معرفی سایت

apadana34

عضو جدید
می خواستم سایت یا محلی رامعرفی کنید که در زمینه رشته های دانشگاهی و انتخاب رشته خصوصا رشته های فنی و مهندسی
فعال باشه. من می خوام رشته ای را انتخاب کنم که نیاز به گرفتن اطلاعات و پرسش و پاسخ است. اگه سایت فعالی را می شناسید
معرفی کنید.

Amin.M.1986

عضو جدید
می خواستم سایت یا محلی رامعرفی کنید که در زمینه رشته های دانشگاهی و انتخاب رشته خصوصا رشته های فنی و مهندسی
فعال باشه. من می خوام رشته ای را انتخاب کنم که نیاز به گرفتن اطلاعات و پرسش و پاسخ است. اگه سایت فعالی را می شناسید
معرفی کنید.
میدونم توی تالار آموزشگاه های تهران مشاور تحصیلی هم هست و وابسته به آموزش و پرورش هم هست!!

apadana34

عضو جدید

سایت یا انجمن اینترنتی فعال چطور؟
کلا من در انتخاب رشته بدجوری به بن بست رسیدم . نیاز شدید به اطلاعات و مشورت دارم و باید هرچه سریعتر یک رشته که به احتمال زیاد فنی و مهندسی است را انتخاب کنم.اما یا جای یا علم و اگاهی پیدا نمی کنم یا بلد نیستم چطور از این بن بست بیرون بیام. که در اینده از انتخابی که کردم پشیمان نباشم .من نمی دانم چطور دیگران می فهمند چی می خوان و باید چه کار کنن

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
شما یک هفنه ی دیگه صبر کن
هر سال موقع انتخاب رشته کنکور که میشه دانشگاه امیرکبیر می آید
رشته هایی که تو دانشگاه خودش دارد را توضیح میده و مشاوره می گذارد
شرکت در معرفی رشته برای عموم آزاد است

apadana34

عضو جدید
یعنی 15 مرداد.
کجا هستش؟ اینترنت یا خود دانشگاه .
چطوری بعضی ها می دانند که چه کارباید بکنند وراهشون چیه ؟شاید چون اطلاعات لازم برای یک تصمیم گیری را بدست می ارند.

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
زمان دقیقش را نمی دانم.
ولی زمانش همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری است.
تو خود دانشگاه امیرکبیر است.
هر رشته ای که دانشگاه امیرکبیر داشته باشد یک غرفه دارد چند دانشجو نیز در غرفه ها هستند و به سوالات پاسخ می دهند.
هر رشته هم یک کنفرانس معرفی رشته داره که اساتید می آیند و طبق برنامه انجام می شود.

شما صبر کن سازمان سنجش رتبه ها را اعلام کند. سپس به سایت داشگاه امیرکبیر مراجعه کن تا از ریز برنامه هایشان مطلع شوی

Amin.M.1986

عضو جدید

سایت یا انجمن اینترنتی فعال چطور؟
کلا من در انتخاب رشته بدجوری به بن بست رسیدم . نیاز شدید به اطلاعات و مشورت دارم و باید هرچه سریعتر یک رشته که به احتمال زیاد فنی و مهندسی است را انتخاب کنم.اما یا جای یا علم و اگاهی پیدا نمی کنم یا بلد نیستم چطور از این بن بست بیرون بیام. که در اینده از انتخابی که کردم پشیمان نباشم .من نمی دانم چطور دیگران می فهمند چی می خوان و باید چه کار کنن
خب اونی که بهت گفتم انجمن اینترنتی هست دیگه

kakooey_m

عضو جدید
می خواستم سایت یا محلی رامعرفی کنید که در زمینه رشته های دانشگاهی و انتخاب رشته خصوصا رشته های فنی و مهندسی<br>
فعال باشه. من می خوام رشته ای را انتخاب کنم که نیاز به گرفتن اطلاعات و پرسش و پاسخ است. اگه سایت فعالی را می شناسید<br>
معرفی کنید.
<br><br>توی سایت گزینه 2 در مورد رشته ها توضیحات خوبی داره<br>یه سری بهش بزن<br>

بالا