مشاوره- منابع ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خيلي خوشحالم كه اين تاپيك داغه داغه
از كاربر فعال اين تاپيك rasull تشكر ميكنيم
فقط چيزي كه بهتون كمك ميكنه تنها پرسش نيست
اگه اصرار دارم تاپيك منابع ارشد 91 رو بخونين به خاطر وقتيه كه بچه ها پارسال براش گذاشتن و 80 درصد بچه ها نتيجه ي خوبي گرفتن
تو امضاي من هست اگه پيداش نميكنين
گذشتگان چيزاي خوبي به جا گذاشتن و ارزشش وقتي بيشتر ميشه كه ايندگان استفاده كنن
بيش از پيش take off عزيز از خودش و دوستان تشكر ميكنه:)

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بعد كنكور امسال يني 91 از يكي از بچه هايي كه فن رو خوب زده بود منابعشو پرسيدم اينا رو پيشنهاد كرده بود

دوره اموزشي ايستايي و فن ساختمان -سازه-سيد جواد طباطبايي
دوره اموزشي ايستايي و فن ساختمان -سازه هاي قوسي-سيد جواد طباطبايي
دوره اموزشي ايستايي و فن ساختمان -كابل در سازه هاي كششي-سيد جواد طباطبايي
جزوه نور حامد آقايي-انتشارات مركز معماري
جزوه اقليم شناسي
جزوه تاسيسات مكانيكي حامد اقايي-انتشار مركز معماري
خلاصه درس عناصر و جزئيات ساختماني-جواد طباطبايي
جزوه اكوستيك حامد اقايي-مركز معماري

با تشكر از roxana ي عزيزم
خودشون از جزوات سيد جواد طباطبايي خيلي راضي بودن

rasoulll

عضو جدید
من ندونستم چرا خوب نيست!!!!
من تازه ميخوام شروع كنم و امسال به صورت ازمايشي شركت ميكنم
عزیزم واسه اینکه زبان رو 10تا کتابم بخونی نمیتونی بگی من حتما این درسو 40درصد بالاتر از میانگین میزنم، چون یهو 1فیلمی مثل امسال واست بازی میکنن که یا وقت کم میاری یا انقدر اسون میدن که همه ام میزنن... اما درسی مثل تاریخ اینطوری نیست هرچقر بیشتر بخونی اطمینانت از اینکه از میانگین فاصله میگیری بیشتره و بعدا از زیاد خوندنت نمیسوزی که وای چرا انقدر واسه این درس وقت گذاشتم؟
...

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
عزیزم واسه اینکه زبان رو 10تا کتابم بخونی نمیتونی بگی من حتما این درسو 40درصد بالاتر از میانگین میزنم، چون یهو 1فیلمی مثل امسال واست بازی میکنن که یا وقت کم میاری یا انقدر اسون میدن که همه ام میزنن... اما درسی مثل تاریخ اینطوری نیست هرچقر بیشتر بخونی اطمینانت از اینکه از میانگین فاصله میگیری بیشتره و بعدا از زیاد خوندنت نمیسوزی که وای چرا انقدر واسه این درس وقت گذاشتم؟
...

راس ميگه
زبان مهم نيس
اينكه ميگن اگه بانت خوب باشه مياي بالا به نظرم بيشتر واسه كارشناسيه

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بعد كنكور امسال يني 91 از يكي از بچه هايي كه فن رو خوب زده بود منابعشو پرسيدم اينا رو پيشنهاد كرده بود

جزوه اقليم شناسي

این چیه؟دوره اموزشی ... چیه؟
کتابه؟جزوس؟کلاسه؟نیست در جهانه؟

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از هرکدوم از اینها حدودا به طور میانگین چند سوال میاد؟
عناصر وجزییات
تنظیم شرایط
مصالح
تاسیسات ها
سیستم های ساختمانی
ایستایی
ایستایی شامل سازه فلزی و بتنی هم میشه
کتاب های گلابچی (درک رفتار و سازه در معماری و... )که مسئله ندارند برای مسایل ایستایی چه کتابی خوبه؟تمرین چی؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
از هرکدوم از اینها حدودا به طور میانگین چند سوال میاد؟
عناصر وجزییات
تنظیم شرایط
مصالح
تاسیسات ها
سیستم های ساختمانی
ایستایی
ایستایی شامل سازه فلزی و بتنی هم میشه
کتاب های گلابچی (درک رفتار و سازه در معماری و... )که مسئله ندارند برای مسایل ایستایی چه کتابی خوبه؟تمرین چی؟
مشاهده پیوست analyz.pdf

qazal.

عضو جدید

جزوه اقليم شناسي

منظورت از دوره ی آموزشی جزوه هست؟ دوره ی آموزشیشو کجا میشه تهیه کرد؟ همون موسسات یا جای دیگه؟

mh.memar

عضو جدید

جزوه اقليم شناسي

دوستان اگه کسی این جزوات رو به شکل عکس یا PDF داره لطف کنه برای سایر دوستان برای دانلود بگذاره.ممنون.

qazal.

عضو جدید
نازنین خانوم واس چه رشته ای توصیه میکنی؟ کدوم قسمتاشو؟

qazal.

عضو جدید
کلا درباره خیابون های ایرانه و خیلی خوب توضیح داده. من بنظرم برای معماری معماری مناسبه چون از همه سوال میاد و ممکنه کمکمون کنه

سالهای پیش از این مجله یا مجله های دیگه سوالی اومده؟ اگه اطلاعی دارین میشه اسم مجله هارو بگین؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دقیقا نمیدونم. اما اینو میدونم که پارسال بچه ها دنبال مجله های چند ماه قبل از کنکور بودن. من از حرف بچه های بچه ها اینو درک کردم که علاوه به کتابها باید درباره مطالب اخیر که قبل از کنکور هم بهش تو نت و ... جاها گفته توجه کنیم

arcdoc

اخراجی موقت
راس ميگه
زبان مهم نيس
اينكه ميگن اگه بانت خوب باشه مياي بالا به نظرم بيشتر واسه كارشناسيه
منم تایید میکنم اصلا زبان مهم نیست. بیخیالش بشید.هیچ کمکی بهتون نمیکنه.فقط وقتتون رو تلف میکنید.پس وقتتون رو تلف نکنید.تاسیسات مکانیکی و مصالح بخونیدو پیرنیا و منظر.اینا توی آینده هم خیلی خیلی بدرتون میخوره.
توی کار،زندگی اینده و خیلی چیزای دیگه مخصوصا مصالح و منظر......

taken2012

عضو جدید
برای درک عمومی مشق معماری رو باید بخونیم امسال یه سوال مثل تمرینای توی کتاب اومد

taken2012

عضو جدید
بوطیق ها :کتابه عالیه .محیط های پاسخده :ازش یه سوال اومد 91. بیست اثر: خیلی مهم نیست از این نوع کتابا نخرید پول دورریختنه باغ ایرانی ازش سوال تصویری میدن

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بوطیق ها :کتابه عالیه .محیط های پاسخده :ازش یه سوال اومد 91. بیست اثر: خیلی مهم نیست از این نوع کتابا نخرید پول دورریختنه باغ ایرانی ازش سوال تصویری میدن

محیط های پاسخده میشه توضیح بدی چجوریه؟ من دیدم کتابشو اما نخریدمش.
هیچکدوم از کتابها هم تو شهر ما پیدا نشد.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
محیط های پاسخده میشه توضیح بدی چجوریه؟ من دیدم کتابشو اما نخریدمش.
هیچکدوم از کتابها هم تو شهر ما پیدا نشد.

كتاب خوبيه بيشتر مختص به طراحي شهري ئه اما تو همون معماري هم ميشه خيلي خوب تعميمش داد ترجمه ش هم سليس و روانه فايل صوتي فصل اولش رو تو نت سرچ كن و گوش بده تا دستت بياد چه جور كتابيه اينجا هم خلاصه كتاب هست
اينم تو يه سايت بود:
توضيح
محيطهای پاسخده مضمون نوشتاری است که با هدف ياری به شهر سازان و معماران در طی فرايند طراحی و دستيابی به سامانه‌ی بهينه‌ای از فضاها و مکانهای شهری و همگانی تهيه شده است بزعم نويسندگان اين کتاب مکان‌های شهری و همگانی می توانند از طريق افزايش گزينه‌های قابل عرضه به مردم يک محيط دمکراتيک برای انان فراهم نمايند اين گونه مکانها را محيط‌های پاسخده می‌نامند.

آخرین ویرایش:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
كتاب خوبيه بيشتر مختص به طراحي شهري ئه اما تو همون معماري هم ميشه خيلي خوب تعميمش داد ترجمه ش هم سليس و روانه فايل صوتي فصل اولش رو تو نت سرچ كن و گوش بده تا دستت بياد چه جور كتابيه اينجا هم خلاصه كتاب هست
اينم تو يه سايت بود:
توضيح
محيطهای پاسخده مضمون نوشتاری است که با هدف ياری به شهر سازان و معماران در طی فرايند طراحی و دستيابی به سامانه‌ی بهينه‌ای از فضاها و مکانهای شهری و همگانی تهيه شده است بزعم نويسندگان اين کتاب مکان‌های شهری و همگانی می توانند از طريق افزايش گزينه‌های قابل عرضه به مردم يک محيط دمکراتيک برای انان فراهم نمايند اين گونه مکانها را محيط‌های پاسخده می‌نامند.

سرچ کردم فایل صو تیش نبود . دقیقا چی بنویسم؟

rasoulll

عضو جدید
سلام میشه اون فایل های زبانو لینکشو اینجا هم بزارین من تو تاپیک جزوه ها پیداش نکردم.ممنون میشم

منظورتون کدوم فا یله یا (فایل ها)؟
سلام دوستان
اولا بخاطر این که فایلارو دیر میذارم معذرت میخوام چون همونطور که گفتم حجمشون خیلی زیاد بود، دوستانی که واسشون میل کردم میدونن چون مجبور بودم بخاطر 15تا سوال کل دفترچه رو بفرستم واسشون یعنی واسه هر سالی 6تا دفترچه میشد... از طرفیم فایلی که داشتم متن pdf نبود که بخوام فقط اون 15 تا سوال زبان عمومی رو ازش جدا کنم، دنبال این بودم که چطوری این کارو کنم.. اما فقط این به ذهنم رسید که دونه دونه از صفحه ها عکس بگیرمو ببرم تو paint و با فرمت jpg ذخیره کنم...
خلاصه یکم زمان برد اما کارتون دیگه خیلی راحت شده و فقط باید زحمت بکشین 28 صفحه پرینت بگیرین... اینم بگم که اسم هر آزمون و سالش (که چه رشته ای و چه سالی) رو رو خود عکس نوشتم یعنی هر عکسی به اسم رشته و سالشه که هی نگردین دنبال اینکه این سوالا واسه چه رشته و چه سالیه ... حالا هم عکسارو به ترتیب میذارم

معماری و کشاورزی 86
memari 86.jpgkeshavarzi 86.jpg

آخرین ویرایش:

qazal.

عضو جدید
عمران و زمین شناسی 90

مشاهده پیوست 107333مشاهده پیوست 107334

فقط یکی از دوستان که تو خونه پرینتر داره زحمت بکشه 1 صفحه پرینت بگیره ببینه کیفیتشون چطوره ( فکر میکنم خوب باشه رو کاغذ) که اگه پایینه 1فکر دیگه ای واسش کنیم تا با کیفیت بالاتری اپلود کنم واستون... ممنون

واضح نیستش و خونده نمیشه. ممنون

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عمران و زمین شناسی 90

فقط یکی از دوستان که تو خونه پرینتر داره زحمت بکشه 1 صفحه پرینت بگیره ببینه کیفیتشون چطوره ( فکر میکنم خوب باشه رو کاغذ) که اگه پایینه 1فکر دیگه ای واسش کنیم تا با کیفیت بالاتری اپلود کنم واستون... ممنون

با تشکر وسپاس از اقا رسول بابت لطفی که داشتنhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif
من اینارو یه مقدار رزولیشنشو اوردم بالا تا بلکه بتونم بخونم برای دوستان هم میذارم ؛ خوب شده(یک پی دی اف)

zabanomomi.pdf - 6.4 Mb

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.