مشاوره برای خرید گوشی اندرویدی تا 950

Mim-Sad

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان

میخوام یه گوشی بخرم
با مشخصات زیر

1- سیستم عامل آندروید 4 داشته باشه و قابلیت آپدیت هم داشته باشه

2- رم و پردازنده قوی داشته باشه چون روی گوشیم زیاد برنامه نصب میکنم همچنین با اومدن نسخه های جدیدتر آندروید گوشیمو آپدیت میکنم

3- سرعتش خوب باشه و با توجه به این که من زیاد برنامه روش نصب میکنم هنگ نکنه

4- صفحه نمایش 4 به بالا ( هر چی بزرگتر بهتر ولی اونقدری بزرگ نباشه که توی جیب جا نشه )

5- دوربین 5 به بالا به همراه فلاش

6- باتریش هم خوب باشه

5- یه گوشی باشه که تا چند سال بهم جواب بده چون خیلی اهل عوض کردن گوشی نیستم و گوشیمو چند سال نگه میدارم

6- وایرلس داشته باشه و همچنین رفتن توی اینترنت باهاش راحت باشه

7- امکانات معمول مثل بلوتوث جاوا رادیوی fm شتابسنج و . . . رو که اکثر گوشی ها دارند داشته باشه

8- سقف قیمت 950

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش فکر نکنم اینایی که گفتی همونی باشه که دوستمون میخواد

اینا اصلا جالب نیست

adelarak21

عضو جدید
با توجه به انتظاراتتون که شبیه یکی دیگه از دوستانه و من دو تا از گوشی های htc رو بهشون پیشنهاد دادم

one s

one sv

Farzad.Ka

عضو جدید
Xperia L
به ورژن 4.3 جدید هم قابل ارتقا هست و میشه آپدیت کرد.قیمتش هم خوبه.تا 780 هم دیدم.دقت کن ک قیمت بیشتر دلیل به آپدیت شدن نیست.مثلا Xperia Arco s قیمتش 1م هست ولی به 4.3 آپدیت رسمی(تکرار میکنم آپدیت رسمی) نمیشه.ولی این هم ممکنه ک شاید واسش کاستوم رام 4.3 بیاد.احتمالش هست.
گوشی هایی ک دوستمون adelarak21 پیشنهاد دادن هم خوبن.به اونا هم فکرکن.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
Xperia L
به ورژن 4.3 جدید هم قابل ارتقا هست و میشه آپدیت کرد.قیمتش هم خوبه.تا 780 هم دیدم.دقت کن ک قیمت بیشتر دلیل به آپدیت شدن نیست.مثلا Xperia Arco s قیمتش 1م هست ولی به 4.3 آپدیت رسمی(تکرار میکنم آپدیت رسمی) نمیشه.ولی این هم ممکنه ک شاید واسش کاستوم رام 4.3 بیاد.احتمالش هست.
گوشی هایی ک دوستمون adelarak21 پیشنهاد دادن هم خوبن.به اونا هم فکرکن.
ببخشید میشه بپرسم شما کجا Xperia L رو 780 دیدین ؟!؟!؟ :surprised:

Farzad.Ka

عضو جدید
عکس پیوست شد.مشاهده پیوست 163008ولی حرف شما کاملا درسته و من با استنباط بر یک یا دو دوموردی ک دیدم نظر دادم ک درست نبود.ببخشید.قیمت همون حدود 840 و با گشتن و جستجو بین مغازه ها و کمی صبر حتما کمتر از 840 پیدا میشه.

پیوست ها

• Untitled2.jpg
    Untitled2.jpg
    6.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Farzad.Ka

عضو جدید
راستی اون عکس از فروم و نوشته دوستان بود.اینم عکس از سایت فروش.
Untitled.jpg
نمیدونم چرا عکس ها کوچیک هستن(پست دادن درست حسابی هم بلد نیستم).اگر نمیتونید ببینید،عکس اول ک گفتم از فروم هست و بعدی از سایت digikala.com

آخرین ویرایش:

mykamran

عضو جدید
Re: مشاوره برای خرید گوشی اندرویدی تا 950

به شما xp v پیشنهاد میشه.

بالا