مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره منم همیشه حسرت میخورم که نمیتونم برم کلاس

بچه ها چرا حسرت آخه؟؟؟؟ من که خودم تهران زندگی می کنم هیچ کلاسی نرفتم. نصف بیشتر بچه های کلاسمونم نرفتن. اکثر رتبه خوبا نشستن تو خونه منبع اصلی خوندنو قبول شدن.

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها چرا حسرت آخه؟؟؟؟ من که خودم تهران زندگی می کنم هیچ کلاسی نرفتم. نصف بیشتر بچه های کلاسمونم نرفتن. اکثر رتبه خوبا نشستن تو خونه منبع اصلی خوندنو قبول شدن.

ببخشیدا اما فکر کنم این شعاره:cry: منم هر رتبه خوبی دیدم کلاس رفته :(

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خوبین؟:gol::gol:نیکی جون مرسی که وقت میذارین برامون.میشه یه کوچولو راجع به آزمون عملی (اسکیس) توضیح بدین؟

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ادمهای معمولی مثل خودمو میگم به کلاس نیاز دارن و خیلی تاثیر گذاره اونهایی که شما میگین به نظر من انگشت شمارن.

نه اتفاقا انگشت شمار نیس کلی از این آدما هس دروبرم......اتفاقا اونام مثل ما معمولین ...تنها فرقشون مثلا با من اینه که آدمای با اراده ای بودن برا هدفشون تلاش کردن نه مثل من که 2 روز میخونم 4 روز استراحت میکنم......در ضمن تنها درسی که ممکنه کلاس نیاز داشته باشه فن هس که بخش تنظیم و تاسیساتش که ضایس بری کلاس همش حفظیات میمونه فقط ایستایی که اونم بخوای میتونی از پسش بر بیایی....کدوم سوال ارشد مفاهیم عجیب غریب داره؟ همش سوالای سطحی و آبکیه فقط منابه زیاده که آدم گیج میشه .....که اونم فقط خوندن میخواد مرتب و با انرِژی همین

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اتفاقا انگشت شمار نیس کلی از این آدما هس دروبرم......اتفاقا اونام مثل ما معمولین ...تنها فرقشون مثلا با من اینه که آدمای با اراده ای بودن برا هدفشون تلاش کردن نه مثل من که 2 روز میخونم 4 روز استراحت میکنم......در ضمن تنها درسی که ممکنه کلاس نیاز داشته باشه فن هس که بخش تنظیم و تاسیساتش که ضایس بری کلاس همش حفظیات میمونه فقط ایستایی که اونم بخوای میتونی از پسش بر بیایی....کدوم سوال ارشد مفاهیم عجیب غریب داره؟ همش سوالای سطحی و آبکیه فقط منابه زیاده که آدم گیج میشه .....که اونم فقط خوندن میخواد مرتب و با انرِژی همین
منم موافقم
سختی کنکور ما به سوالای سخت نیست
به خاطر منابع زیادشه که اگه بخوای همه رو بخونی واقعا هم وقت کم میاری هم گیج میشی

Arc.a

عضو جدید
سلام تاریخ شهر خوندن یعنی برای مطالعات اقدام کردن؟ درسته؟؟؟

یه جمله خیلی کلیدی و مهم!!!!!!

ما با توجه به وقتمون نباید درسی رو حذف کنیم بلکه باید سطح اون درس رو حذف کنیم... مثلا تا سطح 1 بخونیمش..

مهندس اگه روی ی درس مسلط نباشی باعث میشه غلط بزنی...
حذف کردنش بهتر نیست...؟؟؟

Arc.a

عضو جدید
بچه ها این آلبومی که مهندس ایرانشاهی توی فیلم پرسپکتیو توضیح میدن رو دانلود کردین؟
من پیدا نکردیم اگه دارین میشه اینجا بذارین؟؟:redface:

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خوبین؟:gol::gol:نیکی جون مرسی که وقت میذارین برامون.میشه یه کوچولو راجع به آزمون عملی (اسکیس) توضیح بدین؟

سلام مرسیی :)
به نظرم الان اصلا به اسکیس فکر نکن فقط استرس میاره. از بهمن تااااااااا تیر وقت هست اونم کلی وقت.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرسیی :)
به نظرم الان اصلا به اسکیس فکر نکن فقط استرس میاره. از بهمن تااااااااا تیر وقت هست اونم کلی وقت.
ممنون که جواب دادین:gol::gol:
هیچ کلاسی شرکت نکردن خودشون تمرین کردن...درصدشم فکر کنم 50 زده بود..ببخشید من جواب دادم گفتم شاید رفته باشه :redface:
من کاملا مطمئنم اگه آدم سعی کنه خیلی از درسا رو بدون کلاس رفتن می تونه یاد بگیره.البته این نتیجه تجربه خودمه تو کنکور سراسری که بدون کلاس رفتن، علاقه داشتن به درس غوغا می کردم ولی متاسفانه نه پشتکار داشتم نه اعتماد به نفس.

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگین شما کلاس کدوم استادو شرکت کردین برا اسکیس و چند درصد شد درصدتون؟

دوستم اینجا جواب داد :) ۵۰ در صد زدم، بالاترین درصد که تا حالا امسال دیدم همکلاسی الانم هست که ۶۸ در صد زد. البته من ۲ هفته مونده به اسکیس ورک شاپ یک هفته ای آکادمی رو رفتم که یک هفته موضوع فقط می دادن و ما ۴ ساعت اسکیس می زدیم. موضوع پارسال خیلی خوب بود ۳ صفحه توضیحات داشت و کامل واضح بود که چی میخوان.

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها سلام من توخوندن درک عمومی مشکل دارم نمیدونم چه طوری بخونم؟؟؟
منم برای این درس مشکل داشتم
یکی از دوستان نظرش این بود که درک رو به صورت تست همراه با تحلیل کامل کار کنین البته تست های استاندارد مثل کنکور و آزمون های آزمایشی در سطح کنکور
منم نظرشونو قبول داشتم چون درک عمومی درسی نیست که بگی با خوندن فلان کتاب به ی درصدی میتونی برسی
البته همونطور که میدونی تو این درس سوالای تاریخ و فن هم به صورت مفهومی میاد
پس با تحلیلی خوندن این درسا میتونی به درکت هم کمک کنی
ولی بهترین راه تستای سال های قبل و تحلیل اونه

faezeh fazi

عضو جدید
منم برای این درس مشکل داشتم
یکی از دوستان نظرش این بود که درک رو به صورت تست همراه با تحلیل کامل کار کنین البته تست های استاندارد مثل کنکور و آزمون های آزمایشی در سطح کنکور
منم نظرشونو قبول داشتم چون درک عمومی درسی نیست که بگی با خوندن فلان کتاب به ی درصدی میتونی برسی
البته همونطور که میدونی تو این درس سوالای تاریخ و فن هم به صورت مفهومی میاد
پس با تحلیلی خوندن این درسا میتونی به درکت هم کمک کنی
ولی بهترین راه تستای سال های قبل و تحلیل اونه

ممنون دوستم

Hamid.026

عضو جدید
[FONT=W_yekan][FONT=W_yekan]خواهشن کسی لینک یا فایل [FONT=W_yekan][FONT=W_yekan]Must have words for the TOEFL[/FONT] داره ؟؟ >> خیلی ضروریه !! <<[/FONT][/FONT][/FONT]

طوبی01

عضو جدید
ایجا نگاه کن
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383-**جزوه-های-آزمون-ارشد-معماری**

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها میشه یکی بگه واسه منظر کدوم جزوه بهتره و جمع بندی کامل تری داره؟
احساس می کنم الان با خوندن کتاب درصد منظرم به جایی نمیرسه برای همین می خوام از رو جزوه ای بخونم که مطالب بیشتری رو پوشش بده

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
khondan k mikhsd
mororo begooooooooooooooooooooooo

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من سر کلاس استاد سروش نیا بودم ...
جزوه ما از کتاب اقای عادلی فقط نیست بلکه دو کتاب اقای گلابچی هم توضیح میدهد !!! .
اخر جزوه هر مبحث منابع اون جزوه ذکر میشود !!! .
نمونه موردی هایی هم تا اونجایی که من میدونم بیشتر از 10 تاست !!! . :eek:
کتاب پوسته ها و ورق تا شده ایشون تا حدی که بدرد بچه های معماری میخورد پوشش دادند و به بچه های تکنولوژی هم گفتند کجاها مهم است و چگونه بخوانند !!!
فرح نوش جان میشه بگی کجاهای کتاب پوسته ها رو گفتن برای تکنولوژی مهمه؟

Hamid.026

عضو جدید
[FONT=W_yekan]سلام دوستان ارشدی عزیز . ..

من نرم افزار نارسیس برای تافل TOEFL گرفتم خوبه ؟؟ به تظرتون !؟!؟
منبع این نرم افزار دو تا کتاب به اسم [FONT=W_yekan]«Must have words for the TOEFL» و «Essential Words for the TOEFL»

[/FONT][FONT=W_yekan][FONT=W_yekan]خواهشن کسی لینک یا فایل [FONT=W_yekan][FONT=W_yekan]Must have words for the TOEFL[/FONT][/FONT] داره ؟؟ >> خیلی ضروریه !! <<[/FONT][/FONT][/FONT]

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرح نوش جان میشه بگی کجاهای کتاب پوسته ها رو گفتن برای تکنولوژی مهمه؟
عزیزم بچه های معماری در نمونه موردی ها باید تشخیص بدهند پوسته هست یا نه ؟! اما تکنولوژی نوع سیستم پوسته و فلسفه طراحی و مصالح رو هم باید بلد باشید ...
Capture.jpg

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=W_yekan]سلام دوستان ارشدی عزیز . ..

من نرم افزار نارسیس برای تافل TOEFL گرفتم خوبه ؟؟ به تظرتون !؟!؟
منبع این نرم افزار دو تا کتاب به اسم [FONT=W_yekan]«Must have words for the TOEFL» و «Essential Words for the TOEFL»

[/FONT][FONT=W_yekan][FONT=W_yekan]خواهشن کسی لینک یا فایل [FONT=W_yekan][FONT=W_yekan]Must have words for the TOEFL[/FONT][/FONT] داره ؟؟ >> خیلی ضروریه !! <<[/FONT][/FONT][/FONT]
مشاور من میگفت خوبه. خودش با نارسیس خونده بود. زبانم خوب زده بود کلاً. فک کنم 70. حالا نه فقط به خاطر نرم افزار. ولی راضی بود.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من بهت خسودیم شد :(( کاش ممنم کلاس میتونستم برم.ععع شهرستانه لعنتی :|||
من هم بچه شهرستانم ...
از شمال به تهران اومدم ...
میدونی از تابستون مامان و بابامو ندیدم ...
دلم عذای مامان پز میخواد ...
دلم برای برادرم و خواهرام تنگ شده ...
زندگی در تهران با این هزینه زیاد خرج خورد و خوراک و حمل و نقل سخت است ! .
خیلی از دوستام از شهرستان مثل سنندج کرمان کرج و ... به کلاس های استادا می اومدند !!! .
در ازمون نفر اول مدیریت ایوان اصلا هیچ درسی کلاس نیومد اما رتبه ان از بچه های دیگه بهتر شد !!! ... کلاس مزیتی بر قبول شدن نیست ...
تمام جزوات لازم برای کنکور در سایت است ...
کتاب هارو هم می تونی از پرهام بخری تا برات پست کنند !!! .
فقط باید اراده بکنی و درس بخونی ...
مطمئن باش اگر تلاش کنی به خواسته ات میرسی ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا