !!

سئول

عضو جدید
حالا یکی از اون پرکاربرداش
. وقتی میگن دوست دارم حالات زیر رخ میده :
1- اگه در جای آرومی باشید و همه چی آروم باشه با سکوت ، یعنی تو چرا اول بهم نگفتی . من که دوست دارم حالا شروع کن به قربون صدقه رفتن من
2- اگه مکان شلوغ باشه یعنی واقعا دوست داره چون جای خلوت یا روش نمیشه! یا نمی خواد زیاد روت زیاد بشه!!
3- اگه ته جملش با تندی و یه حرکت بدنی همراه باشه : یعنی دیگه دیگه :d
شرمنده دیگه بیشتر ازین در مورد این جمله نمیشه توضیح داد. چون با قوانین اینجا تضاد پیدا می کنه !:d

سئول

عضو جدید
وقتی می گن خستم نباید دست از کاری بکشید باید اون کارو به کار دیگه تبدیل کنید
یا اگه بیکار بودید دست به کار بشید...