[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

amir4924

عضو جدید
ببخشید من درست متوجه نشدم، من هر کدوم از چشمام 3.5 نمره ضعیفه و مجموعش میشه 7 برای من چطور میشه؟:cry:

لطفاً هر کدوم از دوستان که اطلاع دارن راهنمایی کنن.
نگران نباش دوست عزیز طبق دستورالعمل اگر با عینک دید شما تصحیح بشه ایراد نداره ولی تا 5 نمره اگر ضعیف باشه برای مشاوره میری چشم پزشک.
منم دقیقا مثل شما هستم و از دکتر چشم پزشک پرسیدم و دستورالعمل هم نشونش دادم و گفت طبق این دستورالعمل نفت شما مشکلی نداری

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های مناطق نفت خیز یسری اطلاعات :
شیف کاریتون 3 روز صبح 3 روز عصر 3 روز شب 3 روز رست.....اسکان دائم...بعضی جاها شاید تمام روزکار باشین ولی اکثرا شیفتی که گفتم..اقماری نداره مناطق نفت خیز.
با انتقالی به شدت مخالفت میشه و سخت میگیرن و همینجور با درس خوندن برای مقاطع بالاتر چون این که من باهاش صحبت کردم گفت ما نیرو میخواییم واسمون کار کنه نه اینکه حتی سر سوزنی بخواد از کارش بزنه برای درسش.برای اسکان بعضی جاها تا 2 سال جای اسکان میدن بعضی جاها ودیعه مسکن میدن به مبلغ 4 - 5 میلیون...حقوقا تو این شرکت بسته به ضریبای جاهای مختلف و نوع مدرک و اضافه کاریا و ماموریت ها فرق میکنه و از 700 -800 شروع میشه

آخرین ویرایش:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیف کاریتون 3 روز صبح 3 روز عصر 3 روز شب 3 روز رست.....اسکان دائم...بعضی جاها شاید تمام روزکار باشین ولی اکثرا شیفتی که گفتم..اقماری نداره مناطق نفت خیز.
با انتقالی به شدت مخالفت میشه و سخت میگیرن و همینجور با درس خوندن برای مقاطع بالاتر چون این که من باهاش صحبت کردم گفت ما نیرو میخواییم واسمون کار کنه نه اینکه حتی سر سوزنی بخواد از کارش بزنه برای درسش.برای اسکان بعضی جاها تا 2 سال جای اسکان میدن بعضی جاها ودیعه مسکن میدن به مبلغ 4 - 5 میلیون...حقوقا تو این شرکت بسته به ضریبای جاهای مختلف و نوع مدرک و اضافه کاریا و ماموریت ها فرق میکنه و از 700 -800 شروع میشه

از نفت و گاز پارس هم اگه اطلاعاتی داری بذار تا ممنونت بشيم
(ديگه ما توکل کرديم به خدا که ایشالا طب لعنتی رو هم قبول بشيم ایشالا)

bachebahal

عضو جدید
دلم خوش بود با مدرک فوق لیسانس مکانیک بالاخره تونستم استخدام یک شرکت دولتی درست و حسابی {حتی شده در عسلویه } بشم . ولی مثل اینکه یکسری افراد در تلاشند حتی شده با مدارک پایینتر و غیر مرتبط اعلام نتایج رو باطل کنند :
مشاهده پیوست 83355

لینک:
http://bousheroil.blogfa.com/

http://naft-online.ir/showpage.aspx...دامي-شركت-ملی-نفت-در-دیدار-با-امام-جمعه-بوشهر

قابل توجه دوستانی که قبول شده اند . قبولشدنتان را در سایتهایی که پیگیر نتایج ازمون استخدامی هستن اعلام کنید. اینکه فقط کسایی که قبول نشدن بیان و چند بار اعلام نظر کنند و قبولشده ها اعلام نکنند ، جو جالبی ایجاد نمیکنه .

مثلا سایتهای زیر :

http://www.pananews.ir/news/8723/

http://karyab57.com/2011/08/30/%d9%8...#comment-40274

http://www.naftna.ir/snews/oil/4731-...-15-10-45.html

http://naft-online.ir/showpage.aspx...-ها-به-حذف-خود-در-آزمون-استخدامی-شرکت-ملی-نفت

بچه ها من دو تا از دوستام توی عسلویه کار می کنن میگن موضوع اعتراض ها داره جده میشه ضرر نداره ما هم یه فعالیت هایی
بکنیم حداقل کار اعلام قبولی بدون پارتی خدمون توی سایتاست تا ببینیم بعد چه کارای دیگه ای میشه کرد

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام غیر از شما به کس دیگه زنگ زدن؟ میشه شماره ای که بهتون زنگ زدنو بزارید تو سایت،این یعنی شما قبول شدین؟
من با خیلیا در ارتباطم،به کسی تا حالا نزنگیدن،مرسی
نه
من شنیدم کسایی که گزینش مشکل پیدا کردن یا رد شدن دوباره بهشون گفتن بیاین گزینش
نمیدونم واقعا چجوریه ؟

rezatm

عضو جدید
بچه ها من دو تا از دوستام توی عسلویه کار می کنن میگن موضوع اعتراض ها داره جده میشه ضرر نداره ما هم یه فعالیت هایی
بکنیم حداقل کار اعلام قبولی بدون پارتی خدمون توی سایتاست تا ببینیم بعد چه کارای دیگه ای میشه کرد
یعنی واقعا ممکنه نتایج رو عوض کنن؟؟؟؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا شهرام با نمونه ادرار انجام ميشود.
فكر كنم تا حالا تست عدم اعتياد نداده اي؟

اون زمان که می خواستم گواهینامه بگیرم اولش گفتن اجباریه اما روزی که رفتم دکتر گفت لازم نیست

نه تا حالا ندادم.

خوب بعضی ها می تونن نمونه رو تو دستشویی عوض کنن که اشتباه شه درسته؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی واقعا ممکنه نتایج رو عوض کنن؟؟؟؟
آقایون مهندسین نگران نباشین
من دو روز پیش تو یه سایتی خوندم البته ادرسش و یادم نیست
نوشته بود بوشهری ها و بومی ها اعتراض کردند و مسئولین مربوطه گفتند بررسی میکنیم اگر تقلبی و یا پارتی بازی صورت گرفته بود رسیدگی میکنیم.
نتایج فکر نمیکنم به این راحتی ها تغییر کنه بعد از چند ماه بررسی
امیدوار باشین و به خدا توکل کنین

FAMINE RIAN

عضو جدید
دلم خوش بود با مدرک فوق لیسانس مکانیک بالاخره تونستم استخدام یک شرکت دولتی درست و حسابی {حتی شده در عسلویه } بشم . ولی مثل اینکه یکسری افراد در تلاشند حتی شده با مدارک پایینتر و غیر مرتبط اعلام نتایج رو باطل کنند :
مشاهده پیوست 83355

لینک:
http://bousheroil.blogfa.com/

http://naft-online.ir/showpage.aspx...دامي-شركت-ملی-نفت-در-دیدار-با-امام-جمعه-بوشهر

قابل توجه دوستانی که قبول شده اند . قبولشدنتان را در سایتهایی که پیگیر نتایج ازمون استخدامی هستن اعلام کنید. اینکه فقط کسایی که قبول نشدن بیان و چند بار اعلام نظر کنند و قبولشده ها اعلام نکنند ، جو جالبی ایجاد نمیکنه .

مثلا سایتهای زیر :

http://www.pananews.ir/news/8723/

http://karyab57.com/2011/08/30/%d9%8...#comment-40274

http://www.naftna.ir/snews/oil/4731-...-15-10-45.html

http://naft-online.ir/showpage.aspx...-ها-به-حذف-خود-در-آزمون-استخدامی-شرکت-ملی-نفت

البته دوستان بومی بوشهر بیشتر از حقشون می خوان اونها میگن سهمیه بومی نباید به تفکیک رشته باشه و اگه نفت و گاز پارس 900 نفر خواسته و 400 نفر بوشهری به مرحله مصاحبه رسیدن چون بازم کمتر از 50% درصد نیرو اون شرکته همه برن سر کار پس بهتر واقع بین باشن و کلی نگر نباشن . طبق خواسته اونها مثلا رشته مکانیک 50 نفر نیرو خواسته و تعداد رشته مکانیک قبولی اونها 40 نفر بوده و تعداد کلشون کمتر از 50% نیرو بوده پس همگی باید قبول شن و خیالتون راحت باشه این نتایج تغییر نمیکنه .

آخرین ویرایش:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

موج منفی نیا

بذار لااقل دلمون این دو روزو خوش باشه.

تا بعدش خدا بزرگه.

این اطلاعاتی هم که بهت دادن اشتباست
منم از یکی پرسیدم گفت به احتمال زیاد اقماری هستن جدید الاستخدامای نفت خیز

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود.....
بومی!!! واقعا واژه ی مسخره ایه.....
چون بومی بوشهر هستم با وجود اینکه سطح علمی من از یه نفر که از مرکز ایران میخواد بیاد بوشهر کار کنه کمتره من باید استخدام شم......
آفرین به نفت که علیرغم ضعیف شدنش تو همه ی زمینه ها حداقل تا جایی که من دیدم شایسته سالاری رو ملاک قرار داد...
دوست عزیز شما هم اصلا نگران نباش ..اگه نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2 سال پیش رو الان باطل اعلام کردند این نتایج هم باطل اعلام میکنند..تموم شد رفت خیالت راحت...این حرفا همیشه بعد از استخدامای بزرگ و انتخابات و اینا هست که هیچکدومش راه به جایی نمیبره...

:D.........فقط خدا
دیدی خوووووووووووو

amir4924

عضو جدید

اون زمان که می خواستم گواهینامه بگیرم اولش گفتن اجباریه اما روزی که رفتم دکتر گفت لازم نیست

نه تا حالا ندادم.

خوب بعضی ها می تونن نمونه رو تو دستشویی عوض کنن که اشتباه شه درسته؟
آقا شهرام راه برای دور زدن زیاده.
درگوشی میگم کسی نشنوه ولی من شنیدم بعضیا ورق کاربن میخورن هیچی تو آزمایش ادرار مشخص نمیشه

rezatm

عضو جدید
البته دوستان بومی بوشهر بیشتر از حقشون می خوان اونها میگن سهمیه بومی نباید به تفکیک رشته باشه و اگه نفت و گاز پارس 900 نفر خواسته و 400 نفر بوشهری به مرحله مصاحبه رسیدن چون بازم کمتر از 50% درصد نیرو اون شرکته همه برن سر کار پس بهتر واقع بین باشن و کلی نگر نباشن . طبق خواسته اونها مثلا رشته مکانیک 50 نفر نیرو خواسته و تعداد رشته مکانیک قبولی اونها 40 نفر بوده و تعداد کلشون کمتر از 50% نیرو بوده پس همگی باید قبول شن و خیالتون راحت باشه این نتایج تغییر نمیکنه .
خدا از دهنت بشنوه
منم شک دارم وزارت نفت اعتبار خودشو با بازبینی نتایج زیر سوال ببره
این همه آزمون روانشناسی و مصاحبه پس چی بود؟؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم مشکلی نداشتم،:D اما دو تا از دوستام مشکل تشخیص رنگ سبز و قرمز رو داشتن ولی تا قبل از انجام این تست خودشون متوجه نبودن!

بقیه دوستان هم تست رو انجام بدن، ضرر نداره.

خدا رو شکر مام کور رنگ نیستیم.:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا شهرام راه برای دور زدن زیاده.
درگوشی میگم کسی نشنوه ولی من شنیدم بعضیا ورق کاربن میخورن هیچی تو آزمایش ادرار مشخص نمیشه

:biggrin:واردیا
تازه من شنیدم قرص ضد بارداری هم خوبه

رفته بودم واسه تمدید گواهینامم یه راننده ماشین سنگین می گفت.

amir4924

عضو جدید

:biggrin:واردیا
تازه من شنیدم قرص ضد بارداری هم خوبه

رفته بودم واسه تمدید گواهینامم یه راننده ماشین سنگین می گفت.
اینو دیگه نمیدونستم.خلاصه راه بسیار است ولی خداییش گزینش را نمیشه پیچوند که همه هفت خط بودن.دعا کنید مصاحبه نداشته باشید

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفیقم می گفت رفته بودم واسه گواهینامه یارو می گفت معذرت می خوام گلاب به روتون همینطور سر پا پشتتو کن به دیوار کارتو کن بعد بدش به من

گفتم نمیشه بابا ادم راحت نیست اینطوری که می گفت با هزار خواهش تمنا رفتم تو دستشویی یکم طول کشید دیدم سربازه با لگد می زنه به درب بیا بیرون تقلب نکنی هاااااااااااااا:biggrin:

کاش واسه شرکت نفت نخواییم پشتمونو کنیم دکتر لااقل یه دستشویی چیزی باشه.

با عرض معذرت از همگی. گفتم یه تجربست دیگه شاید بدرد بخوره:D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو دیگه نمیدونستم.خلاصه راه بسیار است ولی خداییش گزینش را نمیشه پیچوند که همه هفت خط بودن.دعا کنید مصاحبه نداشته باشید

اره منم واسه گزینش یکم نگرانم
البته مشکل خاصی نیست بچه مسلمونیم ولی می ترسم گیر الکی بدن بهمون.

amir4924

عضو جدید
رفیقم می گفت رفته بودم واسه گواهینامه یارو می گفت معذرت می خوام گلاب به روتون همینطور سر پا پشتتو کن به دیوار کارتو کن بعد بدش به من

گفتم نمیشه بابا ادم راحت نیست اینطوری که می گفت با هزار خواهش تمنا رفتم تو دستشویی یکم طول کشید دیدم سربازه با لگد می زنه به درب بیا بیرون تقلب نکنی هاااااااااااااا:biggrin:

خب پس بزار شفاف سازی کنم که این که خوبه،برای طب صنعتی باید جلوی آقای دکتر لخت بشی تا ایشون کاملا معاینه بفرمایند

rezatm

عضو جدید
هفت خط بودن چه جور ویژگیه؟؟؟ چی کار کردن که به این نتیجه رسیدی؟

hiby

عضو جدید

لازم است به اطلاع دوستان برسانم یکی از اقوام یک ماه پیش رفته بود طب صنعتی میگفت برا آزمایش اعتیاد باید بری یکی از مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران اونجا هم میفرستنت تو یک دستشویی از این مدل سرپایی ها!!! که تو فیلمای هالیوودی دیدین..........جالب اینجاست که دستشویی مجهز به دوربین مدار بسته!!!!! هست و یارو تو اتاق کنترل نشسته کامل زوم میکنه که یه موقع هوس تقلب به سرتون نزنه
از ما گفتن بود....یه موقع از بچه همسایتون یا بچه خواهر برادرتون یا یه بچه معصوم دیگه نمونه نبرید تو دستشویی که ضایع میشید.....!!!:biggrin:

cheshmac

عضو جدید
ببخشید من درست متوجه نشدم، من هر کدوم از چشمام 3.5 نمره ضعیفه و مجموعش میشه 7 برای من چطور میشه؟:cry:

لطفاً هر کدوم از دوستان که اطلاع دارن راهنمایی کنن.
سلام
اين شماره پزشك طب صنعتي (بيمارستان نفت تهران) هست. (البته فكر كنم فقط مربوط به بينايي سنجي باشه)
021-61636701
سوالت رو از ايشون بپرس، بهت پاسخ ميده.
من براي خودم كه پرسيدم گفت احتمالا به مشكل بر ميخوري! :surprised: چون شماره هر دو چشمم 5 هست :cry:
دعا كنيد بهم گير ندن :cry:

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز زیاد امیدوار به دور زدن برای ازمایشات نباشین
اولا برای ازمایش ادرار توی دستشویی یه نفر هست که از طریق ایینه شما رو مشاهده میکنه و حواسشم شیش دنگ جمعه که شما تقلب نکنین
بعدشم ازمایش اعتیاد الان تفکیک میشه هر چیزی که خورده باشی رو نشون میده حتی کاربن و قرص بارداری
دوستم دو هفته پیش برای راه اهن رفته بود طب صنعتی
اون گفت که هیچجوری نمیشه ازش در رفت
پس مواظب باشن اقایون پشت فرمون نشین
انشاا.. که همگی موفق یشیم و میریم سر کار

amir4924

عضو جدید
دوستان عزیز زیاد امیدوار به دور زدن برای ازمایشات نباشین
اولا برای ازمایش ادرار توی دستشویی یه نفر هست که از طریق ایینه شما رو مشاهده میکنه و حواسشم شیش دنگ جمعه که شما تقلب نکنین
بعدشم ازمایش اعتیاد الان تفکیک میشه هر چیزی که خورده باشی رو نشون میده حتی کاربن و قرص بارداری
دوستم دو هفته پیش برای راه اهن رفته بود طب صنعتی
اون گفت که هیچجوری نمیشه ازش در رفت
پس مواظب باشن اقایون پشت فرمون نشین
انشاا.. که همگی موفق یشیم و میریم سر کار
نه بچه های اینجا که اصلا اهل این حرفا نیستن،
من و آقا شهرام برای مزاح گفتیم تا حال و هوای تاپیک عوض بشه;)

kuwait

کاربر فعال
منم زنگ زدم گفتن اول طب صنعتی می گیرن بعد هم یک جزوه میدن واز اون سوالای اعتقادی می پرسن
ولی دوستان حتما رساله امام وکتاب رهبر رو بخونین البته نه همشو

rezatm

عضو جدید
منم زنگ زدم گفتن اول طب صنعتی می گیرن بعد هم یک جزوه میدن واز اون سوالای اعتقادی می پرسن
ولی دوستان حتما رساله امام وکتاب رهبر رو بخونین البته نه همشو
شما کدوم شرکتی که چنین حرفی زدن؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

موج منفی نیا

بذار لااقل دلمون این دو روزو خوش باشه.

تا بعدش خدا بزرگه.

این اطلاعاتی هم که بهت دادن اشتباست
منم از یکی پرسیدم گفت به احتمال زیاد اقماری هستن جدید الاستخدامای نفت خیز

:biggrin: تو اسمشو بذار موج منفی عزیزم...ولی با کلب بدبختی امروز این امارو از رئیس مجتمع کل مناطق نفت خیز گرفتم...خودتم میدونی کیو میگم..ولی من به عنوان ناشناس و از طرف یکی زنگ زدم..البته دیشب زنگ زدم گفتن رفته آغاجاری سرکشی امروز زنگ زدم دوباره...برو خوش باش

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره منم واسه گزینش یکم نگرانم
البته مشکل خاصی نیست بچه مسلمونیم ولی می ترسم گیر الکی بدن بهمون.

اینقدری که واسه طب لعنتی و گزينش استرس داريم ،واسه آزمون و مصاحبه نداشتيم (من که اقلا اینجوری بودم!)
خيلی زور داره تو چيزی که دست خود آدم نيست آدم رد بشه
این چند وقت اینقد به ريه و اینا فک کردم واقعا ريه ام درد گرفته :((
گزينشم که این چند وقته از بس مسجد رفتيم و رساله خونديم بايد کم کم عمامه رو سفارش بديم :دی
اما نگران نباش رزاق خداست و اونه که تصميم ميگيره که نون کی از کجا در بياد ؛)

amir4924

عضو جدید
اینقدری که واسه طب لعنتی و گزينش استرس داريم ،واسه آزمون و مصاحبه نداشتيم (من که اقلا اینجوری بودم!)
خيلی زور داره تو چيزی که دست خود آدم نيست آدم رد بشه
این چند وقت اینقد به ريه و اینا فک کردم واقعا ريه ام درد گرفته :((
گزينشم که این چند وقته از بس مسجد رفتيم و رساله خونديم بايد کم کم عمامه رو سفارش بديم :دی
اما نگران نباش رزاق خداست و اونه که تصميم ميگيره که نون کی از کجا در بياد ؛)

اتفاقا در این مراحل باید کاملا خونسرد باشی چون واقعا اونها هم دوست ندارن که کسی را رد کنن چون کاره خودشون چند برابر میشه و مخصوصا در گزینش(اگه مصاحبه باشه) شما باید کاملا به خودتون مسلط باشید چون تزلزل باعث میشه کاملا شما را سوال پیچ کنن،یکی از دوستان من از ترس ذکر تشهد هم یادش رفته بود

بالا