[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

active2010

عضو جدید
به ما هم گفتن بيارين اما کسی از ما نگرفت! تازه قرار شنبه يه سری مدارک از ما بگيرن اما فک نکنم مدرک تحصيلی جزء شون باشه! اگه ميتونی بگيری و کپی برابر اصل کنی انجام بده من این کارو کردم کپی برابر اصل آوردم

مرسی داوود جان..همینکارو میکنم..
اگه شنبه مدارک باز چیز جدیدی خواستن، لطف کن یه اطلاع رسانی بکن..ممنون

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا کنه قسمت بشه شماهارو ببینیم.
خیلی کمکمون کردین بچه ها با راهنماییهاتون.
همتون،داوود،آرش،پژمان و...
ایشالا جبران کنیم.

آره بياين
ياسر و بقيه بچه هايی که شايد کمتر پستاشون به چشم ميومده هم هستن

active2010

عضو جدید
ای من خودم جیگرتو برم عزیزم.
ممنونم از این خبر خوبی که دادی. راستش ما سهمیه فرزند شاهد هستیم. به یه تعدادی از دوستانم زنگ زدند که هفته پیش و این هفته بیان، اما به من و خیلی های دیگه هنوز زنگ نزدن، موندیم که تکلیف چیه، 7 خان رو رد کردیم یا نه.
ایشالله موفق باشی، اگه پستمون خورد ماهشهر می بینمت همکار;)

مهندس گرفتی ماروها!!!! سهمیه شاهدی بعد میگی چرا مصاحبه عقیدتی نبردن منو؟؟ :biggrin:
تازه استرس هم داری:D
مسافر ماهشهری داداش..غمت نباشه

majid2798

عضو جدید
گفتم بذارم شاید بعضی از دوستان نداشته باشن.

فیش حقوقی :
همونطور که قبلا هم گفتم برای لیسانس فنی میشه 1.323.000

20111022338.jpg

فقط یه سوال برام پیش اومده.
دوستانی که ماهشهرن گفتن ضریب عسلویه 4.509 هست که میشه 34750*4.509=1563495
که با این فیشی که روز مصاحبه به ما دادن نمیخونه
:confused:

vampsoft

عضو جدید
کسورات
بازنشستگی سهم کارمند .105
مالیات بر درآمد .179
صندوق تامین آتیه کارمندان .001
پس انداز سهم کارمند .105
جمع کسورات .39
ضریب خالص دریافتی 4.119

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین جمعه کاری چطور میگذره ؟؟
من که مطابق عادت 5 صبح پاشدم، تا 7 بیدار بودم، بعد دیدم فایده نداره ، :razz: خوابیدم تا لنگ ظهر، الآنم بیرون خیلی گرمه، چپیدیم توی اتاق پای اینترنت، مشغول سیر آفاق و انفسیم ، البته به صورت مجازی!!!!! :biggrin:

mohandes851

عضو جدید
اینم از لینک مجموعه قوانین و مقررات شرکت نفت

http://tadvin.nioc.ir/Tadvin/TadvinChapterTree.aspx

راجع به هرچی که فکرش کنی و سوال تو ذهنت باشه نوشته شده. از ضرایب فوق العاده ها گرفته تا قوانین مرخصی و پاداش و کارانه و عیدی و....

فقط دقت کنین صفحات به صورت popup باز میشه پس اگه بروزر اتوماتیک popup رو بلاک می کنیه، این قسمت رو غیر فعال کنید.

تو قوانین نوشته که باید پول ایاب و ذهاب واسه مراحل قبلی رو هم بدن(جلسه حضوری و طب صنعتی)

کلا خوندن این قوانین واسه اینکه حق خودمون رو بدونیم واجب است!! :دی
برامن بازنمیشه؟
کسی نمیدونه چرا؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا آرش میشه یه سوالی بپرسی ببینی اصلا ماه رمضون اونجا بازه یا نه؟ یا کلا برای مرداد دعوت میکنن؟

مگه ماه رمضون تعطیل رسمیه که اینجا رو ببندن. تازه برای 14 و 15 خرداد که تعطیل رسمیه، واسه ما برنامه دارن. می خوان ببرنمون اردو.
مگه اینکه شرکت خودش برای رمضون نیرو دعوت نکنه.
شرکت هم که به شدت کمبود نیرو داره و در جریان تعهد 35 ماهه ای که برای تحویل فازهای 14 و 15 دادن به حضور نیروهای جدید احتیاج داره.

ولی باشه می پرسم.

MiSs.

عضو جدید
ره آوران کل سال دوره برگزار میکنه..یه شرکته دیگه مثل بقیه شرکتای منطقه،ماه رمضون هم یک ساعت زودتر کلاساش تعطیل میشه یعنی ساعت 3 بعد از ظهر
بچه های مناطق که الان مجتمع علوم فنون اهواز تشریف دارید از بچه های پارس یاد بگیرید....:mad:....

sayalat83

عضو جدید
سلام آرش جان.بچه هایی که ماهشهر هستند بر اساس تکمیل پرونده دعوت شدند؟اگه بر این اساس باشه بچه ها یی که اونجا هستند تاریخ تکمیل پروندشون تقریبا کی بوده؟

saoshyant

عضو جدید
مهندس گرفتی ماروها!!!! سهمیه شاهدی بعد میگی چرا مصاحبه عقیدتی نبردن منو؟؟ :biggrin:
تازه استرس هم داری:D
مسافر ماهشهری داداش..غمت نباشه

:D نه به جان خودم اینطورام نیست.
الان یه تعدادی از فرزندای جانباز رو باهاشون تماس داشتند که بیان برای گزینش. همه بنیاد شهیدی های کل کشور اینجور که من تحقیق کردم، یک روال رو طی کردند. اسفند خواسته شدند برای تکمیل فرم های گزینش، فروردین و اوایل اردیبهشت دعوت شدند برای طب صنعتی، چند هفته ی بعد هم تکمیل پرونده مربوط به معرفی نامه ی دانشگاه و سوء پیشینه. اما هیچ کس مصاحبه نرفته. تا الان که به یه تعدادی دارن زنگ می زنن و زدند که بیان برای گزینش. حالا نمی دونیم این تعداد همینقدر می مونه یا به همه کم کم زنگ می زنند.
هرچند بچه های شاهد تعدادشون شاید خیلی کمتر باشه نسبت به تعداد بچه های جانباز، اما خوب باز همه بنیاد شهیدی هستند. تا این لحظه چند نفر از بچه های جانباز رو خواستند.
منتظریم ببینیم خدا چی می خواد.
این هفته به بعد که هر هفته، نماز دشمن شکن جمعه می روییییییم!!!;):D:D

majid2798

عضو جدید
من که مطابق عادت 5 صبح پاشدم، تا 7 بیدار بودم، بعد دیدم فایده نداره ، :razz: خوابیدم تا لنگ ظهر، الآنم بیرون خیلی گرمه، چپیدیم توی اتاق پای اینترنت، مشغول سیر آفاق و انفسیم ، البته به صورت مجازی!!!!! :biggrin:

باز خوبه اینترنت داره.
وگرنه آدم میپوکید.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آرش جان.بچه هایی که ماهشهر هستند بر اساس تکمیل پرونده دعوت شدند؟اگه بر این اساس باشه بچه ها یی که اونجا هستند تاریخ تکمیل پروندشون تقریبا کی بوده؟
درود بر شما، این طور که من دستگیرم شده بر اساس الویت نیازشون به رشته ها هر کسی رو که زودتر پروندش تکمیل شده دعوت کردن. مثلا 40 تا لیسانس مهندسی مکانیک جامدات می خواستن، اون 40 نفری که زودتر پروندشون تکمیل شده دعوت کردن.
حالا ممکنه شما لیسانس مکانیک سیالات باشی و اونا برای جذب این گرایش از مکانیک عجله نداشته باشن در صورتی که شما پرونده ات از خیلی بچه های جامدات زودتر تکمیل شده.
اگه یادتون باشه وقتی تلفنی با شرکت تماس می گرفتیم یکی می گفت دعوت به کار بر اساس تکمیل پروندس و یکی دیگه می گفت براساس رشته، در واقع هر دو درست می گفتن و به یه واقعیت اشاره داشتن ، ولی زاویه دیدشون به موضوع متفاوت بوده!:)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین جمعه کاری چطور میگذره ؟؟

بسيار سخت و طولانی! صبح که اکثرا تا 10 و 11 خواب بوديم!:biggrin: از ظهر هم که يا فيلم ميديديم يا چرخ ميزديم تو اینترنت!:D شبم ميخوايم بريم ممکو بگرديم تا فردا بشه:cool:
Famine بسيار عزيز هم اینجاس و سلام ميرسونه;)

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گفتم بذارم شاید بعضی از دوستان نداشته باشن.

فیش حقوقی :
همونطور که قبلا هم گفتم برای لیسانس فنی میشه 1.323.000

مشاهده پیوست 100262

فقط یه سوال برام پیش اومده.
دوستانی که ماهشهرن گفتن ضریب عسلویه 4.509 هست که میشه 34750*4.509=1563495
که با این فیشی که روز مصاحبه به ما دادن نمیخونه
:confused:

توقع میره با توجه به قوانین و مقررات موارد زیر هم به فیش حقوقی افزوده بشه.

1. قسمت:4-08-9 کمک هزینه مسکن کارمندان
به کليه کارکنان ( رسمي، پيماني، قراردادي جذب شده از طريق آزمونهاي استخدامي وزير پوششي گروه 3 ) شاغل، ماهانه مبلغي براساس مدرک تحصيلي، پايه سمت، محل خدمت و دريافت وام مسکن، تحت عنوان کمک هزينه مسکن بر مبناي درصدي از حقوق بدو استخدام مدرک تحصيلي مربوط مندرج در جدول حقوق بدو استخدام کارمندان به شرح ذيل پرداخت مي گردد :
کارکناني که وام مسکن دريافت نکرده اند :
الف – در مناطق غير گرمسير ( شمال ) : بيست ( 20 ) درصد
ب – در مناطق گرمسير ( جنوب ) : چهل ( 40 ) درصد
بنابراین مبلغ 0.4*346000=138400 باید اضافه بشه.

2. قسمت 10-10-8 فوق العاده جبران وقت اضافی
درمواردي که محل کار کارمند خارج از حـوزه شهر محل سکونت وي واقع و يا بطور غيرعادي دور باشد ، شرکت محلي را بعنوان مرکز تجمع منظور و از محل مزبور تا محل کار و بالعکس فوق العاده اي متناسب با زمان مصروفه در اياب و ذهاب ، بعنوان فوق العاده جبران صرف وقت اضافي به کارمند پرداخت مي نمايد. اين فوق العاده در نقاط گرمسير بر مبناي حقوق ماهانه و فوق العاده متمم مناطق گرمسير جنوبو در نقاط غير گرمسير بر مبناي حقوق ماهانه محاسبه و پرداخت مي گردد.
تبصره 1- تعيين درصد فوق العاده جبران صرف وقت اضافي بر مبناي حاصلضرب مجموع زمان رفت و برگشت با 0.5 درصد تقسيم بر 60 مي باشد.

3. ایاب ذهاب طرح اقماری که در فیش قبلی که به صورت جدول اکسل بود مشاهده شد و تقریبا با بیس 346000 باید 64000 در بیاد.

4. فوق العاده جذب مقطوع، این آیتم هم نتونستم قانون مرتبط باهاش رو پیدا کنم ولی حدودا باید بر اساس فیش اکسل 31000 در بیاد.

Masrouri

عضو جدید
سلام
کسی اطلاع داره پرونده هایی که در طب صنعتی به کمیسیون استخدامی ارجاع داده شده ،چه مراحلی را باید طی کنه؟
برای من گفتند کوررنگی داری.ظاهرا" برای بعضی رشته ها کوررنگی مهمه.اگه می دونید راهنمایی کنید لطفا"

safir.elc

عضو جدید
هی ... خدا رو شکر کنید ...خبر از مناطق ندارید دوستان ... نه اینترنت داریم نه تلوزیون!!!! لپ تاپ هم نمیذارن ببریم !!!!! تمام عصر رو این شکلی هستیم :confused:

شما تو کروم منطقه و شرکتید؟
میشه بیشتر توضیح بدید؟
از وضعیت خوابگاه ها هم بگید

majid2798

عضو جدید
سلام
کسی اطلاع داره پرونده هایی که در طب صنعتی به کمیسیون استخدامی ارجاع داده شده ،چه مراحلی را باید طی کنه؟
برای من گفتند کوررنگی داری.ظاهرا" برای بعضی رشته ها کوررنگی مهمه.اگه می دونید راهنمایی کنید لطفا"

دوست عزیز بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که حضوری بری پیگیری کنی.
کوررنگی برای مشاغل عملیاتی مهمه و طبق اون آئین نامه معاینات استخدامی حتی امکان رد کردن هست(برای مشاغل عملیاتی).
پس برای اینکه حقت ضایع نشه پاشو یه تکه پا برو تهران پیگیری کن دیگه،تلفنی جواب درست بهت نمیدن.

اما محض اطلاعت فرایند طب صنعتی به این صورته:
Farayand1.jpg

payam214

عضو جدید
قبلا به من گفته بودن که اول تیر باید برم آموزشی ولی تا الان که زنگ نزدن

بالا