[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

peykar

عضو جدید
عمل چشم

عمل چشم

سلام به همه همکاران آینده
از بچه ها کسی هست که چشماشوعمل لیزیک یا PRK کرده باشه ؟؟؟؟؟
آخه من چشمامو عمل کردم موندم که بهشون بگم یا نه؟؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
موفق باشید

kuwait

کاربر فعال
سلام بیشتر رو واجبات نماز و دینت کار کن چون از واجبات نماز و روزه میپرسند اگه فرعیات و جواب درست ندی موردی نداره ولی واجبات براشون مهمه از رکن های نماز پرسیدند و اینکه نماز جمعه میری یا نه مسجد میری تو راهپیمایی شرکت میکنی ؟ .....راستی شما کجایی هستی ؟ ماشالله به دوستان که همگی سوال منو با سوال جواب دادند دمتون گرم ...
من ساکن همدان هستم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشید

آره من 4 ماه پيش لازک کردم
دکترم به من گفت متوجه نميشن و نميخواد بگی! اما من محض احتياط مدارک مربوط به عملم رو ميبرم واسشون که اگه خواستن مچ گيری کنن بگم که چشام قبلش زير 4 بوده!
به نظر من اگه با دکترت مشورت کنی بهتره ؛)

kuwait

کاربر فعال
سلام ...من یه سوال از بچه های نفت خیزی دارم که رفتن مدارکشون رو دادن تا معرفی بشن واسه طب صنعتی.....ضاهرا 6 تا عکس میخوان و کارت ملی وشناسنامه و مدرک تحصیلی و کپی هاشون....حالا اگه کسی اصل مدرکشو نیاره گیر میدن اخه من ارشد میخونم و مدرکم دست دانشگاهه.....پرسیدم نمیدنش اخه قبلا چند بار گرفته بودمش(قرضی)....حالا اینو ولش کن فقط میخوام بدونم بچه هایی که رفتن اصلشم ازشون خواسته بودن ؟....ممنون میشم ما رو از این استرس در بیارین.....
می تونی یه کاری بکنی,من این کارو کردم جواب داد
گواهی نامه یا گذرنامه یا یه مدرک معتبر به دانشگاه بده بگو تا فلان روز مدرکو بهتون پس میدم برای اطمینان یه تعهد نامه هم بنویس
هیچ کاری نشد نداره

pejman4u

عضو جدید
ممنون
میدانی به اسم میدون فاطمی داریم؟ راسته خیابون ولی عصره؟
حالا اگه بیمارستان بخوای بری از شرکت پارس چطوری بری بهتره؟
میدون فاطمی راسته ولیعصر نیست شما چهار راه فاطمی پیاده میشی از اونجا تا میدون فاطمی نزدیکه ولی از میدون تا پروین اعتصامی دقیقا نمیدونم چقد راهه ولی فکر کنم پیاده بخوای بری 15 دقیقه راه باشه بازم اینو دوستانی که رفتن اونجا بهتر میدونن.
بیمارستان که فکر نکنم اینور سال نوبت ما بشه دوست عزیز ولی اگه بخوای از اونجا بری دوباره میری چهارراه فاطمی بعد با اتوبوس های راه آهن میری چهارراه ولیصر بعد میری پل حافظ از انجا یک کورس تاکسی میبرنت سخایی با مترو هم اگه بخوای بری از فاطمی میشینی تاکسی میگی ایستگاه مترو مفتح از اونجا میری ایستگاه امام خمینی

natas_ss

عضو جدید
سلام....
من شنبه مصاحبم بود ولی امروز رفتم و مصابمو زودتر دادم (با طب صنعتیم تداخل داشت).....
دعا کنیییییدددددد (نامه هامم گرفتم)

blae

عضو جدید
دوست عزیز چون خودم بودم میترسم میبینم بعضی ها حتی برا مصاحبه عقیدتی ریش گذاشتند ولی من ریش هامو مثل همیشه زده بودم میترسم ظاهر بین باشند.. وقتی در مورد نماز جمعه و راهپیمایی و مسجد رفتن پرسید گفتم دوست دارم برم اما متاسفانه وقت نمیکنم ولی چند باری تو زندگیم رفتم اگه در این مورد ها زیاد گیر ندند و ظاهربین نباشند نگرانی ندارم .....واجبات دین اسلام و خوب جواب دادم در مورد احکام هم نسبتا خوب بود معتقد به نظام،اصول و ارزش ها هم هستم (مشگل سیاسی ندارم)امیدوارم که همه از این انتظار و بلا تکلیفی دربیاند ...

شما مشکلی نخواهید داشت.
حرف هایی که زدی همش امتیاز بوده برات. . . .

yam2011

عضو جدید
بچه هایی که رفتن شرکت نفت و گاز پارس لطف میکنن جواب بدن
شرکت پارس به پارک لاله نزدیکه؟ تقاطع کارگر شمالیه؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهندس نگرانش نباش، ساختمون شرکت با وزارت کشور 300 ، 400 متر فاصله داره ، توی google maps که نگاه کنی ميبينی چقدر نزديکن به هم و تابلو هستن. از هفت تير يا شهيد بهشتی که تاکسی سوار بشی صاف دم در خود شرکت پياده ات ميکنن

yam2011

عضو جدید
حرف شما درسته اما به دلیلی جواب این سوالا برام مهمه اگه جواب بدین روشنم کردین!!

peykar

عضو جدید
جناب ONE_1
ممنون از راهنماییت،شما ایشاله کی مصاحبه داریید؟کدوم شرکت و رشته ای؟راستی مجموع چشمات قبل عمل مگه چند بوده؟

آخه من مجموعش 5 میشه؟تقریبا 8ماه پیش عمل کردم ، بیمارستان دکترخدادوست شیراز

pejman4u

عضو جدید
حرف شما درسته اما به دلیلی جواب این سوالا برام مهمه اگه جواب بدین روشنم کردین!!
از کارگر شمالی (امیرآباد) هم میتونی بری
زیاد نگران این چیزا نباش داداش فوقش از راه آهن یک تاکسی دربست میگیری میری اونجا ;)
راستی اهل کجایی شما ؟

rezanik2012

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
مجموع شماره چشم ها باید کمتر از 4 باشه یا اینکه هرکدومشون کمتر از چهار؟
ممنون​

rezanik2012

عضو جدید
مرسی ترسیده بودم
دوستانی که تجربه بیشتری دارن تا به حال کسی رو دیدن به خاطر چشم کلا مرخصش کرده باشن؟
بگن شما نمیتونید استخدام شین؟
ممنون

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب ONE_1
ممنون از راهنماییت،شما ایشاله کی مصاحبه داریید؟کدوم شرکت و رشته ای؟راستی مجموع چشمات قبل عمل مگه چند بوده؟

آخه من مجموعش 5 میشه؟تقریبا 8ماه پیش عمل کردم ، بیمارستان دکترخدادوست شیراز

ما فعلا حرفی از مصاحبه نشده که داشته باشيم يا خير ،رشته ی مواد ، نفت و گاز پارس، مجموعش 4/75 بود انگار. اما فک کنم هر چشم زير 4 بايد بوده باشه چون بيمه هم که ميخواد پول بده زير 4 باشه پول نميده و زيبايی حساب ميکنه

rezanik2012

عضو جدید
سلام
تا به حال کسی رو دیدن به خاطر چشم کلا مرخصش کرده باشن؟
ممنون

m_a_jj

عضو جدید
سلام دوست عزیز... میگم اصل مدرک تحصیلی رو هم که خواستن نگاه کردن یا فرمالیته بود اخه من مدرکم دستم نیست به نظرت گیر میدن یا با همون کپیش قضیه حل میشه؟؟؟

rezanik2012

عضو جدید
دوستان من در مورد چشمم سوال دارم.
براي بينايي سنجي من، اون دو تا عدد مربوط به Far رو زده 4 از 10 ولي قسمت corrected رو زده 10 از 10.
در ضمن تو قسمت refraction به ترتيب -1.25 و -1.5 رو زده.
كسي اطلاع داره از نظر چشم به مشكل برميخورم يا نه؟
ممنون

سلام
اونطور که من تو آیین نامه خوندم شما موردی نداری
اگر corrected کمتر از 10 بود باید میرفتی پیش پزشک تخصصی
یه سوال دارم
پزشک چشماتون رو با دستگاه معاینه کرد؟

rezanik2012

عضو جدید
موفق باشید

سلام
تا به حال کسی رو دیدن به خاطر چشم کلا مرخصش کرده باشن؟
ممنون

rezanik2012

عضو جدید
سلام
تا به حال کسی رو دیدین به خاطر چشم کلا مرخصش کرده باشن؟
ممنون

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا همونجور که قبلا هم گفتم يه مدتيست ميرم مسجد محل و ريش هم گذاشتيم :دی (خدايا مارو ببخش) ! امشب بعد از نماز ديدم يه نفر با قيافه شبيه بچه های بالا ميگه " آقا شما هميشه این مسجد ميای؟؟؟ من فکر کردم که بعله خودشونن و اینا ميخوان بفهمن که من کيم و اینا. گفتم بعله چطور؟ خلاصه گير داده بود شما که بسيجی هستی چرا به هيئت امنا نميگی که تو مسجد عکس آقارو بزنن يا بعد از نمازا تکبير بگن و اینا؟ منم فقط نگاش ميکردم و ميگفتم بعله شما درست ميگين !" بعدشم که رفت و فهميدم نه از بچه های بالا نيست!
خلاصه که نکته کلام اینه : از بس منتظريم يکی بياد تحقيقات محلی کنه ازمون همه چيو مث اونا ميبينيم! مث این دخترای دم بخت که تو کف شوهرن :دی

peykar

عضو جدید
عمل چشم و مشکلات بینایی سنجی

عمل چشم و مشکلات بینایی سنجی

:cool::cool:
سلام
تا به حال کسی رو دیدین به خاطر چشم کلا مرخصش کرده باشن؟
ممنون
والله تا اونجایی که من سراغ دارم اگه خیلی مشکل حادی داشته باشه میفرسنش کمیسیون پزشکی بعدشم میگن بیا سره کار!!!
البته بستگی به دکترای اونجا داره که بینیم اهل گیردادن باشن یا نه؟؟؟؟
ایشاله که واسه هیچکی مشکلی پیش نیاد

mojtaba.baharani

عضو جدید
:biggrin::biggrin:
آقا همونجور که قبلا هم گفتم يه مدتيست ميرم مسجد محل و ريش هم گذاشتيم :دی (خدايا مارو ببخش) ! امشب بعد از نماز ديدم يه نفر با قيافه شبيه بچه های بالا ميگه " آقا شما هميشه این مسجد ميای؟؟؟ من فکر کردم که بعله خودشونن و اینا ميخوان بفهمن که من کيم و اینا. گفتم بعله چطور؟ خلاصه گير داده بود شما که بسيجی هستی چرا به هيئت امنا نميگی که تو مسجد عکس آقارو بزنن يا بعد از نمازا تکبير بگن و اینا؟ منم فقط نگاش ميکردم و ميگفتم بعله شما درست ميگين !" بعدشم که رفت و فهميدم نه از بچه های بالا نيست!
خلاصه که نکته کلام اینه : از بس منتظريم يکی بياد تحقيقات محلی کنه ازمون همه چيو مث اونا ميبينيم! مث این دخترای دم بخت که تو کف شوهرن :دی

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام....
من شنبه مصاحبم بود ولی امروز رفتم و مصابمو زودتر دادم (با طب صنعتیم تداخل داشت).....
دعا کنیییییدددددد (نامه هامم گرفتم)

سلام
شما کدوم شرکتی که هم مصاحبه دادی هم طب صنعتی
رشته تون چیه
تاریخ مصاحبه و طب کی بوده
اگه مناطق نفت خیز هستی یه کم توضیحات اضافه بده بدونیم اوضاع از چه قراره
ممنون

peykar

عضو جدید
فلات فلات ......قاره قاره ......

فلات فلات ......قاره قاره ......

فلات قاره کسی نبود؟؟؟؟؟؟
یه آقا داوودی بود،اونم دیگه پیداش نیست!!!!

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

پسر خیلی فیلمی:biggrin::biggrin: دمت گرم.......

mahdibavi

عضو جدید
آقایون مهندسا سلام
یه سوال برام پیش اومده اگه کسی بتونه جواب بده ممنون میشم تو دعوتنامه ای که از طرف مناطق نفتخیز برای بچه ها ارسال شده یک سری مدارک برای گزینش میخوان آیا این بخشو محض روال اداری گذاشتن یا اینکه دوباره باید کلی کروکی بکشیم:eek: آخه من از اون مدارکی که تو روز مصاحبه به بچه های گزینش دادم ، کپی نگرفتم :(
من خودم فکر میکنم مرحله تحویل مدارک گزینش همون بود که تو روز مصاحبه انجام شد

natas_ss

عضو جدید
سلام
شما کدوم شرکتی که هم مصاحبه دادی هم طب صنعتی
رشته تون چیه
تاریخ مصاحبه و طب کی بوده
اگه مناطق نفت خیز هستی یه کم توضیحات اضافه بده بدونیم اوضاع از چه قراره
ممنون

من پالایش و پخشم.... هر دوش 6/12 بود... امروز رفتم بجاش تونستم مصاحبه بدم....

بالا