[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

candyjoon

عضو جدید
فکر کنم منتظر هستن تا ببینن این جریان تحریم نفت چی میشه! اگه تحریم کنن خود اونایی که الان شاغل هستن باید برگردن برن خونه هاشون! ما اگه بریم باید یه پولی دستی کمک کنیم به شرکت نفت اونوقت!

gulunc

عضو جدید
مرگ تدریجی که می گن همینه احتمالا اینجوری که داره پیش میره دعوت بکار پذیرفته شدگان میشه اردیبهشت سال 1400 شمسی:D

اداره هایی که ساعت کاری مفیدشان در روز به زور یک ساعت هم نمیشه بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت، صبح که میان فقط یه صبحانه نوش جان می کنند و بعدش دیگه مقدمات نماز جماعت و دیگه تمام، نتیجه ش هم این میشه که 2.5 ماهه که میخوان چندتا اسامی رو اعلام کنند اونم نتونستن، فقط تنها چیزی که بلدند اعلام آمارهای آنچنانیه که ما فلان کردیم، آخه وزارتی با این همه دبدبه که نمیتونه این دودوتا چارتا رو تو این مدت انجام بده چه کار دیگه ای بلده انجام بده؟ هر روز هم اعلام میکنند که در عرض نمیدونم چند ساعت به فلان فناوری کاملاً داخلی دست یافتیم، والا خجالت هم خوب چیزیه، از این فعالیت و سرعت عملی که ما دیدیم معلومه بقیه کاراشون به چه صورته، همینه دیگه مملکت هی داره پیشرفت میکنه، به قول آقایون پیشرفت ها و موفقیت ها روزانه شده:D

با این اوصاف اشتغال به کار پذیرفته شدگان هم باید به سال 92 موکول بشه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اداره هایی که ساعت کاری مفیدشان در روز به زور یک ساعت هم نمیشه بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت، صبح که میان فقط یه صبحانه نوش جان می کنند و بعدش دیگه مقدمات نماز جماعت و دیگه تمام، نتیجه ش هم این میشه که 2.5 ماهه که میخوان چندتا اسامی رو اعلام کنند اونم نتونستن، فقط تنها چیزی که بلدند اعلام آمارهای آنچنانیه که ما فلان کردیم، آخه وزارتی با این همه دبدبه که نمیتونه این دودوتا چارتا رو تو این مدت انجام بده چه کار دیگه ای بلده انجام بده؟ هر روز هم اعلام میکنند که در عرض نمیدونم چند ساعت به فلان فناوری کاملاً داخلی دست یافتیم، والا خجالت هم خوب چیزیه، از این فعالیت و سرعت عملی که ما دیدیم معلومه بقیه کاراشون به چه صورته، همینه دیگه مملکت هی داره پیشرفت میکنه، به قول آقایون پیشرفت ها و موفقیت ها روزانه شده:D

با این اوصاف اشتغال به کار پذیرفته شدگان هم باید به سال 92 موکول بشه

اخ اخ چه دل پری هم داری :biggrin:

amir4924

عضو جدید
انقدر خودتون را عذاب ندید،فکر می کنید نتایج را اعلام کنن تمومه!
تازه اول راهه.بعد اطلاعیه می زنن که دعوتنامه گزینش فلان وقت صادر میشه و بعد طب صنعتی و بعد.....
خونسرد باشید و به خدا توکل کنید

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه من که خيلی بهتر شد :دیهرچی ديرتر باشه واسه من بهتره چون ميرسم پايان نامه ام رو تموم کنم و دفاع کنم و هول هولکی نميشه کارام
اما ایشالا هروقت ميزنن اکثرمون شادمان باشيم

tak2750

عضو جدید
اداره هایی که ساعت کاری مفیدشان در روز به زور یک ساعت هم نمیشه بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت، صبح که میان فقط یه صبحانه نوش جان می کنند و بعدش دیگه مقدمات نماز جماعت و دیگه تمام، نتیجه ش هم این میشه که 2.5 ماهه که میخوان چندتا اسامی رو اعلام کنند اونم نتونستن، فقط تنها چیزی که بلدند اعلام آمارهای آنچنانیه که ما فلان کردیم، آخه وزارتی با این همه دبدبه که نمیتونه این دودوتا چارتا رو تو این مدت انجام بده چه کار دیگه ای بلده انجام بده؟ هر روز هم اعلام میکنند که در عرض نمیدونم چند ساعت به فلان فناوری کاملاً داخلی دست یافتیم، والا خجالت هم خوب چیزیه، از این فعالیت و سرعت عملی که ما دیدیم معلومه بقیه کاراشون به چه صورته، همینه دیگه مملکت هی داره پیشرفت میکنه، به قول آقایون پیشرفت ها و موفقیت ها روزانه شده:Dبا این اوصاف اشتغال به کار پذیرفته شدگان هم باید به سال 92 موکول بشه
اگر میخاستند به شکل عادی و منصفانه نتایج رو اعلام کنند همین یک ساعت کار مفید در روز هم کافی بود.ولی اعمال همه سهمیه ها و پارتی بازی ها قطعا زمان بیشتری میخاد.ضمن اینکه اینها خودشون هم منتظر هستندتا ببینند بحث تحریم نفت به کجا میکشهو اگه این بحث جدی باشه میزان پذیرش رو تا حد خیلی خیلی خیلی خیلی زیادی بیارند پایین.

tak2750

عضو جدید
در کل با این وضع اقتصاد و تحریم زیاد به نفت امیدوار نباشیدشاید اگه همون مرحله اول رد میشدیم بهتر بود و اینقدر الاف نمیشدیم.

sadeghrenjer

عضو جدید
خدا از سرتون نگذره اگر بخواید پارتی بازی کنید و سهمیه بندی زیاد اعمال کنید
بعد چند سال میخوان 5 هزار نفر بگیرن چقدر قررررررررررررررر میدن

به زودی در اطلاعیه بعدی :
زمان اعلام نتایج نیمه اول بهمن

FAMINE RIAN

عضو جدید
در کل با این وضع اقتصاد و تحریم زیاد به نفت امیدوار نباشیدشاید اگه همون مرحله اول رد میشدیم بهتر بود و اینقدر الاف نمیشدیم.

من از خیلی از کسانی که تو شرکت نفت هستن پرسیدم و می گفتن که دارن اطلاعاتمون رو واسه گزینش جمع میکنن پس این روزا مواظب باشید

FAMINE RIAN

عضو جدید
آره مطمئنم واسه خودمم جالب بود نمیدونم حالا چی میشه نتایج من با نفت و گاز پارس می یاد یعنی با جایی که مصاحبه دادم یا اینکه جور دیگه ای هست.
شرکت نفت و گاز پارس زیر مجمعه شرکت نفته نه پالایش و پخش چون منم واسه نفت و گاز پارس مصاحبه دادم

Schneider

مدیر بازنشسته
فکر کنم منتظر هستن تا ببینن این جریان تحریم نفت چی میشه! اگه تحریم کنن خود اونایی که الان شاغل هستن باید برگردن برن خونه هاشون! ما اگه بریم باید یه پولی دستی کمک کنیم به شرکت نفت اونوقت!
:biggrin:
دقیقا داشتم الان به همین موضوع فکر میکردم

ehsan6472

عضو جدید
خوشبحال شما نفتی ها که تاریخ اعلام نتایجی دستتون هست که روش هی بحث کنید ما پخش و پالایش ها که واسه بعضی ها دعوت نامه گزینش زدن و شاید همینا قبول شدن و واسه من و تعدادی ازدوستان نزدن و اصلا معلوم نیست تکلیف ما چی میشه و از طرفی هم اصلا تاریخی واسه اعلان نتایج نزدن چی باید بگیم همینطور موندیم و هیچ حرفی نمیزنیم.

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبحال شما نفتی ها که تاریخ اعلام نتایجی دستتون هست که روش هی بحث کنید ما پخش و پالایش ها که واسه بعضی ها دعوت نامه گزینش زدن و شاید همینا قبول شدن و واسه من و تعدادی ازدوستان نزدن و اصلا معلوم نیست تکلیف ما چی میشه و از طرفی هم اصلا تاریخی واسه اعلان نتایج نزدن چی باید بگیم همینطور موندیم و هیچ حرفی نمیزنیم.

شماها که حس شایعه پراکنی تون حرف نداره....یه تاریخ واسه خودتون شایعه کنین مثلا 15 بهمن بعد وایسین سرش بحث کردن که بیکار نباشین....
پذیرش ربطی به تحریم نداره...اون دوستیم که گفتن دارن واسه تحقیقات پرونده ها رو اماده میکنن اینجوری نیست و تا قبل از اعلام نتایج هیچ گزینشی برای نفت انجام نمیشه و طبق برنامه کاری شرکت نفت بعد از اعلام نتایج مصاحبه علمی و آزمون کتبی تحقیقات محلی واسه قبول شده ها صورت میگیره....اگه کسی مشکلی داشته باشه تو تحقیقات محلی ممکنه واسه گزینش حضوری دعوت بشه (دقیقا پروسه استخدام گاز)در غیر اینصورت بعد از طب صنعتی مرحله پیمانی استخدام به مدت 2 سال شروع میشه و بعد از 2 سال روی افراد شناخت پیدا میکنند و اونایی که مشکل داشتن حذف میشن........

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها که حس شایعه پراکنی تون حرف نداره....یه تاریخ واسه خودتون شایعه کنین مثلا 15 بهمن بعد وایسین سرش بحث کردن که بیکار نباشین....
پذیرش ربطی به تحریم نداره...اون دوستیم که گفتن دارن واسه تحقیقات پرونده ها رو اماده میکنن اینجوری نیست و تا قبل از اعلام نتایج هیچ گزینشی برای نفت انجام نمیشه و طبق برنامه کاری شرکت نفت بعد از اعلام نتایج مصاحبه علمی و آزمون کتبی تحقیقات محلی واسه قبول شده ها صورت میگیره....اگه کسی مشکلی داشته باشه تو تحقیقات محلی ممکنه واسه گزینش حضوری دعوت بشه (دقیقا پروسه استخدام گاز)در غیر اینصورت بعد از طب صنعتی مرحله پیمانی استخدام به مدت 2 سال شروع میشه و بعد از 2 سال روی افراد شناخت پیدا میکنند و اونایی که مشکل داشتن حذف میشن........

:biggrin:
خدا بگم چیکارت کنه حامد

amir4924

عضو جدید
دست شما درد نکنه یعنی همه ی ما که رفتیم گزینش پالایش و پخش ،توی تحقیقات مشکل داشتیم!

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست شما درد نکنه یعنی همه ی ما که رفتیم گزینش پالایش و پخش ،توی تحقیقات مشکل داشتیم!

منظورم شرکت ملی نفت ایرااااااااااااااان بود نه شما.....پالایش و پخش زیر مجموعه ی این شرکت بحساب میاد و تصمیم گرفته قبل از اعلا نتایج گزینش حضوری رو برگزار کنه.....یعنی احتمالا پالایش و پخش 1 مرحله بیشتر آزمون گرفته که همون مصاحبه عقیدتی بوده....خود ملی نفت ایران که تا حالا این کارو اجام نداده مگر بخواد امسال سنت شکنی کنه که بعیده

mojtaba.baharani

عضو جدید

منم الان به خودم شک کردم:biggrin:
ولی فکر کنم برای بعضی ها تحقیقات محلی کنند و برای بعضی به صورت حضوری مصاحبه کنند و برای برخی هردو. چونکه تا حالا شرکت نفت تا این حجم بالا استخدام نکرده.
ولی میگم این از ذهن خودم منشا میگیره

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج کی از راه می رسی تا به همه این حرف حدیث ها و تشنج ها پایان بدی.:D

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
توکل کنین به خدا تا آروم باشین
هر چی خدا خواست همون میشه
به تحریم و این حرفها هم ربطی نداره
خدا بزرگه
چون حجم استخدامی ها زیاده یه کم طول میکشه
صبر کنین و خودتون رو اذیت نکنین
به هر حال میگذره چه شما ناراحت باشین و چه خوشحال
پس زیاد فکرشو نکنین تا نتیجه ی قبولی ان شاا... سورپرایزتون کنه
موفق باشین

payam214

عضو جدید
با من تماس گرفتن و پرسیدن معدلم چنده اخه تو مدرکم ذکر نشده .پرسیدن که ایا معدلم بالای 15 هست که گفتم اره و گفتن اسم شما رو جزو قبول شدگان اعلام میکنیم و وقتی برای تشریفات اومدی مدرک مربوط به معدلت رو هم بیار .کسی میدونه تشریفات چیه؟

aa313

عضو جدید
با من تماس گرفتن و پرسیدن معدلم چنده اخه تو مدرکم ذکر نشده .پرسیدن که ایا معدلم بالای 15 هست که گفتم اره و گفتن اسم شما رو جزو قبول شدگان اعلام میکنیم و وقتی برای تشریفات اومدی مدرک مربوط به معدلت رو هم بیار .کسی میدونه تشریفات چیه؟
سلام داداش
آقا شما نفت بودی یا پالایش؟
کدوم شرکت مصاحبه حضورتون بود؟

sonya.b

عضو جدید
آقا یه سئوال!!! کسی هم هست که رفته باشه خانگیران واسه مصاحبه؟ خانگیران میشه زیر نظر پالایش و پخش یا شرکت نفت؟؟

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تصورشو بکنید یه روزی مراحل ازمون رو پشت سر گذاشتیم و استخدام شدیم.بعد میایم اینجا این نوشته ها رو میخونیم و یاد این روزا می افتیم.خاطرات قشنگی میشه.نه؟
یعنی اون روز میاد؟؟؟

Schneider

مدیر بازنشسته
فرش قرمز و عکاس و مصاحبه گر و ماشیین مدل بالا :D:D:D

86110823

عضو جدید

از کجا و چه شماره ای ؟خودت چیزی ازش نپرسیدی؟

8331_vida

عضو جدید
من يه سوال دارم: اگه مي خواستين واسه ارشد تغيير رشته بديد .چه رشته اي رو انتخاب مي كردين؟؟؟با توجه به بازار كار

mojtaba.baharani

عضو جدید
عزیزجان این تاپیک برای مطرح کردن این سوال مناسب نیست
ولی من یه توصیه ی دوستانه بهت میکنم که اصلا تغییر رشته نده
من این کار را کردم خیلی اذیت شدم
از اون گذشته رشته ی برق رشته ی خیلی خوبی برای خواسته یتان است

من يه سوال دارم: اگه مي خواستين واسه ارشد تغيير رشته بديد .چه رشته اي رو انتخاب مي كردين؟؟؟با توجه به بازار كار

8331_vida

عضو جدید
عزیزجان این تاپیک برای مطرح کردن این سوال مناسب نیست
ولی من یه توصیه ی دوستانه بهت میکنم که اصلا تغییر رشته نده
من این کار را کردم خیلی اذیت شدم
از اون گذشته رشته ی برق رشته ی خیلی خوبی برای خواسته یتان است

هيچ علاقه اي به اين رشته ندارم.از طرفي بازار كاره خوبي نداره.حداقل اينجا.

بالا