مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

coleopatra

عضو جدید
واسه تمرکز داشتن:
یه کاغذ کنار دستت داشته باش،هر چی که تو ذهنت باهاش درگیری رو سریع منتقل کن (بنویس) رو کاغذ
با این کار ذهنت خالی میشه و این یعنی تمرکز (واقعا" عالیه این روش)
(
انگار رفته توی ناخودآگاه من که اگر از یه مقداری بیشتر درس بخونم زیادی میشه. و زیادی درس خوندن خوب نیست. زیادی نشستن سر جا خوب نیست) این ناخوداگاهتون نیست بلکه باور شماست
مثه اینه که شما یه دایره ی کوچیک دور خودتون کشیدین با اینکه میتونین دایره رو حذف کنین و خیلی فراتر برید
دور آدم هایی که هی موج منفی بهتون ارسال میکنن ( تو نمیتونی _ خیلی سخته _ کاره تو نیست و ...) رو خط بکشید، این باعث افزایش اعتماد بنفس میشه

مرسی آقا میلاد انگیزه گرفتم امروز تونستم تا 5 ساعت بخونم! :D امیدوارم بتونم بازم بیشترش کنم. البته مشکل دیگه من اینه که همیشه توی خوونه یه چیزی هست که وقت من سرش تلف بشه، کار خونه و کمک به مامانم و مهمون و ... پیشرفت بیشتری داشتم میام بهتون می گم :)
ممنوووون

cna12

عضو جدید
باشه ، من هر روز باشگاه میام و اکثرا تو بخش خنده دار و ارشد می چرخم ، کار داشتین یه پیغام بدین ، سریع میام :)
مهندس فعالیتای پارسالتو قشنگ یادمه..ایشلا همواره موفق باشی داداش... اقا یه سوال؟؟؟
واسه لغات کدوم کتابارو خوندی...من 504 و essentialو125تارو مسلطم و 1100 لغتو کمابیش مسلطم...الانم دارم رو سوالای کنکور از 85 تا 93 کار میکنم ولی انچنان درصد عمومیام بالا نمیره
ولی سوالای تخصصی معمولا 12-13 تاشو میزنم...اما درصد عمومی باعث میشه درصد کلی زبانم پایین بیاد...راهنمایی کن دعات میکنم

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک دنیا ممنونم جناب مهندس عارف.لطف کردین.فقط اگه ممکن بود میشه بگید برا اسکیس کلاس کی رفتید؟آخه من نمیتونم برم کلاسای مهندس شقاقی دوره.من اهل تبریزم.ایجا کی:w11: میتونه کمکم کنه؟شما با کیا و کدوم کتابا واسه اسکیس کار کردید.؟اگه درصداتون رو هم بگی که منو شرمنده خودتون میکنین .بابت زحمتام عذر میخوام.
کلاس خانم علی محمد زاده.اگه تبریزین از الان بهتون بگم استاد خوب تو تبریز نیست و اگه تو اسفند این استادا تو تبریز نبودن ، به تهران برین که استادای خوب اونجان.
واسه اسکیس کلاس و کتاب طایفه و صدیق نیا کافین و البته راهنمایی قبولین سال های قبل.
درصد ها رو دسترسی ندارم بگم ولی رتبه نظری 1050 بود و با اسکیس 55 تونستم قبول شم.

مهندس فعالیتای پارسالتو قشنگ یادمه..ایشلا همواره موفق باشی داداش... اقا یه سوال؟؟؟
واسه لغات کدوم کتابارو خوندی...من 504 و essentialو125تارو مسلطم و 1100 لغتو کمابیش مسلطم...الانم دارم رو سوالای کنکور از 85 تا 93 کار میکنم ولی انچنان درصد عمومیام بالا نمیره
ولی سوالای تخصصی معمولا 12-13 تاشو میزنم...اما درصد عمومی باعث میشه درصد کلی زبانم پایین بیاد...راهنمایی کن دعات میکنم
ممنون :) منم شما رو یادمه ، خوب بخون...
زبان رو که ترکوندی ، دیگه چی می خوایسوالای عمومی کلا عجیب غربیه ، منم مطمئنم کسی همه اینارو بخونه ، بازم از یه جای دیگه سوال می دن و نمی تونه جواب بده ، در کل شما پیش زمینه ها رو دارین و انشالله که از همینا سوال بیاد و شانس باهاتون همراه باشه.

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی آقا میلاد انگیزه گرفتم امروز تونستم تا 5 ساعت بخونم! :D امیدوارم بتونم بازم بیشترش کنم. البته مشکل دیگه من اینه که همیشه توی خوونه یه چیزی هست که وقت من سرش تلف بشه، کار خونه و کمک به مامانم و مهمون و ... پیشرفت بیشتری داشتم میام بهتون می گم :)
ممنوووون
شما باید بری کتابخونه :smile: اونجا غیر از درس خوندن کار دیگه ای نمیتونی بکنی :D

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک دنیا ممنونم جناب مهندس عارف.لطف کردین.فقط اگه ممکن بود میشه بگید برا اسکیس کلاس کی رفتید؟آخه من نمیتونم برم کلاسای مهندس شقاقی دوره.من اهل تبریزم.ایجا کی:w11: میتونه کمکم کنه؟شما با کیا و کدوم کتابا واسه اسکیس کار کردید.؟اگه درصداتون رو هم بگی که منو شرمنده خودتون میکنین .بابت زحمتام عذر میخوام.
چند بار دوستان گفتن که می تونید درصد ها رو این جا ببینید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-93?p=7840878&viewfull=1#post7840878

ne.arch هم با رتبه ۸۲ معماری اسلامی تبریز قبول شد، می تونید درصدارو توی لینک ببینید

Ar Mina

عضو جدید
مهندس جان میدونم درصد رتبه 82 رو گذاشتن ولی من که نمیتونم رتبه 82 بیارم که من خیلی هنر کنم 3 رقمی میشم.واسه همین درصد رتبه 1050 رو پرسیدم.اون لینک رو هم قبلا دیدم.
چند بار دوستان گفتن که می تونید درصد ها رو این جا ببینید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-93?p=7840878&viewfull=1#post7840878

ne.arch هم با رتبه ۸۲ معماری اسلامی تبریز قبول شد، می تونید درصدارو توی لینک ببینید

Ar Mina

عضو جدید
راستی کسایی که تافل رو خوندن واسه زبان.فقط 12 لغت اول رو خوندن یا لغتایی رو که تو متن ها بود رو هم در آوردن و;)خوندن؟

astronomygirl66

عضو جدید
سلام آقای ایرانشاهی...من کتاب جمع بندی کنکورای سالای قبل عصرکنکاشو دارم مربوط تا سال 91...پیشنهادتون اینکه کتاب آقای سعیدی پورو بگیرم؟
یا همین کفایت میکنه ممنون.

sr.sh

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید.مهندس ایرانشاهی دیگه فیلم سایه نما (به جز فیلمی که قبلا گذاشتن) نذاشتن؟تو فیلم گفتن شاید بازم بذارن ولی من که چیزی پیدا نکردم !!

artemiss68

عضو جدید
سلام، جزوه طباطبایی که اینجا هست ناقصه، به نظر من اگه کاملشو بتونید پیدا کنید خوبه، در ضمن الان فکر کنم واسه جزوه اضافه کردن یه کمی دیره بهتره سوالای سالای قبل رو بخونید

archisal

کاربر بیش فعال
راستی کسایی که تافل رو خوندن واسه زبان.فقط 12 لغت اول رو خوندن یا لغتایی رو که تو متن ها بود رو هم در آوردن و;)خوندن؟
هنر کنیم مهندس جان همون 12 تا رو خوب یاد بگیریم:smile:
اگه وقت کردین خب لغتای متنارو هم دو سه دوربخونین.

archisal

کاربر بیش فعال
امسال که آقای شقاقی یه همایش گذاشتن تو تبریز واسه کنکور با آقای رستمی، احتمالا امسال واسه اسکیس هم بیان تبریز. تو موسسه بعد. ما که دستمون نرسید بریم. حیف شد

artemiss68

عضو جدید
سلاااام بچه ها خسته نباشید
یه سوال داشتم چند روز پیشم پرسیدم کسی جواب نداد
من هنوز یه دورم کامل نشده، یعنی به جز ایستایی و تنظیم و تاسیسات بقیه درسارو تا آخر هفته دیگه یعنی ۱۲دی تموم میکنم، زبانم که هر روز میخونم، به نظرتون کتاب دکتر سعیدی پور رو بگیرم یا جزوه و کتابای خودمو دوره کنم؟ البته تست سالای قبل رو حتما میزنم ولی چون حجم این کتاب بالاس میترسم بگیرم از دوره جا بمونم چیزایی هم که خوندم هدر بشه چون بدون دوره فایده نداره، راستی تصمیم دارم اگه کتابو گرفتم تنظیم و تاسیسات رو دیگه نخونم و نکته های داخل کتاب رو بجاش بخونم، به نظرتون تصمیمم اشتباهه؟

archisal

کاربر بیش فعال
سلاااام بچه ها خسته نباشید
یه سوال داشتم چند روز پیشم پرسیدم کسی جواب نداد
من هنوز یه دورم کامل نشده، یعنی به جز ایستایی و تنظیم و تاسیسات بقیه درسارو تا آخر هفته دیگه یعنی ۱۲دی تموم میکنم، زبانم که هر روز میخونم، به نظرتون کتاب دکتر سعیدی پور رو بگیرم یا جزوه و کتابای خودمو دوره کنم؟ البته تست سالای قبل رو حتما میزنم ولی چون حجم این کتاب بالاس میترسم بگیرم از دوره جا بمونم چیزایی هم که خوندم هدر بشه چون بدون دوره فایده نداره، راستی تصمیم دارم اگه کتابو گرفتم تنظیم و تاسیسات رو دیگه نخونم و نکته های داخل کتاب رو بجاش بخونم، به نظرتون تصمیمم اشتباهه؟
سلام
من خودم سوالات کنکور انتشارات عصر کنکاشو دارم و تشریحی هم حل کرده. راضی ام. اگه شما هم سوالاتو دارید دیگه چه لزومیه کتاب جدید بخرید.همونایی رو که دارید رو خوب بخونید.یکی از دوستام که تو علم و صنعت میخونه الان،میگفت فقط مرورم زیاد بود و اصلا تست نزده. اما من خودم تست ها رو کم کم شروع کردم به زدن.موفق باشین.

artemiss68

عضو جدید
ببخشید یه سوال دیگه، من واسه تافل دو تا برنامه دیدم یکیش ۴۰۰تا لغت بود یکیش essential words for toffel بود دیگه ندیدم باهم فرق داشتن یا نه، شما میدونید کدومشو باید بخونیم یا فرقی ندارن باهم؟؟
راستی برنامه ش جالب بود لغات رو با تصویر آموزش داده ولی نمیدونم خوب باشه یا نه چون اگه تصویرش نباشه شاید لغتش یادمون نیاد..

Ar Mina

عضو جدید
راستی بچه ها شما تست زدن رو شروع کردین؟اول با تست های آزمون ایوان خانه کار کنیم یا مرکز معماری؟من هنوز شروع نکردم تست ها رو نمیدونم درصدام چطور میشن؟:w35:

Ar Mina

عضو جدید
سلام والا منم دنبالش میگردم ولی چیری پیدا نکردم؟ پیدا کردین ممنون میشم به منم بدین .
سلام دوستان.خسته نباشید.مهندس ایرانشاهی دیگه فیلم سایه نما (به جز فیلمی که قبلا گذاشتن) نذاشتن؟تو فیلم گفتن شاید بازم بذارن ولی من که چیزی پیدا نکردم !!

archisal

کاربر بیش فعال
ببخشید یه سوال دیگه، من واسه تافل دو تا برنامه دیدم یکیش ۴۰۰تا لغت بود یکیش essential words for toffel بود دیگه ندیدم باهم فرق داشتن یا نه، شما میدونید کدومشو باید بخونیم یا فرقی ندارن باهم؟؟
راستی برنامه ش جالب بود لغات رو با تصویر آموزش داده ولی نمیدونم خوب باشه یا نه چون اگه تصویرش نباشه شاید لغتش یادمون نیاد..
من که اسننشال رو خوندم. همین ها کافیه تو این زمون کم + مرور زیاد. دیگه واسه 400 تا و... وقت نمیرسه

artemiss68

عضو جدید
سلام
من خودم سوالات کنکور انتشارات عصر کنکاشو دارم و تشریحی هم حل کرده. راضی ام. اگه شما هم سوالاتو دارید دیگه چه لزومیه کتاب جدید بخرید.همونایی رو که دارید رو خوب بخونید.یکی از دوستام که تو علم و صنعت میخونه الان،میگفت فقط مرورم زیاد بود و اصلا تست نزده. اما من خودم تست ها رو کم کم شروع کردم به زدن.موفق باشین.

آخه بیشتر به هوای درسایی که نخوندم میخواستم کتابشو بگیرم، گفتم یه تیر و دو نشون میشه هم تست میزنم هم جمع بندیه، فقط از حجم زیادش میترسم که نه بتونم خود کتابو کامل بخونم نه دوره کنم :(

archisal

کاربر بیش فعال
آخه بیشتر به هوای درسایی که نخوندم میخواستم کتابشو بگیرم، گفتم یه تیر و دو نشون میشه هم تست میزنم هم جمع بندیه، فقط از حجم زیادش میترسم که نه بتونم خود کتابو کامل بخونم نه دوره کنم :(
والا من هم پارسال همین اشتباهو کردم و نزدیکای کنکور چندتا کتاب جدید گرفتم، هم نرسوندم بخونموشون و هم از مرور بقیه درسا موندم و....

rezazilla

عضو جدید
دوستان تورو خدا اگه کسی جزوه کامل ایستایی فاطمی رو داره بذاره تو باشگاه ، ثواب داره والا.

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من برای مهلت ثبت نام آزمون جامع به سه موسسه زنگ زدم

آکادمی و ایوان خانه تا روز سه شنبه قبل از هر آزمون مهلت دارن

هزینه هر آزمون ایوان 45 هزار تومنه
آکادمی رو دقیق نمی دونم ولی فک کنم همین حدود باشه

ولی مرکز

کلا 4 تا آزمون داره که برای ثبت نام باید 4 تاشو ثبت نام کنی و تکی تکی نمیشه
مهلتش هم تا 9 دی هست
هزینه 4 تاش میشه 230 هزار تومن

morteza2010

عضو جدید
دوستان من برای مهلت ثبت نام آزمون جامع به سه موسسه زنگ زدم

آکادمی و ایوان خانه تا روز سه شنبه قبل از هر آزمون مهلت دارن

هزینه هر آزمون ایوان 45 هزار تومنه
آکادمی رو دقیق نمی دونم ولی فک کنم همین حدود باشه

ولی مرکز

کلا 4 تا آزمون داره که برای ثبت نام باید 4 تاشو ثبت نام کنی و تکی تکی نمیشه
مهلتش هم تا 9 دی هست
هزینه 4 تاش میشه 230 هزار تومن
بهترین جا الان نمیدونم ولی از خانوم شرافت عزیز سوال بفرماید راستی بچه ها چکار کردید قبول شدید کجا ایشالله قبول شدید یادی از دوست قدیمی تون نمیگیردا یعنی درسته
من خدا بخواد اول تابستان بتونم سرجمع یه 120 یا 90 صفحه ای سرجمع کنم دفاع میکنم (فوتبال نه) و بعدش دیگه راحت میشم از درس و میریم مرحله غولش که همون کار شغل هست امید وارم همیشه موفق باشید
به امید روزی که پرچم هایم بالا رود پیمانکار پروژه 20 میلیاردی بشم صلوات :w34:

دوستان توجه کنید زندگی کردن مجموعه ای است از کار شغل ازدواج و دوستان تمامی این ها فقط زیر مجموعه ای از پول است .
پول = زندگی (تجربه ای سخت و دردناک که فهمیدم)

آخرین ویرایش:

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

به نظرم کتاب دکتر سعیدی پور واسه دوره خوبه.. البته به علاوه جزوه ها... چون توی جواباش دسته بندی و مطالبش خوبه نه اینکه فقط یه تیکه از یه منبع رو تو جواب بزاره..
ولی یه چیزی بگم... چون دسته بندی و جهت گیریش جواب تست ها و بررسی گزینه هاست از یه طرف خوبه چون با این کتاب نکات نزدیک به کنکور رو دوره میکنید و از یه طرف حتما باید خودتون یه جزوه یا منابع رو بخونید..فقط به این نمیشه اکتفا کرد..
من به بچه های موسسه گفتم اگر اون کتاب هم دارید و نخوندید باز هم اینو بگیرید ولی شما در صورتیکه از نظر مالی و از نظر زمانی مشکلی ندارید تهیه کنید..

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بچه ها شما تست زدن رو شروع کردین؟اول با تست های آزمون ایوان خانه کار کنیم یا مرکز معماری؟من هنوز شروع نکردم تست ها رو نمیدونم درصدام چطور میشن؟:w35:

اگر اینترنت پر سرعت داری واسه اکادمی رو بگیر و فیلم هاشو هم حتما ببین... مخصوصا تاریخ و منظراشو..

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام والا منم دنبالش میگردم ولی چیری پیدا نکردم؟ پیدا کردین ممنون میشم به منم بدین .

سلام .. به نظرم درس من بیشتر از این ارزش درسی نداره.. همون تست های تالیفی به علاوه تست های ازمونای امسالمو بزنید کافیه..

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز

من به بچه ها میگم از ساعت ۸ شروع به تست زدن کنید تا ۱۰ بعد از ۱۰ تا ۱۴ یا ۱۵ جواباشو بخونید..
اگر طبق اون برنامه ۲ ماه برید جلو می رسید.. ولی بهتر از همه خودتون برنامه ی خودتون رو میتونید تعیین کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا