معرفی بچه های اقتصاد کشاورزی

gholle

عضو جدید
سلام...باشه...هیچ مشکلی نیست
منم مریم هستم دانشجو ترم هفتم اقتصاد

علیک سلام خانوم گل

مریم خانومی من دختر نیستم.خودمو که معرفی کرده بودم.میبینم که لازمه بازم اینکارو بکنم...جعفر طاهری هستم.خرداد ماه لیسانس اقتصادکشاورزی ګرفتم الانم دارم برا ارشد باغبانی میخونم.....

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مریم خانومی من دختر نیستم.خودمو که معرفی کرده بودم.میبینم که لازمه بازم اینکارو بکنم...جعفر طاهری هستم.خرداد ماه لیسانس اقتصادکشاورزی ګرفتم الانم دارم برا ارشد باغبانی میخونم.....
اقا شرمنده...از بس من کم حافظم و بی دقت...ببخشید واقعا
خوب کردین که دوباره خودتونو معرفی کردین...
جدا؟؟؟؟؟؟؟
منم دوست دارم واسه ارشد باغبانی بخونم...
کجا میخونبن؟ چه کتابایی رو خوندین واسه کنکور؟ سختتون نبود؟

gholle

عضو جدید
اقا شرمنده...از بس من کم حافظم و بی دقت...ببخشید واقعا
خوب کردین که دوباره خودتونو معرفی کردین...
جدا؟؟؟؟؟؟؟
منم دوست دارم واسه ارشد باغبانی بخونم...
کجا میخونبن؟ چه کتابایی رو خوندین واسه کنکور؟ سختتون نبود؟
خواهش میکنم.شما سروری...هنوز دارم واسه کنکورش میخونم دیګه.علاقه دارم به باغبانی خب یه کمم سخته.جزوه هارو هم ازهمین وبلاګها خریدم که البته کامل هم نیست.شانس من الانم خونمونو تخریب کردیم میخوایم از نو چند واحد بسازیم واسه همین ګرفتار شدم و زیاد وقت نمیکنم بخونم.شانس منه دیګه....

eliiiiiiiiii

عضو جدید
سلام سلام سلام
الی ام و دانشجوی ترم اول مهندسی اقتصاد کشاورزی دانشگاه شهید باهنر کرمان
همین الان هم عضو این باشگاه شدم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سلام سلام
الی ام و دانشجوی ترم اول مهندسی اقتصاد کشاورزی دانشگاه شهید باهنر کرمان
همین الان هم عضو این باشگاه شدم

سلااااااااام الی جان
خیلی خیلی خوش امدی
منتظر فعالیت های بیشترت هستیم

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ظاهرا بر بچ اقتصادیا دارن زیاد میشن. ولی هنوز فعالیت اساسی ندیدیم تو این تالار. امیدوارم کم کم با حضور دوستان جدید شاهد تحولات شور انگیز باشیم اینجا!
به همه دوستان جدید هم خوش آمد میگم :gol:

Phyto

مدیر تالار
اینجا هم یادتون نرهههههههههههه
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/54722-معرفي-مسئولين-بخش-هاي-تالار

balckwave

عضو جدید
سلام
من مجتبی ام. تازه وارد رشته ی اقتصاد کشاورزی. من نسبت به این رشته خیلی امیدوارم. اول که وارد سایت شدم فک نمیکردم از این رشته هم تالاری باشه! ولی وقتی دیدم هست خیلی خوشال شدم و عضو شدم. با اینکه چیز زیادی نسبت به بقیه ی دوستان نمیدونم، ولی تلاش میکنم بتونم فعالیت خوبی داشته باشم. از دوستان هم ممنون میشم منو بیشتر راهنمایی کنن/.

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من مجتبی ام. تازه وارد رشته ی اقتصاد کشاورزی. من نسبت به این رشته خیلی امیدوارم. اول که وارد سایت شدم فک نمیکردم از این رشته هم تالاری باشه! ولی وقتی دیدم هست خیلی خوشال شدم و عضو شدم. با اینکه چیز زیادی نسبت به بقیه ی دوستان نمیدونم، ولی تلاش میکنم بتونم فعالیت خوبی داشته باشم. از دوستان هم ممنون میشم منو بیشتر راهنمایی کنن/.

سلام دوست عزیز...خیلی خوش امدین..(گل)
ما هم خوشحال میشیم فعالیت های شما رو ببینیم...
هر سوالی دارید بفرمایید تا اونجا که بتونم کوتاهی نمیکنم

gholle

عضو جدید
سلام

داش مجتبی خیلی خوش اومدی
میدونم که میتونی به این بخش کمک کنی ماهم هر کاری داشتی در حد توانمون کمکت میکنیم

Phyto

مدیر تالار
سلام، من مجتبی ام...

خیلی خوش اومدی آقا مجتبی. اگه میمونی یه چای بریزیم برات

SAAZ

عضو جدید
سلام به همه به و سلام مخصوص به مریم جون که مدیر تالاره و عرض تبریکو تشکر به خاطر راه اندازی تالار (البته فکر کنم یه مقدار دیره)
من سروناز هستم.دانشجوی ترم 7 اقتصاد کشاورزی دانشگاه پیام نور مرکز تهران
خوشحال میشم تو بحث ها شرکت کنم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه به و سلام مخصوص به مریم جون که مدیر تالاره و عرض تبریکو تشکر به خاطر راه اندازی تالار (البته فکر کنم یه مقدار دیره)
من سروناز هستم.دانشجوی ترم 7 اقتصاد کشاورزی دانشگاه پیام نور مرکز تهران
خوشحال میشم تو بحث ها شرکت کنم
سلام سروناز عزیز
عزیزم من مدیر تالار نیستم که:دی
ممنون خانومی
خیلی خوش امدی عزیزم
ما هم خوشحال میشیم بیشتر ببینیمت....