[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

*hagh*

عضو جدید
دارن با این کارهاشون دست و پا میزنن تا مرگ سیاسی خودشون رو به تاخیر بندازن.
دوستان اینها میخوان با پنبه سر ببرن و از اونجایی که پیگیری های ما و بعضا انتقادهای خیلی تند بعضی همکاران اونها رو به زانو در آورده دارن اینگونه میسوزن.
ما با التماس نیومدیم تو این شرکت و با التماس هم نخواهیم موند
کسی که میگه ما زبان بلد نیستیم و کامپیوتر هم بلد نیستیم باید بدونه که اولا نیروهای قدیم اصلا با آزمون وارد این شرکت نشدن،مثلا این آقای زه..ری تو کدوم آزمون شرکت کرده،آقایونی که حتی بلد نیستند ویندوز عوض کنن،کابل شبکه رو جای درست بزنن،پیرینتر نصب کنن و یا حتی گزارش هاشون رو هنوز با کشیدن جدول و خطکشی آماده میکنن دارن میگن ما سواد نداریم.
به همه همکاران قدیمی احترام میذارم و اونها هم میدونن منظور من کیا هست چون خود این عزیزان هم چیزهایی رو که من در این یکسال دیدم اونها در 10 سال سابقه خود حتما دیدن،خدا رو شاهد میگیرم کسانی اینجا هستند که حتی دستگاه VCD کمپ رو بلد نیستند روشن کنن.
همه نقطه ضعفهایی دارند و ما هم بی عیب نیستیم ولی ما انصاف داریم و اینها هیچ چیز ندارند
باز هم تاکید میکنم که برخی همکاران عزیز قدیمی ناراحت نشوند،خود شما هم میدونید روی صحبت من با چه کسانی هست.

آخرین ویرایش:

honestman

عضو جدید
خدایا تو را به حق اولین سحری قسمت میدیم حق این جوونای پاک رو بهشون برگردون .

سلام دوستان عزیز الان ساعت 4:30 صبح اولین سحر ماه رمضون هست که متن نامه جوابیه فارس نیوز رو آماده کردم ، از دوستان ضمن التماس دعا میخوام هم به بازرسی نفت ، هم به
فارس نیوز و هم پانانیوز بفرستند ، هر چقدر بیشتر بفرستند بهتره

موضوع : جوابیه کارکنان جدیدالاستخدام به ادعای مسئولین نفت و گازپارس
سایت وزین ------
با سلام و احترام
پیرو درج خبری با عنوان بلاتکلیفی نیروهای تازه استخدام شده نفت و گاز پارس که ناشی از انعکاس نظر مسئولین شرکت در این ارتباط میباشد بر خودمان لازم دانستیم تا در پاسخ به گفته های شتاب زده و توهین آمیز در خصوص استخدام پرسنل موارد زیر را جهت درج در آن سایت به استحضار برسانیم . امید است که متن صریح با رعایت عدالت رسانه ای منتشر گردد :

1. یاد آوری می شود افراد جدیدالاستخدام از آزمون رسمی برگزار شده توسط شرکت ملی نفت ایران و از بین بیش از 140000 داوطلب و پس از طی مراحل استخدامی شامل آزمون شغلی،مصاحبه تخصصی ، مصاحبه عقیدتی ، تحقیقات محلی و طب صنعتی جهت کار در شرکت نفت و گاز پذیرفته شده اند . لذا بر خلاف ادعای مسئولین شرایط جذب نه تنها سهل نبوده بلکه بسیار سخت و دشوار بوده است و یقیناً قبولی در این آزمون برای افراد بدون سهمیه که تنها 25 درصد را تشکیل می دهند نیز با دشواری بیشتری همراه بوده است .
  2. برخلاف ادعای مسئولین محترم شرکت که افراد جدید را بدون تجربه کافی می دانند به اطلاع می رساند که در بین اسامی منتشر شده افراد با سابقه کاری بسیار درخشان و حتی بیش از 7 سال دیده می شود که به امید امنیت و ثبات شغلی کار سابق خود را رها نموده و رنج دوری از خانواده را به جان خریده و عازم منطقه شده اند . چرا مسئولین به جای پاسخگویی به این عزیزان و رفع نگرانی های بوجود آمده توهین هایی اینچنین نثار آنها می نمایند؟
  3. در تاریخ استخدامی نفت و حتی کشور به یاد نداریم پس از استخدام و شروع به کار، نیروهای رسمی پس از مدت کمتر از یکسال مازاد اعلام شوند . مگر نه این است که به جهت جبران عقب ماندگی و تسریع در پیشرفت پروژه ها و با توجه به حجم بالای کار باقیمانده در پارس جنوبی درخواست استخدام این تعداد پرسنل شده و سپس مجوزهای لازم از معاونت ریاست جمهوری و برنامه ریزی منابع انسانی وزارت نفت به عمل آمده و ردیف بودجه مرتبط با آن نیز در نظر گرفته شده است .در این یکسال جز تغییر مدیریت چه اتفاق دیگری افتاده است که تمام برنامه ریزی قبلی را نادیده گرفته و این متخصصین جوان را قربانی سلایق شخصی خود نموده اند؟
  4. در ارتباط با ادعای توهین آمیز که پرسنل جدیدالاستخدام را فاقد مهارت اولیه کامپیوتر و زبان بیان نموده اند نیز باید گفت در حالی این ادعا مطرح میشود که تمام این افراد برخلاف افراد قراردادی که به صورت کاملاً مبهم جذب شرکت شده اند، از پنل های سخت مصاحبه تخصصی که شامل 3 نفر از کارشناسان بسیار باسابقه و یک روانشناس بوده است سربلند بیرون آمده و اغلب بیش از 15 دقیقه به زبان انگلیسی صحبت نموده اند . از طرفی با در نظر داشتن متناسب نبودن دوره های آموزشی بسیار بی کیفیت بدو استخدام در ماهشهر علیرغم هزینه میلیاردی پرداخت شده توسط شرکت و استفاده از اساتید بی تجربه و غیر مرتبط که اعتراض بسیاری را نیز به همراه داشته است به نظر می رسد این سخنان توهین آمیز توجیهی برای کیفیت پایین کلاسها و هزینه های صرف شده باشد.
  5. آنچه بسیار ما را متاثر ساخته است آشنا نبودن و عدم آگاهی مسئولین شرکت از مهمترین رسالت و وظیفه اصلی شرکت و همان نظارت عالیه کیفی و کمی در روند انجام پروژه ها می باشد. یقیناً افراد با کمترین سابقه در پروژه های مرتبط با نفت و گاز به خوبی به وظیفه سنگین نظارت فنی قبل ، حین و بعد از انجام کار آشنا میباشند که این موضوع امر نظارت را حتی دشوارتر از اجرا نموده است. واقعاً بسیار جای تاسف دارد که مسئولین شرکت اینچنین بی تفاوت از امر نظارت یاد می کنند و خود به خوبی واقفند که تاخیر دو ساله در بهره برداری فازهای 16و15 (که قول آن را به رهبری عزیز داده بودند) و مشکلات بوجود آمده در فازهای 10و9 به علت همین بی توجهی به امر نظارت یا به عبارتی نظارت پشت میزی! این دوستان بوده است .
  6. در پایان یادآوری می شود تمام نیروهای جدیدالاستخدام با آزمون استخدامی سال 90 جذب شرکت نفت و گاز پارس شده اند و جدای از مفاد قرارداد منعقد شده، این آزمون مهمترین پشتوانه استخدامی می باشد که فراتر از هر قراردادی پیش روی ماست و آیتم های قید شده در قرارداد که با نیات قبلی از طرف شرکت وضع شده اصل استخدامی پرسنل را تحت الشعاع خود قرار نخواهد داد که طبق مقررات استخدامی شرکت ملی نفت باید پس از دو سال به استخدام رسمی شرکت در آیند . کما اینکه با تاخیر بوجود آمده از جانب شرکت در بدو استخدام، ما با قرارداد سفید یا حتی بدون قرارداد نیز انجام وظیفه می نمودیم چون هدف کار فی سبیل ا.. و جهادی بوده است و توجه به منویات رهبری عزیز در خصوص پارس جنوبی از متن هر قراردادی بالاتر بوده و خواهد بود.
در پایان امید بسیار داریم تا جهت جبران عقب ماندگی از رقیب و شریک قطری منافع ملت بزرگ ایران را ارجح به سلایق شخصی بدانیم و به جای توهین و تحقیر پرسنل ، سرمایه های انسانی را قدر بدانیم که یکی از دلایل عقب ماندگی، جذب همین سرمایه های انسانی ما توسط قطری ها بوده است .

سلام با تشکر از دوست خوبم دلبرجون وسایر دوستان

متن بالا رو به دو خبرگزاری پانا و فارس میل کنید و خواهشا برا خبرگزاری پانا همچنان کامنت بذارید مخصوصا خبر بلاتکلیفی که پر از توهینه

امیل پانا:

لینک خبر توهین آمیز:
http://www.pananews.ir/news/news.php?id=12819

POSP

عضو جدید
موضوع : جوابیه کارکنان جدیدالاستخدام به ادعای مسئولین نفت و گازپارس ( ادعاهای مطرح شده آن خبرگزاری در خبر " بلاتکلیفی نیروهای تازه استخدام شده در شرکت نفت و گاز پارس " )
سایت وزین ------
با سلام و احترام
پیرو درج خبری با عنوان بلاتکلیفی نیروهای تازه استخدام شده نفت و گاز پارس که ناشی از انعکاس نظر مسئولین شرکت در این ارتباط میباشد بر خودمان لازم دانستیم تا در پاسخ به گفته های شتاب زده و توهین آمیز (ادعاهای مطرح شده ی خبرنگار به نقل از مسئولین شرکت که صحت آن کاملا محل تردید و ابهام می باشد) ، در خصوص استخدام پرسنل موارد زیر را جهت درج در آن سایت به استحضار برسانیم . امید است که متن صریح با رعایت عدالت رسانه ای منتشر گردد :

1. یاد آوری می شود افراد جدیدالاستخدام از آزمون رسمی برگزار شده توسط شرکت ملی نفت ایران و از بین بیش از 140000 داوطلب و پس از طی مراحل استخدامی شامل آزمون شغلی،مصاحبه تخصصی ، مصاحبه عقیدتی ، تحقیقات محلی و طب صنعتی جهت کار در شرکت نفت و گاز پذیرفته شده اند . لذا بر خلاف ادعای مسئولین ( کذب خبرنگار ) شرایط جذب نه تنها سهل نبوده بلکه بسیار سخت و دشوار بوده است و یقیناً قبولی در این آزمون برای افراد بدون سهمیه که تنها 25 درصد را تشکیل می دهند نیز با دشواری بیشتری همراه بوده است .
  2. برخلافادعای مسئولین محترم شرکت ( خبرنگار آن خبرگزاری ) که افراد جدید را بدون تجربه کافی می دانند به اطلاع می رساند که در بین اسامی منتشر شده افراد با سابقه کاری بسیار درخشان و حتی بیش از 7 سال دیده می شود که به امید امنیت و ثبات شغلی کار سابق خود را رها نموده و رنج دوری از خانواده را به جان خریده و عازم منطقه شده اند . چرا مسئولین به جای پاسخگویی به این عزیزان و رفع نگرانی های بوجود آمده توهین هایی اینچنین نثار آنها می نمایند؟
  3. در تاریخ استخدامی نفت و حتی کشور به یاد نداریم پس از استخدام و شروع به کار، نیروهای رسمی پس از مدت کمتر از یکسال مازاد اعلام شوند . مگر نه این است که به جهت جبران عقب ماندگی و تسریع در پیشرفت پروژه ها و با توجه به حجم بالای کار باقیمانده در پارس جنوبی درخواست استخدام این تعداد پرسنل شده و سپس مجوزهای لازم از معاونت ریاست جمهوری و برنامه ریزی منابع انسانی وزارت نفت به عمل آمده و ردیف بودجه مرتبط با آن نیز در نظر گرفته شده است .در این یکسال جز تغییر مدیریت چه اتفاق دیگری افتاده است که تمام برنامه ریزی قبلی را نادیده گرفته و این متخصصین جوان را قربانی سلایق شخصی خود نموده اند؟
  4. در ارتباط با ادعای توهین آمیز که پرسنل جدیدالاستخدام را فاقد مهارت اولیه کامپیوتر و زبان بیان نموده اند نیز باید گفت در حالی این ادعا مطرح میشود که تمام این افراد برخلاف افراد قراردادی که به صورت کاملاً مبهم جذب شرکت شده اند، از پنل های سخت مصاحبه تخصصی که شامل 3 نفر از کارشناسان بسیار باسابقه و یک روانشناس بوده است سربلند بیرون آمده و اغلب بیش از 15 دقیقه به زبان انگلیسی صحبت نموده اند . از طرفی با در نظر داشتن متناسب نبودن دوره های آموزشی بسیار بی کیفیت بدو استخدام در ماهشهر علیرغم هزینه میلیاردی پرداخت شده توسط شرکت و استفاده از اساتید بی تجربه و غیر مرتبط که اعتراض بسیاری را نیز به همراه داشته است به نظر می رسد این سخنان توهین آمیز توجیهی برای کیفیت پایین کلاسها و هزینه های صرف شده باشد.
  5. آنچه بسیار ما را متاثر ساخته است آشنا نبودن و عدم آگاهی مسئولین شرکت از مهمترین رسالت و وظیفه اصلی شرکت و همان نظارت عالیه کیفی و کمی در روند انجام پروژه ها می باشد. یقیناً افراد با کمترین سابقه در پروژه های مرتبط با نفت و گاز به خوبی به وظیفه سنگین نظارت فنی قبل ، حین و بعد از انجام کار آشنا میباشند که این موضوع امر نظارت را حتی دشوارتر از اجرا نموده است. واقعاً بسیار جای تاسف دارد که مسئولین شرکت اینچنین بی تفاوت از امر نظارت یاد می کنند و خود به خوبی واقفند که تاخیر دو ساله در بهره برداری فازهای 16و15 (که قول آن را به رهبری عزیز داده بودند) و مشکلات بوجود آمده در فازهای 10و9 به علت همین بی توجهی به امر نظارت یا به عبارتی نظارت پشت میزی! این دوستان بوده است .
  6. در پایان یادآوری می شود تمام نیروهای جدیدالاستخدام با آزمون استخدامی سال 90 جذب شرکت نفت و گاز پارس شده اند و جدای از مفاد قرارداد منعقد شده، این آزمون مهمترین پشتوانه استخدامی می باشد که فراتر از هر قراردادی پیش روی ماست و آیتم های قید شده در قرارداد که با نیات قبلی از طرف شرکت وضع شده اصل استخدامی پرسنل را تحت الشعاع خود قرار نخواهد داد که طبق مقررات استخدامی شرکت ملی نفت باید پس از دو سال به استخدام رسمی شرکت در آیند.( اینو کلا حذفش کن، طبق صحبتی که با یکی از نیروهای رسمی داشتم حتی اونا هم که رسمی هستند قراردادشون شبیه ماست و به نظر می رسه این فرمت قرارداد مربوط به شرکت ملی نفت ایران و در کلیه ی زیزمجموعه هاش یکسان هست ) کما اینکه با تاخیر بوجود آمده از جانب شرکت در بدو استخدام، ما با قرارداد سفید یا حتی بدون قرارداد نیز انجام وظیفه می نمودیم چون هدف کار فی سبیل ا.. و جهادی بوده است و توجه به منویات رهبری عزیز در خصوص پارس جنوبی از متن هر قراردادی بالاتر بوده و خواهد بود.
در پایان امید بسیار داریم تا جهت جبران عقب ماندگی از رقیب و شریک قطری منافع ملت بزرگ ایران را ارجح به سلایق شخصی بدانیم و به جای توهین و تحقیر پرسنل ، سرمایه های انسانی را قدر بدانیم که یکی از دلایل عقب ماندگی، جذب همین سرمایه های انسانی ما توسط قطری ها بوده است .

سلام، متن خوبی رو آماده کردی دوست عزیز اما بهتره ادعای خبرنگار یک خبرگزاری معلوم الحال مبنی بر تماس با مسئولین شرکت رو حمل بر صحت نگذاریم زیرا که بعید نیست خبرنگار مذکور با روابط عمومی یا منابع انسانی شرکت تماس گرفته باشه و یک کارمند جزء ( از جنس همونایی که نمونشونو تو این تاپیک هم دیدیم!‌ )، عقده های ناشی از سلب آسایشش به خاطر جذب نیروهای جدید ( که مجبور شده به جای چرت پشت میز دقایقی هر چند اندک کار مفید داشته باشه! ) رو این طوری خالی کرده باشه، کما اینکه در تماسی که بچه ها با خبرگزاری مذکور داشتن، خبرنگار از گفتن اسم و سمت مسئول مورد ادعا طفره رفته!!! از طرفی سبک نگارش خبر هم طوری هست که بیشتر به خبرسازی شبیه هست تا خبررسانی، اگه دقت کنین در متن خبر داریم:
پیگیری ها حاکی است... ، این گزارش اضافه می کند... .
گزارش های خبری این چنینی طبق اصول حرفه ای خبرنگاری باید کاملا مستند و بدون تحلیل و برداشت های شخصی و ابهام باشه و کاملا مشخصه که این گزارش!!! تنها در حد یک خبرسازی و با سوء نیت از طرف شخص ذینفعی تهیه شده است.
نتیجه گیری این که علی رغم اینکه ظاهرا دید منفی از طرف مدیران شرکت به نیروهای جدید وجود داره اما بعید می دونم همچین ادعاهایی از طرف اونا مطرح شده باشه و در صحت ادعاهای مطرح شده در این خبر شک دارم و ازت خواهش می کنم قسمتای از متن رو که قرمز کردم به صورت ادعای مطرح شده ی خبرنگار و خبرگزاری(قسمتای آبی رنگ ) اصلاح کنی چرا که عقلانی نیست به صرف یک ادعای کذب ما به مسئولان شرکت جوابیه بدیم، چه بسا شرکت بعد از این جوابیه خبر خبرگزاری فالس نیوزو تکذیب کنه!!!

آخرین ویرایش:

delbarjoon

عضو جدید
جناب POSP
ضمن تشکر از مطالعه کامل متن و دقت نظر جنابعالی فقط محض استحضار شما این گفته فالس نیوز دقیقاً عین توهین هایی است که از زبان
یکی از مسئولین به دوستانی که برای مصاحبه به جم رفته بودند شنیده شده است و مطمئن باشید خبرگزاری فالس بدون ادعا و مدرک وصرفاً
از نظر یکی از کارمندان معمولی شرکت همچین مقاله ای منتشر نمی کند.

civil 64

عضو جدید
سلام دوستان
دیروز مجری طرح ما در جلسه ای که با مدیران واحدهای فاز داشتند گفته بود که این طرح انتقالی نیروها را آقای امیری داده و اجرا نموده و در زمانی این کار را کرده اند که دکتر زهیری در سفر خارج بوده است و الان دکتر زهیری به طور کلی با این قضیه مخالفت نموده است و گفته است که ما به این نیرو ها نیاز داریم البته من به این موضوع شک دارم که صحیح باشه اما این خبر را رئیس واحدمان به من گفت دیگر خدا میداند که چقدر این خبر صحت دارد

صبر ايوب

عضو جدید
با سلام
خیلی وقته که تو تاپیک پیام نگذاشتم اما کامنت بچه ها را می خوندم و پیگیر امور بودم.
بچه ها این دوتا خبر که خبر پانا نیوز دقیقا کپی خبر گزاری فارس است یک واکنش بچه گانه به رسانه ای شدن موضوع انتقالی و تحت فشار قرارگرفتن آنهاست و مدیران با این کار می خواستند کار خودشون را توجیه کنند.
بچه ها با تماس گرفتن با این دو خبرگذاری و شرکت آنها را مجبور کنید که به خاطر این توهین از همه کارمندان جدید الاستخدام معذرت خواهی کنند.
ضمننا بچه هایی که برا مصاحبه گاز رفتند به نظر من اشتباه کردند و نباید میرفتند .الان هم دیر نشده فقط حدود 100 نفر مصاحبه رفتند و حدود 400 نفر دیگه موندند.پس طی یک حرکت منسجم و هماهنگ باید مصاحبه را تحریم کنیم تا بفهمند با بچه طرف نیستندو مطمئن باشید که هیچ کاری نمیتونند بکنند چون یکی دو نفر که نیستیم ماشالله 500 نفریم.حالا هر کی با من موافقه نطرشو بده.

emr1390

عضو جدید
سلام دوستان
دیروز مجری طرح ما در جلسه ای که با مدیران واحدهای فاز داشتند گفته بود که این طرح انتقالی نیروها را آقای امیری داده و اجرا نموده و در زمانی این کار را کرده اند که دکتر زهیری در سفر خارج بوده است و الان دکتر زهیری به طور کلی با این قضیه مخالفت نموده است و گفته است که ما به این نیرو ها نیاز داریم البته من به این موضوع شک دارم که صحیح باشه اما این خبر را رئیس واحدمان به من گفت دیگر خدا میداند که چقدر این خبر صحت دارد

سلام
ممنون از اینکه با این جدیت دوستان مسئله رو پی گیری می کنند.اینطوری که من شنیدم از این آقای امیری بعید نیست.اگه یادتون باشه تو ماهشهر هم اومد ولعن صحبت کردنش یه جوری بود که میشه گفت ادعای خدایی تو این شرکت داره.اما فکر نمی کنم مسئله به این بزرگی رو بتونه بدون اجازه مدیرعامل انجام بده.فکر میکنم پیگیری بچه ها یه جورایی از لحاظ سیاسی وموقعیتشون تو دولت اینده براشون بد میشه که دارن بی خیال میشن.ولی اگه جا پاشون سفت شه دوباره اگه دولت جدید هم اجازه بده این مسئله را عنوان میکنن.پس از حالا بهتر پیگیر رسمی شدنمون باشیم .در پایان از همه دوستانی که این مسئله رو پیگیری میکنند تشکر میکنم؟راستی از جلسه ای که اقای مهندس کامران در بوشهر شرکت کرده بود چه خبر؟

palou

عضو جدید
سلام بر همگی
مجری فاز ما هم با لحنی اروم می گفت که انتقال بچه ها دیگه اجباری نیست اختیاری شده باید در خواستتو بنویسی بدی به اداری تهران که دوست داری بری یا اینکه تو شرکت بمونی.ادم تو کار این شرکت می مونه مثل کشتی رو اب.ببینید دوستان باید محکم پیگیر وضعیتمون باشیم نگن اختیاری شده مارو اروم کنن بعد کار خودشونو بکنن تا ابلاغ کتبی ادامه بدید.

آخرین ویرایش:

njasaj

عضو جدید
با سلام
خیلی وقته که تو تاپیک پیام نگذاشتم اما کامنت بچه ها را می خوندم و پیگیر امور بودم.
بچه ها این دوتا خبر که خبر پانا نیوز دقیقا کپی خبر گزاری فارس است یک واکنش بچه گانه به رسانه ای شدن موضوع انتقالی و تحت فشار قرارگرفتن آنهاست و مدیران با این کار می خواستند کار خودشون را توجیه کنند.
بچه ها با تماس گرفتن با این دو خبرگذاری و شرکت آنها را مجبور کنید که به خاطر این توهین از همه کارمندان جدید الاستخدام معذرت خواهی کنند.
ضمننا بچه هایی که برا مصاحبه گاز رفتند به نظر من اشتباه کردند و نباید میرفتند .الان هم دیر نشده فقط حدود 100 نفر مصاحبه رفتند و حدود 400 نفر دیگه موندند.پس طی یک حرکت منسجم و هماهنگ باید مصاحبه را تحریم کنیم تا بفهمند با بچه طرف نیستندو مطمئن باشید که هیچ کاری نمیتونند بکنند چون یکی دو نفر که نیستیم ماشالله 500 نفریم.حالا هر کی با من موافقه نطرشو بده.

من هم با این نظر خیلی موافقم اگر هیچ کسی مصاحبه نره نف و گاز نمی تونه که همه رو اخراج کنه اگر یکی دو نفر بود می شد ولی این خیل آدم رو که نمی تونه کاری کنه. از طرف دیگر این کار یه ‍بیغام واضح برای سازمان مقصد هست که ما نمی خواهیم بیایم اونجا و اگر مجبور کنید ما رو شما را با اتحادمون دچار مشکل می کنیم. خودشون بی خیال می شن چون مشکلات خاص خودشان رو دارن برای چی دردسرشون را زیاد کنند.
اما حیف که چنین مدلی بین بچه های ما قابل اجرا نیست. چون بعضی ها به شدت عافیت طلب هستن. بعضی هم سریع جا می زن. این طور میشه که میشیم چند گروه و نمی تونیم کاری کنیم.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تماسی داشتم با روابط عمومی شرکت دفتر تهران. کاملا تکذیب کردن قضیه رو و گفتن هیچ اطلاعاتی از ما گرفته نشده و فالس نیوز هم داره در برابر حذف خبر مقاومت می کنه و گفت دارن پیگیری می کنن که از طریق قضایی وارد عمل بشن تا مجبور بشه خبر رو حذف کنه. مایل بودم بیشتر صحبت کنم ولی متاسفانه من با موبایل شخصی صحبت می کردم و بدرستی صداش رو نمی شنیدم....

به هرحال تحلیل من از خبر منتشر شده به این صورت هست:
در این خبر سه طرف درگیر هستند: یک طرف پرسنل جدید، طرف دیگر شرکت نفت و گاز پارس و طرف سوم سوری

بخش هایی از خبر همان مطالبی بود که پرسنل جدید روی اون مانور میدادن، بلاتکلیفی، تعدیل نیرو و بی نظمی شرکت و...
بخش های دیگه که به نظر دفاع شرکت از تصمیمش بود شامل، بی تجربگی و کم تخصصی پرسنل، نتایج ارزیابی ضعیف، مبتدی بودن در زمینه کامپیوتر و زبان و....
و بخش هایی هم بود که هم به ضرر ما بود و هم شرکت: سهل و آسان بودن استخدامی و زیرسوال بردن استخدامی و...

ولی نظرم نهاییم اینه که هر کسی این خبر رو نوشته، تنها یک هدف داشته اونم تخریب تصمیمات گرفته شده در زمان مدیریت سوری. من می تونم بگم بالاخره یه قسمت خبر به نفعمه و شرکت هم همچنین ولی همه چی داره رو سر سوری خراب میشه.

honestman

عضو جدید
دوستان انچه که مشخص است این خبرنگار از بند قرارداد ما هم آگاه بوده به نظر نمیرسه از خودش چیزی نوشته باشه ،البته در این که یک پای قضیه تخریب مهندس سوری هست شک نکنید!! دوستان از پی گیری خسته نشید همچنان کامنت و نامه میل کنید، دوستان شرکت کننده در جلسه بوشهر اگه خبر تازه ای دارید جهت آگاهی هر چه بیشتر دوستان در تاپیک قرار دهید . دوستان، بازرسی جواب میل ما رو داده وگفته به علت کثرت میل های رسیده که متن مشابه داشتند این موضوع تحت بررسی هست.

honestman

عضو جدید

POSP

عضو جدید
اگه راست میگن چرا عین توضیح ( جوابیه ی نفت و گاز رو کامل و بدون کم و کاست ) منتشر نمی کنن؟!

njasaj

عضو جدید
http://naftnews.net/view/14866/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%DB%8C-%D9%86%D8%B8%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%86%D9%81%D8%AA

چقدر به نفت نیوز ایمیل زدم که موضوع تعدیل ما رو از نفت و گاز پارس منتشر کن، نکرد. حالا برداشته خبر فارس رو گذاشته!!!!!!!!!!! کسی ایده ای نداره؟

mahpok

عضو جدید
اقایون فکر نمیکنید کار ما داره به جاهای باریک میکشه
وقتی یه خبرگزاری بزرگی مثل فارس میاد و اینجوری ادعا میکنه که خیلی از نیروها بی سوادن شاید میخواد با این خبر محکی بزنه و ببینه جامعه یا همون افراد تازه استخدام شده واکنششون چیه که به نظر من یه کم خطرناکه
به نظرم خیلی دارین تند میرین این جدال، جدال فیل و مورچه است
شما میتونید در زمان مصاحبه با هر شرکتی که متقاضی شماست بپرسید که محل کارتون و سمتتون چیه بعد میتونید تصمیم گیری کنید که به اونجا برین یا نه شاید بهترتون بشه از کجا معلوم
دوستان این رو هم در نظر بگیرن که چیزای که گفتم فقط و فقط در حد پیشنهاد و گوشزده نیازی به عصبیانیت نیست

njasaj

عضو جدید
وقتی یه خبرگزاری بزرگی مثل فارس میاد و اینجوری ادعا میکنه که خیلی از نیروها بی سوادن شاید میخواد با این خبر محکی بزنه و ببینه جامعه یا همون افراد تازه استخدام شده واکنششون چیه که به نظر من یه کم خطرناکه
شما میتونید در زمان مصاحبه با هر شرکتی که متقاضی شماست بپرسید که محل کارتون و سمتتون چیه بعد میتونید تصمیم گیری کنید که به اونجا برین یا نه شاید بهترتون بشه از کجا معلوم
دوستان این رو هم در نظر بگیرن که چیزای که گفتم فقط و فقط در حد پیشنهاد و گوشزده نیازی به عصبیانیت نیست

بنده هیچ عرضی ندارم فقط می تونم بگم واقعا متاسفم برای شما با این طرز فکر و برای خودم که به خاطر این که عملکرد شما تاثیر می ذاره بر سرنوشت من و کاری از دستم بر نمی اد جز نظاره گر بودن. فکر می کنید چند نفر موقعیت مناسبی بهشون میرسه؟؟ از کجا معلوم شما جز آن ها باشید؟ وقتی شما برید و تعداد کم تر بشه فکر می کنید آیا برای نفت و گاز پارس راحت تر نیست که هر جایی که خواست و هر بلایی که خواست سر بقیه بیاورد؟

vampsoft

عضو جدید
سنگ ها را بسته اند و سگ ها را رها کرده اند.

honestman

عضو جدید

فکر میکنی تهش چیه ؟ نهایتا از انتقال بدتر که نمیشه !! آخه چرا شرکت این همه مخفی کاری کرد؟ چرا با ما بازی کرد 4 و5 ماه هست سر این قضیه اصلا روحیه نداریم معلوم نبود ما هستیم نیستیم اصلا چرا انتقال؟ با روح وروان ما بازی کردن خوب از همون اول آشکار میکردی بچه خودشون انتخاب میکردن این همه موش وگربه بازی چی بود؟ مگه ما عمرمون رو وقتمون رو از سر راه آوردیم !مگه سازمان اطلاعات هستش این همه مخفی کاری،به خدا ماهم بشریم چرا این همه بازی ، جنگ اعصاب مگه ما چه کارتون کرده بودیم؟ ترس نداره آقای mahpok کار خلاف قانون که نکردیم داریم نشون میدیم از این انتقال ناراضی هستیم،فقط این وسط دوستان افراط گرایی نکنیم وهمین راه آروم رو ادامه بدیم جوابیه دوستمون delbarjoon واقعا خوب بود.

delbarjoon

عضو جدید
سلام به همه دوستان و همکاران عزیزم در بزرگترین شرکت نفتی دنیا ، نفت و گاز پارس
عزیزانم من با اینکه اسمم تو این لیست نبود سعی کردم در کنار بچه ها باشم و گوشه ای از کار را گرفتم
حالا هم که خبرگزاری فارس محبت کرده و جوابیه پرسنل را منتشر کرده من نیز به همه اعلام می کنم
اینجانب از این پس همه امور را اول به خدا سپردم و منتظر خواهم ماند تا گذشت زمان بهترین تقدیر را
برایمان رقم بزند . چون گفتنی ها گفته شده و از این پس وجدان های آگاه و بیدار باید مسئولیت پذیری خود را در برابر بهترین
جوانان این مملکت نشان دهند .
به امید آن روز ، التماس دعا

لینک خبر
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920419001016

honestman

عضو جدید
سلام به همه دوستان و همکاران عزیزم در بزرگترین شرکت نفتی دنیا ، نفت و گاز پارس
عزیزانم من با اینکه اسمم تو این لیست نبود سعی کردم در کنار بچه ها باشم و گوشه ای از کار را گرفتم
حالا هم که خبرگزاری فارس محبت کرده و جوابیه پرسنل را منتشر کرده من نیز به همه اعلام می کنم
اینجانب از این پس همه امور را اول به خدا سپردم و منتظر خواهم ماند تا گذشت زمان بهترین تقدیر را
برایمان رقم بزند . چون گفتنی ها گفته شده و از این پس وجدان های آگاه و بیدار باید مسئولیت پذیری خود را در برابر بهترین
جوانان این مملکت نشان دهند .
به امید آن روز ، التماس دعا

لینک خبر
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920419001016

دوستان حق با delbarjoon است آنچه که شرط بلاغت بود گفته شد ،بیانیه هر آنجه را که لازم بود آشکارا بیان کرد، فقط برای اینکه آقیان بفهمند ما همچنان هوشیار هستیم لطفا کامنت گزاری ذیل خبر ها رو فراموش نکنید .از kamran2008 در خواست دارم که لطفا نتیجه ی دیدار بوشهر را فقط محض اطلاع دوستان در تاپیک قرار دهد.

arash_4003

عضو جدید
بچه من 10 بار قرارداد خوندم. هیچ جای قرار داد ننوشته شرکت مجازه به اختیار خودش مارو منتقل کنه. نوشته به محل دیگر ولی تو همون شرکته و نه شرکتهای دیگه تابع وزارت نفت.(نهایتش کنگان به عسلویه یا تهران)

pasefic

عضو جدید
بچه من 10 بار قرارداد خوندم. هیچ جای قرار داد ننوشته شرکت مجازه به اختیار خودش مارو منتقل کنه. نوشته به محل دیگر ولی تو همون شرکته و نه شرکتهای دیگه تابع وزارت نفت.(نهایتش کنگان به عسلویه یا تهران)

من همون زمان (هنوز لیست نیومده بود اما به من زنگ زده بودن ) با مرکز پنجم تماس گرفتم ، گفتن تو زیر مجموعه های وزارت نفت ، این کار قانونیه ،
البته اینم گفت که شما خودتون می تونین هر جا که اعلام نیاز بشه بروید ، فقط باید 1 نامه از اداری اون شرکت ( مثلا پایانه ها -فلات ...) بیارین .
بچه ها هم زنگ زده بودن شرکت ملی نفت ، اونا گفته بودن شرکت ملی راضی نبوده اما تایید وزیر رو گرفتن ، یعنی 1 جورایی با کلی تلاش قانعش کردن .
امیدوارم این انتقالی ( همینطوری که شایعش زیاد هم شنیدم) لغو بشه . اما به هر حال اینا با این کار برادری شان را نشان دادن . معلوم نیست پروژه هاکه چند وقت دیگه تموم شد ، چی میشه . بلاخره انشالله تا اون موقع همه رسمی شده باشیم . اما نظرمن اینه که برای اون موقع مقصد را خودمون انتخاب کنیم بهتره . فعلا پروژه ها هست . تموم شه محدود پارس شمالی هم استارت می خوره اما نه به این وسعت . اینا تجربه با 1 دست 24 هندوانه برداشتن را دارن . از طرفی شرکت پروژه محوره ، الان از اصل 44 مستثنی شده ، اما در آینده هر چیزی ممکنه . باید برای اون روز از حالا آموخت و دور اندیشی کرد .
ببخشید که طولانی شد .

asalooasalooyeh

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی بچه ها و آقای صالحی عزیز، 1 سوال داشتم کسی می دونه وقتی از پارس 1 به پارس 3 منتقل بشی چه پارامترها و مزایایی حذف می شه؟

pasefic

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی بچه ها و آقای صالحی عزیز، 1 سوال داشتم کسی می دونه وقتی از پارس 1 به پارس 3 منتقل بشی چه پارامترها و مزایایی حذف می شه؟

سلام

والا من پارس 2 می دونم هست ، اما راجع به پارس 3 چیزی نمی دونم . اما پارس 2 ( اگه اشتباه نکنم 22-24 و 19و12 ) چیزی کم نمی شه . البته بسته به فاز ، اضافه کاری ها کمی تفاوت می کنه و کارانه

mahpok

عضو جدید
فکر میکنی تهش چیه ؟ نهایتا از انتقال بدتر که نمیشه !! آخه چرا شرکت این همه مخفی کاری کرد؟ چرا با ما بازی کرد 4 و5 ماه هست سر این قضیه اصلا روحیه نداریم معلوم نبود ما هستیم نیستیم اصلا چرا انتقال؟ با روح وروان ما بازی کردن خوب از همون اول آشکار میکردی بچه خودشون انتخاب میکردن این همه موش وگربه بازی چی بود؟ مگه ما عمرمون رو وقتمون رو از سر راه آوردیم !مگه سازمان اطلاعات هستش این همه مخفی کاری،به خدا ماهم بشریم چرا این همه بازی ، جنگ اعصاب مگه ما چه کارتون کرده بودیم؟ ترس نداره آقای mahpok کار خلاف قانون که نکردیم داریم نشون میدیم از این انتقال ناراضی هستیم،فقط این وسط دوستان افراط گرایی نکنیم وهمین راه آروم رو ادامه بدیم جوابیه دوستمون delbarjoon واقعا خوب بود.

دوست عزیز الان هم حق انتخاب داری
شرکت پایانه ها، شرکت پخش، شرکت فلات قاره، شرکت خطوط لوله، شرکت spgc اینها شرکت هایی هستند که دارن از بین بچه ها کمبود نیروهاشون رو جبران میکنن

honestman

عضو جدید
دوست عزیز الان هم حق انتخاب داری
شرکت پایانه ها، شرکت پخش، شرکت فلات قاره، شرکت خطوط لوله، شرکت spgc اینها شرکت هایی هستند که دارن از بین بچه ها کمبود نیروهاشون رو جبران میکنن

مرد حسابی چرا شایعه میندازی ،فلات قاره کجا بود؟ شرکت پایانه ها، شرکت پخش، شرکت فلات قاره، و.... 517 نفر فقط برا شرکت گاز بود ،اینا برا زمانی هستش که خودتون از اوجا ok بگیرین یعنی باید اونجا برین گردن کج کنین بگین آی روءسا آی وزرا ،آی وکلا شما نیرو نمی خواید؟ اونا هم میگن بله و بله که نیرو می خوایم چرا که نخوایم !!!! مرد حسابی کجای کاری؟اول کمی فکر کن بعد اینجا کامنت بذار، دوستانی هم که مصاحبه رفتن میدونن spgc اولا تعداد محدودی میخواد تازه اونم نه همه رشته ها :mad:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام.
پارس 2 میشه کنگان و پارس 3 هم همون پارس شمالی میشه(دفترش فک کنم جغادک باشه). همه اونایی که مبنای استخدامیشون برای عسلویه بوده با انتقال به این مناطق(پارس 2 و 3) چیزی از حقوق و مزایاشون کم نمیشه. کسانی هم که تو شهر بوشهر و خرمشهر هستن نیز حقوق و مزایاشون فرقی نمیکنه.

بالا