[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

pouyashayan

عضو جدید
منظورت از مزایا چیه؟

یه عیدیه که به نفتیا خیلی کم میدن ( مثلا امسال منکه تامین اجتماعی بودم 900 دادن به نفتیا حدود 350 دادن) که سالی یه باره

یه پاداشه که شاید سالی 2 بار بدن که اونم حدود یه حقوق کامله

پروازو باشگاهو مشهد و شمال هم که هست

به قول دوستمون یه نفت کارت 130-140 تومنی هم میدن

همین!!!!

البته بچه هایی که عسلویه کار میکنن مسلما ضریبشون بیشتر از ماهشهر حدود 4 تا 5 پس قاعدتا بالای 2 تومن میگیرن

منظورم همون بود که خودتم اشاره کردی،350؟چرا کم؟:(این همه سختیه کار و دوری،برا کارمند خدوم نفت کم نیست؟:(

امیدی

عضو جدید
دمت گرم.میگم شما هم پولداری ها

به این میگی پول پسر جان؟!!!

یک صدم این واحدیو که من و امثال من داریم کنترل میکنمو توی همین بقل گوشمون دارن ماهی حقوق یکسال منو میدن!!!

اونوقت من باید بفکر قطع نشدن 40000 تومن یارانه م باشم:razz:

بی خیال!!

mohandes851

عضو جدید
بله دوست عزیز
روزی که من طب بودم یک نفر اونجا بود که به خاطر قوز قرنیه رد شده بود و دنبال این بود که اعتراض کنه.
سلام مجید اقا خیلی خوشحالم که نگرانیتون برطرف شد برامنم دعاکنید اخه من هنوز حتی گزینش هم نرفتم
راستی یه سوال من چشمم یکی 2واون یکی 2.5 وهردواستیک هست باید برم کمیسیمون یا ردم میکنن؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم قبلا توضیح داده شده یا نه

ولی من میگم لطفا اگه دوستان دوباره کسی پرسید اطلاع رسانی کنید!!

مثلا خودم من الان توی ماهشهر کار میکنم .ضریب ماهشهر تقریبا 3 هست و پایه حقوقم 440 هزار تومنه در نتیجه حقوقم تقریبا برابره

با 3*440000=1320000

این مبلغ بدون اضافه کاره . اضافه کاره من ساعتی تقریبا 7000 تومنه که معمولا بدون اینکه بایستیم 60 ساعت میدن پس مبلغ اضافه کاریم هم میشه

420000 تومن .سر جمع میشه حولو حوش 1700000 تومن.

حالا ایتمایی مثه حق مسکنو خوارو بارو حق اولادو مناطق گرمسیری و سختی کارو تراول تایمو ازین جور چیزا داخل همون ضریبه نهفته ست!!!

وسلام!!!

اوکیییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1700 خیلی خوبه...نسبی میگم البته نه اینکه واقعا 1700 کافیه برای یه زندگی خوب.چون مناطق خیلی کمتر از این حرفا در میاد در مجموع .کارون و مارون که ضریبش 2.1 هست و خونه ی پرش تا 2 سال اول دریافتی بالای900 نمیزنه..3 شرکت دیگه یکم بالاتره ولی اونم نه خیلی زیاد.ولی خب مناطق نسبت به قرارداری ماهشهر امنیت شغلیش بیشتره چون رسمیه ولی دریافتی ماهشهر به نسبت نفت خیز یکم وسوسه کنندست البته یکم بیشتر از یکم..900 تومن واقعا خیلی کمه..روز گزینش یه مهندس برق بود که باهم آشنا شدیم فکر کردم اومده برای استخدام ولی گفت 2سال پیش دقیقا با همین روال استخدام ما استخدام شده و الان برای رسمی شدن مجددا دعوتش کردن به گزینش ..سر 2 سال آخرین حقوق دریافتیش 950 بود و شرکت مارون

آخرین ویرایش:

hiby

عضو جدید
نمی دونم قبلا توضیح داده شده یا نه

ولی من میگم لطفا اگه دوستان دوباره کسی پرسید اطلاع رسانی کنید!!

مثلا خودم من الان توی ماهشهر کار میکنم .ضریب ماهشهر تقریبا 3 هست و پایه حقوقم 440 هزار تومنه در نتیجه حقوقم تقریبا برابره

با 3*440000=1320000

این مبلغ بدون اضافه کاره . اضافه کاره من ساعتی تقریبا 7000 تومنه که معمولا بدون اینکه بایستیم 60 ساعت میدن پس مبلغ اضافه کاریم هم میشه

420000 تومن .سر جمع میشه حولو حوش 1700000 تومن.

حالا ایتمایی مثه حق مسکنو خوارو بارو حق اولادو مناطق گرمسیری و سختی کارو تراول تایمو ازین جور چیزا داخل همون ضریبه نهفته ست!!!

وسلام!!!

اوکیییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما الان برا چی میخای بری نفت خیز؟

اونجا چی داره که اینجا نداره؟

فکر کنم این 1700000 تو نفت خیز بشه1000000......چون نفت خیز پایین ترین ضریب رو داره

yaserja

عضو جدید
سلام به همه

بچه ها من طب صنعتیم و دادم
و شکر خدا تو این مرحله هم موفق شدم و دکتر اون تیک مناسب است رو زد برام;)

ممنون از همتون که برام دعا کردین
راستی شما و بقیه بچه هایی که رفتین طب از تست اسپیرومتری بگین چطور بود، کسایی که کمتر از نرمال بودن چه بلایی سرشون اومد:que:

lonelinesspains

عضو جدید
راستی شما و بقیه بچه هایی که رفتین طب از تست اسپیرومتری بگین چطور بود، کسایی که کمتر از نرمال بودن چه بلایی سرشون اومد:que:
خانم هایی که تست می گیرن، سعی می کنن حد امکان یه منجنی قابل قبول پرینت بگیرن بهت بدن. من دیدم کسی بوده سه باز تو زمان های جداگانه تست داده. اما خب نهایتا اگر نتونی بهترین منحنی که انجام دادی رو پرینت می گیرن دیگه بقیه اش بستگی به تشخیص پزشکی که معاینات بالینی رو انجام می ده و نتیجه ی آزمایش ها رو بررسی می کنه داره.

blackberry35

اخراجی موقت
اقاجان کسی زنگ نمی زنه برا تکمیل ظرفیت سوال کنه منمه هرچی زنگ وSMS زدم کسی جواب نداد.

samy_Y

عضو جدید

مهندس جان فك كنم بستگي به سن و وزن هم داشته باشه مثلا منحني من كمتر از بقيه شد .اما دكتر گفت مشكلي نداره البته من خودم ترسيدم گفتم نكنه مشكلي دارم.:redface:

blackberry35

اخراجی موقت
اقاجان بنظرم زیبایی وجمال باید ذاتی باشد نه ظاهری والله نهایت زیبایی وجمال است .

امیدی

عضو جدید
شما الان برا چی میخای بری نفت خیز؟

اونجا چی داره که اینجا نداره؟

فکر کنم این 1700000 تو نفت خیز بشه1000000......چون نفت خیز پایین ترین ضریب رو داره

والا اگه اولین پستای منو توی این تاپیک دیده باشین گفتم دو دلم برم

اینجا هم رسمیم .رسمی خود شرکت. ولی باز هم بخاطر همون دلایلی که توی صفحات خیلی قبل توضیح دادم نفت هم یه چیزایی داره که

شرکتای خصوصی ندارن .بیمارستان.انتقالی و ..................

البته حقوق هم به این بدی فکر نکنم بشه چون اوضاع نفت داره بهتر میشه در ضمن من هم سابقه دارم که اعمال میشه و هم مدرک فوقم اگه تعدیل بشه اوضاع حقوقیم بهتر میشه شاید اولش کم باشه ولی بعد 2 سال خیلی سریع رشد میکنه

aa313

عضو جدید
سلام به همه

بچه ها من طب صنعتیم و دادم
و شکر خدا تو این مرحله هم موفق شدم و دکتر اون تیک مناسب است رو زد برام;)

ممنون از همتون که برام دعا کردین
به سلامتی انشاء الله
خبری از زمان تشکیل کمسیون و روال کاریش نگرفتین؟
شما را به کدام قسمت برا مشاوره ارجاع دادن؟ من با اینکه مشاوره چشم پزشک گفت طبیعیه و نوشت و تایید کرد بازم فرستاد کمسین!!!!!
موفق باشین

aa313

عضو جدید
مهندس جان فك كنم بستگي به سن و وزن هم داشته باشه مثلا منحني من كمتر از بقيه شد .اما دكتر گفت مشكلي نداره البته من خودم ترسيدم گفتم نكنه مشكلي دارم.:redface:

کاملا به قد و وزن وسن بستگی داره و با یه فرمول خاص برا هر شخص یه استاندارد خاص تولید می کنه!

aa313

عضو جدید

اینجا هم رسمیم .رسمی خود شرکت. ولی باز هم بخاطر همون دلایلی که توی صفحات خیلی قبل توضیح دادم نفت هم یه چیزایی داره که

البته حقوق هم به این بدی فکر نکنم بشه چون اوضاع نفت داره بهتر میشه در ضمن من هم سابقه دارم که اعمال میشه و هم مدرک فوقم اگه تعدیل بشه اوضاع حقوقیم بهتر میشه شاید اولش کم باشه ولی بعد 2 سال خیلی سریع رشد میکنه
البته حق با شماست، حقوق 1 و اندی خیلی نیست ولی به صورت نسبی و در مقایسه با عموم مردم خوب خوبه!
روزی که برای آزمون کتبی اولی رفته بودیم یه بنده خدایی بود که سابقه کار در شرکت های خصوصی داشت و تا شروع آزمون مشغول گپ زدن باهاش بودیم، میگفت که قصد ورود به شرکت نفت و استخدام رسمی را نداره چرا که با سابقه کاریش میتونه تو کشورهای عربی خلیج فارس به راحتی اکسپت بگیره، شما هم حتماً میتونین اگه درآمدش براتون مهمه. البته اگه زندگی تو این کشورا براتون سخت نیست.
موفق باشین

pouyashayan

عضو جدید

نفت همون تو بدو استخدام رسمی هم 30 تومن وام مسکن +7تومن وام جعاله مسکن+5تومن وام کالا+12 تومن(یا 10 تومن)وام خرید خودرو
منم فک کنم ماهشهر ضریبش بالاتر از مناطقه
بیمه نفت 100% از بیمه تامین اجتماعی خیلی خیلی جلوتره
حقوقای نفت روز به روز زیاد میشه
من یه دوست دارم هم از استخدامی مناطقم قبول شده و هم از وزارت نیرو،ولی میگه مناطق ضریبش پایینه نمیرم،حقوق نیرو هم اونجوریکه من تحقیق کردم حداکثر تا 750تومن راه داره(لطفا چانه نزنید حتی شما دوست عزیز)البته اگه به پستهای توزیع بدن یه سری ضریب داره که اونم خیلی جزئی تغییر میکنه،به نظر من اشتباه کرده نفت یه چیز دیگس،مناطق و پارس و فلات و حفاری و... نداره،آقاجان نفت نفته دیگه
ولی جسارتا آقای امیدی من اگه جای شما بودم خیلی تحقیق میکردم،چون حقوقتون جالبه،ایشالا یه روزی برسه که ما هم آخر برج رو حقوقمون حساب و کتاب کنیم.

Schneider

مدیر بازنشسته
نفت همون تو بدو استخدام رسمی هم 30 تومن وام مسکن +7تومن وام جعاله مسکن+5تومن وام کالا+12 تومن(یا 10 تومن)وام خرید خودرو
منم فک کنم ماهشهر ضریبش بالاتر از مناطقه
بیمه نفت 100% از بیمه تامین اجتماعی خیلی خیلی جلوتره
حقوقای نفت روز به روز زیاد میشه
من یه دوست دارم هم از استخدامی مناطقم قبول شده و هم از وزارت نیرو،ولی میگه مناطق ضریبش پایینه نمیرم،حقوق نیرو هم اونجوریکه من تحقیق کردم حداکثر تا 750تومن راه داره(لطفا چانه نزنید حتی شما دوست عزیز)البته اگه به پستهای توزیع بدن یه سری ضریب داره که اونم خیلی جزئی تغییر میکنه،به نظر من اشتباه کرده نفت یه چیز دیگس،مناطق و پارس و فلات و حفاری و... نداره،آقاجان نفت نفته دیگه
ولی جسارتا آقای امیدی من اگه جای شما بودم خیلی تحقیق میکردم،چون حقوقتون جالبه،ایشالا یه روزی برسه که ما هم آخر برج رو حقوقمون حساب و کتاب کنیم.
آفرین..
با خط آخرت خیلی حال کردم :D

FAMINE RIAN

عضو جدید
دوستان واقعا دوست دارم بدونم با مدرک کاردانی تو نفت و گاز پارس چه قد حقوق پام میگیره ؟ تا حالا حساب نکردم چون خواستم کار کنم خیلی از دوستام رو دیدم چون توقع بالایی داشتن حالا دل زده شدن اما من توقع ندارم فقط به خاطر اگهی از اینکه چه قدری میدن ممنون میشم کمک کنید

ABADAN-

عضو جدید
سلام
یعنی ما که کاردانی مکانیکم کلامون پس معرکه است
همش کارامون یدی؟
همینم شکرت اوس کریم!!

peykar

عضو جدید
این بازی امشب حالمون که گرفت هیچ یکی از دوستام هم خبر بدی بهم داد، واسه تست پزشکی چونکه مجموع چشمش به 8 رسیده بود بهش گفته بودن که: تا چشمت عمل نکنی استخدامت نمی کنیم! حتی بهش گفتن که اگه پروندتم بفرسیم کمیسیون اونجا هم ردت می کنند! بنده خدا نمیدونه الان چکار کنه. احتمالأ هفته آینده چشماشو عمل کنه!!! شرکت نفت و گاز پارس بوده.:crying::crying:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد آقای امیدی شک ندارم که اومدنشون به نفت خیلی بهتره چون آدم باید همیشه چند متر اونورترشم نگاه کنه نه فقط جلوی پاشو..همونجور که خودشونم گفتن بعد از 2 3 سال تو مناطق حقوق ها خوب میشه و مزایای نفت صد البته بیشتره و بهتره و مهمتر از همه اینکه فعلا نفتی مونده مناطق و خیلی بعیده به این زودیا شرکت به این بزرگی رو بخوان خصوصی کنن..به هر حال هز تصمیمی گرفتن ایشالا که موفق باشن....

فوتبالم که حسابی حالمون رو گرفت

MiSs.

عضو جدید
شما که اینهمه واردی چطور جا موندی پسر؟!!!!!!!!!!!!
نميدونم چرا !ولي ميدونم هواپيما بدون خلبان نمي پره:redface:
رئيس خدمات فني با حالي داريد..
يحتمل شما واحد الفين كار مي كنيد، اور هال تموم شد؟

آخرین ویرایش:

MiSs.

عضو جدید
اگه مهندسه شیمی هستی ارشد نداری خاطرت جمع حالا حالا از 5 طبقه و کارون و مارون خبری نیست
آقاي كيان من ميرم 5 طبقه يا كارون اونم خدمات فني مهندسي:redface: در غير اينصورت به جان شما امكان نداره بيام نفت ،من كار دارم و كارمم خيلي دوست مي دارم همينطور شركت و همكارامو ،تنها مشكل اينه كه نفتي نيستم..:cry:
آقاي اميدي سابقه كار بجاي كار آموزي لحاظ ميشه؟از همون ابتدا منظورم هست

MiSs.

عضو جدید
در مورد آقای امیدی شک ندارم که اومدنشون به نفت خیلی بهتره چون آدم باید همیشه چند متر اونورترشم نگاه کنه نه فقط جلوی پاشو..همونجور که خودشونم گفتن بعد از 2 3 سال تو مناطق حقوق ها خوب میشه و مزایای نفت صد البته بیشتره و بهتره و مهمتر از همه اینکه فعلا نفتی مونده مناطق و خیلی بعیده به این زودیا شرکت به این بزرگی رو بخوان خصوصی کنن..به هر حال هز تصمیمی گرفتن ایشالا که موفق باشن....
فوتبالم که حسابی حالمون رو گرفت
پتروشيمي و گاز و بخشي از پالايش خصوصي شده و خواهد شد ولي نفت هيچ وقت به بخش خصوصي واگذار نميشه ،نفت هميشه نفت باقي مي مونه..

amir.mahmoudi

عضو جدید
با سلام
من از دوستانی که در دوره آموزشی شرکت گاز هستند شنیدم
با توجه به مصوبه مجلس در اسفندماه ضرایب حقوقی تغییر کرده که مقدارش برای عسلویه به 5.4 تا 6.2 رسیده

بالا