مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nasim666

عضو جدید
پس کلا به درد خوندن نباید بخوره دیگه ها؟ وقتی چیز تازه ای نداره ؟

بدرد خوندن که میخوره اما فقط فصل 4اش ، بقیه فصول بدرد تکنو نمیخوره... سروش نیا گفته احتمالا یه سوال ازش دارین و گلابچی ام 100% برا فروشِ کتابش 1 سوال ازش میده!!!

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بدرد خوندن که میخوره اما فقط فصل 4اش ، بقیه فصول بدرد تکنو نمیخوره... سروش نیا گفته احتمالا یه سوال ازش دارین و گلابچی ام 100% برا فروشِ کتابش 1 سوال ازش میده!!!

سروش نیا گفته فقط فصل 4؟

nasim666

عضو جدید
سروش نیا گفته فقط فصل 4؟

نه سروش نیا نگفته!! ولی هرکی یه نگاهی بندازه به کتاب میفهمه! درضمن خودمم خوندم فقط فصل 4 مربوط به قوس و گنبد که بدرد ما میخوره! بهرحال کسی خواست بخونه خوبه من فقط راهنمایی کردم که وقتتون بیخودی تلف نشه;)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

با عکس که نمیشه 100 صفحه! ! اگه وقت کنم اسکن میکنم براتون ، اگرم نشد حتما خلاصشو براتون میزارم
مرسی لطف میکنی
اگه خواستین میتونین با برنامه camscannerبرای گوشیتون عکس در حد اسکن بگیرید که زود تموم میشه
البته 100صفحه یه ساعت شاید تایم ببره اگه وقتشو داشتین ممنون میشم;)

eedeh

کاربر بیش فعال
بچه ها خسته نباشید. امیدوارم نتیجه زحمت هاتونو ببینید. یه سوال : تا حالا از تصاویر درک رفتار کسی اینجا جزوه یا فایلی نذاشته؟

nasim666

عضو جدید
شما کتاب مبانی طراحی ساختمان های بلندو کامل خوندید؟ ۷۰۰ صفحه ست!

آره خوندم ، اما دیگه وقت نیست که برا خوندنش بذارین ، فقط فصل 3 رو بخونین چون پارسال ازش 11 تا سوال اومده بود !! و فقط 1 سوال از بقیه فصلا!!
میتونین بجاش جزوه ساختمانهای بلند سروش نیا رو بخونین اگه وقت ندارین!!

nasim666

عضو جدید
بچه ها خسته نباشید. امیدوارم نتیجه زحمت هاتونو ببینید. یه سوال : تا حالا از تصاویر درک رفتار کسی اینجا جزوه یا فایلی نذاشته؟

اگه منظورتون مطالعات موردیه که تو جزوه سروش نیا اومده بیشترش
اما اگه عکسای مطالب دیگه رو میگین نه من که ندیدم!

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز

من امروز کتابشو دیدم، فصل آخر اسمش مرمته ولی مطالبش درباره زلزله س...

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
بچه ها راجع به کتاب فن شناسی
این کتاب برای کنکور مرمت منبع اصلی هست و واسه همین بین داوطلبای کنکور مرمت خوب فروش میره،
شخصی هم که کتاب رو نوشته (آیدین جوانی) جزوه ی خودش رو به صورت کتاب درآورده و کلا برای مرمت جزوه و کتاب می نویسه
فکر نکنم به درد شما بخوره، انشالله همون یه سوال هم نیاد :D;)
(اگه نیاز به عکس فصلی از کتاب داشتین بگین براتون میزارم)

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این کتاب برای کنکور مرمت منبع اصلی هست و واسه همین بین داوطلبای کنکور مرمت خوب فروش میره،
شخصی هم که کتاب رو نوشته (آیدین جوانی) جزوه ی خودش رو به صورت کتاب درآورده و کلا برای مرمت جزوه و کتاب می نویسه

اره درسته ولی اسم اقای گلابچی روی هر کتاب یعنی سوال من دارمش هم این و هم بایونیک اما دلم نمیره بخونم:( البته فن شناسی برای اون قسمت سخت تاریخ اسلامی هم خوبه ها که تو کتاب پیر نیا نیس

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

میشه بی زحمت اون فصلیش که همه میگن برای هنرهای ساخت مهمه زحمت بکشین عکس بگیرین
اگه با برنامه camscannerبا گوشیتون بگیرین با کیفیت اسکن شده عکس میگیره

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
میشه بی زحمت اون فصلیش که همه میگن برای هنرهای ساخت مهمه زحمت بکشین عکس بگیرین
اگه با برنامه camscannerبا گوشیتون بگیرین با کیفیت اسکن شده عکس میگیره

اگه فصل 4 منظورتونه بفرمایید : (با دوربین عکس گرفتم :()

بجه ها هرکسی خواست بگه پیام خصوصی می کنم مثل اینکه نباید لینک رو اینجا گذاشت

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دست گلت درد نکنه اسمانه جان خیلی لطف کردی,فقط فرمتش چیه برا من باز نشد

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

فرمتش rar هست دیگه با winrar باز میشه، نقل قول رو پاک کنید ممنون میشم :smile:
بله.میدونم rareعکساش jpgهستش?
نمیدونم شاید بد دانلود شده برا من چون بازش نکرد:(

raha-1368

عضو جدید
سلام بچه ها، همگی خسته نباشید.
کسی هست که خلاصه ای از کتاب "طراحی مفهومی ساختمان های بلند" دکتر گلابچی داشته باشه؟
من این کتابو اصلا نخوندم،حس میکنم سخته:question:

Bionic.arc

عضو جدید
من با کسی که پارسال تکنولوژی قبول شده صحبت کردم... گفت جزوه خوندن به هیچ دردی نمیخوره... فقط باید خود کتابو بخونی...درمورد تمام کتابای گلابچی اینو گفت

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها، همگی خسته نباشید.
کسی هست که خلاصه ای از کتاب "طراحی مفهومی ساختمان های بلند" دکتر گلابچی داشته باشه؟
من این کتابو اصلا نخوندم،حس میکنم سخته:question:

اصلا کتاب سختی نیست. کاملا روزنامه وار باید خونده بشه. قابلیت سوال دهیش بالا نیست. پر از نمونه موردیه که ساخته نشده و فقط در حد طرح و ایده بودنه.

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اصلا کتاب سختی نیست. کاملا روزنامه وار باید خونده بشه. قابلیت سوال دهیش بالا نیست. پر از نمونه موردیه که ساخته نشده و فقط در حد طرح و ایده بودنه.

من فقط مبانی طراحی و خوندم همون 2 فصلشو . نمیدونم اینم بخرم یا نه؟ خیلی از اون متفاوته؟شنیدم ازش معماری پارسال اومده

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط مبانی طراحی و خوندم همون 2 فصلشو . نمیدونم اینم بخرم یا نه؟ خیلی از اون متفاوته؟شنیدم ازش معماری پارسال اومده

آره پارسال واسه هنرهای ساخت ازش سوال نیومد. میگم کتاب چندان مهمی نیست. شکلاش خیلی بی کیفیته و این احتمال سوال دهی از شکل را کم میکنه. چند تا ساختمان شاخص داره که با دیدن کتاب خودتون متوجه اونا میشید. نصف قبولی های تکنولوژی هم فکر کنم نخوندنش پارسال. اگه کتاباتون تمام شده و مسلط هستید به مطالب به نظر من یه نگاه بندازید ضرر نداره. یعنی من بودم میخوندم. ولی این کاملا بستگی به خودتون داره.
با مبانی متفاوته. یه سری توضیحات اول هر فصل داره که 80 درصدش با مبانی مشترکه. ولی نمونه موردیاش کاملا متفاوته به جز پیوست 1 کتاب مبانی که همش تو طراحی مفهومی اومده.

مبانی رو فصل 8 معماری پایدار را هم یه نگاه بندازید.

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره پارسال واسه هنرهای ساخت ازش سوال نیومد. میگم کتاب چندان مهمی نیست. شکلاش خیلی بی کیفیته و این احتمال سوال دهی از شکل را کم میکنه. چند تا ساختمان شاخص داره که با دیدن کتاب خودتون متوجه اونا میشید. نصف قبولی های تکنولوژی هم فکر کنم نخوندنش پارسال. اگه کتاباتون تمام شده و مسلط هستید به مطالب به نظر من یه نگاه بندازید ضرر نداره. یعنی من بودم میخوندم. ولی این کاملا بستگی به خودتون داره.
با مبانی متفاوته. یه سری توضیحات اول هر فصل داره که 80 درصدش با مبانی مشترکه. ولی نمونه موردیاش کاملا متفاوته به جز پیوست 1 کتاب مبانی که همش تو طراحی مفهومی اومده.

مبانی رو فصل 8 معماری پایدار را هم یه نگاه بندازید.

نه نمیرسم جدید بخونم . بعد کنکور میخونمش . من عاشق کتابای استاد گلابچی ام

Bionic.arc

عضو جدید
شما کدوم فصلای مبانی طراحی بلندو حذف کردید؟!؟ از فصل ۲ و ۳ و ۷ و ۱۰ پارسال سوال اومده!

Bionic.arc

عضو جدید
من کتاب معماری بیونیکو گرفتم... خیلی مطالبش بی ربطه! چه قسمتاییش مهمه؟!

Bionic.arc

عضو جدید
من امروز همه ی کتابارو تموم کردم... نانو و مفهومی بلند و حذف کردم و نخوندم! دیگه فکر نمیکنم وقت باشه واسه کتاب جدید خوندن..

وضعیت
موضوع بسته شده است.