[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

JYH6656

عضو جدید
سلام مهندس. به خدا دیگه نمیدونم چی بگم.:mad: اگه یادتون باشه چند وقت پیش گفته بودم که به خاطر این ارشدو ول کردم و حتی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات هم منو بورس کرده بود به خاطر شاگرد اول بودن همه اینارو به خاطر پالایش رد کردم یادمه شما یا یه دوست دیگه ای به من گفت که تموم تخم مرغاتو تو یه ظرف نذار ولی... :wallbash:

خدا بگم چکارشون کنه حالا پر رو پر رو اطلاعیه تکمیل ظرفیت 1000 نفری و استخدام مجدد تو سال جدیدو میذارن...
والا من خودم که سرپرست خونه هستم و خیلی چیزای دیگه نمیدونم با این وضع چکار کنم !!!!!!!!!!!
آی محسن علی بیگی به دادم برس :cry:

پیری برای جمعی سخن میراند،لطیفه ای برای حضار تعریف کرد همه دیوانه وار خندیدند.
بعد از لحظه ای او دوباره همان لطیفه را گفت و تعداد کمتری از حضار خندیدند....
او مجدد لطیفه را تکرار کرد تا اینکه دیگر کسی در جمعیت به آن لطیفه نخندید.
او لبخندی زد و گفت:
وقتی که نمیتوانید بارها و بارها به لطیفه ای یکسان بخندید،پس چرا بارها و بارها به گریه و افسوس خوردن در مورد مسئله ای مشابه ادامه میدهید؟

گذشته را فراموش کنید و به جلو نگاه کنید

آخرین ویرایش:

JYH6656

عضو جدید
من هم مثل شما هستم سوال هم کردم ولی جواب مشخصی ندادند

سلام
دوست عزیز فکر کنم برای بعضی ها فقط به تحقیقلت محلی فعلا بسنده کردن و بعدا ان شاالله در حین اموزش ازشون گزینش میگیرن ، و من برای خودم اصلا از معرف هام تحقیقات نکرده بودن ،،، نگران نباش مهندس توکلت بخدا باشه حرص الکی نخور

davood253

عضو جدید
22نفر از کسانی که بعنوان پیش قراول استخدام به لاوان فرستاده شدند و یک هفته اونجا دوره اموزش خودشون رو سپری کردند به علت امتناع از امضای اقرار نامه ی انصراف از استخدام فردا با اولین پرواز به تهران دیپورت میشن !! لطفا هرکس رو میشناسید اعم از پالایش بندرعباس و در لاوان اطلاع بدین که مرتکب اشتباه امضای این اقرار نامه ی غیر قانونی نشوند !!

دوست من
مواظب باشيد
ميترسم همين كار را هم از دست بدهيد
فكر نكنم زورتون به اينا برسه
ميگن آقا راضي نيستيد ميرن يه عده ديگه را ميارن كه صدتا امضا براشون بكنه
ولي هرجور خودتون صلاح ميدونيد
اميدوارم كارتون درست بشه

blackberry35

اخراجی موقت
مهندسین گرامی در اینجا ازهمه کسانیکه توسط اینجانب کدورتی برای ایشان رخ داده حلالیت می طلبم لطفا
برای قبولی بنده ودیگر منتظران تکمیل ظرفیت دعا فرمایند .

davood253

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید یه مدت بخاطر یه سری مسائل نبودم

و از دوستان متشکرم که توی این مدت به من لطف داشتن

و اما مجید دلبندم ماهشهر تشریف آوردید که قرار نیست برید تو ی گرما کار کنید اینجا قرار بیاید آموزشی در واقع بخورو بخوابه و چون قراره برید عسلویه و اونطرفا اینجا یه مقدار آب بندی میشید واستون خوبه در ضمن من خودم بچه اینجام نمیزارم بهتون بد بگذره الانم اینجا هوا خیلی خوبه !!!!!!!!!!;)

عشق من بهروز وثوق
از آواتارت خوشم اومد خيلي
عاشقشم
همه فيلمهاشا دارم
( دروغگو دشمن خداست . اينقده دشمن داري خدا ، دوستاتم ماييم يه مشت عاجز و عليل و ناقص العقل كه در حقشون دشمني كردي ) فيلم سوته دلان

امیدی

عضو جدید
عجب اطلاعاتی!
آقای مهندس امیدی لطفاً کمی اطلاعات در اختیار دوستان قرار دهید :gol::gol:

سلام خانم مهندس چه خبر؟ شیری یا روباه ؟حریف رستم شدی یا نه؟

منظورتون منم یا جناب بلکبری؟

چه اطلاعاتی می خواید در خدمتیم؟

آخرین ویرایش:

rezatm

عضو جدید
سلام
مخلصم
همين الان که پستارو ميخونم پايان نامه رو هم دارم اديت نهاييش رو ميکنم که ایشالا گوش شيطون کر ، شنبه برم دانشگاه و وقت دفاع بگيرم!
این همه دعا کردين واسه طب و گزينش و ایناا، واسه این يکی هم دعاا کنيد ;):D:gol:
ااوضاع من هم بدتر از تویه..تو ادیت تز گیر کردم..نمیدونم میرسم تا اول خرداد دفاع کنم یا نه

امیدی

عضو جدید
عشق من بهروز وثوق
از آواتارت خوشم اومد خيلي
عاشقشم
همه فيلمهاشا دارم
( دروغگو دشمن خداست . اينقده دشمن داري خدا ، دوستاتم ماييم يه مشت عاجز و عليل و ناقص العقل كه در حقشون دشمني كردي ) فيلم سوته دلان

مرسی داوود جان

شهرام و کیان نیستن حال گیریه

راستی نگفته بودم اسم کوچیکم بهروز!!!

""كی واسه ما یه جو معرفت رو كرد كه ما واسش یه خروار رو كنیم""

davood253

عضو جدید
آقایان کیان:redface: و سامی:razz: هم فکر کنم یکم از هم دلگیرن، که اگه این دو بزرگوارم بیان یه روبوسی کنن و دست بدن و رفع کدورت بشه، دیگه تو این تاپیک اثری از کدورت نیست:smile: ! ;)

بزار اول من تو را ببوسم
تا از دستم ناراحت نباشي

:w23:

falateshgh

عضو جدید
سلام دوستان
من هنوز دعوت به طب نشدم
کسی بوده که با معافیت پزشکی رفته باشه طب صنعتی تو تهران؟ یا کسیو میشناسید این جوری باشه؟
میخواستم بدونم کارت معافیت هم باید ببرم؟
بچه هایی که رفتن طب میگفتن فقط کارت ملی بردن

blackberry35

اخراجی موقت
چين با طلا تحريم نفتي عليه ايران را دور مي زند
اكونيوز: مجله آمريكايي فوربس نوشت: چين در حال برنامه ريزي است تا با پرداخت پول نفت ايران با طلا، با تحريم هاي مالي آمريكا عليه تهران روبرو نشود در حالي كه ميزان واردات طلاي چين اكنون نيز زياد است.به گزارش خبرگزاري اقتصادي ايران(econews.ir)،اين مجله در تحليلي به قلم گوردون چانگ نوشت: باراك اوباما رئيس جمهور آمريكا در آخرين روز سال دو هزار و يازده «قانون اختيارات دفاع ملي براي سال مالي دو هزار و دوازده» را امضا كرد. اين قانون تلاش مي كند با اجراي تحريم هايي عليه موسسه هاي خارجي كه با موسسه هاي مالي ايران داد و ستد دارند، درآمد اين كشور را از محل فروش نفت كاهش دهد.اين قانون كه اساسا ارتباط موسسه هاي تحريم شده را با نظام مالي آمريكا قطع مي كند ، از بيست و هشت ژوئن به اجرا در مي آيد.اوباما همچنين مي تواند موسسه هاي مالي از كشورهايي كه ميزان خريد نفت ايران را به ميزان قابل توجهي كاهش داده اند از اين قانون معاف كند.وزارت امور خارجه آمريكا ماه گذشته معافيت هاي ده كشور اروپايي و ژاپن را اعلام كرد.چين كه درگذشته در خصوص قوانين ديگر مربوط به ايران از معافيت هاي آمريكا برخوردار شده است اكنون مهم ترين مشتري نفتي و نيز بزرگترين شريك تجاري ايران به شمار مي رود. با توجه به رويكرد تازه اي كه در واشنگتن وجود دارد ، پكن ديگر نمي تواند بر برخورداري از استثناهاي بيشتري در آينده حساب كند.همانطور كه نشريه وال استريت اوايل ژانويه اعلام كرد: اين تحريم ها تلاشي براي وادار كردن كشورهاي ديگر به انتخاب بين خريد نفت از ايران يا حذف از هر گونه داد و ستد تجاري با اقتصاد آمريكا محسوب مي شوند. اين اقدامات سختگيرانه آمريكا، چين را در وضعي دشوار قرار مي دهد. چيني ها ظاهرا معتقدند منافع ژئو پولتيك آنها با منافع ايران پيوند خورده است در عين حال اقتصاد چين به طور فزاينده اي به اقتصاد آمريكا وابسته مي شود.بنابراين چين چگونه مي تواند هم زمان روحانيان ايران و اوباما را راضي نگه دارد؟ خيلي ساده است چيني ها از طريق معامله پاياپاي مي توانند با تحريم هاي آمريكا روبرو نشوند. چين تاكنون كالاهاي توليد خود را با ايران معاوضه كرده است.نويسنده سپس با اشاره به دو نوع سبزي كه در غذاهاي چيني استفاد مي شود مي نويسد در عين حال ايراني ها نمي توانند از اين سبزي ها مصرف كنند. به همين دليل است كه ايران ماشين لباسشويي، يخچال، اسباب بازي، لباس، لوازم آرايش و كالاهاي ديگر چين را نيز مي پذيرد.تجارت پاياپاي موثر بوده است ولي ايران به پول نقد نيز نياز دارد. در حالي كه دسترسي ايران به نظام مالي جهان قطع شده، بهترين گزينه طلاست. بنابراين تعجبي ندارد كه بانك مركزي ايران اواخر فوريه اعلام كرد اين فلز را نيز براي پرداخت پول نفت مي پذيرد.چين سال گذشته بيست و يك ميليارد و هفتصد ميليون دلار نفت از ايران وارد و چهارده ميليارد و هشتصد ميليون دلار كالا و خدمات صادر كرد . زماني كه قانون جديد آمريكا به اجرا در بيايد بايد اين انتظار را داشته باشيم كه چين محموله هاي طلا را براي جبران اين اختلاف ميزان صدارات و واردات به ايران ارسال كند.در عين حال معامله گران طلا نبايد بيش از اندازه درباره مشكل ايران خوشحال شوند. پنج عامل مهم وجود دارد كه موجب كاهش تقاضاي طلا براي پرداخت پول نفت ايران استفاده شوند.نخست، كشورهاي ديگري نيز محصولات كشاورزي و ساخته شده را با ايران معاوضه مي كنند. مثلا پاكستان و روسيه بدون شك همچنان به قرار دادهاي معاوضه گندم با نفت ايران ادامه مي دهند.دوم، تهران ظاهرا از روي نااميدي ماه فوريه اعلام كرد واحدهاي پول كشورهاي ديگر را نيز مي پذيرد تا به اين شكل با نظام مالي آمريكا روبرو نشود. در نتيجه هندي ها ماه ژوئيه اعلام كردند خواستار معافيت از تحريم هاي آمريكا نيستند.هندي ها شروع به افتتاح حساب هايي به روپيه كردند تا بتوانند چهل و پنج درصد از پول خريدهاي نفتي از ايران را با اين واحد پول بپردازند. هند سال دو هزار و يازده فقط دو ميليارد و هفتصد ميليون دلار صادرات به ايران داشت در حالي كه دهلي نو نه ميليارد و پانصد ميليون دلار از ايران نفت خريداري كرده است.به همين شكل چيني ها نيز با استفاده از وضع ايران ، به طور قطع به اين كشور فشار خواهند آورد يوآن واحد پول چين را بپذيرد كه قابل تبديل به ارزهاي ديگر نيست.سوم، نتيجه تحريم ها اين است كه ميزان صادرات نفتي ايران ممكن است به ميزان هفتصد هزار بشكه در روز كاهش يابد. مثلا چين در حال افزايش خريد نفت از عربستان بزرگترين تامين كننده نفت خود است. چيني ها همچنين از كشورهاي حاشيه خليج فارس، ويتنام، روسيه و كشورهاي آفريقايي نفت بيشتري خريداري مي كنند. در نتيجه هر قطره از نفت خامي كه از كشورهاي ديگر تامين مي شود موجب كاهش تقاضاي چين براي نفت ايران خواهد شد.چهارم، چين و كشورهاي ديگر از مشكلات ايران استفاده و براي تخفيف هاي شديد قيمتي با اين كشور مذاكره مي كنند.پنجم، اگر ايراني ها تمايل دارند گندم و ارزهاي غير قابل داد و ستد را در پرداخت هاي نفتي بپذيرند، مي توان گفت آنها با دريافت نقره نيز ممكن است موافقت كنند.در عين حال هيچ چيز درخشندگي طلا را ندارد و دليل ديگري وجود دارد كه طلا همچنان مهم خواهد بود. چند روز پس از تصويب اين قانون آمريكا، يك مقام ناشناس دولتي به وال استريت ژورنال گفت:« اين پايان راه نيست. ما مي توانيم تحريم هاي بيشتري تصويب كنيم و شركاي ما نيز در سراسر جهان مي توانند اين كار را انجام دهند و آن را انجام خواهند داد.»در حالي كه آمريكا اقدامات مالي خود را عليه ايران تشديد مي كند، اين كشور دسترسي كمتري به ارزهاي معتبر خواهد داشت بنابراين نياز آن به طلا بيشتر مي شود مگر اينكه تهران بخواهد ماشين لباسشويي هاي چيني بيشتري روي هم انبار كند.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ببخشیدا به بحثمون ربطی نداره ولی الان خیلی احساساتی شدم نمیتونم خودمو کنترل کنم لطفا درکم کنید:biggrin:
تراکتورسازی تبریز=4-پرسپولیس=1:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

:w15::w15::w15:

پرسپولیس عهد کرده تا سال دیگه بره دسته دوم

aa313

عضو جدید
دوستان ما را که از کار قبلی مون انداختن بیرون، حالا روزا استراحت می کنیم که شبا راحت بخوابیم!!! :biggrin: شما دیگه چرا تا این موقع آنلاینید؟؟؟؟:warn:
شب خوش

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی داوود جان

شهرام و کیان نیستن حال گیریه

راستی نگفته بودم اسم کوچیکم بهروز!!!

""كی واسه ما یه جو معرفت رو كرد كه ما واسش یه خروار رو كنیم""

سلام نوکرتم هستم بهروز جان.

ببخشید دیگه من یکم صمیمی شدم با اسم کوچیک صدا زدم.

ای بابا ما امروز همش یکم ناخوش بودیم الان یکم بهتر شدیم.

میام این تاپیک جون تازه میگیرم.

به امید موفقیت جوونهای ایرانی

pouyashayan

عضو جدید
سلام دوستان
من هنوز دعوت به طب نشدم
کسی بوده که با معافیت پزشکی رفته باشه طب صنعتی تو تهران؟ یا کسیو میشناسید این جوری باشه؟
میخواستم بدونم کارت معافیت هم باید ببرم؟
بچه هایی که رفتن طب میگفتن فقط کارت ملی بردن
آقا مهندس؟آخه قربون شکلت برم یه کارت معافیت مگه چقدر سنگینه که این سوالو میپرسی؟خب ببری چی میشه؟:biggrin:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااوضاع من هم بدتر از تویه..تو ادیت تز گیر کردم..نمیدونم میرسم تا اول خرداد دفاع کنم یا نه

منم اديتش تول ميکشه! هرجاشو نفهميدی آب بريز توش :biggrin:;)
من بايد تا 31 ام دفاع کنم چه شرکت نفت باشه چه نباشه! چون از اون موقع به بعد تعيين وقت دفاع به عهده ی شورای عالی آموزش و این شر و ورا ميشه!!!!!

blackberry35

اخراجی موقت
ژست انتخاباتی و حقوق بشری اوباما​

در حالی که روز دوشنبه یک حمله سایبری به وزارت نفت ایران صورت گرفته تا فعالیت های صنعت نفت ایران را با اخلال مواجه کند، اوباما تحریم های جدیدی را اعلام کرده تا کسانی که به ایران فناوری ک سایبری و تلفنی می دهند را مجازات و دارایی های آنها را مسدود کند

بولتن نیوز: در حالی که روز دوشنبه، گزارش هائی در ایران منتشرشده که نشان می دهد برخی دولت ها یا سازمان های مخالف جمهوری اسلامی، در یک حمله سایبری و هک اینترنتی، ترمینال اصلی صادرات نفت ایران را موردحمله سایبری مشکوکی قرار داده اند تا وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و اطلاعات و فعالیت های صنعت نفت ایران را تهدید کنند، باراک اوباما، همزمان با این نوع تهدید های سایبری علیه ایران، تحریم های جدیدی را اعمال کرده تا کسانی که به ایران وسوریه، فناوری سایبری و تلفنی می دهند، مجازات شوند.

این دو اتفاق در کنار هم نشان می دهد که آمریکا و دولت های متعارف مخالف جمهوری اسلامی، نه تنها به دنبال دخالت در مسائل داخلی ایران هستند و به اغتشاش گران و آشوبگران به بهانه دفاع از حقوق بشر و دموکراسی کمک می کنند و بر مبادلات فناوری و دانش فنی بین ایران و کشورهای دیگر دخالت می کنند، بلکه به صادرات نفت ایران وفعالیت های تولیدی و اقتصادی نیز حمله می کنند.
اگر آمریکا و کشورهای متعارف، با هدف دفاع از دموکراسی وحقوق بشر و مخالفان ایران و سوریه، چنین تحریم هایی را وضع کرده اند، باید پرسید، که حمله مخالفان نظام و دولت ایران، به فعالیت های نفتی و تولیدی و صنعتی چه معنا دارد؟

به عبارت دیگر، هر گونه تحریم فروش فناوری و وسایل تلفنی و اینترنتی، و همچنین هر گونه حمله به فعالیت های تولیدی و صنعتی، که اتفاقا همزمان با هم انجام می شوند، نشان دهنده دشمنی و ماجراجویی و دخالت در امور داخلی ایران وسوریه و کمک به مخالفان این دو کشور است و کسانی که این دو خبر را درکنار هم قرار می دهند، به خوبی درک می کنند که قصد آمریکا کمک به مردم ایران و سوریه نیست بلکه به هر بهانه و به هر دو شکل تلاش می کند که نظام و دولت های ایران و سوریه را محدود کند.

به گزارش رویترز، باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه تحریم هائی را علیه افراد یا گروه هائی اعلام کرد که به سوریه و ایران کمک می کنند تا به فن آوری هائی دسترسی پیدا کنندکه به این کشورها اجازه می دهد تا مخالفین خود را از طریق تلفن همراه و استفاده از اینترنت زیر نظر گرفته و ردیابی کنند.
این فرمان، اداره اطلاعات عمومی سوریه و شرکت تلفن همراه سوریه، سوریاتل همچنین وزارت اطلاعات و امنیت ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نیروی انتظامی ایران و شرکت مخابراتی ارائه دهنده خدمات اینترنتی: ایران داتک ، و همچنین تعدادی از افراد حقیقی و حقوقی را در بر می گیرد.

براساس این تحریم ها، کسانی که به ایران و سوریه این فناوری ها را بفروشند، با ضبط دارایی های خود در آمریکا مواجه خواهند شد.
یک مقام دولت امریکا ادعا کرده که ابزارهای رسانه های اجتماعی که برای فعالان جنبش های دموکراسی خواهی امکان سازماندهی تظاهرات در سراسر خاور میانه و شمال آفریقا را فراهم می کند، توسط تهران و دمشق تحت نظارت دقیق قرار می گیرند تا " موارد نقض جدی حقوق بشر را تسهیل کنند".
قرار بود اوباما این اجرائیه را ، که در روز یکشنبه به امضا رسانده، در یک سخنرانی، در موزۀ یادبود هولوکاست ایالات متحده فاش کند.
بر اساس این اجرائیه کسانی که در آمریکا دارایی هایی دارند و به نوعی با افرادی در سوریه همکاری می کنند که دارای سیستم ردیاب ماهواره، کامپیوتر و لوازم نظارت بر شبکه تلفن همراه هستند، باید منتظرمسدود شدن دارایی خود باشند چرا که در سوریه بیش از 9 هزار نفر در بیش از یک سال آشوب و اعتراض های خیابانی کشته شدند.
مقامات آمریکایی ادعا کرده اند که در ایران، نیز مقامات در حال اِعمال نظارت بر گروه های مخالف هستند و هر کس به ایران از این قبیل فناوری ها بفروشد، مشمول مجازات می شود.

به موجب این قانون :" آمریکا ادعا کرده که نقض حقوق بشر توسط دولت های این دو کشور را محکوم می کند و ابزاری فراهم می کند تا کسانی که از طریق راه اندازی ، توانمند سازی و یا کاربرد تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات به این موارد نقض حقوق بشر کمک می کنند از این پس پاسخگوی اعمال خود باشند."
واشنگتن پست گزارش داد : همچنین به منظور توسعه ابزارهای هشدار و آگاه سازی فعالان مدنی از خطرات ناشی از سرکوب و کشتارهای جمعی در این دو کشور، اوباما به شرکت های داوطلب در این زمینه کمک های مالی اختصاص میدهد.
به عبارت دیگر، کسانی که به اغتشاش و آشوب و اعتراضات در این دوکشور کمک می کنند از سوی آمریکا حمایت می شوند و کمک مالی می گیرند.
از آن جا که برخورد اوباما با تحولات یک ساله در سوریه و همچنین اقدامات ایران نسبت به توسعه هسته ای این کشور ؛ به شدت توسط جمهوریخواهان مورد انتقاد بوده است در نتیجه اوباما برای یک حرکت تبلیغی و انتخاباتی، موضوع تحریم های جدید را مورد توجه قرار داده است.
برخی مخالفان نظام جمهوری اسلامی نیز گفته اند که اگر اوباما می خواست به مخالفان نظام کمک کند باید در جریان حوادث بعد از انتخابات 88 کمک می کرد اما این که با تاخیر دوساله در مورد تحولات داخلی ایران و تاخیر یک ساله بعد از تحولات داخلی سوریه، این کار را انجام می دهد نشان دهنده حرکت تبلیغاتی اوباما و تاخیر بسیار اوست، و بیشتر به نمایش و ژست حقوق بشری شبیه است تا حرکتی موثر.

اوبامای دموکرات، همواره بر پتانسیل حل دیپلماتیک این بحران ها تاکید کرده اما درعین حال تلاش می کند هر دو دولت را از طریق تحریم های مالی و سایر تحریم ها، تحت فشار بیشتری قرار دهد. دلیل انتخاب وی در سال 2008 نیز بیش از هر چیز، وعدۀ خروج تدریجی نیروهای نظامی ایالات متحده از عراق و افغانستان بوده است.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ما را که از کار قبلی مون انداختن بیرون، حالا روزا استراحت می کنیم که شبا راحت بخوابیم!!! :biggrin: شما دیگه چرا تا این موقع آنلاینید؟؟؟؟:warn:
شب خوش

داداش يه فيس بوک باز قدر اصن همين موقع ها کارش شروع ميشه مث من :دی ;)

falateshgh

عضو جدید
:biggrin:
نه ، منظورم اینه که وضعیت نظام وظیفه رو خودشون استعلام میکنن؟
آخه تو سایت طب صنعتی نوشته بود که کسانی که معافی پزشکی دارن باید استعلام معافی همراهشون باشه
من رفتم نظام وظیفه بم استعلام ندادن

blackberry35

اخراجی موقت
مذاکرات هسته‌ای موجب لغو تحریمهای نفتی ایران نخواهد شد

پنجشنبه, 07 اردیبهشت 1391
موسسه سوسایت جنرال اعلام کرد ادامه مذاکرات هسته‌ای غرب با ایران موجب لغو تحریمهای نفتی بر ضد ایران نخواهد شد .​
ملل نیوز به نقل از پایگاه اینترنتی بلومبرگ مایکل ویتنر کارشناس ارشد موسسه سوسایت جنرال تاکید کرد: به نظر من آمریکا و اتحادیه اروپا تحریمهای جدید نفتی بر ضد ایران را از اواخر ژوئن و ابتدای جولای به طور کامل اعمال خواهند کرد و مذاکرات هسته ای با تهران مانع از اجرای این تحریمها نخواهد شد.
بر اساس این گزارش وی تصریح کرد: پیش بینی من این است که کشورهای صنعتی و توسعه یافته در ماه ژوئن از ذخایر راهبردی انرژی استفاده خواهند کرد تا با اعمال تحریمهای نفتی بر ضد ایران مانع از افزایش فزاینده قیمت نفت شوند.​
وی افزود: استفاده از 60 میلیون بشکه ذخایر نفتی راهبردی کشورهای صنعتی تاثیر کوتاه مدتی بر قیمت نفت خواهد داشت و این اقدام کشورهای صنعتی پاسخی سریع به اعمال تحریمهای جدید غرب بر ضد ایران خواهد بود.​
آمریکا و اروپا فشار زیادی را به مشتریان بزرگ نفت ایران وارد می کنند تا از اواخر ژوئن واردات نفت از ایران را به شدت کاهش دهند. دور جدید مذاکرات ایران و غرب قرار است 23 ماه می در شهر بغداد برگزار شود.​
دور قبلی این مذاکرات در 14 آوریل در شهر استانبول ترکیه برگزار شد. این کارشناس ارشد انرژی افزود:ممکن است ایران و غرب در نشست بغداد به تفاهمی اصولی برای ادامه همکاری های دو جانبه دست یابند ولی تا زمانی که ایران غنی سازی اورانیوم را متوقف نکند، تحریمهای نفتی غرب ادامه خواهد یافت.​
به گزارش فارس،اختلاف دو طرف بر سر مساله غنی سازی ممکن است مذاکرات را به بن بست برساند . اتحادیه اروپا و ژاپن از ابتدای امسال تا کنون واردات نفت از ایران را 638 هزار بشکه در روز کاهش داده اند.​
وی در ادامه گفت ظرفیت مازاد تولید نفت عربستان هم اکنون 1.6 میلیون بشکه در روز است و این کشور نمی تواند به طور کامل کاهش تولید و صادرات نفت ایران را جبران کند .

MiSs.

عضو جدید
سلام خانم مهندس چه خبر؟ شیری یا روباه ؟حریف رستم شدی یا نه؟

منظورتون منم یا جناب بلکبری؟

چه اطلاعاتی می خواید در خدمتیم؟
سلام واقعاً رستم بود..این هفته که آقایون میان مناطق معلوم میشه،از این ستون به اون ستون فرجه اگرم نشد که حکمته..
اطلاعات درمورد پست هایی که ممکنه در آینده به دوستان بدن،البته همه نوبتکاری میرن حالا از تعمیرات گرفته که خودش شامل ابزار دقیق ،آنالایزر،مکانیک،ماشینری،..میشه تا بهره برداری که شامل سر شیفت ،بردمن,سایت من ،سمپل من،کارگر سایت و.. توضیح بدید .البته ممکنه یه سری برن پست های ستادی :مرکز اسناد،تدارکات،بازرسی فنی(خوردگی؛جوش؛..)بازرگانی،کنترل تولید،تضمین کیفیت،آزمایشگاه و...
لطف کنید در مورد مشاغلی که یه مهندس میتونه تو صنعت خدمت کنه اطلاعاتی برای اون دسته از دوستان که بی اطلاع هستند درج کنید..
تو دوره آموزشی هر کس بهترین نمره ها رو بگیره و خوش تر بدرخشه پست بهتری میگیره .به یاد داشته باشید که کار شما به هیچ عنوان خستگی جسمی نداره فقط از نظر روحی تحلیل میرید و دچار روزمرگی میشید و با دوستی و صمیمیت میتونید این موضوع رو کمرنگ تر کرد:gol:

امیدی

عضو جدید
سلام واقعاً رستم بود..این هفته که آقایون میان مناطق معلوم میشه،از این ستون به اون ستون فرجه اگرم نشد که حکمته..
اطلاعات درمورد پست هایی که ممکنه در آینده به دوستان بدن،البته همه نوبتکاری میرن حالا از تعمیرات گرفته که خودش شامل ابزار دقیق ،آنالایزر،مکانیک،ماشینری،..میشه تا بهره برداری که شامل سر شیفت ،بردمن,سایت من ،سمپل من،کارگر سایت و.. توضیح بدید .البته ممکنه یه سری برن پست های ستادی :مرکز اسناد،تدارکات،بازرسی فنی(خوردگی؛جوش؛..)بازرگانی،کنترل تولید،تضمین کیفیت،آزمایشگاه و...
لطف کنید در مورد مشاغلی که یه مهندس میتونه تو صنعت خدمت کنه اطلاعاتی برای اون دسته از دوستان که بی اطلاع هستند درج کنید..
تو دوره آموزشی هر کس بهترین نمره ها رو بگیره و خوش تر بدرخشه پست بهتری میگیره .به یاد داشته باشید که کار شما به هیچ عنوان خستگی جسمی نداره فقط از نظر روحی تحلیل میرید و دچار روزمرگی میشید و با دوستی و صمیمیت میتونید این موضوع رو کمرنگ تر کرد:gol:

واااهههههههههه !!!!! این همه رو توضیح بدم؟!!! miss جان شما که خودت استادی!! یه لطف کن خودت توضیح بده بنده هم تا جاییکه بلدم به روی چشم!!

hasan_dalir

کاربر فعال
:biggrin:
نه ، منظورم اینه که وضعیت نظام وظیفه رو خودشون استعلام میکنن؟
آخه تو سایت طب صنعتی نوشته بود که کسانی که معافی پزشکی دارن باید استعلام معافی همراهشون باشه
من رفتم نظام وظیفه بم استعلام ندادن
سلام دوست عزیز
باید بری حوزه نظام وظیفه همونجایی که کمیسیون تشکیل شده و معافت کردن
میری اتاق کامپیوتر و بهش میگی که استخدام شدی و علت معاف شدنت رو ازت خواستن
یک برگه بهت میده که توش نوشته بنا به فلان علت معاف شدی
اون برگه با اصل معافی رو باید همراهت داشته باشی
که بعد دو روز آزمایشات , پزشک طب صنعتی شما رو به متخصص معرفی میکنه تا ببینه شما قبولی یا رد
در واقع همه کارت پیشه متخصص گیره اگه اون بگه قابل قبوله که استخدام شدی در غیر اون صورت کلا رد میشی
بدرود

امیدی

عضو جدید

چیزی که من دیدم توی نفت توی این چند سال تمام (معذرت میخوام) حمالی گردن نفرات بهره برداری(مهندسین عزیز شیمی) و بهمراه نفرات بیچاره

پیمانکار. الباقی خیلی حمت کنن پشت میز بشینن تز بدن و خیلی دیگه بخوان اذیت بشن یه پرمیت امضاء کنن. دوستانی که الان تشریف میارن سر

کار همه چیز آماده و نرمال در حال کار کردنه اونم توی یونیتای نفتی که چیزه زیادی نداره (بجز پالایشگاه)، سختیشو اونایی کشیدن که توی پروژه بودن و

راه اندازیش کردن. البته نه اینکه کار دیگر دوستان مهم نباشه ولی به شدت سابق نیست اکثر کارای ابزار دقیقی تعمیراتی ماشینری مکانیک حتی توی

بعضی شرکتها بهره برداری رو نفر پیمانکار انجام میده. حالا اگه کسی مایل باشه واسه تک تک مشاغل بخواد تا جاییکه اطلاعات دارم در اختیار دوستان

میزارم.( دوستان با سابقه ای هم که با حرفای بنده مخالفن میپذیرم.اصلا ناراحت نشین!!!!)

MiSs.

عضو جدید
واااهههههههههه !!!!! این همه رو توضیح بدم؟!!! miss جان شما که خودت استادی!! یه لطف کن خودت توضیح بده بنده هم تا جاییکه بلدم به روی چشم!![/QUOTE
من این هفته سرکار نبودم گزارش ماهیانه مونده فردا هم باید برم سرکار در ثانی نت شرکت ما رو قطع کردن،شما هر چقدر میتونید توضیح بدید بقیه رو وقتی هد شدم خودم واسشون توضیح میدم:Dآقای کیان در نبود شما حس ریاست گرفتیم:lol:

بالا