مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
متاسفانه برای طراحی سنوات کم داشتم. این واقعاً بی انصافیه که تاریخ فارغ التحصیلی کاردانی رو برای آزمون طراحی حساب نمیکنند.
تاریخ فارغ التحصیلی کاردانی 1387/11/20
تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی 1391/6/31

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
متاسفانه برای طراحی سنوات کم داشتم. این واقعاً بی انصافیه که تاریخ فارغ التحصیلی کاردانی رو برای آزمون طراحی حساب نمیکنند.
تاریخ فارغ التحصیلی کاردانی 1387/11/20
تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی 1391/6/31

اع! اشکال نداره ناراحت نباشید ایشالا دفعه ی بعد،اینم قانون مزخرفشونه دیگه

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ..من اسفند 91 فارغ التحصیل شدم میتونم امسال برای طراحی شرکت کنم؟

Ar Mina

عضو جدید
با سلام به دوستان من فارغ التحصیل تیر 91 تبریز هستم.اولین آزمونی که میتونم شرکت کنم کدوم ماه وسال هست؟ راستی من تا حالا توی هیچ شرکتی کار نکردم.یعنی اصلا کار پیدا نکردم.به نظرتون چیکار کنم؟

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان من فارغ التحصیل تیر 91 تبریز هستم.اولین آزمونی که میتونم شرکت کنم کدوم ماه وسال هست؟ راستی من تا حالا توی هیچ شرکتی کار نکردم.یعنی اصلا کار پیدا نکردم.به نظرتون چیکار کنم؟

همین ازمون مرداد 94 میتونید همه ازمون هارو شرکت کنید.

holooooooo

کاربر ممتاز

سلام
همین آزمون 94
کارش مهم نیست
فعلا آزمونو بدین حتی برا اجرا هم که بعضی شهرابیمه میخواد قبولیتونو تا4سال نگه میدارن ک بیمتونو جور کنین..

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم راهنمایی کنین.. من شماره شناسنامه مو اشتباه تایید کردم یه رقم اضافه زدم.. حالا هیچ جوری نمیشه درستش کنم چی کار کنم؟ :cry:
سلام مهندس راستی تو سایت زده تا سه بار میتونی مطالب رو ویرایش کنی
برو تو سایت بزن ویرایش مشخصات
و شماره شناسنامه رو اصلاح کن

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس راستی تو سایت زده تا سه بار میتونی مطالب رو ویرایش کنی
برو تو سایت بزن ویرایش مشخصات
و شماره شناسنامه رو اصلاح کن

ویرایش مشخصاتو پیدا نکردم.. شما نمیدونین کجاست؟ من حتمن باید تو این آزمون شرکت کنم واسم خیلی مهمه.. هنوز موفق نشدم.. چقدر وقت دارم؟ لطفن جواب بدین

milad.arch

عضو جدید
سلام دوستان
تاریخ فارق التحصیلی کاردانیم: 1387.4.31
تاریخ فارق التحصیلی کارشناسیم: 1391.4.29
با این شرایط میتونم طراحی شرکت کنم؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویرایش مشخصاتو پیدا نکردم.. شما نمیدونین کجاست؟ من حتمن باید تو این آزمون شرکت کنم واسم خیلی مهمه.. هنوز موفق نشدم.. چقدر وقت دارم؟ لطفن جواب بدین
دوست عزیز باید 36ماه دقیقا از تاریخ صدور لیسانس بگزره تا نظام مهندسی ثبت نامت رو تایید کنه
حالا هم میشه الکی تاریخ زد و تو سایت ثبت نام کرد ولی نظام مهندسی تایید نمی کنه و مبلغ پول پرداختی رو هم ضرر میکنین.
واسه طراحی ا ینجوریه
واسه کاردانی که هر پنج سال که از کاردانی بگزره یک سال سنوات محسوب میشه یعنی اگه شما پنج سال از کاردانی تون گذشته باشه و دو سال از لیسانس میتونین واسه نظارت شرکت کنید

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
تاریخ فارق التحصیلی کاردانیم: 1387.4.31
تاریخ فارق التحصیلی کارشناسیم: 1391.4.29
با این شرایط میتونم طراحی شرکت کنم؟

امسال ازمون رو انداختن برج 5 شما هم 3 سالتون تکمیل میشه میتونید طراحی شرکت کنید.

النازا

عضو جدید
سلام دوستان درجریان هستید برای تاییدیه ثبت نام باید یوزر وپسورد رو چی واردکنیم؟

yalda65

عضو جدید
سلام دوستان.عضو نظام تهران هستم. به نظرتون ميشه محل آزمون رو كرج بزنم؟ شايد اين دفعه فرجي شه يك شهر ديگه امتحان بدم قبول شم! به نظرتون تاثير داره؟!

holooooooo

کاربر ممتاز

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Ar Mina

عضو جدید
سلام بچه ها اگه کسی نخواد واسه طراحی بره بیرون چطوری یاد بگیره؟

holooooooo

کاربر ممتاز
تایپیک تمرین گروهی...
اگ میبینید هنوز فعال نیس چون مونده تا امتحان،اما میتونید شما فعلا با تایپیک تمرین گروهی آبان 93شروع کنید

faeal

عضو جدید
برایه منو هنوز تایید نکردن؟؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟
کسی از البرز هست که براش تایید کرده باشن؟؟؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برایه منو هنوز تایید نکردن؟؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟
کسی از البرز هست که براش تایید کرده باشن؟؟؟
سلام
اگر هنوز هم تائید نشده ، بعد از تعطیلات به واحد آموزش نظام مهندسی منطقه خودتون مراجعه کنید .
در هنگام ثبت نام قید شده که اگر یک هفته بعد از ثبت نام تائید نشده به نظام مراجعه کنید .

سلام
اگر هنوز هم تائید نشده ، بعد از تعطیلات به واحد آموزش نظام مهندسی منطقه خودتون مراجعه کنید .
در هنگام ثبت نام قید شده که اگر یک هفته بعد از ثبت نام تائید نشده به نظام مراجعه کنید .
سلام دوستان نگران نباشید از من هم هر سه ازمون تایید نشده هنوز گفت خودمون بهتون خبر میدیم البته من دوبار نظارت و اجرا امتحان دادم تایید دور میکنن

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستان من واسه آزمون طراحی معماری چکار کنم کجا برم کلاس

اگه مانی دارین،برین کلاس تضمینی،دوره ی پیش یکونیم تهران بود،یکو دویست شهرستان،البته نمیدونم تضمینشون چچقدر واقعیه،میگفتن ک 99درصد

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

اگه مانی دارین،برین کلاس تضمینی،دوره ی پیش یکونیم تهران بود،یکو دویست شهرستان،البته نمیدونم تضمینشون چچقدر واقعیه،میگفتن ک 99درصد
کجا این دوره تضمینی رو تو تهران دارن?اسم استادش چیه?

holooooooo

کاربر ممتاز
کجا این دوره تضمینی رو تو تهران دارن?اسم استادش چیه?

تو تهران که دارن، ولی کدوم موسسه اس نمیدونم،استادش نمیدونم میراحمدی بود میرزامحمدی بود یچیزی تو این مایه ها،
باید ازموسساتی ک کلاس دارن برای نظام بپرسید ک دورشون تضمینی هس یانه

تو تهران که دارن، ولی کدوم موسسه اس نمیدونم،استادش نمیدونم میراحمدی بود میرزامحمدی بود یچیزی تو این مایه ها،
باید ازموسساتی ک کلاس دارن برای نظام بپرسید ک دورشون تضمینی هس یانه

مرسی دوسته من واسه هرسه امتحان دیگه درسته

بالا