[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام
حرفت كاملن درست
ولي با اين استرس لعنتي چكار كنيم
بچه ها دل تو دلشون نيست
و به قول شما فايده اي هم نداره

فقط به خدا توکل کنن حله
هر چی قست آدم باشه براش اتفاق می افته
منم شرایطم مثله شماست
اما خیالم نیست از اینجا به بعد که دیگه رد شدنی در کار نیست
حدود اوایل خرداد را در همه در نظر داشته باشن
دیگه از اون فراتر نمیره
شما که رفتی سروش خیالت راحته

m_tavakoli

کاربر فعال
......در مرحله آزمون جذب مذکور به دلیل تکمیل ظرفیت دعوت به همکاری نشده اند......

درسته ! منظورش اینه که چون در مرحله اول، ظرفیت تکمیل شده ، دعوت به همکاری نشده اند....(اون اصطلاح تکمیل ظرفیت که محسن علی بیکی هر روز میاد اینجا درشت می نویسه یه چیز دیگه ست)

آهان گرفتم...مرسی داداش بابت روشنگریتون....
اسم تکمیل ظرفیت که میاد کلا محسن علی بیگی و جمله معروفشو و آواتارش ناخودآگاه میاد تو ذهنم:biggrin:

m_tavakoli

کاربر فعال
آقا....برای اینکه روزی 10 بار از هم نپرسیم : شما کدوم شرکتی؟......شما کدوم شرکتی؟......

لطفا هر کسی در قسمت مشخصات کاربری خودش در قسمت محل سکونت، اسم شرکتی رو که قبول شده بزنه

اینطوری بچه ها بهتر همدیگه رو پیدا میکنن و کلی از سوالای تکراری و البته جواب های تکراری حذف میشه

میتونید اطلاعات مورد نیاز رو، تو امضاتون هم بذارین.....

tak2750

عضو جدید
سلام دوست عزیز،
من 15و 16 اسفند طب داشتم و برای عینکم به کمیسیون ارجاع شدم. میتونم خواهش کنم شنبه که رفتی طب صنعتی، از پذیرش سوال کنی جواب کمیسیون کسایی که مثل من قبل از عید بودن کی حاضر میشه؟
ممنون میشم.
باشه.
می پرسم

davood253

عضو جدید
میتونید اطلاعات مورد نیاز رو، تو امضاتون هم بذارین.....
آره
اينم خوب پيشنهاديه
و من بهش عمل كردم
هرچند من اينجا تابلو تابلو شدم و ميدونن من فلاتي هستم
ولي براي تازه واردها گذاشتم تا بدونن
من هنوز بيش از نيمي از دوستان را شركتهاشونا نميدونم

حمید غضنفری

عضو جدید
دیروز منم رفته بودم تهران واسه طب صنعتی پارس.
ساعت شیشو نیم جلو دفتر طب صنعتی بودم و صاعت ده و نیم صبح هم همه ازمایشها رو انجام دادم برگشتم خونه.تا شنبه برم جوابا رو بگیرم.
اگه شهرستانی هستید چهارشنبه نرید.به جاش شنبه برید هیچ مشکلی پیش نمیاد.
اصلا کارکنای اونجا میگفتند که نباید شما رو مینداختن چهارشنبه.
---------------
ازمایش هاش هم سخت نبود.من تو اسپیرو به مشکل خوردم.البته نمی دونستم مشکل دارم.
اون خانوم پرستار که ازم تست میگرفت چند بار تکرار کرد اخر سر گفت بد نیست و نتیجه رو پرینت کرد.ولی من گفتم اگه واسم مشکل ساز میشه لطفا دو باره ازم تست بگیرید.اون بیچاره هم بدون اینکه هیچ منتی بزاره برگه قبلی رو انداخت دور دو دوباره ازم تست گرفت و اینبار گفت که خیلی خوب شد.دوباره ازمایش جدید رو واسم پرینت گرفت و مهر زد.

من یک شنبه وقت دارم حدودا چقدر طول میکشه چون میخام بلیط برگشت بگیرم؟؟؟؟ برای 2 شنبه یا 3 شنبه

DARKANGEL

عضو جدید
سلام دوستان دو عدد سوال داشتم :
مناطق نفت خیز هستم ...

1) ممکنه توی گزینش رد بشیم ؟؟؟ من گزینشم یک ساعت بود خیلی اذیت شدم چندتا سوال رو نتونستم جواب بدم ...اما تحقیقات محلی م مشکلی نداشت آمارش رو دارم .. فک میکنین ممکنه رد بشم ؟؟؟

2) این راسته که چند ماهه اول آموزشی هیچ حقوقی نمیدن ؟؟؟

blackberry35

اخراجی موقت
آقا جان جون هرکی دوست دارین پیگیر تکمیل ظرفیت باشید. شرکت گاز داره تکمیل ظرفیت میگیرههههههههههههههههههه

blackberry35

اخراجی موقت
آهان گرفتم...مرسی داداش بابت روشنگریتون....
اسم تکمیل ظرفیت که میاد کلا محسن علی بیگی و جمله معروفشو و آواتارش ناخودآگاه میاد تو ذهنم:biggrin:
آقا جان جون هرکی دوست دارین پیگیر تکمیل ظرفیت باشید. شرکت گاز داره تکمیل ظرفیت میگیرههههههههههههههههههه

blae

عضو جدید
سلام دوستان دو عدد سوال داشتم :
مناطق نفت خیز هستم ...

1) ممکنه توی گزینش رد بشیم ؟؟؟ من گزینشم یک ساعت بود خیلی اذیت شدم چندتا سوال رو نتونستم جواب بدم ...اما تحقیقات محلی م مشکلی نداشت آمارش رو دارم .. فک میکنین ممکنه رد بشم ؟؟؟

مصاحبتون کی بود؟اتاق چند بودی؟
بیشتر به چی گیر داده بود؟

مصاحبه من 1.30 هم شد! اکثرا هم سوالای خطرناک سیاسی میپرسید.در صورتی که من اصلا سیاسی نیستم.

h.mz_nlq

عضو جدید
شما برای فلات قراردادی کار می کنین؟
قسمت تاسیسات کارش چه طوریه؟ در مورد پست ها و رده های شغلی تاسیسات هم یه توضیحی اگه ممکنه بدین، ممنون.

سلام
نه من پیمانکاری ام اتفاقا خودم الان دارم قسمت بهره برداری کار می کنم
کار تاسیسات همه جا مثل هم نیست بستگی به اندازه و ظرفیت تولید سکو داره
پست هاشم به ترتیب اپراتور سایت بعد کارمند اتاق کنترل بعد شیفت کنترل بعد رئیس سکو و دیگه بقیش میره برای منطقه

mohandes851

عضو جدید

مصاحبه من 1.30 هم شد! اکثرا هم سوالای خطرناک سیاسی میپرسید.در صورتی که من اصلا سیاسی نیستم.
من كه هنوز نه مصاحبه عقيدتي رفتم ونه طب صنعتي
پس كي بهم خبر ميدن :(

h.mz_nlq

عضو جدید
سلام
پس كجايي دنبالت ميگرديم
چي بهتر از اين
يكي پيدا شد راهنمايي و مساعدت كنه
آب در كوزه و ما تشنه لبان ميگرديم
دوست عزيز ميشه درباره مزايا و معايب سكوها برامون بگي؟
و اطلاع داري ما نيروهاي جديد را براي سكو ميخوان يا جزيره؟
باتشكر

سلام دوست عزیز والا سکو که خیلی مزیت داره اول محیط کار چون کوچیکه استرس کمتری داره
جوش بسیار دوستانست حجم کارشم خیلی کمتره نسبت به جزیره
امکان پیشرفت توش بهتره (به قول رسمیهاش )از لحاظ مالی هم که دیگه معلومه
یه عیبو بزرگترین عیب اینه که نصف عمرتو باید به قول دوستمون با دوری و دوستی با خانواده لذت ببری
تا جائی که من شنیدم نیروها هم برای سکو و هم برای جزیره هستن
سوالی بود بازم در خدمتم

mirara

عضو جدید
سلام
كسي ميدونه بچه هاي ارشد عمران نفت و گاز پارس چه شرايط كاري و ... دارن؟محل كار؟حقوق؟نوع كار؟
كلا هر اطلاعاتي اگر داريد ممنون ميشم بگيد.

kiyan_max2020

عضو جدید
کسایی از مناطق که هنوز مصاحبه عقیدتی یا طب صنعتی نرفتن لطفا یه کم اطلاعات بدن
ببینیم چند نفر موندن؟
و تخمین بزنیم چقدر تا شروع کار مونده؟

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام
كسي ميدونه بچه هاي ارشد عمران نفت و گاز پارس چه شرايط كاري و ... دارن؟محل كار؟حقوق؟نوع كار؟
كلا هر اطلاعاتي اگر داريد ممنون ميشم بگيد.

عجله نکن دوست عزیز
هیچ کی اطلاعات دقیقی نداره
فقط باید صبر کنی تا شروع کارت

natas_ss

عضو جدید
سلام...
به نظر شما من براي گاز درخواست بدم؟!؟ مشگلي ژيش نمياد؟!؟ تو شرايط گفته:
تذکر مهم 1 : در صورتی که دارای پرونده استخدامی / اشتغال بکار (پیمانی یا رسمی) در هریک از واحدهای تابعه وزارت نفت باشید امکان بررسی برای شرایط یادشده در این جذب فراهم نبوده و موضوع منتفی می باشد.

دوستاني كه شناخت دارن كدوم منطقه مناسب تره؟؟؟

hiby

عضو جدید

کلا اینا خیلی از آدم های سیاسی میترسن....
امروز یکی از بچه های محل میگفت رفتن در خونه ی فلانی در موردت تحقیق کردن......اینجاش جالبه :
گفتن این آقا قراره دامادمون بشه :biggrin: میخاستیم ببینیم آدم سیاسی هست یا نه !!!؟؟ :cool:
اونم گفته : من اگه بخام دختر شوهر بدم کار ندارم دامادم سیاسی هست یا نه و خلاصه کلی از این حرفا......
خلاصه اینا ول کن ما نیستن......یک ماه پیش بود اومدن از یکی از همسایه ها پرسیدن........مثل اینکه قانع نشدن باز جدیدا هم اومدن برا تحقیق.....افتادن به جون ما که آزارمون به کسی نمیرسه....اصلا زورمون به کسی نمیرسه.....معلومه که از بغل این جور نظارت های بیخودی خاوری ها!!! در میاد دیگه

hiby

عضو جدید
سلام...
به نظر شما من براي گاز درخواست بدم؟!؟ مشگلي ژيش نمياد؟!؟ تو شرايط گفته:
تذکر مهم 1 : در صورتی که دارای پرونده استخدامی / اشتغال بکار (پیمانی یا رسمی) در هریک از واحدهای تابعه وزارت نفت باشید امکان بررسی برای شرایط یادشده در این جذب فراهم نبوده و موضوع منتفی می باشد.

دوستاني كه شناخت دارن كدوم منطقه مناسب تره؟؟؟

حالا یه جا رو انتخاب کن...فوقش از اونجا ریجکت میشی....اینجا که سر جاش محفوظه
منطقه مناسب هم به نظر من نزدیکترین جا به شهرتون هست.....

naeimlotfi

عضو جدید
واسه منم اومده پيامش ولي همچين سايتي وجود نداره.شما اطلاعاتي داري در موردش؟

naeimlotfi

عضو جدید
واسه من هم پيام تكميل ظرفيت شركت گاز اومده ولي همچين سايتي وجود نداره.كسي اطلاعاتي داره در مورد اين مسئله؟

بالا