مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نمی دونم چرا حس خوندن من نمیاد اصلا زبان هم نمی خونم راستش فک می کنم طلسم شدن اصلا درس نیم خونم همه کتابهام هم جفتم گذاشته نمی دونم چرا این جوری شدم :cry:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نمی دونم چرا حس خوندن من نمیاد اصلا زبان هم نمی خونم راستش فک می کنم طلسم شدن اصلا درس نیم خونم همه کتابهام هم جفتم گذاشته نمی دونم چرا این جوری شدم :cry:
شاید برنامه ای که برای این روزات گذاشتی درست نیستو خستت کرده!!
دوباره هدفای بلند مدت و کوتاه مدته تو بنویس و بهشون فکر کن..
بین درس هاتم یه زمانیو تو برنامت بزار که کارایی که دوس داریو انجام بدی اینو میتونی مثل جایزه دادن به خودت در نظر بگیری

بعد هر یه ساعت درس خوندنم یه ربع استراحت کن یه چیز بخور ...

قبل این که چیزی بخونی به این فکر کن چرا میخونی!! برای این که بعد ها تو کارت موفق باشی..

خودت باید هر لحظه ب خودت امید بدی دیگران نمیتونن کاری برات کنند پس هر روز .روز چند بار سعی کن با یاداوری برنامتو چیزایی که میخوای داشته باشی انگیزتو قوی کن تا اجازه ندی زمان از دست بره
:)

alirad

عضو جدید
من کلاسای صدیق رفتم.....تهران....خوب بود ولی اونجور که میخواستم نبود ....دوستم که شقاقی میرفت خیلی راضی بود .......

کلاس صدیق رو نمی دونم...اما توسلی که خودم میرفتم فوق العاده بود...کارگاهاش که دیگه حرف نداشت...از بچه ها بودن کسایی که سال پیش شقاقی رفته بودن و امسال برا توسلی اومده بودن...روش توسلی رو راضی تر بودن تا شقاقی...

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاس صدیق رو نمی دونم...اما توسلی که خودم میرفتم فوق العاده بود...کارگاهاش که دیگه حرف نداشت...از بچه ها بودن کسایی که سال پیش شقاقی رفته بودن و امسال برا توسلی اومده بودن...روش توسلی رو راضی تر بودن تا شقاقی...

آقای توسلی تبریز کلاس دارن؟شماره یا آدرسی ازشون دارید؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید برنامه ای که برای این روزات گذاشتی درست نیستو خستت کرده!!
دوباره هدفای بلند مدت و کوتاه مدته تو بنویس و بهشون فکر کن..
بین درس هاتم یه زمانیو تو برنامت بزار که کارایی که دوس داریو انجام بدی اینو میتونی مثل جایزه دادن به خودت در نظر بگیری

بعد هر یه ساعت درس خوندنم یه ربع استراحت کن یه چیز بخور ...

قبل این که چیزی بخونی به این فکر کن چرا میخونی!! برای این که بعد ها تو کارت موفق باشی..

خودت باید هر لحظه ب خودت امید بدی دیگران نمیتونن کاری برات کنند پس هر روز .روز چند بار سعی کن با یاداوری برنامتو چیزایی که میخوای داشته باشی انگیزتو قوی کن تا اجازه ندی زمان از دست بره
:)

راستش بخوای چرا دروغ بگم اصل دستم به درس نیمره برنامه ام بد نبود ها نمی دونم چرا اصل میلم به درس نیماد همه اش دوست دارم پا لب تاب باشم دوس دارم نرم افزار جلو باشه و با اونا کار کنم یا ول بگردم به خدا خوش گذرونی و بیرون هم نمیرم ولی نمی دونم چشم شده

Mrz.Amini

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید. امیدوارم که روزای خوبی داشته باشید و کلی انرژی واسه موفقیت. من پارسال کنکوردادم و رتبم 67 شده الانم منتظرم که نتایج نهایی بیاد. اگه کسی کمک میخواد میتونه به من پیام بده. چون هم تجربه شکست رو دارم و هم پیروزی. موفق باشید.

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید. امیدوارم که روزای خوبی داشته باشید و کلی انرژی واسه موفقیت. من پارسال کنکوردادم و رتبم 67 شده الانم منتظرم که نتایج نهایی بیاد. اگه کسی کمک میخواد میتونه به من پیام بده. چون هم تجربه شکست رو دارم و هم پیروزی. موفق باشید.

میشه لطفا دایا شکست و دلیل موفقیتتونو بگین
مرسی

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش بخوای چرا دروغ بگم اصل دستم به درس نیمره برنامه ام بد نبود ها نمی دونم چرا اصل میلم به درس نیماد همه اش دوست دارم پا لب تاب باشم دوس دارم نرم افزار جلو باشه و با اونا کار کنم یا ول بگردم به خدا خوش گذرونی و بیرون هم نمیرم ولی نمی دونم چشم شده
خوب منم همینو گفتم نداشتن انگیزه باعث میشه که جدی نگیریم:D
البته منم از صب تاحال تو سایتا میچرخم

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

dreaamlaand

عضو جدید
این قسمت ها یعنی ورودی نارامسین اصلا مهم نیست... این قدر به مسائل حاشیه ای معماری جهان توجه نکنید... این که توجه نکردی کار درست تری هست :)

سلام.واقعا نباید اینقدر ریز بخونیم؟خوب مطالب اینجوریش به نظر من مهمه ولی به نظر شما کلی بخونیم؟من نگرانم اگه اینجور سوالات ریزی امد چیکار کنیم؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.خوبین؟:gol:خوش به حالتون.ایشالا و حتما که نتایج نهایی باب میلتون میشه;).میتونین بگین چرا شکست خوردین و بعدش چه طوری به قول خودتون پیروز شدین؟(کتابارو عوض کردین،زمان مطالعه رو بردین بالا......)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

گلم الان نخوای نخونی پس کی می خوای بخونی؟(ببخشید رک گفتما،آخه من هیچ وقت از اون مامانای مهربون که درست و حسابی نصیحت می کنن نمی شم!:w13: )

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلم الان نخوای نخونی پس کی می خوای بخونی؟(ببخشید رک گفتما،آخه من هیچ وقت از اون مامانای مهربون که درست و حسابی نصیحت می کنن نمی شم!:w13: )

گفتم از 1مهر بخونم شاید نمی دونم حالا چرا من میزنی مامانی :cry: من هم از مامان هایی که نصیحت میکنن خوشم نمیاد ، میدونی چی بیش از همه حرصم میده اینکه نمی شه بخونی و نق بزنی باید همه اش بخونی و بگی به به عجب درسهای عالی وای چقدر خوشم میاد ازشون ، اخه من خودم معماری انتخاب کردم بقیه مخالفرشته ام بودن میگفتن دردسرداره ولی خب من دوسش داشتم وقتی رفتم ،برای هیمن اجازه نق زدن ندارم
خدایش بدون نق زدن هم درس خوندن مزه نمیده

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
گفتم از 1مهر بخونم شاید نمی دونم حالا چرا من میزنی مامانی :cry: من هم از مامان هایی که نصیحت میکنن خوشم نمیاد ، میدونی چی بیش از همه حرصم میده اینکه نمی شه بخونی و نق بزنی باید همه اش بخونی و بگی به به عجب درسهای عالی وای چقدر خوشم میاد ازشون ، اخه من خودم معماری انتخاب کردم بقیه مخالفرشته ام بودن میگفتن دردسرداره ولی خب من دوسش داشتم وقتی رفتم ،برای هیمن اجازه نق زدن ندارم
خدایش بدون نق زدن هم درس خوندن مزه نمیده
ینی الان دیگه دوسش نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی الان دیگه دوسش نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

اون موقع ها مارال من عاشق معماری بودم ولی الان فقط دوسش دارم ...............بین این دوتا فرق هست وقتی جزوه یا کتاب یا فایلی را در میارم که یادش میفتم استادام باهام چی کردن باور کن اشکم در میاد

بیخیال مث مرد الان لب تاب خاموش میکنم میرم 20 تا لغت مینویسم میزارم لاینتر و 3درس 504 هم لغاتش مرور میکنم که شروع کنم لااقل 504 که پارسال خوندم مرور کنم .سعی می کنم شب که بیام اینها را لااقل خونده باشم

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اون موقع ها مارال من عاشق معماری بودم ولی الان فقط دوسش دارم ...............بین این دوتا فرق هست وقتی جزوه یا کتاب یا فایلی را در میارم که یادش میفتم استادام باهام چی کردن باور کن اشکم در میاد

بیخیال مث مرد الان لب تاب خاموش میکنم میرم 20 تا لغت مینویسم میزارم لاینتر و 3درس 504 هم لغاتش مرور میکنم که شروع کنم لااقل 504 که پارسال خوندم مرور کنم .سعی می کنم شب که بیام اینها را لااقل خونده باشم

نذار کاری ک بقیه باهات کردن رو ایندت تاثیر منفی بذاره
اونا دیروزتو خراب کردن همین بسه
فرداتو خودت بساز
برو گلم
موفق باشی

veritaaa

عضو جدید
سلام.واقعا نباید اینقدر ریز بخونیم؟خوب مطالب اینجوریش به نظر من مهمه ولی به نظر شما کلی بخونیم؟من نگرانم اگه اینجور سوالات ریزی امد چیکار کنیم؟
راستش منم اینطوریم. هر خطی رو که دارم میخونم فک میکنم وای ممکنه این الان سوال کنکور باشه...
ولی از بس تو امتحانات میان ترم و ترم این اشتباه رو کردم و به علت زیاد شدن مطالب نه قسمت های مهم یادم موند و نه قسمت های کمرنگ تر و اینکه نمراتم از بقیه همیشه کمتر شد خسته شدم..
اونا فقط قسمتای مهمی که استاد میگفت رو میخوندن من همش میگفتم اگه از بقیه بده چی ؟؟
ولی ایندفه نمیخوام این اشتباه رو کنم

مگه چند تا سوال ممکنه از قسمت های ریز و فرعی سوال بیاد ؟

ولی اینکه دوستمون گفت باید طوری کتاب خونده شه اشکالات کتاب و بفهمی .. یعنی خیلی دقیقی ولی واقعا به ذهن سپردن همه ی مطالب سخته .آدم قاطی میکنه :(

آخرین ویرایش:

dreaamlaand

عضو جدید
راستش منم اینطوریم. هر خطی رو که دارم میخونم فک میکنم وای ممکنه این الان سوال کنکور باشه...
ولی از بس تو امتحانات میان ترم و ترم این اشتباه رو کردم و به علت زیاد شدن مطالب نه قسمت های مهم یادم موند و نه قسمت های کمرنگ تر و اینکه نمراتم از بقیه همیشه کمتر شد خسته شدم..
اونا فقط قسمتای مهمی که استاد میگفت رو میخوندن من همش میگفتم اگه از بقیه بده چی ؟؟
ولی ایندفه نمیخوام این اشتباه رو کنم

مگه چند تا سوال ممکنه از قسمت های ریز و فرعی سوال بیاد ؟

ولی اینکه دوستمون گفت باید طوری کتاب خونده شه اشکالات کتاب و بفهمی .. یعنی خیلی دقیقی ولی واقعا به ذهن سپردن همه ی مطالب سخته .آدم قاطی میکنه :(

الان که فکر میکنم میبینم حرف شما صحیح است پس متشکرم عزیزم;):w36:

dreaamlaand

عضو جدید
خدایش بدون نق زدن هم درس خوندن مزه نمیده[/QUOTE]

دقیقا من هم مثل شما هستم.من قبلا رشتم تجربی بود تغییر رشته دادم امدم ب این رشته اما علاقه زیادی دارم ولی باید هی سختی بکشم به خاظر علاقه ام.ولی برای رسیدن به چیزی که دوست داریم باید تلاش کنیم:heart::heart::rambo:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نذار کاری ک بقیه باهات کردن رو ایندت تاثیر منفی بذاره
اونا دیروزتو خراب کردن همین بسه
فرداتو خودت بساز
برو گلم
موفق باشی

مرسی مارال ، اره حق با تویه ولی من هم ادم حساسیم خدایش اگه حقم این جور ضایع نمی کردن الان شرایطم یک جور دیگه میشد ولی سعی ام میکنم که دیگه کمتر اشتباه کنم

بچه ها تاریخ می خوندی می خواید هم ریز بخونید لااقل تو دور اول نخوندید ریز فک می کنید چقدر یادتون می مونه تا 1ماه دیگه گیریم همه ستون ها و خط های مصر و یونان هم یادتون باشه الان یک ماه دیگه چی دور اول کلیت دور بعد یکم جزییات بیشتر دور سوم باز بیشتر کنید اگه دیدن که به دور 7و8 رسیدیداون وقت کلمهبه کلمه حفظ کنید که اون هم به مرور خودش میشه اگه شما هم نخواین والا به خدا ،به نظرتون چند تا سوال ریز میاد و شما چند تا نکته ریز می تونین حفظ کنید ، تیو چند تا درس کم کم جلو میرید تناقضات زیاد میشه حجم درس ها همین طور استرس کار بالا میره پس نمی خواد به همه چیز گیر بدین

zarife

عضو جدید
خب ینی مدرسانو بیخیال شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میخوام ببینم بستشو بخرم یا دونه دونه کتاب انتشارات مختلف بخرم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم پولتو به این کتابا نده. به نظر من منابع اصلی رو بخون. هروقت تموم کردی کتاب موسسات بخر. که البته منابع اصلی زیاده و شاید نرسی اینارم بخونی پس از الان پولتو حروم نکن. موسسات کتاباشون خیلی غلط دارن. البته این نظر منه.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من سه درس 504 لغاتش را خوندم خدا را شکر هنوز یادم بود ، حالا بریم تمرین نرم افزار اخر شب هم دوباره یکم لغت جدید حفظ کنیم ،اقا من نمی تونم روز اولی خودکشی کنم :razz:

انشاله فردا هم وقتی خواستم برم کلاس لغاتم می برم که تو راه حفظ کنم ،کلاسم از این درس های نیست ها از اون عشق و حال های که دوس دارم از هرچی ارشد بدم میاد که نیمزاره 24 ساعت خوش باشیم

mitra71

عضو جدید

سلام خوشبحالتون :d انشالله نتیجه نهایی تونم عالی میشه:gol::gol:
چنتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:
اول اینکه از کی شروع کردین؟؟؟:w10:
منابعی ک خوندین چیا بوده؟؟؟:question:
کتابای تاریخو چطو باید خوند جزئیات و سال و اینا لازمه؟؟؟:surprised:
اسکیستون چطو بود چقدر واسش وقت میذاشتین؟؟؟:razz:
تجربه هاتونم لطف کنین بگین :)
شنیدم میگن ارشد معماری دو سه سال باید پشت کنکورش موند تا شااید قبول شی :(
واقعن اینقدر سخته؟؟:wallbash::(

mitra71

عضو جدید
بچه ها بخونید. به سر جلسه ی کنکور فک کنین. من سر جلسه مثل قیامت اون روزایی که تنبلی کرده بودم و نخونده بودم همش میومد جلو چشمم!
من واقعن دوس دارم قبول شم ولی اینکه میگن پذیرشش کمه واقعن سرد شدم
تو دانشگامون دو ساله هیشکی قبول نمیشه:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا