مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

من با اینترنت سیم کارت م ، یکم سخته ، به آقی (حامد ایرانشاهی) بگید ، میذاره ، من خودم اگه رفتم دانشگاه و اینترنت م اوکی شد تا یکشنبه میذارمشون ، چشم...
پس منتظر یک شنبه میمونم ممنونم بازم خیلی لطف میکنید

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما ها اخرین ازمونی که شرکت کردین(چه اکادمی چه ایوان چه مرکز)رتبه هاتون چجوری بوده?

خداروشکر ، همه چی خوب خوبه ، به قول نسیم اگه ما نتونیم پس کی بتونه ، من آزمونای هر سه تا موسسه رو که می زدم راضی بودم ، این روزای آرم صرفا به ورق زدن کتابا و دیدن دوباره ی تصاویر گذشت ، چهارشنبه هم صرفا برای اینکه ببینم تو این 5 سال اخیر چیکا کردم می رم آزمون ارشد عمران رو می دم!! همینجا واسه همه رفقا آرزوی موفقیت می کنم... همه تون رو سر کلاسای تکنولوژی دانشگاه می بینم...

شما درصداتون چطور بود تو ازمونا?

خب البته زیاد نمی شه روی آزمونای آزمایشی حساب کرد ، ولی بطور میانگین ، زبان 65 ، ایستایی 75 ، سیستم 75 و عناصر هم 80 ، حالا گاهی افت های شدید هم داشتم ، مثلا یه بار عناصر 45 هم زدم ، درصدای آزمون ایوانخانه م بالاتر از اون دو تای دیگه بود ، مرکز معماری هم پایین ترین ؛ البته سوالای مرکز معماری واقعا از استاندارد خارجه به نظرم...ینی مثلا تو یه سری 110 سوالی ، 9 تا سوال داشت که جوابش هیچکدام ، همه گزینه ها و این دست بود ، که دیگه از مد افتاده...واسه اینکه یه آماری م از بقیه بچه های آکادمی داشته باشین ، کارنامه نفر اول آکادمی تو سه تا آزمون جامع ش رو می ذارم :

آزمون اول:
زبان 72 ایستایی 62 سیستم 64 فنی 65
آزمون دوم:
زبان 61 ایستایی 72 سیستم 72 فنی 75
آزمون سوم:
زبان 83 ایستایی 71 سیستم 63 فنی 84

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا ازمون جامع سوم هنرهای ساخت اکادمی رو بزارین میخوام خودمو بسنجم از این استرس خلاص شم

mukrian

عضو جدید
میشه لطفا ازمون چهارم هنر و ساخت اکادمی را بگذارید لطفا ممنون

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان لطفا به تاپیک رفع اشکال سر بزنید چند تا سوال مهم پرسیدم راجع به فناوری نوین

دوستان لطفا به تاپیک رفع اشکال سر بزنید چند تا سوال مهم پرسیدم راجع به فناوری نوین

جوابا رو گذاشتم ، برو بخون ، باز اگه مشکلی توشون داشتی بگو...انقد استرس نداشته باش ضمنا ، تو همه تاپیکا نوشتی جواب بدید ، انقد استرس خوب نیستا...موفق خواهی شد ، انشاله...

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه..من امسال قصد دارم کنکور تکنولوژی بدم
دوستانی که قصد دارن تکنولوژی بخونن لطفا بیاین اینجا اعلام آمادگی کنن تا یواش یواش با هم شروع کنیم
به نظر من مطالعه گروهی امید و انگیزه بیشتری به آدم میده
دوستای گلم منتظرم
;)

nasrin_arch

عضو جدید
سلام به همه..من امسال قصد دارم کنکور تکنولوژی بدم
دوستانی که قصد دارن تکنولوژی بخونن لطفا بیاین اینجا اعلام آمادگی کنن تا یواش یواش با هم شروع کنیم
به نظر من مطالعه گروهی امید و انگیزه بیشتری به آدم میده
دوستای گلم منتظرم
;)

سلام
منم هستم
...

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟؟؟؟
یعنی هیشکی نیست بخواد امسال کنکور تکنولوژی بده...
بچه ها بیاین دیگه :w05:
من کتاب سازه در معماری رو شروع کردم خیلی شیرینه
:w17:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گل گلاب
خدا قوت
دوستان یه سوالی :
آیا نظام مهندسی معماری رشته ی فناور معماری و به رسمیت می شناسه؟
یعنی من که کارشناسی ناپیوسته ی معماری خوندم با ارشد فناوری معماری می تونم پروانه اشتغالمو از رشته ی مرتبط با معماری به معماری تبدی کنم؟

تما می دونید اگه کارشناسی ناپیوسته ی معماری خونده باشید در پروانه اشتغالتون درج میشه رشته ی مرتبط با معماری و حداکثر می تونیم تا پایه 2 ارتقا بدیم...

اما اگر ارشد معماری بگیریم میشیم رشته ی اصلی و در پروانه اشتغالمون عنوان مرتبط با معماری حذف میشه... و دیگه محدودیت ارتقای پایه نداریم...

حالا می خوام بدونم ایا با ارشد فناوری معماری هم این مشکل حل میشه یا فقط باید ارشد معماری معماری بگیریم؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان طبق آماری که از دفترچه و کارنامه دراوردم:

1-رشته ی مدیریت پروژه و ساخت روزانه 29 نفر پذیرش داره .... پس چرا 115 نفر مجاز روزانه برای انتخاب رشته میگیره؟ یعنی 86 نفر اضافی باید از طریق شبانه و پیام نور و ... قبول شن؟
یعنی86 نفر از روزانه میان ظرفیت شبانه رو( که تو این رشته 207 نفره ) اشغال میکنند؟

یعنی عملا اون 3637 نفر که شبانه مجاز شدند برای اینکه جزو 121 نفر باقی مانده از ظرفیت شبانه بشن انتخاب رشته میکنند ؟

و چرا در دوره ی شبانه که 121 نفر پذیرش داره (207 تا پذیرش داره که 86 تاش توسط روزانه ها اشغال میشه که در نهایت 121 تا باقی میمونه)3637 نفر مجاز میگیره
؟

آخرین ویرایش:

shuka_s

عضو جدید
سلام دوستان منم امسال می خوام کنکور بدم تکنولوژی - پس از درک رفتار سازه شروع کنیممممممم؟

من یه پیشنهاد به تمامی دوستان بدم ؛ چون به نظرم می تونه کمکتون کنه!

برای شروع برای خوندن تون ، اگر زبان تون ضعیفه حتما و حتما از زبان شروع کنید ، دایره لغات رو ببرید بالا ، هم تو لغت ها عمومی کمک می کنه هم تو توانایی خوندن متون درک مطلب...
یعنی می تونید با دیدن کارنامه های امسال و پارسال ببینید زبان چیکار می تونه بکنه برای رتبه ی آدم!!

برای خوندن دروس فنی هم ، به نظرم شروع کردن با این 4 کتاب خیلی کمک می کنه (بدون اولویت بندی 4 کتاب ، چون شاید حوصله تون از خوندن هرکدوم سر بره و برید سراغ بعدیش) : ساختمانها چگونه عمل می کنند ، درک رفتار سازه ها ، مبانی سازه ای برای معماران و طراحی لرزه ای برای معماران...

در ضمن ، دوستانی که زبان شون قویه و الآن هم فرصت زیادی دارن و تا کنکور خیلی وقت مونده ، میتونن با خوندن نسخه انگلیسی هر کدوم از این 4 کتاب ، هم تخصصی خونده باشن و هم به درک متن های زبان شون به شدت کمک کنن.

همه تون موفق باشید!

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا کسانی که رتبه های خوب آوردن بیان از نحوه مطالعه و تجربیاتشون بگن
سلام همین تاپیک های مطالعات گروهی ارشد که تو باشگاهه بخونی.تاپیک جزوات و تاپیک آزمونهای آزمایشی.

والا من ازشون یه سیلابس خواستم جوابمو ندادن...
ولی تو باشگاه هستند کسانی که به دیگران کمک می کنند وگرنه باشگاه اینقدر پر بار نبود.

از دوستان دریادل خواهشی دارم:اگر سیلابس یا همون بودجه بندی هنرهای ساخت آکادمی/ایوانخانه و مرکز معماری پارسال یعنی پاییز 93 دارید اینجا قرار بدید.

منم اگر پیدا کردم تو این تاپیک میذارم.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:)

:)

ادامه بودجه بندی(سیلابس) موسسات مربوط به کنکور 94 :

مشاهده پیوست Final Energy -markaz memari94.pdf

مشاهده پیوست 240449

به نظر من از همین الان بر اساس یکی از این بودجه بندیها پیش بریم و ازمونهاشون( هم که خدا رو شکر تو باشگاه هست ) و طبق برنامه اجرا کنیم صد در صد نتیجه ی عالی میگیریم:)

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::w10: ممنون شما با سیلابس پیش میرین؟
حتما حتما اینکارو می کنم.
همه ی اونهایی که نتیجه ی خوب گرفتند با برنامه ریزی دقیق پیش رفتند.
این برنامه های موسسات هم دقیق هستند.
من پارسال دیر متوجه شدم که اگر طبق اینها پیش می رفتم خیلی خیلی خیلی بهتر بود.

پارسال مشاوره می دادند که اون 3 کتاب اصلی (سازه د رمعماری-درک رفتار-مبانی سازه برای معماران شروع کنید.در صورتیکه اگر فقط منابع رو بدونیم ولی ندونیم که چطور مدیریت زمان برای منابع کنیم هیچ فایده ای نداره.

من که حتما حتما طبق یکی از این سیلابس ها پیش میرم چون تجربه م ثابت کرد.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان منم امسال می خوام کنکور بدم تکنولوژی - پس از درک رفتار سازه شروع کنیممممممم؟

اگه از درک رفتار خوشت میاد خوبه، من چون فک می کردم لزوما باید از این کتاب شروع کرد، چند بار ایستایی رو شروع کردمو بعدش رها کردم... اصلا نتونستم با این کتاب ارتباط برقرار کنم، برعکسش وقتی سازه در معماری و ساختمان ها چگونه عمل می کنند رو خوندم خیلی زود تموم شون کردم... یعنی بایدی وجود نداره هر کدوم از کتابای ابتدایی که براتون خوبه رو شروع کنین، اگه پست راهنمایی دوست مون رو هم ببینید 4 تا کتاب معرفی کردن که انگار مهم نیست با کدومش شروع کنید، تازه سازه در معماری هم بین کتابایی که ایشون گفتن نبود ولی به نظر من کتاب خوبیه برای شروع (حداقل برای من جواب داده)، می بینی که خوشبختانه دستت کاملا بازه و کتاب پایه تو این رشته زیاد داریم هر کدوم برات راحت تره و باعث می شه بیشتر مشتاق شی برای تموم کردن و خوندن کتاب بعدی، با همون شروع کن

mrabie

عضو جدید
حتما حتما اینکارو می کنم.
همه ی اونهایی که نتیجه ی خوب گرفتند با برنامه ریزی دقیق پیش رفتند.
این برنامه های موسسات هم دقیق هستند.
من پارسال دیر متوجه شدم که اگر طبق اینها پیش می رفتم خیلی خیلی خیلی بهتر بود.

پارسال مشاوره می دادند که اون 3 کتاب اصلی (سازه د رمعماری-درک رفتار-مبانی سازه برای معماران شروع کنید.در صورتیکه اگر فقط منابع رو بدونیم ولی ندونیم که چطور مدیریت زمان برای منابع کنیم هیچ فایده ای نداره.

من که حتما حتما طبق یکی از این سیلابس ها پیش میرم چون تجربه م ثابت کرد.

به نظرم علی قزوینیان خیلی راهنماییشون خوب بود
یه سری از کتابا پایه ای هستن.. طبق سیلابس پیش رفتن برای وقتیه که ازمونا شروع میشه.. شما یه سری از کتابای پایه رو چند بار بخونی بهتر از اینه که با تعداد زیادی کتاب شروع کنی
اینا رو مسلط باشی بقیه کتابا هم بهتر پیش میره
اینو پارسال به من که حتی می خواستم از شهریور شروع کنم گفته بودن و به نظرم مفید بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.