[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

majid2798

عضو جدید
من که دارم به این نتیجه می رسم پاشم حضوری برم تهران ببینم چه خبره.

اینطوری تو بلا تکلیفی موندن والا نمیشه تحمل کرد. هیچ کاری نمیشه کرد اینطوری.
حتی یه سفر نمیشه اوکی کرد.آدم میترسه یهو وسط مسافرت زنگ بزنن بگن پاشو بیا.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که دارم به این نتیجه می رسم پاشم حضوری برم تهران ببینم چه خبره.

اینطوری تو بلا تکلیفی موندن والا نمیشه تحمل کرد. هیچ کاری نمیشه کرد اینطوری.
حتی یه سفر نمیشه اوکی کرد.آدم میترسه یهو وسط مسافرت زنگ بزنن بگن پاشو بیا.

آقا نگران نباش ، اواخر هفته آینده باز یه گروه دعوت می کنن، بین زمان دعوت به کار (از طریق sms و تماس تلفنی) و شروع آموزش هم دو هفته فاصله هست . با خیال راحت برو مسافرت و برگرد، طوری نمیشه!

dashhadi

عضو جدید
آقا نگران نباش ، اواخر هفته آینده باز یه گروه دعوت می کنن، بین زمان دعوت به کار (از طریق sms و تماس تلفنی) و شروع آموزش هم دو هفته فاصله هست . با خیال راحت برو مسافرت و برگرد، طوری نمیشه!

عزیز این اطلاعات رو از کجا آوردی؟!

majid2798

عضو جدید

از کجا معلوم فاصله باشه؟
از کجا معلوم 2 هفته دیگه باش؟
هر کدومشون یه حرفی میزنن.
من امتحانای پایان ترمم از 21 خرداد شروع میشه. اصلا همه چیم قاطی پاتی شده.
میترسم یهو وسط امتحانا بگن بیا برو آموزش.
کاش حداقل برای برنامه ریزی ما ارزش قائل می شدن و میگفتن کی اعزام میشیم.

hajavakh

عضو جدید
سلام دوستان:gol:

من قبل عید رفتم گزینش..راستش نمیدونستم قراره عقیدتی بپرسن.فک میکردم فقط بایدپرونده ها رو کامل کنم و برگردم
راستش فک نکنم کسی مصاحبه اش رو به اندازه من بد داده باشه..من حتی ترتیب امام ها رو هم اشتباه گفتم...خلاصه نمیدونم اون روز چی شده بود ولی افتضاح بود اون آقایی که مصاحبه میکرد همش ابراز تاسف میکرد ومیگفت یک شیعه نباید این طوری باشه ...

خلاصه خیلی نگرانم

به نظرتون تو بد ترین حالت چی پیش میاد؟؟؟؟(واقعا ممنون میشم ج بدین):gol:

داداش زنگ بزن به این شماره واسمت بگو نتیجه های گزینش و طب صنعتی می گه 06114122344

shahbal1

عضو جدید
بچه هاي نفت وگازپارس كسي هست امروز به شركت اس داده باشه جوابشوداده باشن؟؟؟من صبح اس دادم جواب ندادن.باگوشي مادرم هم اس دادم اما اونم جواب ندادن...

bahramps

عضو جدید
سلام

به احتمال خیلی زیاد دوباره به مصاحبه دعوت میشی واگر اون موقع خدای ناکرده گزینشت خوب نباشه ....................
یکی از دوستام شرایط شمارو داشت (سری اول گزینشو خراب کرد)بعد دوباره به گزینش دعوت شد ولی متاسفانه در این مرحله رد شد
فقط باید پیگیر باشی ببینی نتیجه گزینشت چی شد
موفق باشی

مهندس کویت عزیز دوستتون رو بار سوم دعوت کردن و حضورا گفتن ردی یا باهاش تماس گرفتن؟ برای بار سوم به من گفتن بیا گزینش پرسیدم مصاحبه ی سومه گفتش که یه مصاحبه ی مختصره!! ممنون میشم جواب بدی الان دیگه خیلی فکرم مشوش شده!!:redface:

mirara

عضو جدید
دوستان اين كسايي كه مجدد براي مصاحبه گزينش دعوت ميشن چطور مطلع ميشن؟
از خود كزينش باهاشون تماس گرفته ميشه؟يا خودشون زنگ زدن متوجه شدن؟

بعد از دو ماه از مصاحبه وقتي خبري نشده ديگه ممكنه مشكلي باشه؟

kuwait

کاربر فعال
مهندس کویت عزیز دوستتون رو بار سوم دعوت کردن و حضورا گفتن ردی یا باهاش تماس گرفتن؟ برای بار سوم به من گفتن بیا گزینش پرسیدم مصاحبه ی سومه گفتش که یه مصاحبه ی مختصره!! ممنون میشم جواب بدی الان دیگه خیلی فکرم مشوش شده!!:redface:
خودش گفت بار اول خیلی خراب کردم دفعه دوم هم جواب دادم ولی تلفن که زدم گفتن طب قبولی ولی گزینش رد شدی
اگر میخاستن ردت کنن میگفتن ردی
خدا رو چه دیدی شاید مثل دوستمون رفتی اونجا گفتن از فردا شروع بکارته
:D

nasr

عضو جدید
کی شروع به کار است

کی شروع به کار است

شما با چه شماره ای برای اطلاع ازنتایج نهایی و شروع به کار زاگرس جنوبی تماس تماس گرفتید

shahbal1

عضو جدید

اگراينجورباشه پس 2/3/خرداد اس ميدن دعوت بكارميكنن و15/16خرداد شروع كاره !!!!!حضوري دوستت رفته بود امروز؟؟اصلا كدو شركتي؟؟؟آخه نفت وگازپارس تو جواباي حضوريشون ميگن تير-مرداد !!!!!اما توپيامكاشون وايميل ايني روكه شماميگينوميگن..

kamran2008

عضو جدید
امروز هر چی اس ام اس زدم جواب ندادند. فکر کنم می خوان حرفاشونو یکی کنند. البته اگه این جوری باشه بد نیست. لااقل یک جواب بهمون میدن.:eek::eek::eek:

active2010

عضو جدید
سلام دوستان:gol:

من قبل عید رفتم گزینش..راستش نمیدونستم قراره عقیدتی بپرسن.فک میکردم فقط بایدپرونده ها رو کامل کنم و برگردم
راستش فک نکنم کسی مصاحبه اش رو به اندازه من بد داده باشه..من حتی ترتیب امام ها رو هم اشتباه گفتم...خلاصه نمیدونم اون روز چی شده بود ولی افتضاح بود اون آقایی که مصاحبه میکرد همش ابراز تاسف میکرد ومیگفت یک شیعه نباید این طوری باشه ...

خلاصه خیلی نگرانم
به نظرتون تو بد ترین حالت چی پیش میاد؟؟؟؟(واقعا ممنون میشم ج بدین):gol:

اصلا نترس داداش...خدا بزرگـــه
اولا از شرکتت پیگیر باش که نتیجه گزینشت اومده یا نه...بعدش بشین یه سری احکامو اینا بخون که اگه یهویی زنگ زدن برا مصاحبه مجدد، آماده باشی
اگه خدای نکرده نتیجت منفی شد، حتما دوباره برا مصاحبه دعوت میشی
تازه امکان اعتراض رو تا 3بار داری که در نهایت میتونی تا دیوان عدالت اداری هم پیگیر کارت بشی
ایشالا که مشکلی نداری و کارت اوکی میشه
توکلت به خدا باشه

active2010

عضو جدید
این دوستان عزیز مشهدی قرار بود برن مجتمع آموزشی کوهسنگی مشهد یه آماری بگیرن!!!!
آقا مجید پیشنهاد میکنم بجای تهران یه سر به همون کوهسنگی بزنی..چون تهران هم بری جواب درست درمونی بهت نمیدن.... حرفاشون بیشتر برای واکندن بچه ها از سر خودشونه...

به نظرم اگه از مجتمع های ماهشهر و مشهد پیگیر باشیم فکر کنم به نتیجه بهتری برسیم

n@91

عضو جدید
آقای"کویت"و"ABADAN‏"ببخشیدیعنی کل بچه هارودوگروه کردن؟(گروهAوگروهB)
"ممنون میشم اگه جواب بدین"

mahdibavi

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان
امروز من پنج طبقه شرکت نفت اهواز بودم گفتم سری هم به اداره استخدام بزنم ظاهرا دارن نفرات مرحله دوم رو آماده میکنن که از یکم دعوت بشن برای آموزش متاسفانه من با اینکه اسمم تو لیست بود اما جواب طبم هنوز ارسال نشده بود هرچی از بی نظمی طب صنعتی بگم کم گفتم بیخودی جواب طب من رو 2 هفته عقب انداختن:mad: در ضمن از یک آقایی به اسم افشار نسب در باره محل کار سوال کردم گفت تا جایی که ممکن بوده بر اساس شهر محل سکونت تقسیم کردیم مثلا بچه های اهواز اکثرا افتادن کارون و مارون ، با اجازه ما کم کم راه بیافتیم سمت مسجد سلیمان چون که پروژم بی صاحب مونده و اصلا نمیشه به جوشکارها اعتماد کرد:w43:

آخرین ویرایش:

naeem63

عضو جدید
این دوستان عزیز مشهدی قرار بود برن مجتمع آموزشی کوهسنگی مشهد یه آماری بگیرن!!!!
آقا مجید پیشنهاد میکنم بجای تهران یه سر به همون کوهسنگی بزنی..چون تهران هم بری جواب درست درمونی بهت نمیدن.... حرفاشون بیشتر برای واکندن بچه ها از سر خودشونه...

به نظرم اگه از مجتمع های ماهشهر و مشهد پیگیر باشیم فکر کنم به نتیجه بهتری برسیم

نظر خوبیه
مشهدی های عزیز.... بسم الله

fasele111

عضو جدید
داداش زنگ بزن به این شماره واسمت بگو نتیجه های گزینش و طب صنعتی می گه 06114122344

ممنونم از پیشنهادتون.من تا حالا چند دفعه زنگ زدم که میگفتن ج طب صنعتی اومده ولی گزینش هنوز نیومده( دو ماه پیش گزینش دادم واسه همین نگرانم)

نمیدونم شماره خود گزینش که نزدیک میدان نخله چیه...اگه کسی میدونه ممنون میشم بده:gol:

mahdibavi

عضو جدید

ممنونم از پیشنهادتون.من تا حالا چند دفعه زنگ زدم که میگفتن ج طب صنعتی اومده ولی گزینش هنوز نیومده( دو ماه پیش گزینش دادم واسه همین نگرانم)

نمیدونم شماره خود گزینش که نزدیک میدان نخله چیه...اگه کسی میدونه ممنون میشم بده:gol:

برادر به این شماره زنگ بزن 0611-4448090 (اطلاعات نفت) بهشون بگو شماره تلفن هسته گزینش جنوب رو میخوام حالا حتی اگر یکی از شماره هاش رو بهت بده فوقش زنگ میزنی میگی مشکلم اینه شاید معرفیت کنن به کسی که بهت یه جواب درست بده در ضمن پیش شماره ، شماره های شرکتی اهواز 41 هستش یعنی میشه 0611 + 41 + شماره شرکتی

rezanik2012

عضو جدید
سلام دوستان
امروز من پنج طبقه شرکت نفت اهواز بودم گفتم سری هم به اداره استخدام بزنم ظاهرا دارن نفرات مرحله دوم رو آماده میکنن که از یکم دعوت بشن برای آموزش متاسفانه من با اینکه اسمم تو لیست بود اما جواب طبم هنوز ارسال نشده بود هرچی از بی نظمی طب صنعتی بگم کم گفتم بیخودی جواب طب من رو 2 هفته عقب انداختن:mad: در ضمن از یک آقایی به اسم افشار نسب در باره محل کار سوال کردم گفت تا جایی که ممکن بوده بر اساس شهر محل سکونت تقسیم کردیم مثلا بچه های اهواز اکثرا افتادن کارون و مارون ، با اجازه ما کم کم راه بیافتیم سمت مسجد سلیمان چون که پروژم بی صاحب مونده و اصلا نمیشه به جوشکارها اعتماد کرد:w43:
سلام

شما مطمئنی کل بچه ها تو دو گروهند؟
ممنون

fasele111

عضو جدید
برادر به این شماره زنگ بزن 0611-4448090 (اطلاعات نفت) بهشون بگو شماره تلفن هسته گزینش جنوب رو میخوام حالا حتی اگر یکی از شماره هاش رو بهت بده فوقش زنگ میزنی میگی مشکلم اینه شاید معرفیت کنن به کسی که بهت یه جواب درست بده در ضمن پیش شماره ، شماره های شرکتی اهواز 41 هستش یعنی میشه 0611 + 41 + شماره شرکتی

ممنون آقا مهدی...چند تا شماره دادن ولی کسی برنمیداره.صبح زنگ میزنم..
بازم ممنون:gol:

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام دوستان من این چند روزه که دوستان دوران دانشگاهم مهمونم بودن نشد سربزنم خلاصه ببخشید
حالا سئوالم اینه دوستان
امکانات اموزشگاه ماهشر در چه حده اتاق ها چه طوری هستن واسه شست و شو لباس و ... چه کار کنیم

mahdibavi

عضو جدید
سلام

شما مطمئنی کل بچه ها تو دو گروهند؟
ممنون
مهندس چیزی که من متوجه شدم اینه که حضرات اداره استخدام هر چند وقت یک بار که تعداد پرونده های آماده مثلا به 100 نفر رسید شروع میکنن به زنگ زدن و یکدفعه این عده رو به اداره آموزش ارجاع میدن دیگه از این پروژه تقسیم بندی بر اساس A , B . C و..... خبر ندارم همونطور که قبلا گفتم برای یکم پرونده های یک عده من جمله خودم ( اگر آقایان طب صنعتی مارو خلاص کنن:wallbash:) رو آماده کردن

Phonex15182

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت در هاله ای از ابهام

تکمیل ظرفیت در هاله ای از ابهام

سلام اقا نتایج تکمیل ظرفیت در هاله ای از ابهاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/master/topcenter-.jpg
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/master/icon.gif صفحه اصلی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/master/icon.gif مشاهده نتایج آزمون http://www.www.www.iran-eng.ir/images/master/icon.gif خروج

http://www.www.www.iran-eng.ir/Images/Naft.JPGپایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايرانhttp://www.www.www.iran-eng.ir/Images/PalayeshOpakhsh.JPG

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

Phonex15182

اخراجی موقت
[h=1]جزئيات شرايط اعتراض به نتيجه آزمون استخدامي نفت[/h]يكشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۸ | كد مطلب: 4823

نفت نا: مديريت توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران در پي اعلام نتايج آزمون استخدامي اين شركت، در پاسخ به بخشي از سوالات داوطلبان به تشريح جزئيات شرايط اعتراض به نتيجه آزمون، گزينش و طب صنعتي پرداخته است.
به گزارش نفت نا (NaftNa.ir) عباس خنيفر مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت در گفتگو با پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، درخصوص شرايط اعتراض به نتيجه آزمون استخدامي گفت: كساني كه به نتيجه آزمون شركت ملي نفت اعتراض دارند مي‌توانند به ستادي كه به همين منظور در اداره تامين نيروي انساني اين شركت تشكيل شده است، مراجعه كنند.

وي افزود: همچنين كساني كه نمي‌توانند به ستاد يادشده مراجعه كنند، مي‌توانند اعتراض خود را از طريق شماره 02166969567 فكس كنند. زمان اعلام گزينش و طب صنعتيوي درخصوص زمان اعلام گزينش و طب صنعتي تصريح كرد: تا پايان امسال براي انجام مراحل استخدامي از طريق شركت مصاحبه كننده با داوطلبان تماس گرفته خواهد شد.به گفته مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت، هماهنگي براي زمان انجام مراحل استخدامي از جمله طب صنعتي بر عهده شركت‌هاي فرعي دارنده مجوز است.وي در ادامه يادآور شد: در كارنامه‌اي كه از تاريخ 20/11/90 در پايگاه اينترنتي آزمون در دسترس داوطلبان قرار مي‌گيرد، اطلاعات مربوطه به رتبه داوطلب در گروه‌هاي پردازشي و رتبه آخرين فرد قبول شده ارائه مي‌شود. چگونگي ارزيابي داوطلبان در مرحله مصاحبهخنيفر در پاسخ به اين پرسش كه ارزيابي داوطلبان درمرحله مصاحبه بر چه اساسي بوده است؟ خاطرنشان كرد: ارزيابي داوطلبان در مرحله مصاحبه بر اساس سوالات فني / تخصصي و فناوري اطلاعات و رايانه و دانش زبان انگليسي بوده است.وي با بيان اينكه امتيازهاي ويژه مانند افراد بومي و ايثارگران مطابق دستورالعمل و ضوابط استخدام درهر مرحله كه به نفع داوطلب باشد (آزمون يا مصاحبه) اعمال شده است، خاطرنشان كرد: با هماهنگي به عمل آمده با بنياد شهيد و امور ايثارگران نتايج تخصيص داوطلبان پذيرفته شده به آن بنياد اعلام شده است كه داوطلبان براي اطلاع از نتايج مي‌توانند به بنياد ياد شده مراجعه كنند.اين مقام مسئول با بيان اينكه شروع به كار افراد پذيرفته شده پس از انجام همه مراحل از جمله تائيديه هسته گزينش، تائيديه طب صنعتي و تائيديه مدرك تحصيلي مجاز است، افزود: مدت زمان انجام تشريفات استخدامي حدود چهارماه است، داوطلبان آزمون پس از انجام مراحل استخدامي به صورت پيماني جذب مي‌شوند و پس از طي موفقيت‌آميز دوره كارآموزي به رسمي تغيير وضعيت مي‌يابند.به گفته وي، مسئوليت آموزش‌هاي بدو استخدام نيروهاي جذب شده بر عهده شركت‌هاي جذب كننده نيرو و آموزش مركزي شركت ملي نفت است كه محل برگزاري اين دوره‌ها بسته به شرايط متفاوت خواهد بود.مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران در خصوص افرادي كه در مصاحبه قبول نشده‌اند، تصريح كرد: در صورت تكميل نكردن ظرفيت و يا صدور مجوز استخدامي جديد، استفاده از كساني كه در مصاحبه‌هاي استخدامي پذيرفته نشده‌اند در صورت كسب امتيازهاي لازم امكان پذير است.وي در پايان تصريح كرد: داوطلبان استخدام پس از انعقاد قرداد پيماني مي‌توانند از خدمات بهداشتي، درماني و رفاهي شركت استفاده كنند.
[h=4]نظرات [/h]

0 6. علی کنکوری | پنجشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۰۳ زمان اعلام تکمیل ظرفیت همچنان در هاله‌ای از ابهام
نقل قول | گزارش به مديريت

0 5. محسن | شنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۲۵ با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد. عنوان سهمیه رتبه داوطلب رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان
بومی استان بوشهر
آزاد 30-من شدم 49 .آخه تا کی قبول شیم و تومصاحبه ردمون کنن.به خدا انصاف نیست.افسردگی گرفتم.خدا خودت یه فرجی برسون.

0 4. علی | جمعه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۴۰ ا سلام خدمت ریاست محترم جمهور بنده علی فارغ التحصیل مهندسی شیمی
از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران هستم تا به حال دو بار موفق به قبولی در آزمونهای استخدامی شده ام ولی هر بار به دلایل نا معلوم پس از قبولی در آزمون کتبی در مصاحبه رد شده ام
امسال درآزمون استخدامی شرکت نفت مورخ تیر ماه شرکت نموده وقبول شدم متاسفانه علی رغم قبولی در آزمون در مصاحبه مرا رد نمودند با توجه با اینکه امسال ریاست جمهور گرامی دستور اعمال سهمیه 50 درصد برای بومیان استان خوزستان نموده اند خواستار پیگیری هستم همچنانکه استاندار استان بوشهر پیگیر این مساله هستند . بنده امید زیادی به قبولی در این آزمون داشتم باتوجه به اینکه این آزمون شرکت کننده های زیادی داشت (قریب به 120000 نفر شرکت کننده در این آزمون حضور داشته اند) بنابراین مسرانه خواستار پیگیری هستم هم اکنون دچار افسردگی بدلیل بیکاری هستم در ضمن قابل توجه است که نمایندگان استان بوشهر برای قبول نشدگان آزمون نفت سهمیه جدید دریافت نموده اند از استاندار گرامی خواستار رسیدگی به پرونده استخدامی خود هستم

0 3. علی | پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۴۷ با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیه رتبه داوطلب رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان
بومی استان بوشهر
آزاد 146 58

0 2. امیر | چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۰۵:۴۳ سلام! کسی میتونی سوال منو جواب بده!من بومی خوزستان بودم ولی توی کارنامه رتبمو توی ردیف سهمیه آزاد نوشته ولی واسه دوستم توی قسمت بومی خوزستان نوشته،دلیلش چیه؟

بالا