[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

pouyashayan

عضو جدید
از خاطراتي كه تو اين دوره از موقع ثبت نام شركت نفت تا الان كه همش يادمه اينه كه روز امتحان كتبي كه محلش تو دانشگاه اصفهان بود از بس جمعيت براي امتحان اومده بود داشتم پشيمون ميشدم كه تو اين آزمون شركت كردم و ميخواستم برگردم برم خونه . گفتم تو اين همه شركت كننده منكه قبول نميشم و الان كه قبول شدم يه حس خوبي دارم كه تو اين جمعيت تونستم خودم را بكشم بالا و ميدونم اين حس خوب را همه شماها هم داريد.
حتي يكي از دوستانم را كه چند ماهي نديده بودم را روز آزمون تو دانشگاه اصفهان ديدم كه تو نوبت بود سوار اتوبوس بشه و به محل كلاسهاي آزمون بره و تا منو ديد شروع كرد به خنديدن و مسخره كردن كه چرا دست از اين آزمونهاي شركت نفت برنميدارم و شرط بست كه تو اين همه تعداد شركت كننده قبول نميشم و از قبل شركت نفت نيروهاشا گرفته و همش پارتي بازيه و برو بچسب به همين كاري كه داري گفتم چرا خودت شركت كردي گفت آخه من تو شركت گاز از نيروهاي پيماني هستم و برامون امتياز قائل ميشن و من قبولم و بهم گفت اگه تو قبول شدي پرايدم را كه جلوي درب دانشگاه پاركه را سندش را ميزنم به نامت و حسابي روحيه ام را كه با ديدن جمعيت ضعيف شده بود را ضعيف تر كرد و حسابي جلو پسرخالم خرابمون كرد و دلمون را شكوند:crying2:
از قضا من قبول شدم و اون قبول نشد ولي بهش گفتم قبول نشدم و هنگامي كه مصاحبه فني قبول شدم بهش پيام دادم كه كي مياي سند پرايدت را بزني به نامم من قبول شدم كه از فرط ناراحتي جواب پيام را نداد.
كسي كه هر هفته بهم پيام ميداد و جوك ميفرستاد ديگه حدود دو ماهه ازش خبر ندارم
نميخواستم ناراحتش كنم ولي به خاطر اون حركتش و تمسخر كردنش ميخواستم بهش ثابت كنم اينقده به خودت مغرور نباش و چون آدم حسودي است ديگه ياد ما نكرد.
دوستان ما بايد از پيشرفت هم و دوستان و آشناهامون خوشحال بشيم نه اينكه ناراحت بشيم و حسود باشيم اگر دوست و رفيق يا فاميل ما رييس بشن ( مثل آقاي كيان مكس ) يا يه كاره اي بشن و وضعشون خوب باشه براي ما هم خوبه حداقل يه رفيق رييس داريم كه بهش افتخار كنيم و كلاسش را بزاريم كسي داريم كه وضعش خوبه و هنگامي كه به پيسي خورديم ازش پول قرض كنيم.
حالا اينجوري بهتره يا خلاف اين قضيه باشه؟

حکایتی بس آموزنده،داداش از این دوستا و فامیلا تو زندگی هممون هستش،مهم اینه که تو زندگی دوستای واقعیتو بشناسی،به قول استادم که می گفت :هر کی براتون یه چاهی بکنه مطمئن باش اول خودش تو اون چاه میفته:cool:

m_tavakoli

کاربر فعال
امیدوارم همه ی بچه های خوب این تاپیک و بچه هایی که تو این تاپیک نیستن ولی چشم انتظار نتیجه ی نهایی این استخدامی(که همانا مشغول بکار شدنه) هستن هر چه زودتر تلخی ناشی انتظار و استرس و دلهره ی این هشت ماه رو تو سال جدید با مشغول به کار شدن و دیدین نتیجه ی تلاش هاشون، از یاد ببرن....:D
سال نو مبارک....
امضاء: یکی از بچه های تیپ زرهی پخش و پلا...
:cool: :biggrin::دی (البته با کسب اجازه از محضر فرماندهان عزیز خصوصا احسان خان که قبلا سال نو رو تبریک گفتن)

aa313

عضو جدید
بچه ها فعلن تا بعد 13 بدر بحث مصاحبه را كه ديگه حرفي هم نداريم در موردش بزنيم را بي خيال بيايم اين عيدي را بزنيم برقصيم بگيم و بخنديم خاطره تعريف كنيم سر به سر هم بزاريم .
آخه خداييش هم ديگه خبر جديدي در مورد استخدام شركت نفت هم نيست .
پس اگه بحثي كرديم كه ربطي به اين تاپيك نداره كسي تا بعد از 13 گير نده و سخت نگيره ممنون ميشيم.
ولي خداييش فلات قاره بهتره .:biggrin:
آقا هر بحثی می خوای مطرح کن که پایه ایم ولی جان خودت بحثای دایناسوری را دیگه بیخیال شو!:biggrin::biggrin::biggrin:
خوش باشین;)

امیدی

عضو جدید
سلام به همگیسال نو همه مبارک و با آرزوی بهترینها برای بچه های این تایپیک و بقیه!دوست عزیز من قبلاً از یه نفتی عکس این مطلب را شنیدم یعنی می گفت این تریپا را تو نفت نمیپسندن و این حرفا ....حالا با این حرف شما فکر کنم بهتره تو هر شرایطی آدم خودش باشه والا مجبوره با هر سازی یه جور حرکت موزون انجام بده!!!!!!!!!!!!والا به خدا! اگه آدم هر جوری هست رو راست باشه خدا هم بیشتر حال می کنه!
سلاماولا که سال نو همگی مبارک امیدوارم که سال خوبی رو شروع کنیددر ثانی بحث شو قبلا کردیم منم با نظرت موافقم هر کی خودش باشه بهترهمن اطلاعات خودمو گفتم من یکی از بستگانم توی نفت آغاجری از مسئولین رده بالای حراست اونجاست در واقع ریس حراسته اونکه به من اینجور گفت حالا هرکی صلاح خودشو بهتر میدونه

امیدی

عضو جدید
سلام.(((آقای امیدی)))
1-ببخشیدکجا رفتین که به شما گفتن آغاجری افتادین؟؟
2-هرکی خودش میره محل کارش روتعیین میکنه؟؟
**ممنون میشم جواب بدین**

سلام عزیز

من جامو خودم تعین نکردم
رفتم اونجا با رییس بهره برداریش صحبت کردم -رزومه دادم و صد البته یه سفارش کوچولو هم شدم گفتن توی اعلام نیرو اسم شما رو میدیم که بفرستنتون اینجا همین !!!

ehsan6472

عضو جدید
امیدوارم همه ی بچه های خوب این تاپیک و بچه هایی که تو این تاپیک نیستن ولی چشم انتظار نتیجه ی نهایی این استخدامی(که همانا مشغول بکار شدنه) هستن هر چه زودتر تلخی ناشی انتظار و استرس و دلهره ی این هشت ماه رو تو سال جدید با مشغول به کار شدن و دیدین نتیجه ی تلاش هاشون، از یاد ببرن....:D
سال نو مبارک....
امضاء: یکی از بچه های تیپ زرهی پخش و پلا...
:cool: :biggrin::دی (البته با کسب اجازه از محضر فرماندهان عزیز خصوصا احسان خان که قبلا سال نو رو تبریک گفتن)
شما خودت سروری عزیز...

bahramps

عضو جدید
از خاطراتي كه تو اين دوره از موقع ثبت نام شركت نفت تا الان كه همش يادمه اينه كه روز امتحان كتبي كه محلش تو دانشگاه اصفهان بود از بس جمعيت براي امتحان اومده بود داشتم پشيمون ميشدم كه تو اين آزمون شركت كردم و ميخواستم برگردم برم خونه . گفتم تو اين همه شركت كننده منكه قبول نميشم و الان كه قبول شدم يه حس خوبي دارم كه تو اين جمعيت تونستم خودم را بكشم بالا و ميدونم اين حس خوب را همه شماها هم داريد.
حتي يكي از دوستانم را كه چند ماهي نديده بودم را روز آزمون تو دانشگاه اصفهان ديدم كه تو نوبت بود سوار اتوبوس بشه و به محل كلاسهاي آزمون بره و تا منو ديد شروع كرد به خنديدن و مسخره كردن كه چرا دست از اين آزمونهاي شركت نفت برنميدارم و شرط بست كه تو اين همه تعداد شركت كننده قبول نميشم و از قبل شركت نفت نيروهاشا گرفته و همش پارتي بازيه و برو بچسب به همين كاري كه داري گفتم چرا خودت شركت كردي گفت آخه من تو شركت گاز از نيروهاي پيماني هستم و برامون امتياز قائل ميشن و من قبولم و بهم گفت اگه تو قبول شدي پرايدم را كه جلوي درب دانشگاه پاركه را سندش را ميزنم به نامت و حسابي روحيه ام را كه با ديدن جمعيت ضعيف شده بود را ضعيف تر كرد و حسابي جلو پسرخالم خرابمون كرد و دلمون را شكوند:crying2:
از قضا من قبول شدم و اون قبول نشد ولي بهش گفتم قبول نشدم و هنگامي كه مصاحبه فني قبول شدم بهش پيام دادم كه كي مياي سند پرايدت را بزني به نامم من قبول شدم كه از فرط ناراحتي جواب پيام را نداد.
كسي كه هر هفته بهم پيام ميداد و جوك ميفرستاد ديگه حدود دو ماهه ازش خبر ندارم
نميخواستم ناراحتش كنم ولي به خاطر اون حركتش و تمسخر كردنش ميخواستم بهش ثابت كنم اينقده به خودت مغرور نباش و چون آدم حسودي است ديگه ياد ما نكرد.
دوستان ما بايد از پيشرفت هم و دوستان و آشناهامون خوشحال بشيم نه اينكه ناراحت بشيم و حسود باشيم اگر دوست و رفيق يا فاميل ما رييس بشن ( مثل آقاي كيان مكس ) يا يه كاره اي بشن و وضعشون خوب باشه براي ما هم خوبه حداقل يه رفيق رييس داريم كه بهش افتخار كنيم و كلاسش را بزاريم كسي داريم كه وضعش خوبه و هنگامي كه به پيسي خورديم ازش پول قرض كنيم.
حالا اينجوري بهتره يا خلاف اين قضيه باشه؟
آی گفتی دوست عزیز ! این خصلت بخل و همینطور موذی گری متاسفانه توی ما ایرانی ها ریشه دوانده هیچی بهتر از سادگی و دلپاکی نیست منم همچین بشرهایی رو دیدم تصورش سخته کسیکه مثلا رفیقه!! روز آزمون بیاد روحیه آدمو تضعیف کنه ! اون فیقه نه رفیق!!! آخر خاطرتو واقعا جیگرم حال اومد که ایون بخیل نامرد قبول نشده :) متاسفانه یه جورایی خیلی ها اینطور بار میان که بجای اینکه خودشونو بالا بکشن دیگرانو پایین بکشن!!
همه ی اینا توی محیط کار هم هست دوست عزیز مراقب باش و سخت اعتماد کن! همه دلشون آیینه ای نیست جیییییگر

yas_85

عضو جدید
سلام دوباره
دوستای گلم تو این ایام عید ما بچه های پروژه رو هم یاد کنید
امروزم که روز دوم نوروز سر کاریم و دور از خانواده
همه دارن میرن عید دیدنی ما هم باید این کره ای ها و فیلیپینی هارو تحمل کنیم
:(
حالا جالب یکی ازاین فیلیپینیا میگه شماها چرا امروز هرکی میبینین میگیرین ماچش میکنین:biggrin:
بش میگم فکر بد نکن سال جدید ما ایرانیا دست و روبوسی میکنیم
خلاصه فیلمی داریم
به جا ماها هم صفا کنید،آخرین عید بدون رسپانسیبیلیتیه ها حالش ببرین
:D

davood253

عضو جدید
سلام دوباره
دوستای گلم تو این ایام عید ما بچه های پروژه رو هم یاد کنید
امروزم که روز دوم نوروز سر کاریم و دور از خانواده
همه دارن میرن عید دیدنی ما هم باید این کره ای ها و فیلیپینی هارو تحمل کنیم
:(
حالا جالب یکی ازاین فیلیپینیا میگه شماها چرا امروز هرکی میبینین میگیرین ماچش میکنین:biggrin:
بش میگم فکر بد نکن سال جدید ما ایرانیا دست و روبوسی میکنیم
خلاصه فیلمی داریم
به جا ماها هم صفا کنید،آخرین عید بدون رسپانسیبیلیتیه ها حالش ببرین
:D
منم تا چهارم سركارم ولي نه دور از خانواده
اي بابا فيليپينيه حق داره چرا هركس را ميبيني ماچش ميكني بايد بوسش كني و يه رو بوسي ساده ماچ آب دار وسوسه انگيزه
:biggrin:

P30TRAINER

عضو جدید
سلام
من اولین پستمه وپستایه دیگه رو نخوندم
من طب صنعتی رفتم و ایرادی نداشتم وگزینش عقیدتی هم دادم به تمام سوالاش جواب دادم گفت خوبه15فروردین جوابارو بهتون میگیم.

rezanik2012

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
سال نو رو به شما تبریک عرض میکنم
1-کسی از شما دوستان میدونه که کار تو مناطق نفت خیز جنوب کی شروع میشه؟

2-اولش آموزشیه یا باید رفت سرکار از همون اول ؟
3-برای اقماری ها پرواز تا تهران رو فراهم میکنن؟
4-حقوق فوق لیسانس فنی چه قدر هست؟

امیدوارم همتون سال خوبی رو پیش رو داشته باشین

خدا نگهدار شما

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من اولین پستمه وپستایه دیگه رو نخوندم
من طب صنعتی رفتم و ایرادی نداشتم وگزینش عقیدتی هم دادم به تمام سوالاش جواب دادم گفت خوبه15فروردین جوابارو بهتون میگیم.

سلام
شما کدوم شرکت هستين ؟

mahdibavi

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز

خدا نگهدار شما
سلام دوست عزیز
قبل از شروع به کار یک دوره آموزش داری که اجباریه(برای لیسانسه ها 6 ماهه در مورد فوق مطمئن نیستم اما احتمالا یکیه) البته ابتدا به اداره محل کار معرفی میشی بعدش از امور اداری اونجا معرفیت میکنن به اداره آموزش ،بعد از اتمام دوره آموزش دوباره در اختیار اداره محل کارت قرار میگیری مناطق نفتخیز غیر از بهره برداری اقماری نداره(رشتت چیه) فکر نکنم یه فوق لیسانس رو برای بهره برداری بگیرن پس احتمالا باید همونجا ساکن بشی(با توجه به شرکت زیر مجموعه مناطق) حقوق فوق لیسانس تو مناطق با توجه به شنیده ها در سال اول کار بعد از اتمام دوره آموزش و احتساب تمام مزایا حول و حوش یک ملیون در میاد

rezanik2012

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگه اقماری نباشه یعنی تو بیابون نیستیم؟
مناطق نفت خیز به غیر از بهره برداری مگه کار دیگه ای هم میکنه؟
من فوق مهندسی شیمی هستم
روز مصاحبه به من گفتن با توجه به اینکه غیر بومی و مجرد هستی می تونی کمپانی من شی؟
این کمپانی من دقیقا چیه؟
اگه نظارت بر حفاری باشه که بچه های مهندسی نفت در اولویت هستن.اینطور نیست؟
ممنونم

سلام دوست عزیز
قبل از شروع به کار یک دوره آموزش داری که اجباریه(برای لیسانسه ها 6 ماهه در مورد فوق مطمئن نیستم اما احتمالا یکیه) البته ابتدا به اداره محل کار معرفی میشی بعدش از امور اداری اونجا معرفیت میکنن به اداره آموزش ،بعد از اتمام دوره آموزش دوباره در اختیار اداره محل کارت قرار میگیری مناطق نفتخیز غیر از بهره برداری اقماری نداره(رشتت چیه) فکر نکنم یه فوق لیسانس رو برای بهره برداری بگیرن پس احتمالا باید همونجا ساکن بشی(با توجه به شرکت زیر مجموعه مناطق) حقوق فوق لیسانس تو مناطق با توجه به شنیده ها در سال اول کار بعد از اتمام دوره آموزش و احتساب تمام مزایا حول و حوش یک ملیون در میاد

P30TRAINER

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز

خدا نگهدار شما

سلام

همچنین منم سال نو رو خدمت تو تبریک میگم امیدوارم سال خوبی رو پشت سر بگذاری .
یه عیدی هم به ما بده

امیدی

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من فوق مهندسی شیمی هستم
روز مصاحبه به من گفتن با توجه به اینکه غیر بومی و مجرد هستی می تونی کمپانی من شی؟
این کمپانی من دقیقا چیه؟
ممنونم
سلام

خود مناطق نفت خیز مثه ملی حفاری بخش حفاری چاه داره و قطعا بچه های نفت در اولویتن

company man هم یعنی ناظر عملیات حفاری و دکلهای نفتی

امیدی

عضو جدید
شروع کارو گفتن برج 2 ولی من بعید میدنم 2 شروع کنن اینا تا بخوان از تعطیلات برگردن کلی طب صنعتی و گزینش هنوز مونده میره اونوره 3

پرواز هم هست

حقوق 1 تا 1.2 حساب کن

پست های قبلی رو هم میخوندی به جوابت میرسیدی!!!! جناب rezanik2012

mahdibavi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من فوق مهندسی شیمی هستم
این کمپانی من دقیقا چیه؟
ممنونم
پسر خوب تمام محیطهای کار ما تو بیابونه حالا این میتونه نزدیک شهر باشه مثل اهواز 2 یا یک جای پرتی مثل کلاستر کبود(نزدیک مرز ایلام و عراق) یا کلاستر شادگان(نزدیک خلف آباد)
منظورم از بهره برداری ، به معنای اصطلاحیش نیست بلکه به معنای ادارات بهره برداری شرکتهای زیر مجموعه مناطقه که شامل نیروهای کنترل کننده و ادراه کننده یونیت های فعال نفته مثلا بهره برداری مارون 3
همانظور احتمالا شنیده باشی شرکت ملی حفاری ایران یا همان ستکوی (ایران و آمریکا) سابق پیمانکار شرکت ملی نفت هست و کمپانی من نماینده کارفرما و تقریبا همه کاره دکل حفاریه
در مورد اولویت بچه های نفت به شیمی احتمالا حق با شماست

natas_ss

عضو جدید
سال نو همه دوستان مبارک.... انشالله سال خوب و خوشی داشته باشین...:gol::biggrin:
انشالله که نتایج هم زودتر بیاد تا ما یه جوابی داشته باشیم تو دید و بازدید... هی می پرسن کحا مشغولی!!!!!! :confused:

mahdibavi

عضو جدید
جهت تنویر اذهان دوستانی که با محیط کار مناطق نفتخیز آشنا نیستند

جهت تنویر اذهان دوستانی که با محیط کار مناطق نفتخیز آشنا نیستند

* احداث خط لوله انتقال گاز به ان جی ال 700/800 سال 1386
DSC00156.jpgDSC00158.jpg
*بنابراین بچه هایی که اداره محل کارشون مدیریت مهندسی ساختمان باشه باید انتظار یک چنین چیزی رو بکشن (ناظران اجرایی: مکانیک -سیویل-برق-ابزار دقیق)

آخرین ویرایش:
بالا