مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dreaamlaand

عضو جدید
بچه ها کسی توی تبریز جایی میشناسه که اموزشگاه اسکیس باشه؟:question:و خیلی خوب آموزش بدهند و شهریش هم مناسب باشه؟:question:

nayyereh.a

عضو جدید
بااااااا سلاااااام:smile:
بچه ها کتابای تست مدرسان شریف خوب نی؟؟؟؟؟؟
من عصر کنکاش بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصن کتابای کدوم موسسه بهتره؟؟؟؟؟؟

shima 70

عضو جدید
بچه ها کسی توی تبریز جایی میشناسه که اموزشگاه اسکیس باشه؟:question:و خیلی خوب آموزش بدهند و شهریش هم مناسب باشه؟:question:
عزیم واسه امسالی که گذشت مرکز معماری با استاد عسکری پورو شکوهی و ... یه سری کلاسها داشتن تبریز که بچه ها هم بسیار راضی بودن

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
امروز خواستم کتاب معماری جهان زارعی رو مرور کنم دیدم هیچ.چی یادم نیس:|
تصمیم گرفتم تمومش کنم و برم سراغ کتاب بعدی،منابع ک تموم شدن با جزوات مرور میکنمشون
بنظرتون کار خوبی میکنم؟؟:D

منامنا

عضو جدید
واسه فن چی؟ کسی میدونه استاد فن خوب تو تبریز کیه؟ یا کسی میدونه که امسال مهندس شریفی میاد تبریز یا نه؟

dreaamlaand

عضو جدید
سلام دوستان
تصمیم گرفتم تمومش کنم و برم سراغ کتاب بعدی،منابع ک تموم شدن با جزوات مرور میکنمشون

من خودم بعد هر دو فصل که میخونم بر میگردم از اول مرور میکنم البته من توی دور اول روزنامه وار و دور دوم فقط تفهیمی و دور سوم اعداد رو حفظ میکنم و بعد نکته برداری کوچیک میکنم و میرم فصل بعد.البته این روش وقت گیره.و در مورد اینکه با جزوه ها مرور کنیم اینه ک من بعد اینکه کتاب رو تموم کردم تصمیم دارم این روش را استفاده کنم و روش خوبی هست و شاید نکته جدیدی یاد بگیریم;):D

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
من خودم بعد هر دو فصل که میخونم بر میگردم از اول مرور میکنم البته من توی دور اول روزنامه وار و دور دوم فقط تفهیمی و دور سوم اعداد رو حفظ میکنم و بعد نکته برداری کوچیک میکنم و میرم فصل بعد.البته این روش وقت گیره.و در مورد اینکه با جزوه ها مرور کنیم اینه ک من بعد اینکه کتاب رو تموم کردم تصمیم دارم این روش را استفاده کنم و روش خوبی هست و شاید نکته جدیدی یاد بگیریم;):D

منظورتون از تفهیمی چیه؟!

nayyereh.a

عضو جدید
بااااااا سلاااااام
:smile:

zarife

عضو جدید

اینجوری که پیداست اینجا همه ساکن تبریزن!
به نظر من هردوتا استادا خوب هستن. اما مهندس عسگری پور به نظرم کنکوری تر یاد میدن و برای کسی که دستش ضعیفه خیلی خوبه. ایشون تو مهرایمان کلاس دارن.مهندس بنی هاشم ام واقعا کاراشون عالیه.خودشونم استاد دانشگاه تبریزن. اگه میخوایی از الان بری کلاس ، کلاس مهندس بنی هاشمی خیلی خوبه ولی مهندس عسگری پور فک میکنم بعد کنکور تئوری میان تبریز.یعنی اسفند.

zarife

عضو جدید
بااااااا سلاااااام
:smile:

برای تاریخ و منظر کتابای پارسه خوبه. مخصوصا منظر. برا درک هم راهیان ارشد. اما منابع اصلی یا جزوه ها باید تو اولویت باشن.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

اینجوری که پیداست اینجا همه ساکن تبریزن!
به نظر من هردوتا استادا خوب هستن. اما مهندس عسگری پور به نظرم کنکوری تر یاد میدن و برای کسی که دستش ضعیفه خیلی خوبه. ایشون تو مهرایمان کلاس دارن.مهندس بنی هاشم ام واقعا کاراشون عالیه.خودشونم استاد دانشگاه تبریزن. اگه میخوایی از الان بری کلاس ، کلاس مهندس بنی هاشمی خیلی خوبه ولی مهندس عسگری پور فک میکنم بعد کنکور تئوری میان تبریز.یعنی اسفند.
شهریه هاشون و میزان ساعت تدریسشونم میگین لطفا

SaM.J.D

عضو جدید
میشه بیشتر توضیح بدی......یعنی ممکنه آقای گلابچی درس تاریخم با کتاباش انحصاری کنه؟!
نه تاریخ فکر نکنم سوال بده ولی تو بخشای دیگه و فن و... شاید بره به سمت موضوعات فنی معماری سنتی، بالخص اینکه ایشون کرسی معماری اسلامی یونسکو رو هم دارند، البته یکی از دوستام که دانشگاه تهران بود هم گفتند که آقای دکتر متدین فصلهای مربوط به تزئینات و آجرش رو تأئید کرده

mitra71

عضو جدید
برای تاریخ و منظر کتابای پارسه خوبه. مخصوصا منظر. برا درک هم راهیان ارشد. اما منابع اصلی یا جزوه ها باید تو اولویت باشن.
دوست خوبم منظر پارسه از راهیان بهتره؟؟درک عصر کنکاش خوبه یا راهیان :question:
بچه ها من موندم چی بگیرم هرکدومتون ی چی گفتین:confused:

dreaamlaand

عضو جدید
بچه ها من سوالی از معماری جهان زارعی دارم.
ص 18 نوشته از غرب راه ورودی برای کاخ نارامسین است در حالی که در پلان از شرق راه است؟
ص 41 گفته از بقایای بر جامانده از هرم میانی خوفو... در حالی که هرم میانی خفرع است نه خوفو؟:razz:
یا من اشتباهی متوجه شدم

mitra71

عضو جدید
ص 18 نوشته از غرب راه ورودی برای کاخ نارامسین است در حالی که در پلان از شرق راه است؟
ص 41 گفته از بقایای بر جامانده از هرم میانی خوفو... در حالی که هرم میانی خفرع است نه خوفو؟:razz:
یا من اشتباهی متوجه شدم
آره منم متوجه شدم:surprised: میگن کتاب زارعی غلط زیاد داره:D شایدم ما اشتباه میکنیم

dreaamlaand

عضو جدید
آره منم متوجه شدم:surprised: میگن کتاب زارعی غلط زیاد داره:D شایدم ما اشتباه میکنیم

پس از کجا بدونیم جواب صحیح کدام است؟و سوال دوم اینکه ایا میدانید که کدام فصل ها مهم هستن و حتم سوال میاد تا فقط اونهارو بخونم؟

shima 70

عضو جدید
یا من اشتباهی متوجه شدم
دوست عزیز از من به تو نصیحت به این چیزا گیر نده تو درس خوندن و ذهنتو درگیرشون نکن از اینا زیاد میبینی واسه اشتباهات چاپیه و ...روون و راحت درس بخون... کلی بخون ..لپ مطلبو بگیر...موفق باشین;)

shima 70

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر من روش خوبیه مارال جان من همین کارو کردم راضیم واقعا هم، دور سومم شد خلاصه هام از این دو تا، و دور چهارم خلاصه به علاوه تست
موفق باش عزیزم ;)

dreaamlaand

عضو جدید
دوست عزیز از من به تو نصیحت به این چیزا گیر نده تو درس خوندن و ذهنتو درگیرشون نکن از اینا زیاد میبینی واسه اشتباهات چاپیه و ...روون و راحت درس بخون... کلی بخون ..لپ مطلبو بگیر...موفق باشین;)
عزیزم میدونی کدام فصل ها مهم است؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
منم دقیقا همینجوری میخونم.اصلن سخت نمیگیرم:دی
به نظر من روش خوبیه مارال جان من همین کارو کردم راضیم واقعا هم، دور سومم شد خلاصه هام از این دو تا، و دور چهارم خلاصه به علاوه تست
موفق باش عزیزم ;)
مرسییییییییییییی عزیزمممممممم:w38::gol:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان فهرست کتاب معماری جهان زارعی و معماری غرب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود یکی هستند!
باید هر 2 کتاب وخوند؟

shima 70

عضو جدید
منم دقیقا همینجوری میخونم.اصلن سخت نمیگیرم:دی

مرسییییییییییییی عزیزمممممممم:w38::gol:
کار خوبیه مارال ، منو سه تا از دوستام برا دو ماه خونه گرفتیم و با هم درس میخونیدیم هر کیم روش خودشو داشت ! از بین اون روشها این روشو دیدم که نتیجه داد...:)

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار خوبیه مارال ، منو سه تا از دوستام برا دو ماه خونه گرفتیم و با هم درس میخونیدیم هر کیم روش خودشو داشت ! از بین اون روشها این روشو دیدم که نتیجه داد...:)
چه کار جالبی
اونوقت در کنار هم تونستید نتیجه بگیرید؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای انجام دادن تمرینای استاد حسینی که تو باشگاه هست، مداد خوبه یا ماژیک F یا راپید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا