مشاوره انتخاب رشته آزمون سراسری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saesan

عضو جدید
سلام به همه.من معماری شدم 105 و مطالعات معماری شدم 66. نمیدونم کدوم گرایش رو انتخاب کنم. هرکدومشون هم جولوتر بزنم احتمال قبول شدنش زیاده.در ضمن من هدفم ادامه تحصیل در مقطع phd در خارج از ایرانه.اگه راهنمائیم کنین ممنون میشم

arcdoc

اخراجی موقت
سلام به همه.من معماری شدم 105 و مطالعات معماری شدم 66. نمیدونم کدوم گرایش رو انتخاب کنم. هرکدومشون هم جولوتر بزنم احتمال قبول شدنش زیاده.در ضمن من هدفم ادامه تحصیل در مقطع phd در خارج از ایرانه.اگه راهنمائیم کنین ممنون میشم

تبریک میگم.ولی اگه هدفت واقعا دکتری خارج از ایرانه،مطالعات معماری ایران شاید خیلی به دردت نخوره.
مطالعات رو بعد از معماری بزن.هنوز یک سوم راه مونده حواست رو جمع کن.

mosii

عضو جدید
بچه ها معماری بهشتی وتهران رو کی میتونه عادلانه مقایسه کنه؟؟تهران اسمش خیلی آدمو جذب میکنه ولی خود معماریش صرفنظر ازمحیط فوق العادش فک نکنم ازبهشتی سرباشه حتی کمترم شایدباشه بخاطر اساتید معماری بهشتی،دوستان کمک کنید لطفا..

mosii

عضو جدید
بچه ها معماری بهشتی وتهران رو کی میتونه عادلانه مقایسه کنه؟؟تهران اسمش خیلی آدمو جذب میکنه ولی خود معماریش صرفنظر ازمحیط فوق العادش فک نکنم ازبهشتی سرباشه حتی کمترم شایدباشه بخاطر اساتید معماری بهشتی،دوستان کمک کنید لطفا..

month_2012

عضو جدید

من از بعضی از بچههای تهران شنیدم که اگر دوباره حق انتخاب رشته داشته باشن میرن شهید بهشتی...بعضی از بچههای شهید بهشتی هم تهران رو ترجیح میدن!!!!!!!!!
ولی در کل میگن استادهای بهشتی بهتر از تهران هست...ولی تهران جو هنری تر نسبت به بهشتی داره

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
بچه ها ترتیب انتخاب رشته هیچ تاثیری تو قبولی نداره
فقط انتخاب اول و دوم کل شرکت کننده ها هر سال به سازمان سنجش نشون میده که از بین دانشگاه تهران یا شهید بهشتی کدومو دانشگاه اول حساب کنن و تو دانشگاه های دیگه هیچ تاثیری نداره
یه سالی علاقه برا دانشگاه تهران زیاد میشه یه سالی دانشگاه شهید بهشتی
اونطور که میبینم امسال علاقه برا شهید بهشتی بیشتره و احتمالا شهید بهشتی رو برای دانشگاه اولی تو نمرات نهایی حساب کنن
جز این هیچ فرقی نداره شما دانشگاه فلان رو انتخاب چندم زده باشید، بر اساس رتبه نهایی تون دانشگاه قبولی بهتون اعلام میشه

hamidbf

عضو جدید
سلام بچه ها
من سرفصلاي شوراي عالي وزارت علومو برا همه گرايشاي معماري براتون ميذارم
اونايي كه دنبال اطلاعات مربوط به گرايشاي مختلف معماري هستن ميتونن به صورت كامل توضيحات، موضوع و سرفصل درساي ارائه شده دوره در هر گرايش و.... رو مطالعه كنن

eedeh

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها کسی میدونه که امتحان اسکیس حدوداً چه روزیه؟
و کاغذ های امتحان A3 هستند یا 50*70؟
و آیا اطلاعاتی در مورد اسکیس طراحی داخلی دارید؟

nina_20mark

عضو جدید
بازم سلام
یه سوال دیگه؟
دوستان به نظر شما گرایش های آموزشی و درمانی روزانه علم و صنعت بهترن یا روزانه دانشگاه های بعضی شهرستان ها مثل اصفهان و همدان و ...

MHMAX

عضو جدید
بازم سلام
یه سوال دیگه؟
دوستان به نظر شما گرایش های آموزشی و درمانی روزانه علم و صنعت بهترن یا روزانه دانشگاه های بعضی شهرستان ها مثل اصفهان و همدان و ...

همه چیز به شرایط خودت بر میگرده. اگه سر کار میری و ساکن تهرانی هستی معلومه که علم و صنعت بهتره. از لحاظ علمی هم رشته های مختلف باهم فرقی چندانی نداره چه برسه به گرایشها ی مختلف ،فرقی باهم نداره کلا.
موفق باشی

mosii

عضو جدید
Nina_20mark
همه چی بستگی به خودت داره،بدون شک سطح علم وصنعت بالاتره ولی خوب گرایشاش تخصصی تره و تکلیفتم در آینده به لحاظ شرایط کاری مشخص تره.

mosii

عضو جدید
پاسخ بوددیگه:))واس خودم رقیب تراشیدم:))همون شهرستان بهتره:p

mosii

عضو جدید
بااین اوضاع اسکیس که چشممون آب نمیخوره!!ایشالا قسمت دوستان شه..

aliali1332

عضو جدید
اتخاب رشته کارشناسی ارشد 91

اتخاب رشته کارشناسی ارشد 91

فردا آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910312000038
دوستان عزیز با توجه به شلوغ شدن سایت در ساعات پایانی پیشهاد می شود سریعتر انتخاب رشته کنید.

• Like
واکنش ها: mj1

mosii

عضو جدید
بچه ها به نظرتون ارزش داره شبانه بعضی شهرستانارو پایین تر از غیرانتفاعی وپیام نورها بزنیم بخاطر هزینه ها؟

hamidbf

عضو جدید
بچه ها به نظرتون ارزش داره شبانه بعضی شهرستانارو پایین تر از غیرانتفاعی وپیام نورها بزنیم بخاطر هزینه ها؟

ببين دوست عزيز همش بستگي به اين داره كه منطقت تو چه مسيري باشه
شبانه شهريه داره، خوابگاه نداره، مخصوصا اگه شهرستان باشه هزينه رفت و آمد داره، خورد و خوراك داره و .....
اگه مشكل مالي نداشته باشي خيلي از اينا حل ميشه
ولي باز به تصميم خودت وابسته است

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ببين دوست عزيز همش بستگي به اين داره كه منطقت تو چه مسيري باشه
شبانه شهريه داره، خوابگاه نداره، مخصوصا اگه شهرستان باشه هزينه رفت و آمد داره، خورد و خوراك داره و .....
اگه مشكل مالي نداشته باشي خيلي از اينا حل ميشه
ولي باز به تصميم خودت وابسته است

اگه پول داريد بزنيد همه جا رو

senobar_2010

عضو جدید
بچه ها ترتیب انتخاب رشته هیچ تاثیری تو قبولی نداره
فقط انتخاب اول و دوم کل شرکت کننده ها هر سال به سازمان سنجش نشون میده که از بین دانشگاه تهران یا شهید بهشتی کدومو دانشگاه اول حساب کنن و تو دانشگاه های دیگه هیچ تاثیری نداره
یه سالی علاقه برا دانشگاه تهران زیاد میشه یه سالی دانشگاه شهید بهشتی
اونطور که میبینم امسال علاقه برا شهید بهشتی بیشتره و احتمالا شهید بهشتی رو برای دانشگاه اولی تو نمرات نهایی حساب کنن
جز این هیچ فرقی نداره شما دانشگاه فلان رو انتخاب چندم زده باشید، بر اساس رتبه نهایی تون دانشگاه قبولی بهتون اعلام میشه

چرا برادر من چرند میگی !!!
شما مثلا رتبه یک کنکور شدی،انتخاب اول میزنی غیرانتفاعی اقبال،بعد اسکیس وقتی رتبه نهایی شد، اگه رتبه ات رسیده باشه اقبال قبولی،حتی اگه انتخاب دوم هم رتبه آورده باشی و روزانه تهران زده باشی!

وضعیت
موضوع بسته شده است.