[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

rezaanj

عضو جدید
سلام دوستان،در این مدت تا ب حال یک کامنت هم نزاشتم بیشتر سعی داشتم پیگیری کنم به نتیجه برسم بعد اعلام کنم.به همین دلیل هفته ای ۲ بار حضوری میرفتم ساختمان تند گویان و مرکزی ۵ ام متاسفانه طبق آخرین پیگیری ک کردم آزمون و متعاقب آن مصاحبه تخصصی به دلیل ایرادات بسیار زیادی که در زیر ساخت های آن بود کنسل شد.دلیل تغییر نکردن آقای سلحشور تا به الان هم این بوده که چون ایشون مجری برگزاری بوده بررسی های لازم رو انجام بده.بنابراین اکنون که تصمیم نهایی برای کنسل شدن آزمون گرفته شده تا چند وقت آینده ایشون هم با این مدیریت ضعیفش عوض خواهند شد.قابل ذکر است آزمون بعدی نفت اواسط یا اواخر سال ۹۴ خواهد بود که همگی به شکل قراردادی خواهد بود.
امیدوارم با یک برنامه ریزی جدید از همین امروز پای در مسیر جدید زندگی بردارید و دانسته باشید همه چیز شرکت نفت نیست.از لحظات زندگی استفاده کنید و دیگر فکرتان را درگیر نتایج نکنید.موفق باشید

این خبری که گذاشتی مربوط به مرداده اولین مصوبه دولت لغو مهر آفرین بوده که هیچ ربطی به شرکت نفت نداشته چون مصاحبه ها تو آبان و بعد از لغو این طرح انجام شده کامنتی هم که گذاشتی رو از یه سایت دیگه کپی کردی بیخود توی عید بهمون استرس وارد نکن

آخرین ویرایش:

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام دوستان
من اوایل دهه هشتاد با خانوادم چندین بار سفر به دبی عجمان دوحه و کویت داشتم کویت تازگی ها هم رفتم باز
اقواممون اونجاست .
یه سوال شنیدم که تاثیر فوق العاده منفی برای گزینش ملی حفاری داره الان نمی دونم چقدر درسته

میگم رد نشم بدبخت بشم؟

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
ملی حفاری-ملی حفاری - گریه کردم
گریه بسیار - گریه پردرد - گریه پر غم - گریه پر رنجــــــــــــــــــو ، اندوهـــــــــــو ، عذابه
[SUP]در این حضرت چو داوطلبان نیاز آرند وزارت نفتان ناز آرند[/SUP]

که با این درد اگر دربند درمان اند
درمانند

naghola64

عضو جدید
سلام دوستان،در این مدت تا ب حال یک کامنت هم نزاشتم بیشتر سعی داشتم پیگیری کنم به نتیجه برسم بعد اعلام کنم.به همین دلیل هفته ای ۲ بار حضوری میرفتم ساختمان تند گویان و مرکزی ۵ ام متاسفانه طبق آخرین پیگیری ک کردم آزمون و متعاقب آن مصاحبه تخصصی به دلیل ایرادات بسیار زیادی که در زیر ساخت های آن بود کنسل شد.دلیل تغییر نکردن آقای سلحشور تا به الان هم این بوده که چون ایشون مجری برگزاری بوده بررسی های لازم رو انجام بده.بنابراین اکنون که تصمیم نهایی برای کنسل شدن آزمون گرفته شده تا چند وقت آینده ایشون هم با این مدیریت ضعیفش عوض خواهند شد.قابل ذکر است آزمون بعدی نفت اواسط یا اواخر سال ۹۴ خواهد بود که همگی به شکل قراردادی خواهد بود.
امیدوارم با یک برنامه ریزی جدید از همین امروز پای در مسیر جدید زندگی بردارید و دانسته باشید همه چیز شرکت نفت نیست.از لحظات زندگی استفاده کنید و دیگر فکرتان را درگیر نتایج نکنید.موفق باش

تو کامنت نزاری بهتره فقط بچه ها رو نا امید میکنی داداش

abdol1987

عضو جدید
آقا جا داره یادی از علی کنکوری کنیم و پست جالبی که گذاشته بود. من پستش رو عینا میزارم و البته یه جوابی هم اون زمان بنده به ایشون دادم. پست زیر چیزیه که ایشون نوشته بود:
علی کنکوری تقاضای راهنمایی دارد
اینجانب همزمان در آزمون استخدامی نفت وگازقبول شدم
درآزمون شرکت گاز کدپرسنلی اینجانب هم آمده است598181
ولی درآزمون شرکت نفت رتبه 3 از 74 را کسب نمودم برای انصراف ازشرکت گاز به نفت به عیر از پرداخت وجه ضمان راهی است خوووووووووووووو.
. بعدش من خدمت ایشون اینجوری جواب دادم
همون جا رو محکم بچسب. بعد از سی سال بیکاری اومدی سر کار با کلی سهمیه:)). میبینی شرکت نفت قبول نمیشی. حالا خر بیار و باقلا بار کن. دانشگاه آزاد گچساران با معدل 14 و آیلتس 5.5 که این کلاس گذاشتن رو نداره.

حالا خدمتتون عرض کنم که آقای علی کنکوری، ای پیر کنکور، دیدی اگه شرکت گاز نمی رفتی همچنان اندرخم کوچه استخدام بودی بعد از 33 سال زندگی مشقت بار؟؟؟ آیا ایمان آوردی به من؟

پی نوشت: واسه تغییر روحیه بچه ها در روز 13 بدر نوشتم این رو.

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جا داره یادی از علی کنکوری کنیم و پست جالبی که گذاشته بود. من پستش رو عینا میزارم و البته یه جوابی هم اون زمان بنده به ایشون دادم. پست زیر چیزیه که ایشون نوشته بود:

. بعدش من خدمت ایشون اینجوری جواب دادم

حالا خدمتتون عرض کنم که آقای علی کنکوری، ای پیر کنکور، دیدی اگه شرکت گاز نمی رفتی همچنان اندرخم کوچه استخدام بودی بعد از 33 سال زندگی مشقت بار؟؟؟ آیا ایمان آوردی به من؟

پی نوشت: واسه تغییر روحیه بچه ها در روز 13 بدر نوشتم این رو.

البته یادم میاد اون زمان در پروفایل همدیگه حسابی از خجالت هم دراومدین.اون آیلتس 5.5 رو خیلی خوب اومدی.دمت گرم:biggrin:

civil 64

عضو جدید
اینجا هیچکس جواب ما رو نمیده .انگار نه انگار!!!
خب یه کمک هم به ما ناواردها کنید ثواب داره دوستان������

این سومین باره اینجا میپرسم
دوستان من آزمون کتبی پالایشگاه ستاره خلیج فارس قبول شدم برای مصاحبه اون اما چون خانوم هستم و کسی هم نیست از اطرافیان که تجربه ش رو داشته باشه نمیدونم باید چیکار کنم برای قبولی اون میشه به من بگید برای مصاحبه علمی از چه کتاب هایی کمک گرفتید.
خواهش میکنم حتما جوابم رو بدید ممنونتون میشم دوستان
سلام
خوب شما اول بگو چه رشته ای هستید تا دوستان بتوانند کمکتون کنند;)

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
Re: [ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ]

Re: [ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ]

سلام
خوب شما اول بگو چه رشته ای هستید تا دوستان بتوانند کمکتون کنند;)
سلام
خب معلومه دیگه!!!
مهندسی شیمی هستم .

mohandes_ali

عضو جدید
سلام منم ستاره خلیج قبول شدم واسه مصاحبه تو ایام عید از پتروشیمی کرمانشاه سوال کردم که چجوریاس گفتن مباحث ازمون رو بخون مباحث ازمون رو میپرسن یعنی همون سوالای ازمون تقریبا که بفهمن کشکی قبول نشدی به همراه انواع پمپ و انواع شیرهای صنعتی و...

آخرین ویرایش:

mr.sijal

عضو جدید
دوستان از فردا دوباره شروع کنیم زنگ زدن به وزارت شاید فرجی شد

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام من دکترا دانشگاه دولتی شهرستان قبول شدم بنظرتون برم یا نه؟
ملی حفاری میشه هم درس خوند هم کار کرد؟

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
همچین شانسی رو نباید از دست بدی.

چرا؟
ارزشش رو داره 5 سال ایران درس خوند که ته اش میشی یه هیئت علمی دانشگاه شهرستان که ته حقوقت بشه 2 تومان تازه 2 تومانم نمیشه
طرح که نمیشه از شرکت ها گرفت و درامد زایی کرد
دانشگاه ها هم که هر چند ماه یکبار حقوق ها رو واریز میکنند و در حال کوچک شدنند
همزمان هم میگن نمیشه ملی حفاری کار کرد و درس خوند چون یا مرخصی گیرت نمیات یا استادها درسهات رو حذف می کنند بای ریسرچم که نیست درسها
حال و حوصله زجر کشیدن رو دیگه ندارم فقط میخوام پول جمع کنم یه ماشین خوب که تولید داخل نباشه بگیرم

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا؟
ارزشش رو داره 5 سال ایران درس خوند که ته اش میشی یه هیئت علمی دانشگاه شهرستان که ته حقوقت بشه 2 تومان تازه 2 تومانم نمیشه
طرح که نمیشه از شرکت ها گرفت و درامد زایی کرد
دانشگاه ها هم که هر چند ماه یکبار حقوق ها رو واریز میکنند و در حال کوچک شدنند
همزمان هم میگن نمیشه ملی حفاری کار کرد و درس خوند چون یا مرخصی گیرت نمیات یا استادها درسهات رو حذف می کنند بای ریسرچم که نیست درسها
حال و حوصله زجر کشیدن رو دیگه ندارم فقط میخوام پول جمع کنم یه ماشین خوب که تولید داخل نباشه بگیرم

اگر حال و حوصله نداشتی پس چرا شرکت کردی دکترا؟نکنه شرکت کردی همینجوری بدون مطالعه رفتی سر جلسه شانسی قبول شدی؟کسی که نمیخاد درس بخونه دیگه نباید بپرسه ملی حفاری میشه درس خوند یا نه.اول تکلیفت رو با خودت روشن کن.

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
اگر حال و حوصله نداشتی پس چرا شرکت کردی دکترا؟نکنه شرکت کردی همینجوری بدون مطالعه رفتی سر جلسه شانسی قبول شدی؟کسی که نمیخاد درس بخونه دیگه نباید بپرسه ملی حفاری میشه درس خوند یا نه.اول تکلیفت رو با خودت روشن کن.

توی این مملکت چطوری تکلیفم رو با خودم روشن کنم یک طوری داری حرف میزنی انگار ایران نیستی خود ریاست ج... و ... و وزیر نفت و غیره هم تکلیفشون با خودشون مشخص نیست . دو سال پیش امتحان شرکت نفت ثبت نام کردیم هنوز نمی گند اصلا نیرو میخواستیم یا نمیخواستیم چه برسه بگن قبولی یا نه

شایان توجه است که مدت زمان بسیاری از این پروسه در زمان دولت جدید بوده که شعار اشتغال جوانان را در زمان انتخابات! سر می‌داد. ضمنا در زمان همین دولت استخدامی وزارت دفاع و نیز شهرداری‌ها، به حالت تعلیق درآمده و بیم آن می‌رود که نتایج شرکت نفت نیز با سرنوشت مشابهی مواجه گردد.قابل ملاحظه است که این افراد، از بین نزدیک ۱۳۰۰۰۰ نفر برگزیده شده‌اند و به نوعی، نخبگان علمی این جامعه محسوب می‌گردند.

آخرین ویرایش:

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی این مملکت چطوری تکلیفم رو با خودم روشن کنم یک طوری داری حرف میزنی انگار ایران نیستی خود ریاست ج... و ... و وزیر نفت و غیره هم تکلیفشون با خودشون مشخص نیست . دو سال پیش امتحان شرکت نفت ثبت نام کردیم هنوز نمی گند اصلا نیرو میخواستیم یا نمیخواستیم چه برسه بگن قبولی یا نه

شایان توجه است که مدت زمان بسیاری از این پروسه در زمان دولت جدید بوده که شعار اشتغال جوانان را در زمان انتخابات! سر می‌داد. ضمنا در زمان همین دولت استخدامی وزارت دفاع و نیز شهرداری‌ها، به حالت تعلیق درآمده و بیم آن می‌رود که نتایج شرکت نفت نیز با سرنوشت مشابهی مواجه گردد.قابل ملاحظه است که این افراد، از بین نزدیک ۱۳۰۰۰۰ نفر برگزیده شده‌اند و به نوعی، نخبگان علمی این جامعه محسوب می‌گردند.

پس قبول کن با این وضعیت مبهم همون درس خوندن بهتر از اینه که به امید این آزمون بشینی.منم فکر میکنم میخان یک جورایی کنسل بکنن آزمون رو.خودم شروع کرده بودم برای آزمون نفت بعدی میخوندم که با این وضعیت گذاشتم کنار چون حالا حالا ها خبری نیست از آزمون

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
هفته جاری

سؤال رسایی، زارعی و حسینیان از زنگنه در صحن علنی مجلس بررسی می‌شود

http://www.estekhtam.com

سلام بچه ها من خودم یکی از منتظران شدید نتایج هستم هر روزم این سایتو چک میکنم و از بعضی از اخبار هایی که بچه ها میزارن نگران میشم تا اینکه خودم امروز صبح تصمیم گرفتم تا یه نتیجه ای نگرفتم بیخیال نشم خلاصه زنگ زدم تهران با کلی زبون بازی گفت تا اخر فروردین که قطعا اعلام نمیشه و گفت وزیر محترم دستور داده به اداره برنامه ریزی تا سمت هارو بررسی کنن در اخرم گفت شاید میزان افرادو کم کنن خیلی حالم گرفته شد باید یه کاری بکنیم اینطور نمیشه اونا که عین خیالشون نیست

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
الان زنگ زدم منابع انسانی ۶۱۶۲۶۳۲۰-۰۲۱
خود من کسی بودم که با قطعیت میگفتم آزمون کنسل نمیشه ولی الان به شک افتادم.
تماس که گرفتم یه آقایی جواب داد و گفت امیدواریم تا آخر فروردین اعلام بشه.بهش گفتم خدایی آزمون کنسل شده؟گفت این حرف شما رو نا تایید میکنم و نه تکذیب،شما ها حق دارین ولی ما منتظر تصمیمات دولت هستیم، ولی بعید میدونم کنسل بشه.
دوستان این صحبتهای اون آقا بود.
توکلمون به خداست

mr.sijal

عضو جدید
دوستان از طرف شرکت نفت مناطق برای یکی از دوستان بنیاد شهیدی اومدن تحقیق
بنظرم گره آزمون داره باز میشه

class pad seller

عضو جدید
من امروز حضوری رفتم و حرف ایشونو تایید میکنم
اینا میخوان بدوونن مارو تا عید و بعدشم 100 درصد اعلام نمیکنن
انگار که میخواد لغو شه
چون فقط وزیر عوض نشده و کل مدیریت های زیرمجموعشو هم عوض کرده، همشون یکصدا میگن ما نیرو نمیخوایم
عجب ادم بی وجدانیه، صد رحمت به رستم قاسمی
بگیرن استیضاحش کنن
دوستان اگه میخواین کاری کنین الان وقتشه که بعدا دیره
من این وبلاگو راه انداختم واسه ی کارهای گروهی و سازماندهی بچه ها
http://azmoon92naft.blogfa.com/
بیاین و اعلام حضور کنید

بهتون گفته بودم اعلام نمی کنن قبل عید اما کسی باور نکرد
دیگه هم من چیزی نمیگم، و پیگیری هم بکنم برای خودم میکنم و اینجا اطلاع رسانی نمیکنم
من هم مثل بقیه میکشم کنار تا خدا مشکلاتمون رو حل کنه

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
بهتون گفته بودم اعلام نمی کنن قبل عید اما کسی باور نکرد
دیگه هم من چیزی نمیگم، و پیگیری هم بکنم برای خودم میکنم و اینجا اطلاع رسانی نمیکنم
من هم مثل بقیه میکشم کنار تا خدا مشکلاتمون رو حل کنه

سلام امروز صبح من پیش چند نفر از مسئولین و ریس های قسمت منابع انسانی وزارت نفت بودم خودشون بهم گفتند وقتی شما خودتون فکر خودتون نیستید و فعال نیستید و تجمع نمی کنید معلومه که وزیر از خداشه روند همینطوری پیش بره و نتایج رو اعلام نکنه ما هم اینجا فقط میتونیم نامه بزنیم به وزیر اما اون جوابی نمیده و ما هم سر از خود نمی تونیم نیرو بگیریم که
در اخر هم توصیه اکید کرد که اگر دوست دارید سریع تر وارد مراحل بعد بشید تجمع کنید خیالتون راحت باشه که اگر تجمع کنید کسی نمیات شناسنامه شما رو بکشه بیرون و از نظر نتایج نتایجتون رو تغییر بده چون به قول خودش دیگه ما وارد سیستم شدیم و همه چی سیستمیه و دیگه امکان تغییر نمراتی که برج 7 و 8 پارسال از طریق اینترنت داخلی روی سرور اومده نیست و فقط می شه تعداد نفرات و کم یا زیاد کرد یا اصلا صفر کرد .
پس بچه ها به امید هیشکی نشینید و هیچ کس اندازه خود شما براتون غصه نمی خوره و هبچ کس اندازه خود شما دلش براتون نمی سوزه و منتظر دیگری نشینید چون بهتون قول میدم که پشیمون می شید و در اخر هم دوباره کد ملی ام رو روی سیستم زد و دیدم که قبول شدم
من هر روز میام دم در وزارت خونه اگر کسی باشه خوب بهش می پیوندم و داد و قار راه می اندازم اما فقط یکبار بیشتر تجمع نداشتیم و اونم باعث شد که از منابع انسانی نامه به وزیر زدند که ما تحت فشاریم
همین دیگه هیچگونه پی گیری حضوری و تجمع نبود
خوب معلومه به این سادگی ها نتیجه رو نمی زنند
یک دست صدا نداره با یه گل هم بهار نمی شه بیائید به من بپیوندید
من هم گرفتارم
من هم از نظر اقتصادی صفرم
من هم هزار ارزو دارم اما نترسیدم و مرتب جایی که باید باشم هستم

shamabady

کاربر فعال
دوستان اصلا نگران نباشند نفت دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

مارو هم خیلی زجر دادن ولی بالاخره رفتیم توش و دیدیم که اش دهن سوزی نیست و از بیرون اسمش قشنگه :D
ولی خو از حق نگزریم خداییش خیلی از بیکاری بهتره

از دوستانی که سال 90 قبول شدن و هنو اینجا هستند کسی برای تعدیل مدرک اقدام کرده تا حالا ؟ (لطفا PM بدید)

elsid_2002

عضو جدید
سلام امروز صبح من پیش چند نفر از مسئولین و ریس های قسمت منابع انسانی وزارت نفت بودم خودشون بهم گفتند وقتی شما خودتون فکر خودتون نیستید و فعال نیستید و تجمع نمی کنید معلومه که وزیر از خداشه روند همینطوری پیش بره و نتایج رو اعلام نکنه ما هم اینجا فقط میتونیم نامه بزنیم به وزیر اما اون جوابی نمیده و ما هم سر از خود نمی تونیم نیرو بگیریم که
در اخر هم توصیه اکید کرد که اگر دوست دارید سریع تر وارد مراحل بعد بشید تجمع کنید خیالتون راحت باشه که اگر تجمع کنید کسی نمیات شناسنامه شما رو بکشه بیرون و از نظر نتایج نتایجتون رو تغییر بده چون به قول خودش دیگه ما وارد سیستم شدیم و همه چی سیستمیه و دیگه امکان تغییر نمراتی که برج 7 و 8 پارسال از طریق اینترنت داخلی روی سرور اومده نیست و فقط می شه تعداد نفرات و کم یا زیاد کرد یا اصلا صفر کرد .
پس بچه ها به امید هیشکی نشینید و هیچ کس اندازه خود شما براتون غصه نمی خوره و هبچ کس اندازه خود شما دلش براتون نمی سوزه و منتظر دیگری نشینید چون بهتون قول میدم که پشیمون می شید و در اخر هم دوباره کد ملی ام رو روی سیستم زد و دیدم که قبول شدم
من هر روز میام دم در وزارت خونه اگر کسی باشه خوب بهش می پیوندم و داد و قار راه می اندازم اما فقط یکبار بیشتر تجمع نداشتیم و اونم باعث شد که از منابع انسانی نامه به وزیر زدند که ما تحت فشاریم
همین دیگه هیچگونه پی گیری حضوری و تجمع نبود
خوب معلومه به این سادگی ها نتیجه رو نمی زنند
یک دست صدا نداره با یه گل هم بهار نمی شه بیائید به من بپیوندید
من هم گرفتارم
من هم از نظر اقتصادی صفرم
من هم هزار ارزو دارم اما نترسیدم و مرتب جایی که باید باشم هستم

دوست عزیز میشه لطفاً راهنمایی کنی که کجا رفتی و پیش چه کسی رفتی که کد ملیتو واست زد به سیستم و نتیجۀ مصاحبتو گفت؟

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
دوست عزیز میشه لطفاً راهنمایی کنی که کجا رفتی و پیش چه کسی رفتی که کد ملیتو واست زد به سیستم و نتیجۀ مصاحبتو گفت؟

سلام
من پیش خانم کارشناس منابع انسانی با فامیلی غ رفتم
همینطور میتونم
شماره تماس خانم منابع انسانی رو بزارم
پس همین الان اگر تهران نیستید گوشیتون رو بردارید و با شماره
66412204
تماس بگیرید اولین زنگ نخورده خانمه گوشی رو برمیداره
خانم نایس و cute ای هست
ابتدا ازش بخواهید نتیجه رو کی اعلام میکنند
اون هم میگه صد در صد بهتون که :
مشخص نیست.
سیستم جلوشه
اگر راضی بشه خوب کد ملیتون رو میگیره و نتیجه مصاحبه نام و نام خانوادگیتون و شرکت قبولیتون رو میگه
که البته پشت تلفن بعید میدونم و حضوری برید بهتره
من هم شخصیتم طوری نیست که بیام اون رو لو بدم
چون خواهش کرد جایی درز نکنه
پس تنها شماره مستقیمی که شماره رو به یه کارشناس که سریعا جواب سوالات رو میده و خطش هیچ وقت مشغول نیست و جواب گو است همین 66412204 است
خواهش میکنم الان گوشیتون رو بردارید و با شماره 66412204 تماس بگیرید و اگه زبان دارید راضیش کنید که حداقل یه تاریخ درستی از اعلام نتایج بده
شماره
66412204
66412204
66412204
66412204
تنها شماره بدون مشغولیه

elsid_2002

عضو جدید
سلام
من پیش خانم کارشناس منابع انسانی با فامیلی غ رفتم
همینطور میتونم
شماره تماس خانم منابع انسانی رو بزارم
پس همین الان اگر تهران نیستید گوشیتون رو بردارید و با شماره
66412204
تماس بگیرید اولین زنگ نخورده خانمه گوشی رو برمیداره
خانم نایس و cute ای هست
ابتدا ازش بخواهید نتیجه رو کی اعلام میکنند
اون هم میگه صد در صد بهتون که :
مشخص نیست.
سیستم جلوشه
اگر راضی بشه خوب کد ملیتون رو میگیره و نتیجه مصاحبه نام و نام خانوادگیتون و شرکت قبولیتون رو میگه
که البته پشت تلفن بعید میدونم و حضوری برید بهتره
من هم شخصیتم طوری نیست که بیام اون رو لو بدم
چون خواهش کرد جایی درز نکنه
پس تنها شماره مستقیمی که شماره رو به یه کارشناس که سریعا جواب سوالات رو میده و خطش هیچ وقت مشغول نیست و جواب گو است همین 66412204 است
خواهش میکنم الان گوشیتون رو بردارید و با شماره 66412204 تماس بگیرید و اگه زبان دارید راضیش کنید که حداقل یه تاریخ درستی از اعلام نتایج بده
شماره
66412204
66412204
66412204
66412204
تنها شماره بدون مشغولیه

مرسی رفیق میتونی فامیلیشو واسم میل کنی
ali_solhpoor@yahoo.com

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام
دوستان اجازه بدید من ارزیابیم رو عرض کنم
من الان به صورت قراردادی داخل شرکت نفتم
مورد مهمی که دولت بش رسیده اینه که نیازی به استخدام نیروی رسمی نیست . نیروی رسمی فقط دردسر و هزینه داره و در حال حاضر به دلیل ازدیاد نیروی کار همه به استخدام قراردادی تن میدهند حتی نخبگان پس نیازی نیست نیروی رسمی بگیرن
حدس بسیار جدی من و دوستانم در نفت اینه که یا انقدر لفتش بدن تا ابتدا خصوصی سازی بخش های مشخص صورت بگیره و درنتیجه استخدام قراردادی انجام بشه یا نه مثل ذوب آهن اصفهان که بعد از آزمون اعلام کرده شما به صورت قراردادی جذب میشید قراردادی بگیره
برادران من دولتی که برای ۴۵۰۰۰ تومن یارانه اینهمه سر و صدا میکنه هیچ وقت به سادگی زیر بار نیروی رسمی نیره چون حداقل هزینه یک رسمی ماهانه سه چهار برابره قراردادیه و این اختلاف هزینه با افزایش سابقه شدیدا بیشتر میشه
بچه های حاضر در نفت عرایض بنده رو تایید می کنن
خلاصه فشار رو به هر نحوی شده بیارییم که کلاه سرمون نره که این کلاه گشادیه
آزمون رو لغو نمیکنن که سروصدا بلند بشه …. گرفتم نیروی قراردادی همون لغو آزمون محترمانست

بالا