[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mohandes851

عضو جدید
سلام
همکارانی که دوره آموزشی ماهشهر هستند یه سوال دارم:
به من گفتن یکم تیرماهشهرباشم ولی واقعیتش من صبح یک تیرماه ساعت 8تا12آخرین امتحان پایان ترم دارم .حیفم میادیه ترم دیگه دوباره معطل همین درس بشم وبعدشم دیگه فکرنمی کنم وقت داشته باشم بتونم درس بخونم .
می خام بعدازامتحان ازبوشهربااتوبوس یاتاکسی به ماهشهرحرکت کنم ،فکرکنم ساعت 7تا8شب برسم ،
سوالم اینه:
1-گفتن یکم آنجاباشیم ،بایدساعت خاصی آنجابود؟
2-بافرض اینکه بایدوقت اداری آنجاباشی جهت معرفی نامه برای اسکان،اگه من شب برسم اسکان نمیدن،بایدبرم هتل های بیرون؟
3-یکم پنجشنبه میشه،قسمت اداری شرکت تعطیله یا نه؟
4-اگه بجای یکم ،دوم بیام چه اتفاقی میفته،یکم که اومدیم چه کارهایی میخان کنن؟
ممنون ازهمکارن نفت وپارس که راهنمایی کنند

اين طوري كه دوستان گفتن شما هرموقع از 1تيربرسي مشكلي نيست حتي گفتن كه 2تير هم برسي اسكان ميدن
خيالت راحت باشه دوست عزيز

حمید غضنفری

عضو جدید
مهندس هنوزمعلوم نيست كه امروزپنجشنبه هست تق ولقه شايدشنبه بازم تماس بگيرن يابعدازتعطيلات بقيه روزنگ بزنن.چون دوستم ميگه نميتونن همه 250نفرويه روزه بزنگن.پس 100%روزاي آتي تماس ميگيرن.درنااميدي بسي اميداست.:confused:

البته من زیاد هم ناراحت نشدم
چون اگه میگفت 1 تیر نمیتونستم برم
4و 6 تیر 2تا امتحان دارم 15 تیر هم ارائه پروژه
:)

اما همین که آدم نمیدونه کلا کی میخاد بره روانش ناراحت میشه
:wallbash:

mehdimoloodi

عضو جدید
پس هنوزم از کنترل خبری نیست. پس کی ما رو دعوت می کنن؟ البته من بدم نمیاد که گروه بعدی باشم

active2010

عضو جدید
دوستان با من هم الان تماس گرفتن که 1تیر ماهشهر باشم...از همون شماره 06522625242
:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:
رشته مکانیک
طب و گزینش هردو هفتهء آخر اسفند بود...فکر کنم 23-20 بود
ایشالا بقیه بچه ها هم سریعتر تکلیفشون روشن شه
خدا به ما هم رحم کنه اول کاری باید در گرمترین ماه سال بریم..ولی عیبی نداره... خدایا شکرت

majid2798

عضو جدید
بچه ها همین الان با من تماس گرفتن گفتن 1 تیر ماهشهر باش. خیلی خوشحال شدم . انشالله که همگی زود تر دعوت به کار بشن.
شماره اش اینه 06522625242

این کامران ما خیلی حرس میخورد:biggrin:
بیا مهندس اینم از تماس.
برو اونجا ولی بچه هارو یادت نره ها،مثل arash و داوود که اینهمه ماهارو راهنمایی میکنن توام اطلاعاتت رو بذاری از اونجا.

ایشالا که موفق باشی

majid2798

عضو جدید
پس هنوزم از کنترل خبری نیست. پس کی ما رو دعوت می کنن؟ البته من بدم نمیاد که گروه بعدی باشم

جدا ها

از همه گرایشا رفتن.
فقط قدرت مونده بود و کنترل که دوستمون از قدرت دعوت شد،اما انگار از کنترل خبری نیست
:surprised:

babakv

عضو جدید
دوستان با من هم الان تماس گرفتن که 1تیر ماهشهر باشم...از همون شماره 06522625242
:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:
رشته مکانیک
طب و گزینش هردو هفتهء آخر اسفند بود...فکر کنم 23-20 بود
ایشالا بقیه بچه ها هم سریعتر تکلیفشون روشن شه
خدا به ما هم رحم کنه اول کاری باید در گرمترین ماه سال بریم..ولی عیبی نداره... خدایا شکرت

مبارکه مهندس جان
پس به مکانیکا هم زنگ زده
باید امیدوار باشیم پس
چه لحظات پر استرسی این لحظات !! :surprised:

active2010

عضو جدید
راستی 1 سوال از بچه هایی که الان ماهشهر هستن: آرش، داوود و yas , ....
این آقایی که تماس گرفت، گفت مدرک تحصیلی رو هم باید ببریم در حالیکه تا جایی که یادمه شما قبلا فقط مدارک شناسایی و پایان خدمت رو گفته بودید
اصل مدرک لازمه؟؟ یعنی اونجا تحویل میگیرن؟؟ یا فقط با کپی تطبیق میدن؟؟ یا اصن فقط کپی کفایت میکنه؟؟؟
چون من مدرکم دانشگاه گرو هستش...بعید میدونم بتونم بگیرم

kamran2008

عضو جدید
این کامران ما خیلی حرس میخورد:biggrin:
بیا مهندس اینم از تماس.
برو اونجا ولی بچه هارو یادت نره ها،مثل arash و داوود که اینهمه ماهارو راهنمایی میکنن توام اطلاعاتت رو بذاری از اونجا.

ایشالا که موفق باشی
چشم جانم اصلا میرم اونجا میشم خبرگزاری کامرانا. امشالله به شما هم زنگ بزنن بیای اونجا با هم آشنا بشیم. در ضمن تو مشهد هستی امام رضا میری ما رو فراموش نکنی. نو کرشم به خدا

mehdimoloodi

عضو جدید
راستی آقا کامران تاریخ طب و گزینش شما کی بوده؟ مثل اینکه علاوه بر رشته تاریخ تکمیل پرونده واقعا مهمه چون اکثر کسایی که دعوت شدن تاریخ طبشون قبل عید بوده. اگه اینجوری باشه ما که طبمون آخر فروردین بوده گروه آخر میوفتیم

active2010

عضو جدید
مبارکه مهندس جان
پس به مکانیکا هم زنگ زده
باید امیدوار باشیم پس
چه لحظات پر استرسی این لحظات !! :surprised:

ممنونم مهندس عزیز
باتوجه به اینکه دوره قبل مکانیک از همه بیشتر بوده، احتمالا نیازشون به مکانیک زیاده شاید
پس احتمالا این سری هم تعداد مکانیکی ها قابل توجه هستش
ایشالا که امروز یا شنبه به شما هم زنگ بزنن که از بلاتکلیفی درآی

kamran2008

عضو جدید
راستی آقا کامران تاریخ طب و گزینش شما کی بوده؟ مثل اینکه علاوه بر رشته تاریخ تکمیل پرونده واقعا مهمه چون اکثر کسایی که دعوت شدن تاریخ طبشون قبل عید بوده. اگه اینجوری باشه ما که طبمون آخر فروردین بوده گروه آخر میوفتیم

تو امضام تاریخ طب و گزینش نوشته
طب صنعتی 2 اسفند با کمیسیون
بدون مصاحبه گزینش

mahdi8051

عضو جدید
سلام من یه صحبتی دارم با بچه های پالایش و پخش ، اونایی که قراره تو پالایشگاه های تبریز، لاوان و بندر عباس مشغول بشن و هنوز دعوت به کار نشدن. دوستان من نمیدونم شما چقدر در جریان قرارداد کاری این سه تا پالایشگاه هستین ولی میخواستم بگم زیاد له له نزنین که باهاتون تماس بگیرن و دعوت به کارتون کنن چون که اصلا آش دهنسوزی نیس. محض اطلاعتون بگم که قرارداد این سه تا شرکت، قرارداد مدت معین یکساله ی تامین اجتماعیه و طبق قانون کاره(چون به بخش خصوصی واگذار شدن و زمان واگذار شدنشون هم بعد برگزاری آزمونه و اصلا تو متن آگهی استخدام حرفی از واگذاری این شرکت ها نبود!) یعنی شما مثلا پا میشی میری یه جزیره تو جنوب کشور مثل لاوان با قانون کار مشغول میشی و سال به سال قرارداد امضا میکنی!!! در ضمن بر طبق اقرارنامه و قراردادی که شما امضا میکنین ارتباط شما با صنعت نفت کامل قطع میشه و کاملا از مزایای نفت محروم میشین (نفتی که همه اونو به مزایاش میشناسن وگرنه کسی عاشق چش و ابروی مناطق عملیاتی جنوب نیس).حتی دیگه از استخدام هم خبری نیس چون سال به سال قراردادتون تمدید میشه(تازه اونم اگه شرکت لازمتون داشته باشه!!!) خلاصه از نفتی بودن فقط اسمش براتون میمونه!!!یعنی ما که با بچه های پالایشگاه اراک و ابادان(این دوتا پالایشگاه هنوز واگذار نشدن و کماکان دولتی هستن) و بچه های شرکت ملی نفت تو یه روز ازمون مشترک دادیم و به سوالای مشترک جواب دادیم شرایطمون کاملا با اونا فرق میکنه چراکه اونا بصورت دوسال پیمانی و سپس رسمی میشن ولی ما نه. به هر حال من فقط خواستم بگم که اگه باهاتون تماس گرفتن نرین اونجا از هول حلیم بیفتین توی دیگ! کاملا در جریان قرارداد قرار بگیرین و سبک سنگین کنید و بعدا چیزی رو امضا کنید. هر چند تا تکلیف این عده که قراره اینجوری استخدام بشن روشن نشه بعید میدونم فعلا با کسی تماس بگیرن. من و یه گروه دیگه 50 روز پیش دعوت به کار شدیم و وقتی رفتیم دیدیم شرایط قرارداد اینه، زیر بار نرفتیم برگشتیم و الان داریم از طریق تهران پیگیری میکنیم. خلاصه از حقتون نگذرین. به دوستاتون هم اطلاع رسانی کنید.

kamran2008

عضو جدید
خداوندا تو را به این لحظه های سحر ...
خداوندا تو را به حرمت عرش کبریاییت ...
خداوندا تو را به شب زنده داری های مادر برای طفلش...
خداوندا تو را به عرق جبین پدر در پی کسب روزی حلال...
خداوندا تو را به آبروی مومنانت که سر بر سجده بندگی تو می سایند...
خداوندا تو را به شرف بندگان خیرت که دستگیر بندگان نیازمند تو اند...
خداوندا تو را به اشک نیازمندان لطف و کرم و محبتت...
خداوندا تو را به خون همیشه تازه اباعبدالله که به ناحق ریخته شد...

بگیر دست این جوانان را و بگشا گره از کارشان ...

آمین یا رب العالمین.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با یکی دیگه از دوستام رشته عمران(بومی بوشهر) ساعت 1:20 تماس گرفتن.(تا حالا دونفر و هردو فامیلیشون با حرف الف شروع میشه) ما هم جز انتظار کشیدن کاری نداریم که انجام بدیم!
از سر بچگی تا ته پیری انتظاااااااااااااااااار
جاده بی سوار ایستگاه قطار انتظاااااااار

بوشهر قطار هم نداره بریم سر ایستگاهش واسه انتظار!!!

علی تهرانی

عضو جدید
چشم جانم اصلا میرم اونجا میشم خبرگزاری کامرانا. امشالله به شما هم زنگ بزنن بیای اونجا با هم آشنا بشیم. در ضمن تو مشهد هستی امام رضا میری ما رو فراموش نکنی. نو کرشم به خدا

مبارک باشه.خوش به حالتون ازبلاتکلیفی درومدین....

majid2798

عضو جدید
دیگه بعید میدونم کسی مونده باشه،اگه میخواستن زنگ بزنن امروز میزدن. شنبه که تقریبا نیمه تعطیله،بعدشم که 2 روز تعطیل رسمیه. مطمئن باشید به تمام اونایی که تو لیست 250 نفره تیر ماه بودن زنگ زدن.
بچه هایی که دعوت نشدن مثل خودم بهتره برای مرداد برنامه ریزی کنیم.(هرچند یادمه یه بار داوری گفت تو ماه مبارک شاید اعزام نباشه که یعنی میره برای شهریور)
من که میرم پی کارای دانشگام یکم خودمو جلو بندازم که کارام نمونه برا دقیقه 90.

ولی جالبه ها
همه رشته ها دعوت شدن الا کنترل و ابزار دقیق:surprised:
البته خوب شاید بودن بعضی از افراد که دعوت شدن ولی ازین تاپیک خبر دار نیستن که بیان بگن.

آقای farkhaniii شما هم قدرت بودی دیگه،نه؟
به شما خبر ندادن؟؟

shahbal1

عضو جدید
دیگه بعید میدونم کسی مونده باشه،اگه میخواستن زنگ بزنن امروز میزدن. شنبه که تقریبا نیمه تعطیله،بعدشم که 2 روز تعطیل رسمیه. مطمئن باشید به تمام اونایی که تو لیست 250 نفره تیر ماه بودن زنگ زدن.
بچه هایی که دعوت نشدن مثل خودم بهتره برای مرداد برنامه ریزی کنیم.(هرچند یادمه یه بار داوری گفت تو ماه مبارک شاید اعزام نباشه که یعنی میره برای شهریور)
من که میرم پی کارای دانشگام یکم خودمو جلو بندازم که کارام نمونه برا دقیقه 90.

ولی جالبه ها
همه رشته ها دعوت شدن الا کنترل و ابزار دقیق:surprised:
البته خوب شاید بودن بعضی از افراد که دعوت شدن ولی ازین تاپیک خبر دار نیستن که بیان بگن.

آقای farkhaniii شما هم قدرت بودی دیگه،نه؟
به شما خبر ندادن؟؟

بعیده تموم شده باشه250نفردرعرض دوروز!!!من ودوستم قبل عیدبودیم باززنگ نزدن مکانیک.شنبه هم تعدادی روزنگ میزنن.ایشالاماهم باشیم.منکه دوباره استرس بدجورسراغم اومدش باز.افسرده شدم تواین2ماه.:cry:

majid2798

عضو جدید
بعیده تموم شده باشه250نفردرعرض دوروز!!!من ودوستم قبل عیدبودیم باززنگ نزدن مکانیک.شنبه هم تعدادی روزنگ میزنن.ایشالاماهم باشیم.منکه دوباره استرس بدجورسراغم اومدش باز.افسرده شدم تواین2ماه.:cry:

ایشالا اینطور باشه که تو میگی و دعوت کنن شنبه،هرچند احتمالش خیلی پایینه.
استرس داشتن دیگه الان دلیلی نداره مهندس،اگه پیگیری کردی که پروندت تکمیله دیگه یعنی همه چی حل شده و فقط باید منتظر بمونی.
اما چیزی که هست عدم امکان برنامه ریزی برای استفاده از وقته.
من که تا امروز راستش رو بخواین واقعا سر در گم بودم.اما حالا که دیگه 95 درصد میدونم تو تیر ماه اعزام نمیشم برای این 1 ماهی که در پیش دارم میشینم برنامه هامو اوکی میکنم.

شماها هم همین کارو بکنید. بیکار بودن و منتظر موندن بدترین چیزه. اگه هیچ کاری ندارین که انجام بدین یه جند تا کتاب زبان بخونین که زبانتون تقویت بشه،شنیدم تو نفت خیلی به پیشرفت آدم کمک میکنه.

هرچی خدا بخواد همون میشه.

delbarjoon

عضو جدید

دوست عزیز
من هم طب 1 اسفند داشتم ، گزینش هم 17 اسفند
آخرای فروردین که زنگ زدم شرکت گفتن تمام مدارکت تکمیل شده
پیش خودمون گفتیم آماده بشیم واسه تیرماه، ولی دعوت نشدیم
چند بار هم زنگ زدم شرکت ، ولی همش میگن صددرصد اعزام میشی ولی مشخص نیس با کدوم گروهی
دیروز هم که شنیدم از ماهشهر به بچه ها زنگیدند ، گفتم زنگ بزنم ببنم چه خبر شده ، آخه خیلی حال بدی به آدم دست میده میخ بشه کی تلفنش
زنگ میخوره!! بعد از چند بار زنگ زدن ماهشهر موفق شدم با نماینده شرکت صحبت کنم ،
گفت اسمت تولیت تیر ماه نیست ولی حتماً تو گروه های بعدی اسمت هست.
با این وضعیت قرارداد که نوشته دوطرف تو این دو سال پیمانی میتونن توافقی خاتمه کار بدند ، یه کم ته دل آدم خالی شده
واقعاً شرایط خیلی سخت شده برا ما

majid2798

عضو جدید
خاطره ای شد اینم آآآآ:biggrin::biggrin:

خدایش مهندس ،،، مزخرفتر از اعتمادی هم کسی تو نفت به پستتون خورده ؟ باور کن به زور رفت تو کامپیوتر و اسم شما ها رو نگاه کرد

کلی اصرار و خواهش کردم سوال کردم راجب لیست تیر وقتی میگه آقا هنوز لیست آماد نیست چی بگم؟

خیلی محکم و قرص گفت لیست جدید نداریم خب منم اصرار چی کنم؟

اصن یه وضعی بود بابا

تازه خانم شیبانی هم بود به اونم گفتم که میگه من شیبانی نیستم از هیچی هم اطلاعی ندارم ، با اعتمادی حرف بزن :surprised:

فعلا که باید صبر کنیم مهندس جان ، ایشالا دعا کن یه گروه باشیم و با هم بریم که بیشتر خوش بگذره;)

به هر حال زحمت کشیدی و دستت هم درد نکنه
آره اعتمادی رو که بهت گفتم تا جای ممکن ازش دوری کن،یه آقای دیگه هم تو اتقشون هست که فامیلش و یادم رفته اما اون بهتر جواب میداد.

من که دیگه زدم به در بی خیالی،هر وقت دعوت کردن، کردن
میگم بیا حالا ما براشون ناز کنیم
زنگ زدن بگیم شرمنده،من برای این ماه وقتم پره،می خواستین زودتر زنگ بزنین
:biggrin:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
واویلا
مگه لباس چی میدن ؟
یه پیراهن که بیشتر نیست دیگه.
فرق داره یعنی سایزاش گشاد تره یا تنگ تر؟
با آمادگی اندازه سایزمونو بگیم بیارن ، رو تنمون زار نزنه
:biggrin:

پيراهن و کفش و شلوار میدن !
اولش ميان ميگن سايزاتون رو تو فلان فرم بنويسين! بعد شمايی که لارج ميپوشی مينويسی لارج بعد که واست ميارن ميبينی خودت و داداشات باهم بايد بپوشين!
فعلا گفتن شنبه خياط مياد تو خوابگاه که اندازه هارو درست کنه! کفش ها همينطور ! 44 ميپوشی ميبينی کوچيکه يا 41 ميبينی بزرگه! بعد ميبينی يه سرياش آستين کوتاس يه سرياش آستين بلند! بعد مث من گيج ميشی که کدوم بهتره؟ خلاصه که اصن يه وضی :D:surprised:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم داوود جان و یا آرش جان

شماها که اونجایید یه سر برین آموزش شرکت یه سوال بکنید که چه رشته هایی تیر دعوتن؟
البته اگه امکانش هست براتون

آموزش ره آوران منظورته؟؟؟؟
اگه آره که اصن اینجا مث دبيرستان ميمونه که افراد مسول آموزش زمانی ديده ميشن که بخوان به بچه ها بگن بريد سر کلاس! اون موقع ها هم که جواب اینجور سؤالارو نميدن

بالا