مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sh.enayati

عضو جدید
آخه تو دانشگاه مانشگاه میری به خاطر اون....من خونم دانشگاهم تموم میشه ولی نمیدونم چرا زمان پرت زیاد دارم......!!!
سعی کن ساعت آخر شب لپ تاپ یا گوشی رو نگا نکنی خوابت میپره....من درکو نگه داشتم بعد از تموم شدن کتابا بخونم....چون از اسمش معلومه...... درک....:D
فن و زبان تاریخ میخونم....

سلام عزززیییززززم.....
بسته نخر...
کتابای عصر کنکاش رو جدا جدا بخر....خوبه...

بچه ها جوووونم یه سوال:کسی میدونه فصل اول معماری معاصر عصر کنکاش خلاصه کدوم کتابه؟؟؟خیلی برام ناآشناس
بعدشم چنتا سوال از معاصر میاد ؟؟؟میخوام بیخیال شم انرژیمو بذارم رو دوتا تاریخ دیگه:confused:
از زمان و معماری از کجا تا کجا برای آزمون مرکز میخونیم؟؟؟؟
شما همه منابعی که مرکز معرفی کرده میخونییییین؟؟؟:cry:زیاده آخه:(

سلام
:eek:تویه روز چقدر پست!!!!!!!!!!!!!سوالمو تو ص498 داده بودم دیروز!!!!!!!!!!!
این همه ادم درسخوون اینجا فقط شیرین جون جواب ماروداد!!!!!!!!بچه هل درسته شما خیلی جلویید ولی یه نیم نگاه به ما تازه واردا هم بندازید:(ثواب داره بخدا :cry:

ممنونم از جوابت عزیزم:w27:،من که تو شهرستانم تو پیشنهاد میکنی از کجا میتونم کتابای عصر کنکاش رو طبق منابع کامل گیر بیارم ؟

اگه یه لیست15-20کتاب و از انتشارات عصر کنکاش که بهم بدید برای منابع که دیگه گرفتارتون میشم:D
فعلا فقط زبان و شروع کردم میخوام از هفته بعد ان شالله برنامه بریزم بقیه درساروهم شروع کنم

آخرین ویرایش:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی مهندس بداغی رو میشناسه؟ استاد خوبی هست؟

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
4fafa عزیز و دوستان دیگه منم خوبم حقیقت یه کم گرفتاره زندگی بودم و دیگه الان هم که افتادم تواین جاده ها ، خدا رحم کنه
ولی میخوام حسابی شروع کنم و پایان نامه رو هم تا اخر ترم تحویل بدم چون ه روز اضافه تر تو اون دانشگاه دلم نمخواد برم
بخونید همگی یه حسی میگه ما قبول میشیم
بیاین قزوین 16 مهر (اگه خواستین بیاین بهم بگین)
سمینار اکادمی معماری هست

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
4fafa عزیز و دوستان دیگه منم خوبم حقیقت یه کم گرفتاره زندگی بودم و دیگه الان هم که افتادم تواین جاده ها ، خدا رحم کنه
ولی میخوام حسابی شروع کنم و پایان نامه رو هم تا اخر ترم تحویل بدم...خدا قوت چون ه روز اضافه تر تو اون دانشگاه دلم نمخواد برم
سمینار اکادمی معماری هست
آدم گرفتار زندگی نباشه گرفتاره چی باشه صلوات...

*.N

عضو جدید
دوستای گلم سلام.منم دوباره میخوام امتحان بدم.سری پیش غیر انتفاعی قبول شدم.تا یه جاهایی میتونم راهنمایی کنم .اما نزیک کنکور واسم مشکل پیش اومدنتوستم خوب آزمون بدم .منابع من منابع خوبی بود.با منابع دوستم که ایشون دانشگاه تهران قبول شد یکی بود.گفتم چند تا منابعی که واسه بچه سوال هستشو رو بگم.
تنظیم شرایط:فیزیک ساختمان 1 خیلی مهمه یاجزوه یزدی ترجیحاکتاب بهتره
کتاب آکوستیک ونور قیابکلو واسه اینا جزوه ایزدی کفایت میکنه.
درک عمومی:علی عسگری عصرکنکاش.و اون جزوه 1600 تستی که تو باشگاهه .واقعا خوب بود
ایستایی وفن : جزوه ها طباطبایی و یه سری سروش نیاواسه ایستایی
لرزه ای:سروش نیا
نانو:سروش نیا
ساخمانهای بلند:سروش نیا
فن آوری های نوین:شریفی
جزییات اتقا دهنده:طباطبایی
و از همه مهمتر کتاب سازه در معماری ودرک رفتا ر سازه حتما بهشون مسلط باشید.تا اینجا دیدم واسه دوستان سوال بود اینارو گفتم.دوستا ی گلم.زیاد دورخودتون کتابو جزوه جمع نکنید.ایشالا همه موفق باشید.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

آخرین ویرایش:

aytakin69

عضو جدید
سلام سلام....
بچه ها منم برنامه مرکز رو که 5 قسمتی بود با یه ذره جابه جایی کردم 4 قسمت .....واسه هر قسمتم 2 هفته وقت میذارم.. تموم شه تو اون 2 هفته که عالیه اگه مبحثیم بمونه میذارم بعد تموم شدن کل مباحث....در واقع تا 7 آذر برنامم طول میکشه بعدش 1 هفته هم جبرانی در نظر میگیرم واسه مبحثی که مونده .بعدشم مرورا شروع میشه...یه سری جزوات رو هم گذاشتم همون موقع مرور بخونم ....راستی کتاب جزئیات ارتقا دهنده رو گرفتم به نظر سخت نمیاد....;) با انرژی بخونین که امسال سال ماس....

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی میخوام حسابی شروع کنم و پایان نامه رو هم تا اخر ترم تحویل بدم چون ه روز اضافه تر تو اون دانشگاه دلم نمخواد برم
سمینار اکادمی معماری هست
کجا باید ثبت نام کرد؟
تو سایت خود اکادمی که خبری نیست...

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم سلام.منم دوباره میخوام امتحان بدم.سری پیش غیر انتفاعی قبول شدم.تا یه جاهایی میتونم راهنمایی کنم .اما نزیک کنکور واسم مشکل پیش اومدنتوستم خوب آزمون بدم .منابع من منابع خوبی بود.با منابع دوستم که ایشون دانشگاه تهران قبول شد یکی بود.گفتم چند تا منابعی که واسه بچه سوال هستشو رو بگم.
تنظیم شرایط:فیزیک ساختمان 1 خیلی مهمه یاجزوه یزدی ترجیحاکتاب بهتره
کتاب آکوستیک ونور قیابکلو واسه اینا جزوه ایزدی کفایت میکنه.
درک عمومی:علی عسگری عصرکنکاش.و اون جزوه 1600 تستی که تو باشاگاهه .واقعا خوب بود
ایستایی وفن : جزوه ها طباطبایی و یه سری سروش نیاواسه ایستایی
لرزه ای:سروش نیا
نانو:سروش نیا
ساخمانهای بلند:سروش نیا
فن آوری های نوین:شریفی
جزییات اتقا دهنده:طباطبایی
و از همه مهمتر کتاب سازه در معماری ودرک رفتا ر سازه حتما بهشون مسلط باشید.تا اینجا دیدم واسه دوستان سوال بود اینارو گفتم.دوستا ی گلم.زیاد دورخودتون کتابو جزوه جمع نکنید.ایشالا همه موفق باشید.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

اون جزوه 1600 تستی که تو باشاگاهه .کجاست؟

fzgnj

عضو جدید
مشاهده پیوست 222376

این چند صفحه از جزوه دوستمه که کلاس تابستونه علی مدد رو میرفت، داد به من بخونم خودش که راضی بود از جزوه. منم خوندم خوب بود گفتم برای شما هم اسکن کنم بزارم.
وای خیلی ممنون خیلی خیلی ممنون تر میشم و کلی واست دعا میکنم اگه بتونی همشو بذاری واسه کسایی مث من که نمیتونن کلاس برن،من واقعا درگیر درکم،خیلی کمک بزرگی میکنی دوستم،ممنون

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جونم؟ چرا یه کاری می کنین احساس نامرئی بودن بهم دس بده؟!

کسی می دونه برا یادگیری فارسی تافل تو باشگاه ممورایز کورسی ایجاد شده یا نه؟...........

faezeh fazi

عضو جدید
بچه ها جونم؟ چرا یه کاری می کنین احساس نامرئی بودن بهم دس بده؟!

کسی می دونه برا یادگیری فارسی تافل تو باشگاه ممورایز کورسی ایجاد شده یا نه؟...........

سلام عزیزی من که کار نکردم باممورایز جوابت بدم چه جوریه؟

mohsen -a

عضو جدید
سلام به همه کسی در مورد کتابای راهیان ارشد چیزی میدونه منظورم اینکه تایید میکنید بخونیم. من وقتم برای جمع آوری مطالب خیلی کمه آخه و این کتابا خیلی خوب خلاصه شدن

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من تازه امروز یه کم تست درک زدم
و به این نتیجه رسیدم تا چه اندازه یه جمعی رو می طلبه که باهم تست بزنیم و تحلیل کنیم :(
کلاس فکر می کنم از نظر همین تحلیل کردن ها مفید باشه ...
ولی برا کسایی که نمی تونند کلاس برند کسی پیشنهادی نداره که چطور می تونیم یه تست زنی دورهمی داشته باشیم با تحلیل!!

واقعا نمی دونم چی کار کنم
یه موقع آدم تست رو درست هم می زنه ولی با یه تحلیل غلط ...که ممکنه توی یه تست دیگه همون تحلیل غلط باشه ...

وااای چی کار کنیم؟!:w04::weirdsmiley:

mohsen -a

عضو جدید
سلام به همه کسی در مورد کتابای راهیان ارشد چیزی میدونه منظورم اینکه تایید میکنید بخونیم. من وقتم برای جمع آوری مطالب خیلی کمه آخه و این کتابا خیلی خوب خلاصه شدن

*.N

عضو جدید

سلام دوست عزیز راهیان به نظرم فقط تستاشو در کنار تستای کتب دیگه واسه تکمیل کار بد نیست.کتابای عصر کنکاش هم کاملترن وهم غلط کمتر داره.اما تا جایی که میتونی منابع اصلی رو بخون.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من تازه امروز یه کم تست درک زدم
و به این نتیجه رسیدم تا چه اندازه یه جمعی رو می طلبه که باهم تست بزنیم و تحلیل کنیم :(
کلاس فکر می کنم از نظر همین تحلیل کردن ها مفید باشه ...
ولی برا کسایی که نمی تونند کلاس برند کسی پیشنهادی نداره که چطور می تونیم یه تست زنی دورهمی داشته باشیم با تحلیل!!

واقعا نمی دونم چی کار کنم
یه موقع آدم تست رو درست هم می زنه ولی با یه تحلیل غلط ...که ممکنه توی یه تست دیگه همون تحلیل غلط باشه ...

وااای چی کار کنیم؟!:w04::weirdsmiley:

عزیزم تیر ماه ی تاپیک ب همین منظور ایجاد شد ک هرروز ی تعداد تست کنکور میزدیم و با تحلیلمون میزاشتیم
البته استقبال زیاد بود و شرکت کننده کم
بهرحال امیدوارم واست مفید باشه چون بنظرم الان دیره

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/594923-تحلیل-سوالات-درک-معماری(ویژه-کنکور-94)

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااا
درک ...
کمک ...:cry:
پیشنهاد ...
راهکار ...
بچه هااا
درک ....:w04:

*.N

عضو جدید
بچه هااا
درک ...
کمک ...:cry:
پیشنهاد ...
راهکار ...
بچه هااا
درک ....:w04:

ببین دوست عزیز .کتاب علی عسگری عصر کنکاشو خوب بخون هر جا نیاز به تحلیله از کتابای دیگه کمک بگیر.اون تستای باشگاهو هم بزن و تحلیل کن تا خوب متوجه بشی که کتابو چطور خوندی یعنی نحوه خوندنت درست بوده یا نه.

linoo

عضو جدید
بچه ها تو این یکماه اخیر که من نبودم کسی جزوه فن یا جزوه مهم جدیدی گذاشته؟

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوخی عزیزم............
اینکه بخوایم تحلیل سوالاتو تو باشگاه انجام بدیم

راست می گین دیره ...:(
وقت نمی کنیم ... :(
خیلی وقت می بره...:cry:
پس چی کار کنم ؟!
کیا تهرانی اند ؟! بیاین باهم دوست شیم قرار بذاریم تست درک بزنیم !!:D

من پول نداررررم برم کلاس ...:w04:

وضعیت