[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

Arbitrage

عضو جدید
12:41
1391/3/31

[h=5]تشكيل كارگروه هاي تخصصي براي رسيدگي به مشكلات كاركنان نفتخيز جنوب [/h]
مدير منابع انساني شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب از تشكيل 6 كارگروه تخصصي براي رسيدگي به مسائل كاركنان مناطق نفتخيز جنوب خبر داد.

محمدرضا دزفولي زاده در گفت و گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران اظهار كرد: اين كارگروه هاي تخصصي، ويژه رسيدگي به مشكلات كاركنان منطقه، شامل جذب و نگهداشت، خدمات اسكان، فرهنگي و رفاهي، آسيب هاي اجتماعي و بهداشت و درمان، مقررات و دستورالعمل ها و كارگروه آموزش است كه نخستين جلسه اين كارگروه ها در نيمه خردادماه امسال تشكيل شد.
مدير منابع انساني شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب با بيان اينكه 5 كارگروه در تهران و كارگروه خدمات اسكان، فرهنگي و رفاهي در اهواز تشكيل جلسه داده است، اظهار كرد: كارشناسان و مسئولان منابع انساني وزارت نفت و نمايندگان منابع انساني شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و شركت هاي تابع آن اعضاي اين كارگروه ها هستند كه بررسي و حل مسائل نيروي انساني را به طور كارشناسي دنبال مي كنند.
وي با اشاره به اينكه در كارگروه آموزش، ضرورت تربيت نيروهاي مهارتي براي صنعت نفت مطرح شده است گفت: در اين كارگروه بحث راه اندازي آموزشكده هاي فني مطرح شده است كه اميدواريم در آينده نزديك اين مركز در مناطق نفتخيز جنوب تاسيس شود.
ذزفولي زاده افزود: در گذشته، هنرستان و آموزشگاه هاي حرفه اي، تربيت نيروهاي مهارتي مورد نياز مناطق نفتخيز جنوب در زمينه برق، مكانيك و تعميرات و ابزار دقيق را بر عهده داشتند كه با تعطيلي آنها با كمبود نيروي ماهر در اين زمينه مواجه هستيم.

مدير منابع انساني شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب ادامه داد: آموزشكده هاي فني در سطحي بالاتراز هنرستان و آموزشگاه هاي حرفه اي قديمي فعاليت مي كنند و امكانات تاسيس آنها از جمله فضا و كارگاه هاي آموزشي و مربيان مجرب در اين شركت وجود دارد.

بر اساس اين گزارش، شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب در گستره اي به وسعت تقريبي هزار كيلومتر فعاليت مي كند، در اين شركت هم اكنون حدود 15 هزار نيروي انساني و حدود 23 هزار نيروي اركان ثالث مشغول به كار هستند.

roseperfume2007

عضو جدید
BABAK: salam
BABAK: khaste nabashid
BABAK: bebakhshid mozahem shodam
BABAK: khabarayi shenidam raje be inke sherkat avvale mordad ezam be mahshahr nadare !!
BABAK: haghighat dare ya ..?
r0ospi: are
BABAK: e
BABAK: akhe chera?
r0ospi: اموزش تخصصي ميدن
r0ospi: هوا هم گرمه استادا نميان
BABAK: ajab
BABAK: yani goroohe 3 mire vase shahrivar?
BABAK: gorohe 4 ham mehrr??
r0ospi: ممكنه با هم تلفيق بشه
r0ospi is typing...
r0ospi: همه شهريور بيان
BABAK: yani har2 shahrivar?
BABAK: aha
BABAK: ok
BABAK: ishalla
BABAK: ma ke mordim az entezar

یعنی 2 ماه دیگه علافی > بدبختی > بیچارگی > بی پولی > بی . . . :wallbash:

یعنی بدبخت تر از ما هم پیدا میشه ؟؟؟/

babakv

عضو جدید
عهه ! ارتباط مستقیم هم که داریم ! جان تو یه سوالی ازش بکن و بگو اونایی که تو تکمیل ظرفیت قبول شدن چه گلی باید به سرشون بگیرن ؟ اونا هم تو شهریور اعزام میشن یا هنوز اصلا فکری براشون نشده یا چی ؟

ای بابا ! ما که پارسال قبول شدیم وضعمون اینه شما که دیگه ...
نمیخوام نا امیدتون کنم اما بعید میدونم تو شهریور اتفاقی واسه شما بیفته:confused:

yas_85

عضو جدید
سلام دوستان
اینجا فرودگاه اهواز
من و داوود و aa313 و تنی چند از برو بچه های پرواز اصفهان همچنان منتظر پروازیم
فعلا 4 ساعته تو فرودگاهیم،پروازمون ساعت 15 21 بود که فعلا شده 30 23
ایشالا بچه های گروه تیرماه رو دو هفته آینده زیارت کنیم

موفق باشید
;)

babakv

عضو جدید
شماها که اصن واقعا دلمون واستون ميسوزه ! ما اگه اینجا اینترنت نداشتيم اولين کسی که ول ميکرد ميرفت من بودم!!! يا جای خواب و استراحتمون خوبه اقلا
شماها فک کنم همينش ندارين آره؟
جدا که جای تاسف داره اگه این باشه! اما خدارو شکر که تو خونه نيستيم و حسرت بقيه رو نميخوريم!!!!

از بچه هایی که اعتیاد به اینترنت دارن (مثل خودم ) آمار اینترنت عسلویه رو کسی در آورده چجوریه وضعیتش؟؟ دغدغه ذهنیم شده :D

nima_4321

عضو جدید
از بچه هایی که اعتیاد به اینترنت دارن (مثل خودم ) آمار اینترنت عسلویه رو کسی در آورده چجوریه وضعیتش؟؟ دغدغه ذهنیم شده :D

خوب من عسلویه کار کردم و الان برات میگم جریان چطوریه . اگه محل کارتون خشکی باشه میفتین تو فاز های در حال ساخت پارس دو که در منطقه کنگان (و نه عسلویه ) واقع هستن . خوبیش اینه که آلودگی هوای عسلویه رو ندارین . خوابگاهتون هم یا کنگان هست یا جم و یا شیرینو . کنگان که شهری هست واسه خودش و احتمالا اینترتتون به راه باشه . اگه خوابگاه تون شیرینو باشه هم اینترنت دارین و امکانات خوب ورزشی . یه تعداد مربی ورزشی هم دارین که می تونین تو چند رشته ورزشی صاحب مدال بشین :دی اگه خوابگاهتون جم باشه آب و هوای خوب هم به دو مزیت کمپ شیرینو اضافه میشه و ضمنا یکی دو تا مربی هنری هم از طرف وزارت نفت اون جا هستن که می تونین برین گیتار و ویلون و چند ساز دیگه یاد بگیرین (یهکیش رو که دیدم یه زن خیلی درازه :biggrin: تو محل کارتون هم اینترنت وایرلس برقرار هست و خیالتون راحت باشه . اما اگه رو سکو باشین نمی دونم اون جا اینترنت هست یا نه چون هنوز سکوهای سایت دوی پارس جنوبی نصب نشده اند .
حالا برو از اون دوستت بپرس که این فلک زده های تکمیل ظرفیتی نفت و گاز احتمالا کی اعزام میشن ؟ چون تعدادشون کم هست و فکر نکنم یه دوره جدابراشون برگزار کنن

babakv

عضو جدید
خوب من عسلویه کار کردم و الان برات میگم جریان چطوریه . اگه محل کارتون خشکی باشه میفتین تو فاز های در حال ساخت پارس دو که در منطقه کنگان (و نه عسلویه ) واقع هستن . خوبیش اینه که آلودگی هوای عسلویه رو ندارین . خوابگاهتون هم یا کنگان هست یا جم و یا شیرینو . کنگان که شهری هست واسه خودش و احتمالا اینترتتون به راه باشه . اگه خوابگاه تون شیرینو باشه هم اینترنت دارین و امکانات خوب ورزشی . یه تعداد مربی ورزشی هم دارین که می تونین تو چند رشته ورزشی صاحب مدال بشین :دی اگه خوابگاهتون جم باشه آب و هوای خوب هم به دو مزیت کمپ شیرینو اضافه میشه و ضمنا یکی دو تا مربی هنری هم از طرف وزارت نفت اون جا هستن که می تونین برین گیتار و ویلون و چند ساز دیگه یاد بگیرین (یهکیش رو که دیدم یه زن خیلی درازه :biggrin: تو محل کارتون هم اینترنت وایرلس برقرار هست و خیالتون راحت باشه . اما اگه رو سکو باشین نمی دونم اون جا اینترنت هست یا نه چون هنوز سکوهای سایت دوی پارس جنوبی نصب نشده اند .
حالا برو از اون دوستت بپرس که این فلک زده های تکمیل ظرفیتی نفت و گاز احتمالا کی اعزام میشن ؟ چون تعدادشون کم هست و فکر نکنم یه دوره جدابراشون برگزار کنن

ممنون از اطلاعات مفیدت نیما جان
یکم خیالم راحت شد
چشم گرچه دوستم که نیس اما اگه شد حتما میپرسم ایشالله دور همیم هممون

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

من شنيدم نتش خوب نيست يا قطعه و اینا
اما خيالی نيست بذار دو هفته از تکنولوژی دور باشيم راحت بشيم بابا :دی

babakv

عضو جدید
من شنيدم نتش خوب نيست يا قطعه و اینا
اما خيالی نيست بذار دو هفته از تکنولوژی دور باشيم راحت بشيم بابا :دی

چقده روایات مختلفه از اینترنته عسلویه !!!
اما فکر کنم بدون اینترنت ضدحال باشه ها

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عرض شد خدمت تمام رفقای قدیمی.
خیلی خیلی مخلصیم.

ما رو فراموش نکردید که.

من امیدیه هستم.افتادم واحد NGL.

خدا رو شکر اینجا وضعیت مطلوب هستش.

ایشالا همه از کارشون راضی باشن و پیشرفت روز افزون رو براتون ارزومندم.

DARKANGEL

عضو جدید
خیلی خیلی مخلصیم.

ما رو فراموش نکردید که.

سلام شهرام جان ... خوبی رفیق؟؟ مگه میشه رفقایی مثل شما رو فراموش کنیم ...خدا روشکر که وضعیت خوبی داری و راضی هستی... خیلی خوشحال شدم کامنتت رو دیدم ... من هم یه ماهی میشه که مشغول شدم ... راستی اونجا حقوقی چیزی دادن ؟؟؟ به ما که هنوز چیزی ندادن ...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شهرام جان ... خوبی رفیق؟؟ مگه میشه رفقایی مثل شما رو فراموش کنیم ...خدا روشکر که وضعیت خوبی داری و راضی هستی... خیلی خوشحال شدم کامنتت رو دیدم ... من هم یه ماهی میشه که مشغول شدم ... راستی اونجا حقوقی چیزی دادن ؟؟؟ به ما که هنوز چیزی ندادن ...

سلام دوست خوبم.
شک خدا اره خوبم.خدا رو صد هزار مرتبه شکر.

نه هنوز حقوق ندادن.مساعده هم ندادن ولی فکر کنم گچساران داده باشن.توکل به خدا فعلا پول لازم هم نیستیم.خودشو اینجا امکانات رو در حد زنده موندن میدن دیگه:D

فعلا به صورت گردشی میریم کارخونه ها رو بازدید میکنیم تا ببینم بعد چی میشه.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
اینجا فرودگاه اهواز
من و داوود و aa313 و تنی چند از برو بچه های پرواز اصفهان همچنان منتظر پروازیم
فعلا 4 ساعته تو فرودگاهیم،پروازمون ساعت 15 21 بود که فعلا شده 30 23
ایشالا بچه های گروه تیرماه رو دو هفته آینده زیارت کنیم

موفق باشید
;)

من که زمینی رفتم، ساعت 21:00 خونه بودم.
هوای شهر ما خیلی خنکه، وقتی رسیدم، مثل کسی بودم که از جهنم به بهشت اومده.

شب اول رست ، به من که خیلی حال داد.:D

دوستانی که فردا میرید ماهشهر، ما جا رو برای شما خالی کردیم، فعلا یه هفته حال کنید، چون رست ما که تموم شه، میشیم 500 نفر ، و حالا یکی باید بیاد این انفجار جمعیتو جمع و جور کنه.
راستی هوای اونجا خیلی خرابه.:confused: حتما یه ماسک با خودتون ببرید که اذیت نشید.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خیلی مخلصیم.

ما رو فراموش نکردید که.

سلام آقا شهرام گل، مهندس سایه ات سنگین شده، نمیای از این ورا.
خدا رو شکر که شما به وضعیت مطلوب رسیدین.
ما که هنوز عسلویه رو به چشم ندیدیم، خدا بهمون رحم کنه!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا شهرام گل، مهندس سایه ات سنگین شده، نمیای از این ورا.
خدا رو شکر که شما به وضعیت مطلوب رسیدین.
ما که هنوز عسلویه رو به چشم ندیدیم، خدا بهمون رحم کنه!

سلام گل گلاب والا به خدا ما خیلی دلمون میخواد بیایم اینجا ولی متاسفانه مشکل نت داریم.

این مهمونسرای ما نت وایرلس داشته قدیما با سرعت توپ ولی از موقعی که نت نفت قط شده کل مناطق هنوز نتش نصفه نیمه وصل شده اینجام هنوز قطعه و من الان با ایرانسل اونم جی پی ار اس داغون اومدم.

و گرنه مخلص همه بچه های با مرام این تاپیکم هستیم.

فعلا یا علی مدد.
التماس دعا

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خیلی مخلصیم.

ما رو فراموش نکردید که.

به به سلام آقا شهرام گل گلاب
خوبی؟
آقا چه خبر از رئيستون ؟ :دی( محسن کيان نما رو ميگم :دی)
اميديه چطوره؟ بچه هايی که با ما هستن و نفت اميديه خوندن ميگن عقرب و مار داره :cry::(
خداروشکر که راضی هستی
ماهم هنوز 24 ساعت نشده که اومديم خونه فعلا همه چی گل و بلبل :دی:biggrin:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
داود گلم چطوره؟ مثل اینکه دیشب توی فرودگاه الاف شدین؟!
هوای اصفهان چطوره؟ اینجا که خود بهشته، جات خالی!!!!!!!!!!

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره مهندس همچنان غبارآلوده. باد گرمی هم شروع به وزیدن کرده. امیدوارم این باد گرد و غبار رو هم با خودش ببره.

دقت کردی وقتی این باد گرم می وزه، انگار سشوار گرفتن رو صورتت؟؟!!!!:biggrin:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تست های اولیه سرعت اینترنت رو محدود به 512 کیلوبیت بر ثانیه نشون میده. باید دید راهی وجود داره بیشترش کنیم یا نه;)
اینم از اولین دست غذایی که تو سلف سرویس خوردیم:D دیگه قضاوت یا شما!
کارکنان سلف هم یه خورده اعصابشون ضعیف بود!
DSC_0016.jpg

Armin jalalizad

عضو جدید
تست های اولیه سرعت اینترنت رو محدود به 512 کیلوبیت بر ثانیه نشون میده. باید دید راهی وجود داره بیشترش کنیم یا نه;)
اینم از اولین دست غذایی که تو سلف سرویس خوردیم:D دیگه قضاوت یا شما!
کارکنان سلف هم یه خورده اعصابشون ضعیف بود!
مشاهده پیوست 103233

نوش جونت داداش
در خصوص ضعف اعصاب پرسنل رستوران هم بقول ناصرالدين شاه:
كلا ما همه چيزمان به همه چيزمان ميايد

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبی؟
اميديه چطوره؟ بچه هايی که با ما هستن و نفت اميديه خوندن ميگن عقرب و مار داره :cry::(
خداروشکر که راضی هستی

درود خدا بر داود بزرگ مرد گزینش و تست اسپیرومتری;)
کیان مکس اینجا کنار من نشسته....
خیلی از بچه های این تاپیک که مناطق بودیم پیش هم هستیم الان...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبی؟
خداروشکر که راضی هستی
نه بابا عقرب و مار تو شهر که نیست.حتما بیابوناشو گفته؟

والا من که عقرب و مار ندیدم.البته خوب ما مهمانسراییم تمیزه نو سازه.تو شهرک نفته با کلاسترین جای امیدیه ست.

رییسمونم که اهوازه من خبری ندارم پیش حامد مجهوله.

ما به ماهشهرم نزدیکیم.60 کیلومتر

بالا