[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mohammadhosin

عضو جدید
سلام.شرکت نفت و گاز پارس توی استان بوشهر - عسلویه هست.من افتادم فلات قاره...
کسی میدونه فلات قاره توی چه استانایی هست؟توی جزیره خارک که میدونم هست جاهای دیگه رو نمیدونم

فلات قاره هم تو استان بوشهر
15 كيلومتري گناوه
فكر كنم همه گناوه رو بلد باشند

دوستان از نقشه هاي گوگل هم ميتونن كمك بگيرند
اينو تو مپ گوگل سرچ كن "29.82888,50.270512"
مختصات بندر آمام حسن (يا همون فلات قاره)

آخرین ویرایش:

hasan_dalir

کاربر فعال
سلام دوستان با آرزوی موفقیت برای تک تک تان
راجع به سوال دوست عزیز در مورد مدرک تحصیلی:
شما که در مقطع ارشد مشغول به تحصیل هستی مگه برای ثبت نام مدرک اصلیتون رو به دانشگاه ندادین اگه آره پس چه مدرکی رو میخواین به شرکت نفت ارائه کنید؟
در ضمن هر کس که بگه دانشجو هست یا مدرک تحصیلی واقعی رو ثبت نکرده باشه بدون هیچ رد خوری رد میشه
مصاحبه زیاد سخت نیست فقط باید به تته پته نیفتید اگه چیزی پرسیدن کوتاه و مختصر جواب بدین اگه چیزی پرسیدن که بلد نیستید الکی نگید اینو نخوندیم یا برای ما تدریس نشده چیزی که جوابش رو بلد نیستی درجا برات منفی رو میزنن پس الکی به پاشون نیفتین و ...........
برای مقطع ارشد 80 درصد در مورد پروژه میپرسن و 20 درصد هم متفاوت ولی مرتبط با رشته هستش
برای کارشناسی بیشتر روی سواد تئوری مانور میدن مگر اینکه شما خودتون مصاحبه رو به سمت پروژه و مباحث جالب کار آموزی خودتون هدایت کنید
و برای کاردانی زیاد گیر نمیدن چند سوال کاربردی از سیالات و حرارت و ابزار دقیق (ابزار اندازه گیری) برای سیالات و سوالات کاربردی که دوستمون نمونه سوالاتش رو صفحات قبل زده بود رو میپرسن
عزیزان به این راحتی هم نیست خودتون قبول کنید که مصاحبه باید تا حدی تخصصی باشه که واقعا افراد زحمتکش امتیاز بیارن نه هر کسی
به امید موفقیت برای عزیزان زحمت کش

آخرین ویرایش:

lonelinesspains

عضو جدید
آیا برای رتبه های اول تا پنجم رشته ی تحصیلی تو مصاحبه امتیازی هست؟! لازمه از دانشگاه نامه بگیریم؟!

siamakdl

عضو جدید
عزیز من توی ایستگاه تقویت فشار گاز هستم.اریفیس در ایستگاههای تقویت بسیار استفاده میشه و فقط مختص پالایشگاه نیست

tak2750

عضو جدید
شما که در مقطع ارشد مشغول به تحصیل هستی مگه برای ثبت نام مدرک اصلیتون رو به دانشگاه ندادین اگه آره پس چه مدرکی رو میخواین به شرکت نفت ارائه کنید؟
در ضمن هر کس که بگه دانشجو هست یا مدرک تحصیلی واقعی رو ثبت نکرده باشه بدون هیچ رد خوری رد میشه
مصاحبه زیاد سخت نیست فقط باید به تته پته نیفتید اگه چیزی پرسیدن کوتاه و مختصر جواب بدین اگه چیزی پرسیدن که بلد نیستید الکی نگید اینو نخوندیم یا برای ما تدریس نشده چیزی که جوابش رو بلد نیستی درجا برات منفی رو میزنن پس الکی به پاشون نیفتین و ...........
برای مقطع ارشد 80 درصد در مورد پروژه میپرسن و 20 درصد هم متفاوت ولی مرتبط با رشته هستش
برای کارشناسی بیشتر روی سواد تئوری مانور میدن مگر اینکه شما خودتون مصاحبه رو به سمت پروژه و مباحث جالب کار آموزی خودتون هدایت کنید
و برای کاردانی زیاد گیر نمیدن چند سوال کاربردی از سیالات و حرارت و ابزار دقیق (ابزار اندازه گیری) برای سیالات و سوالات کاربردی که دوستمون نمونه سوالاتش رو صفحات قبل زده بود رو میپرسن
عزیزان به این راحتی هم نیست خودتون قبول کنید که مصاحبه باید تا حدی تخصصی باشه که واقعا افراد زحمتکش امتیاز بیارن نه هر کسی
اصل مدرک رو میشه برای چند هفته امانت گرفت.
در ضمن خودم افرادی رو میشناسم که دانشجو بودند ولی تو مصاحبه استخدامی در اداره های مختلف قبول شدند.
منم میگم که دانشجو هستم .اگه هم رد شدم حتما مصلحتی بوده.

mojtaba.baharani

عضو جدید
سلام به همه
این جریان ریز نمرات چیه واسه من چیزی ننوشته
فقط نوشته
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی که در آن معدل و گرايش ذکر شده باشد. (دو برگ)
یه کم استرس دارم نکنه واسه من میخواد
من پالایش و پخش هستم چیزی راجع به ریز نمرات نگفته
کسایی که پالایشگاه امام خمینی شازند هستند
آخرین اخبار 360 نفر وزارت نفت لیست داده به پالایشگاه شازند واسه کلیه رشته ها
از این تعداد 180 نفر قبول میشن و 180 نفر مردود
مصاحبه هم از امروز شروع شده و تا پنجشنبه هم ادامه داره
واسه ما هم دعا کنین
اصل مدرک دیپلم هم باید ببرید دفتر اسناد رسمی برابر اصل کنید
انشاالله که قبول میشیم
در رابطه با ریز نمرات باید خدمتتون عرض کنم که اگر مدرک موقت نداری و اصل مدرکو داشته باشی معدل در آن ذکر نشده و ریز نمرات را صرفا واسه معدل میخوان
منم شازندم
ممنون از اطلاع رسانیت

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا حرف شما درسته واسه منم سؤال شد امروز اما من روزی که ثبت نام ارشد کردم اصل مدرک رو بم پس دادن!يکی بم گفت مدرک دانشگاه آزاد رو ميدن و کسانی که روزانه دولتی بودن طبق تعهد يا بايد زمان بگذره يا پولش رو بدن و آزاد کنن. به هرحال خدارو شکر من مدرک رو دارم فردا هم ميرم ريز نمرات رو ميگيرم.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاالله که قبول میشیم
در رابطه با ریز نمرات باید خدمتتون عرض کنم که اگر مدرک موقت نداری و اصل مدرکو داشته باشی معدل در آن ذکر نشده و ریز نمرات را صرفا واسه معدل میخوان
منم شازندم
ممنون از اطلاع رسانیت

اما من تو مدرکم معدل و تعداد واحد گذرانده شده ذکر شده ها.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی «اصل گواهی پرداخت حق بیمه سازمان تامین اجتماعی» رو گرفته؟ بیمه کلا به کسی چیزی ارائه نمیکنه مگر از سازمان مربوطه درخواست مکتوب داشته باشه. کسی نمی دونه باید چیکار کنیم؟

والا من ميخوام بگيرم اما نميدونم چجوری! سايتش رو رفتم اما فقط نشون ميده که کجا بودی و چه ماه هايی واست بيمه رد ميشده! فک کنم بايد برم اداره بيمه سؤال کنم!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بگین دانشجوییم که مطمئن باش سوالات رو سخت میکنن تا اذیت بشین
اگه پرسیدن بگو که کارهای متفرقه انجام میدادم
یه مدت هم دنبال کار گشتم
یه مدت هم واسه ارشد میخوندم
الانم که اماده شدم واسه نفت
فقط صحبت مقطع بالاتر رو نکنین که کار خودتون رو خراب میکنین

آخه من سابقه بيمه هم دارم اما اصن جايی کار نکردم اگه بگم کار ميکردم از همون سؤال ميکنن که من هيچی نميدونم! توکل به خدا بايد يه جوری بگم کار ميکردم که سه نشه !

mohsen.fa

عضو جدید
والا من ميخوام بگيرم اما نميدونم چجوری! سايتش رو رفتم اما فقط نشون ميده که کجا بودی و چه ماه هايی واست بيمه رد ميشده! فک کنم بايد برم اداره بيمه سؤال کنم!

قطعا اگر جایی باشه که چنین چیزی بدن همون اداره بیمه ای هست که شما توش پرونده داری
اما مشکل اینه که من قبلا پیش همونا رفتم و هرچی هم چونه زدم هیچ چیزی بهم ندادن.
به هر حال رفتنش بهتر از نرفتنه. شاید سیستم عوض شده باشه. آخرشم اگر ندادن همون مطالب سایت رو پرینت بگیر ببر. بهتر از هیچ چی هست.
اگر رفتی نتیجه رو بگو تا ما هم بدونیم.
کس دیگه ای دنبال کار بیمه نرفته؟
ممنون

آخرین ویرایش:
مصاحبه

مصاحبه

درود:gol:
1-اول از همه خونسردي خودتونو حفظ كنيد.
2-اگر در حال تحصيل در مقطع بالاتر هستيد،حرفشو نزنين.فعلاً استخدام رو اوكي كنين بعداً انشا... مي تونين مدركتونو تعديل كنين
3-اصل مدرك هم تا جايي كه من مي دونم نياز نيست.گواهي معدل دار كفايت ميكنه ريز نمرات هم فكر نكنم الزامي باشه،ولي اگه داشتين با خودتون بيارين.دانشگاههاي دولتي كه اصل مدركو به اين زوديا نمي دن (بخاطر تعهد خدمت)
4-اگر از شما درباره فاصله زياد زمان فارغ التحصيلي تا الان سوال كردن( براي اونايي كه در مقطع بالاتر مشغولن) بگيد دنبال كار مي گشتيد يا كاراي متفرقه داشتيد يا خدمت سربازي يا...
5-سعي كنين براي چند جمله مختصر در حد معرفي خودتون و رشته تحصيلي دانشگاهيتون و سال فارغ التحصيلي و دانشگاه محل تحصيل خودتونو به انگليسي آمادگي داشته باشيد.
6-علائق كاري خودتونو با صداقت بيان كنين ولي در عين حال اگر حتماً دنبال استخدام هستين بگين كه موقعيت جغرافيايي و شرايط آب و هوايي محل كار براتون مشكلي ايجاد نمي كنه و در هر حال آماده خدمت در هرجايي هستيد.
7-اگر در شركتهاي مشابه(روغنسازي هاي خصوصي،قيرسازي،پتروشيمي هاي خصوصي) يا حتي در شركتهاي دولتي بصورت پيمانكار سابقه فعاليت دارين حتماً بهش اشاره كنين و مدارك مثبته اونو ارائه بدين.
8-يادتون باشه استخدام تو شركتهاي زير مجموعه شركت نفت براي يه مهندس يا كارشناس لزوماً به معني دفتر و دستك ميز و صندلي و آزمايشگاه تحقيقاتي نيست،بلكه همونجور كه بقيه دوستان هم اشاره كردن شايد تو چند سال اول مجبور بشيد كارهاي عملياتي انجام بديد(بخصوص مهندسين شيمي)
9-اينو هم يادتون باشه كه استخدام در شركت نفت آخرين راه نيست،بلكه هميشه ممكنه موقعيتهاي بهتري هم براي آدم پيش بياد،پس اميد خودتونو از دست نديد.
بدرود:gol::gol::gol:

mohsen.fa

عضو جدید

آقا رفتم گرفتمش
باید بری همون بیمه ای که توش پرونده داری
اول بهت میگن باید از جایی که کار می کنی یا میکردی نامه بیاری.
که تو نداری
بعد روی یه تیکه کاغذ می نویسی که می خام برم شرکت نفت و اونجا سابقه کارمو می خان و .... تا آخر ماجرا
میدی به رییس
یه امضا میزنه پاش . پرینت سوابق رو بهت میدن. سه چهار تا امضا و ...خلاص

شکر خدا راحت انجام شد

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصاحبه شما چقدر زود تموم میشه...شهرام میگفت تو نفت کسانی هستند که اواخر آبان تازه مصاحبه دارن..
سلام
اینطور که شنیدم پالایشگاه شدید به نیرو احتیاج داره و کسایی که قبول بشن تا اواخر ابان ماه میرن سر کار
تازه قراره دکتر احمدی نژاد هم تو این روزها بره اونجا و یه سری از واحدها رو افتتاح کنه
توکل به خدا
ان شا الله که همگی موفق میشین

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا رفتم گرفتمش
باید بری همون بیمه ای که توش پرونده داری
اول بهت میگن باید از جایی که کار می کنی یا میکردی نامه بیاری.
که تو نداری
بعد روی یه تیکه کاغذ می نویسی که می خام برم شرکت نفت و اونجا سابقه کارمو می خان و .... تا آخر ماجرا
میدی به رییس
یه امضا میزنه پاش . پرینت سوابق رو بهت میدن. سه چهار تا امضا و ...خلاص

شکر خدا راحت انجام شد

آره امروز رفتم اداره بيمه همينارو بم گفت منم به اونجا که مثلا کار ميکردم زنگ زدم و گفت خودمون اوکی ميکنيم و ميگيريم واست.
ريز نمراتمم گرفتم و فقط مونده پر کردن فرم گزينش

tak2750

عضو جدید
منم امروز ریز نمرات رو گرفتم جالب بود .ازمن هیچی نخاستند و بهم ریز نمرات دادند.
پر کردن فرم گزینش هم ادمو از نفس مینداره

sadeghrenjer

عضو جدید
دوستانی که در همین هفته مصاحبه دارن یعنی زود مصاحبشون شروع شده همگی پالایش و پخش زدن یا نه شرکت نفت هم هستند
من که 10 آبان مصاحبه دارم

m_ghrad

عضو جدید
به persian_land

به persian_land

منم 8 ام باید برم چهار راه خیام مشهد .....بچه ها کیا هستن اونجا؟؟؟
من کارشناسی مهندسی شیمی ام که ...نکنه من تنهام

سلام، منم کارشناسی مهندسی شیمی هستم، 8 آبان خانگیران مصاحبه دارم!!!

_mahdi_

عضو جدید
سلام، منم کارشناسی مهندسی شیمی هستم، 8 آبان خانگیران مصاحبه دارم!!!
سلام
دوستانی که مصاحبتون خانگیرانه . می خواستم بدونم تو دعوتنامه شما اسم چه شرکتی اومده . چون واسه من با اینکه بومی خراسان رضوی هستم زده نفت و گاز پارس . محل مصاحبه هم تهرانه .ممنون .

m_ghrad

عضو جدید
خانگیران

خانگیران

سلام
دوستانی که مصاحبتون خانگیرانه . می خواستم بدونم تو دعوتنامه شما اسم چه شرکتی اومده . چون واسه من با اینکه بومی خراسان رضوی هستم زده نفت و گاز پارس . محل مصاحبه هم تهرانه .ممنون .

سلام،از من زده شرکت نفت مناطق مرکزی و خانگیران مصاحبه دارم

tak2750

عضو جدید
آیا تو همون شرکتی استخدام می شیم که مصاحبه می دیم یا نه؟

من به این موضوع شک دارم.
اخه خیلی ها رو زده نفت وگاز پارس.
و در عوض تا حالا نشنیدم کسی واسه مصاحبه افتاده باشه مازندران یا خراسان.
احتمالا این شرکت ها امانات بیشتری واسه مصاحبه داشت

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا تو همون شرکتی استخدام می شیم که مصاحبه می دیم یا نه؟

من به این موضوع شک دارم.
اخه خیلی ها رو زده نفت وگاز پارس.
و در عوض تا حالا نشنیدم کسی واسه مصاحبه افتاده باشه مازندران یا خراسان.
احتمالا این شرکت ها امانات بیشتری واسه مصاحبه داشت
سلام دوست من
اکثرا اره تو همون شرکت
ولی بعضی ها هم تو شرکتهای دیگه همون روز بهتون می گن

saeed529

عضو جدید
سلام، دوستی که نوشتین بومی خراسان رضوی هستین رشته تحصیلیتون چیه؟

بالا