مستند بسیار مهم درباره ظهور Arrivals

mehdi.pisode

عضو جدید

سلام دوستان.
یک مستند به نام Arrivals در اینترنت پخش شده که خیلی جالبه اگر دوستان این مستند را دیدن نظراتشون را تو این تاپیک بیان کنند.
اگر هم این مستند را مشاهده نکردند میتونن از طریق لینک زیر خرید پستی کنند :
http://www.bookroom.ir/part,showEntity/id,6777/lang,fa/fullView,true/

یا از طریق سایت مترجم های این مستند دانلود کنند :
http://bidari-andishe.blogfa.com/

برای اطلاعات بیشتر به سایت اصلی مستند مراجعه کنند : http://www.wakeupproject.com/
همچنین در سایت مترجمین مستند نیز اطلاعات مفیدی موجود میباشد.
http://bidari-andishe.blogfa.com/

آخرین ویرایش:

mehdi.pisode

عضو جدید
توجه

توجه

رو DVD مجموعه این عبارت نوشته شده است:
کسانی که تحمل دانستن حقیقت را ندارند لطفا این مستند را نبینند.

ضمنا در قسمت آخر مستند گفته شده که به جز آیات قرآن بقیه قسمت های فیلم قابل نقد می باشد.

آخرین ویرایش:

mehdi.pisode

عضو جدید
این مستند در 51 قسمت 10 دقیقه ای گردآوری شده:
قسمت 0 :مقدمه
قسمت 1 : سندی از قرآن مقدس
قسمت 2 : کنترل ذهن
قسمت 3 : کنترل ذهن کودکان
قسمت 4 : اسناد ظهور دجال
قسمت 5 : معماری و انرژی
قسمت 6 : نبرد برای انرژی انسانی
قسمت 7 : فرعون امروز
قسمت 8 : مدارک تکان دهنده فراعنه
قسمت 9 : هاشم فیلم (سلطان YouTube )
قسمت 10 : نظم نوین جهانی
قسمت 11 : جادوی موسیقی
قسمت 12 : روشنایی دادن به تاریکی
قسمت 13 : زن قرمز پوش
قسمت 14 : هالیوود
قسمت 15 : هالیوود و عرض موعود
قسمت 16 : رسانه و اسلام
قسمت 17 : جنگ به خاطر ترور
قسمت 18 : ریاکاری دموکراسی
قسمت 19 : پدیده اشیا پرنده ناشناخته (UFO)
قسمت 20 : پدیده اشیا پرنده ناشناخته (UFO) بخش دوم
قسمت 21 : در ادامه چه چیزی ارائه میشود؟
قسمت 22 : فرهنگ رایج شیطانی
قسمت 23 : ماتریالیسم و جنگ درون
قسمت 24 : آزادی جدا شده
قسمت 25 : دجال ضد مسیح اینجاست
قسمت 26 : دجال ضد مسیح اینجاست بخش دوم
قسمت 27 : چرا شیطان پرستی توسط رهبران انجام میشود (رهبران جوامع غربی)
قسمت 28 : چرا شیطان پرستی توسط رهبران انجام میشود (رهبران جوامع غربی) بخش دوم
قسمت 29 : حقیقت در مورد خدایان
قسمت 30 : زمین شطرنجی و خدایان
قسمت 31 : فریب بزرگ
قسمت 32 : با ارزش ترین حقیقت
قسمت 33 : انتخاب با شماست
قسمت 34 : تحریف دین
قسمت 35 : معبد سلیمان
قسمت 36 : داستان عیسی علیه السلام
قسمت 37 : خدای خورشید
قسمت 38 : داستان اسلام
قسمت 39 : حقیقت در مورد 12 امام (آل پیامبر)
قسمت 40 : اعتقادات مشترک
قسمت 41 : دودمان (خاندان)
قسمت 42 : نگهبانان دروازه
قسمت 43 : رمز گشایی 11-9
قسمت 44 : اهمیت کعبه
قسمت 45 : کهبه و مناسک 11-9
قسمت 46 : انسان کامل
قسمت 47 : انسان آزاد
قسمت 48 : ظهور مهدی علیه السلام
قسمت 49 : ظهور دجال
قسمت 50 : ظهور عیسی مسیح علیه السلام
قسمت 51 : نتیجه گیری

karkard

متخصص موشک
کاربر ممتاز
مستند خوبیه ولی فکر کنم بعضی قسمت هاش نیاز به سانسور داره.
آخه این فیلم توسط مسلمانان خارجی ساخته شده است . کاش یک موسسه ای متولی می شد و این فیلم رو اصلاح می کرد تا قابلیت پخش از تلویزیون رو هم داشته باشه.

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
مستند خیلی جالبیه.
فقط تعجبم از اینه که این مستند در سال 2008 ساخته شده و الان تازه در ایران داره پخش میشه.
درحالیکه فیلمهای 2010 تو بازار ریخته.
من یک سری سوال برام پیش امده:
به نظرتون ان مباحثی که درباره خطوط انرزی و معماری گفته شده بود چقدر درستند؟ مثلا ان مطلبی که درباره دبی گفته شد؟
اینکه گفته شد دبی الان هوایش به ان علت مه آلود شده.
من خیلی دوست داشتم بچه های معماری در این باره صحبت کنند. یعنی آیا اونا میتونن با ساختمانهای هرمی انرزی منفی در فضا ساطع کنند؟

سوال مهمتری که برام پیش آمده این است که اگر این مطالب راز بوده اند و این افراد آنها را برملا کرده اند چطور تابحال زنده مانده اند؟
این برایم مشکوک بود. چرا جلوی تولید مجموعه را نگرفته اند؟

یعنی برای ان قدرتها مهم نیست که توطئه هاشون برملا بشه؟ این عجیب نیست؟ نظر شما چیه دوستان؟

mehdi.pisode

عضو جدید
راستش سوالاتی که مطرح کردید برا خود من هم پیش اومده.
منم خوشحال میشم اگه دوستان رشته معماری در مورد معماری و انرژی تحقیقی کنند و اطلاعاتی برامون بدن.
ضمنا اگر در یوتیوب بگردین میبینن که بعضی از قسمتهای مستند صفحاتش بسته شدند؛ و همچنین اگر جلوی تولید مجموعه گرفته میشد افراد بیشتری حریص می شدن که این مستند را ببینن! ( مخصوصا ما ایرانی ها ).

mehdi.pisode

عضو جدید
درباره سانسور هم بگم که اگر این مستند سانسور بشه اون مفهوم اصلی و پیامش درست رسونده نمیشه؛ سانسور این مستند به نظر من در حد شطرنجی کردن باشه کافیه.

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منتظر چنین تاپیکی بودم
مستندیست بسیار عالی
من شخصا خیلی چیزها ازش یاد گرفتم
قسمت های 11 12 13 سانسور شده است
یکیش در مورد موسیقی و دوتاش صحنه های مستهجن زیاد داره
ولی بقیه اش عالی است
به تمام دوستان پیشنهاد می کنم حتما ببینند
اونایی که دنبال حقیقت هستند وقت بزارند ببینند
هر قسمتش 10 دقیقه است
پیروز باشید

mehdi.pisode

عضو جدید
من یه عکس از هرم پیدا کردم که توسط عکس برداری kirlian تهیه شده است.

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
مستند خیلی جالبیه.
فقط تعجبم از اینه که این مستند در سال 2008 ساخته شده و الان تازه در ایران داره پخش میشه.
به نظرتون ان مباحثی که درباره خطوط انرزی و معماری گفته شده بود چقدر درستند؟ مثلا ان مطلبی که درباره دبی گفته شد؟
من خیلی دوست داشتم بچه های معماری در این باره صحبت کنند. یعنی آیا اونا میتونن با ساختمانهای هرمی انرزی منفی در فضا ساطع کنند؟

سوال مهمتری که برام پیش آمده این است که اگر این مطالب راز بوده اند و این افراد آنها را برملا کرده اند چطور تابحال زنده مانده اند؟

یعنی برای ان قدرتها مهم نیست که توطئه هاشون برملا بشه؟ این عجیب نیست؟ نظر شما چیه دوستان؟
در مورد سوال اولتون من نمی تونم نظر بدم (البته با هم یه صحبت هایی کردیم)
در مورد سوال دوم این اتفاق بالاخره باید میافتاد
البته این دوستان یه جورایی اومدند و اطلاعات رو جمع آوری و جهت دادند تا معنی پیدا کرد
اولین بار این اطلاعات رفته رو یوتیوب و اتفاقا بسیار هم تهدید شدند
البته جای شک همچنان باقیست
اما با نگاهی به فیلم ها می توان دریافت که بسیاری از گفته ها مستندات می باشد و اگر هم نتیجه گیری ها را دقت نکنیم می توانیم به مستندات باور داشته باشیم
سوال آخر رو یه خاطره برات تعریف می کنم فکر کنم بی ربط نباشه
تو بازی dotA (یکی از مشهورترین بازی های اینترنتی و جهانی- شاید مشهورترین)
بسیار از نمادهای فراماسونری دیده می شه و شخصیتهای بازی همگی حساب شده اند
مثلا یکی از هیروها به اسم lucifer می باشد که معنی ابلیس را میدهد
همونطور که گفتم این بازی پر از نماد ماسونیه
در قسمتی از بازی من به یکی از دوستام گفتم ببین اینجا اگر دقت کنی نماد چشم دجال رو می بینی که داره خودنمایی می کنه
می دونید چی جوابمو داد
گفت چشم یک نماد بین الملی ....(با اکراه اینو گفت البته این دوستمون به این نماد علم داشت)
همین مستندو اگه برای خیلی از دوستامون بزاری می گن چرت و پرت
حالا حساب اونوری ها رو بکن
مثل این می موند که احمدی نژاد هولوکاستو زیر سوال برد چطور مسخره اش می کردند
اینم همونه
اونایی که دنبال حقیقت هستند می تونند از این فبلم ها استفاده کنند

karkard

متخصص موشک
کاربر ممتاز
مستند خوبیه ولی فکر کنم بعضی قسمت هاش نیاز به سانسور داره.
آخه این فیلم توسط مسلمانان خارجی ساخته شده است . کاش یک موسسه ای متولی می شد و این فیلم رو اصلاح می کرد تا قابلیت پخش از تلویزیون رو هم داشته باشه.

با وجود بعضی اشکالات و بعضی سوالات، ولی دیدن این مستند را به دوستان توصیه می کنم.

karkard

متخصص موشک
کاربر ممتاز
مقدمه تهیه کنندگان مستند ظهور

مقدمه تهیه کنندگان مستند ظهور

مقدمه تهیه کنندگان مستند ظهور :

بسم الله الرحمن الرحیم
مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.
- چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟
- چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟
- چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟
- چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟
- چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟
- چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟
- مقصود واقعی اشیاء پرنده ناشناخته (UFO) چیست؟
- هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟
- دجال (ضد امام مهدی و ضد مسیح) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به آن هدف چیست؟
اینها سوالاتی هستند که در این سریال مستند به آنها پاسخ داده می شود.
هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز، زرسالار و جهان خواهی است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.
بارها و بارها سایت تولید کننده این سریال (www.wakeupproject.com)، مورد حمله واقع شده و سایت از سرویس دهی خارج شده است.
در هر حال، ما این سریال را به صورت کامل با کیفیت خوب و با فرمت Divx در اختیار داریم.
سعی داریم که ان شاء الله زیرنویس های انگلیسی و فارسی این سریال را به مرور زمان تهیه و ترجمه نماییم تا بتوانیم آنها را در اختیار همه عزیزان قرار دهیم. امیدواریم همه شما با توزیع این سریال بین دوستان خود، گامی مهم در جهت مبارزه با این سیستم شیطانی بردارید.
ما تاکنون چند قسمت از این سریال را ترجمه کرده ایم. ان شاء الله به مرور زمان سایر قسمتها را نیز ترجمه و در اختیار دوستان قرار می دهیم.
تهیه کنندگان این سریال، بارها گفته اند و ما هم می گوییم که هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارائه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند.
مهمترین سخن ما "بیداری" و "آگاهی" است. همه ما بایستی نسبت به حوادثی که در جهان اطراف ما اتفاق می افتند، بیدار و آگاه باشیم تا بتوانیم جهت آماده سازی و تربیت نسل هایی که در آینده میزبان و همراه امام مهدی (عج) خواهند بود، خدمت کوچکی کرده باشیم.

mehdi.pisode

عضو جدید
بله تقریبا میشه گفت مربوط به انرژیه.
از این نوع عکس برداری برا عکس گرفتن از کالبدهای انسان هم استفاده میشه.
فکر کنم جزء مسایل متافیزیکی هم هست.
تو اینترنت مطلب زیاده.

آخرین ویرایش:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یک اطلاعاتی از یک دوست که ساکن امریکا هست بهم رسید .

جورج چارلین که در فیلم صحبت میکرد را یادتان هست؟ میشناسیدش؟
فکر میکنید اون کیه؟
اون یک استند اپ کمدینه.یعنی کسی که حرف می زنه و مردم رو می خندونه و سعی کنه با طنزش ، افکارش رو منتقل کنه.

این هم اطلاعاتی درباره دیوید ایکه که در فیلم صحبت میکرد:

ديويد ايكه قبلا يك فوتباليست حرفه‌اي بود و در شبكه تلويزيوني بي‌‌بي‌‌سي برنامه ورزشي اجرا مي‌‌كرد و البته سخنگوي ملي حزب سبز بريتانيا نيز بود. او از سال ۱۹۹۰ تمام هم و غم خود را بر روي يك تحقيق گذاشت. تحقيقي كه خود <ايكه> نام آن را <تحقيق تمام وقت بر روي خزندگان، كساني كه يا چيزهايي كه بر دنيا حكومت مي‌‌كنند> گذاشته است.او هميشه فقط لباس‌هاي فيروزه‌اي رنگ مي‌‌پوشد و معتقد است دنيا به دست يك گروه اسرارآميز به نام <اليت‌ها> اداره مي‌‌شود. به گفته او <اليت‌ها> گونه‌اي از خزندگان انسان‌نما هستند كه در زمان‌هاي باستان به عنوان < انجمن برادران بابيلوني> معروف بودند و در عصر حاضر <جورج دبليوبوش> ، <ملكه اليزابت دوم> و <كريس كريستوفرسون> از اعضاي آن هستند. او مي‌‌گويد: نسل‌هاي فعلي اين خزندگان به كودك‌آزاري و شيطان‌پرستي مي‌‌پردازند. او نويسنده پانزده كتاب است و نظرات و عقايد خود را در اين كتاب‌ها به تفصيل توضيح داده است. <ايكه> در سال ۱۹۹۹ پس از يك سخنراني پنج ساعته در دانشگاه تورنتو مورد تشويق و ستايش شديد دانشجويان آن دانشگاه قرار گرفت.

خزندگان ...
این دیگه خیلی مستنده نه دوستان؟:surprised:

این هم سایتش:

http://www.davidicke.com/

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود
حرفاشون در مورد گسترش و تبلیغ فراماسونها درست بود
اما به نظر من نظم نوین جهانی هم دارای جنبه های بد و هم جنبه های مثبت
مثل این که دوربین در این جهان توسط شرکتی که حامی صیهونسم هستش درست میشه و با اون این گروه میتونند همچین مستندی رو بسازند:gol:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی دارید . سخنرانی زیر را حتما دانلود کنید و گوش کنید.

http://www.yasintv.com/search.php?keywords=دجال

فراماسونری، دجال آخر الزمان - فیلم سخنرانی علی رفیعی
البته میشه سی دی انرا هم تهیه کرد.این طوری راحت تره.موسسه موعود سی دی این را هم چاپ کرده.

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من چندین کتاب و پی دی اف مستند در مورد اخرالزمان خوندم
جالب این بود که هر چی گفته شده بود یا اتفاق افتاده یا تمامی زمینه های اون همین حالا وجود دارند. کتابی بسیار بسیار جالب بود که از شبکه تخصصی ناجا ( غیر قابل دسترتس برای عموم)در دروران خدمتم دانلود کرده بودم .
جالبترین قسمتهای اون نقش ایرانی ها در اون تاریخ بود و روایاتی که ذکر شده بود .
من عادت ندارم هر چیزی رو زود باور کنم ولی این کتاب رو هر چه بیشتر میخوندم تنم بیشتر ریس میزد و موهای تنم سیخ می شد .
فکرکنم چیزی نموده باید منتظز نشانه ای بیشتری باشیم . ای کاش به اون کتاب دسترسی داشتم و برای عموم عرضه میکردم . ای کاش .

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مستند خیلی جالبیه.

در مورد خطوط انرژی فکر کنم بتونم توضیح بدم
شاید منظور سلاحی محرمانه باشه بنام هارپ "haarp" که با ایجاد امواج الکترو مغناطیسی بسیار قوی و هدف قرار دادن لایه های بالایی جو زمین باعث ایجاد سیل،طوفان ، گرد و غبار و در زمین هم باعث ایجاد زلزله های کنترل شده میشه.
اطلاعات بیشتر در مورد هارپ تو وبلاگم هست