مسابقه طراحی Logo جهت تالار دانشکده مجازی IT

وضعیت
موضوع بسته شده است.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی

دوستان عزیز برای اولین بار یک مسابقه برگذار می کنیم توی تالار IT

موضوع مسابقه همونطور که از عنوان تاپیک مشخص هست طراحی Logo برای تالار دانشکده مجازی IT هست .

مواردی که در طراحی باید رعایت شوند :
  • متن های دانشکده مجازی IT و باشگاه مهندسان در طراحی آورده بشن (می تونه لاتین هم باشه )
  • سادگی در طراحی رعایت شود
  • از خانواده رنگ های (آبی - خاکستری - سیاه - سفید ) استفاده شود
شرایط و ضوابط :
  • هر شخص می تونه نهایتا 3 Logo ارسال کنه
  • آخرین مهلت برای ارسال نهایتا 15 اردیبهشت خواهد بود
امتیازات برای 3 نفر اول :
  • نفر اول 300 امتیاز + اکانت 4shared یا rapidbaz
  • نفر دوم 200 امتیاز
  • نفر سوم 150 امتیاز

* شرکت برای کلیه کاربران باشگاه مهندسان آزاد می باشد ،
** نتایج مسابقه بعد از بررسی توسط هیئت داوران تا تاریخ 20 اردیبهشت اعلام خواهد شد
***طراحی های خودتون رو بعد از Upload کردن در وبسایت myup.ir یا هر محل دیگری از طریق پیام خصوصی برای من می تونید ارسال کنید

با تشکر
مدیریت تالار IT

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی دوستان
بابت تاخیر در اعلام نتیجه مسابقه عذر خواهی می کنم ،یکی از داور های مسابقه مشکلی براشون پیش اومده بود و در دسترسمون نبودن

حد نساب برای داشتن رتبه اول رو 80 در نظر گرفته بودیم که متاسفانه کسی موفق نشد 80 امتیاز رو از هیئت داوران بگیرن ، به همین ترتیب نتایج رو به صورت زیر اعلام می کنم :

نفر اول : ...

نفر دوم : parastoo kh

نفر سوم : moh110h

از دیگر دوستانی هم که توی مسابقه شرکت کردن کمال تشکر رو دارم و به رسم یاد بود :d ، نفری 20 امتیاز بهشون داده خواهد شد

سپاس بی کران

مدیریت تالار IT

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمن تبریک به نفر اول !!

همچنین به نفرات دوم و سوم

1- امیرخان امکانش هست اعلام کنید که هیئت داوران چه کسانی بودن ؟؟

2- امکانش هست اعلام بفرمایید معیار های امتیاز دادن چی بوده؟؟ و این مبنای 80 برای نفر اول از چه زمانی گذاشته شده و در کدوم تاپیک اعلام شده ؟؟

3- امکانش هست بفرمایید حداقل امتیاز برای نفر دوم و سوم چقدر بوده و این امتیازها از چه زمانی گذاشته شده ؟؟

4- امکانش هست لوگو های افراد برتر رو به اشتراک بگذارید ؟

با تشکر

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسیییییییییییییییییییییییییی منو این همه خوشبختی محاله محاله:دی
جدا فکر نمیکردم دوم بشم
حالا اول کیه؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ضمن تبریک به نفر اول !!

همچنین به نفرات دوم و سوم

1- امیرخان امکانش هست اعلام کنید که هیئت داوران چه کسانی بودن ؟؟

2- امکانش هست اعلام بفرمایید معیار های امتیاز دادن چی بوده؟؟ و این مبنای 80 برای نفر اول از چه زمانی گذاشته شده و در کدوم تاپیک اعلام شده ؟؟

3- امکانش هست بفرمایید حداقل امتیاز برای نفر دوم و سوم چقدر بوده و این امتیازها از چه زمانی گذاشته شده ؟؟

4- امکانش هست لوگو های افراد برتر رو به اشتراک بگذارید ؟

با تشکر

1 و 2 و یکمی از 3 : خیر مسابقه هایی ازین دست هیئت داوران به دلایلی که واضح هستن هیچ وقت مشخص نمی شن ، حتی داورای دیگه همدیگر رو نمی شناسن! حداقل از طرف ما چیزی متوجه نمی شن که بقیه داورا کیا هستن ، نمی دونم تاحالا توی جشنواره های مختلف که حالت رقابتی دارن یا مسابقه هایی ازین دست شرکت کردی یا نه ، ولی توی اغلبشون حد نساب برای اهراز مقام اول دوم یا سوم مشخص نیست برای شرکت کنندگان ، این ها مسائلی هستن که به طراح مسابقه و داوران بر می گرده ...

3: حداقل امتیاز فقط برای نفر اول در نظر گرفتیم ،

4. بله امکانش هست :D

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

1 و 2 و یکمی از 3 : خیر مسابقه هایی ازین دست هیئت داوران به دلایلی که واضح هستن هیچ وقت مشخص نمی شن ، حتی داورای دیگه همدیگر رو نمی شناسن! حداقل از طرف ما چیزی متوجه نمی شن که بقیه داورا کیا هستن ، نمی دونم تاحالا توی جشنواره های مختلف که حالت رقابتی دارن یا مسابقه هایی ازین دست شرکت کردی یا نه ، ولی توی اغلبشون حد نساب برای اهراز مقام اول دوم یا سوم مشخص نیست برای شرکت کنندگان ، این ها مسائلی هستن که به طراح مسابقه و داوران بر می گرده ...

3: حداقل امتیاز فقط برای نفر اول در نظر گرفتیم ،

4. بله امکانش هست :D

1 و 2 و 3 : ولی همه جا اصل این هست که وقتی مسابقه ای برگزار میشه . اگه قراره قانون یا حد نصابی گذاشته بشه. در خود قوانین اعلام بشه.

که ادم فکر نکنه به خاطر یه اکانت رپیدباز یا رپیدشیر و 300 امتیاز چنین قانونی بعد از مسابقات گذاشته شده.

البته خود من هم لوگو های طراحی شده رو با احترام به همه طراح های عزیز نمیپسندم ولی به نظرم رتبه بندی نکردن و اعلام اینکه لوگو ها مناسب نبودن بهتر از این هست که رتبه 1 قرار نگیره و یه دفعه معیار 80 امتیاز به وجود بیاد.

اصلا تا الان مسابقه ای بین افراد مختلف دیدید که اعلام بشه رتبه 1 نداریم. و رتبه 2 و 3 این افراد هستن ؟؟ !!!!

مسابقه علمی که برگزار نمیکنیم. مسابقه بین افراد مختلف داره برگزار میشه و به هر حال عکس شخصی که بهتر از همه بوده باید اول بشه.

به هر حال این کم سلیقگی امیدوارم تو مسابقه های بعدی پیش نیاد.

4 : ممنون.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1 و 2 و 3 : ولی همه جا اصل این هست که وقتی مسابقه ای برگزار میشه . اگه قراره قانون یا حد نصابی گذاشته بشه. در خود قوانین اعلام بشه.

که ادم فکر نکنه به خاطر یه اکانت رپیدباز یا رپیدشیر و 300 امتیاز چنین قانونی بعد از مسابقات گذاشته شده.

البته خود من هم لوگو های طراحی شده رو با احترام به همه طراح های عزیز نمیپسندم ولی به نظرم رتبه بندی نکردن و اعلام اینکه لوگو ها مناسب نبودن بهتر از این هست که رتبه 1 قرار نگیره و یه دفعه معیار 80 امتیاز به وجود بیاد.

اصلا تا الان مسابقه ای بین افراد مختلف دیدید که اعلام بشه رتبه 1 نداریم. و رتبه 2 و 3 این افراد هستن ؟؟ !!!!

مسابقه علمی که برگزار نمیکنیم. مسابقه بین افراد مختلف داره برگزار میشه و به هر حال عکس شخصی که بهتر از همه بوده باید اول بشه.

به هر حال این کم سلیقگی امیدوارم تو مسابقه های بعدی پیش نیاد.

4 : ممنون.

شما می گی همیشه ولی همیشه اینطور نیست

بله ، من خودم سال 86 توی جشنوار موسیقی شرکت کردم و دوم شدم ،اون جشنواره نفر اول نداشت و دقیقا هیچ معیاری هم از قبلش مشخص نشده بود ، با این تفاوت که بعد از اعلام نتایج حتی امتیاز هم بهمون اعلام نکردن و جالب تر از همه اینکه اون مسابقه نفر سوم هم حتی نداشت ... مسابقه هم علمی نبود :)

به هر حال این اولین مسابقه تالار IT بوده و هرچی بیشتر بریم جلو اشکالاتمون رو متوجه می شیم :)

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما می گی همیشه ولی همیشه اینطور نیست

بله ، من خودم سال 86 توی جشنوار موسیقی شرکت کردم و دوم شدم ،اون جشنواره نفر اول نداشت و دقیقا هیچ معیاری هم از قبلش مشخص نشده بود ، با این تفاوت که بعد از اعلام نتایج حتی امتیاز هم بهمون اعلام نکردن و جالب تر از همه اینکه اون مسابقه نفر سوم هم حتی نداشت ... مسابقه هم علمی نبود :)

به هر حال این اولین مسابقه تالار IT بوده و هرچی بیشتر بریم جلو اشکالاتمون رو متوجه می شیم :)

اگه جای دیگه هم بوده از نظر من کج سلیقگی و بد سلیقگی مسئولین برگزاریش رو نشون میده و از نظر من واقعا بی معنی هست.

به هر حال من انتقادم رو به این نوع اعلام نفرات برنده به عنوان یکی از اعضای باشگاه مهندسان اعلام میکنم و امیدوارم دیگه شاهد چنین اعلام نتایجی نباشیم.

با تشکر

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه جای دیگه هم بوده از نظر من کج سلیقگی و بد سلیقگی مسئولین برگزاریش رو نشون میده و از نظر من واقعا بی معنی هست.

به هر حال من انتقادم رو به این نوع اعلام نفرات برنده به عنوان یکی از اعضای باشگاه مهندسان اعلام میکنم و امیدوارم دیگه شاهد چنین اعلام نتایجی نباشیم.

با تشکر

همونطور که می گی مهندس "سلیقه" هیچ وقت نمی شه سلیقه رو محکوم کرد ، هرچند اینجا هم من سلیقه به خرج نبودم ، یک روند خاص رو دنبال کردم ، ولی خوب انتقاد همواره اگه سازنده باشه وارده :)

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

همونطور که می گی مهندس "سلیقه" هیچ وقت نمی شه سلیقه رو محکوم کرد ، هرچند اینجا هم من سلیقه به خرج نبودم ، یک روند خاص رو دنبال کردم ، ولی خوب انتقاد همواره اگه سازنده باشه وارده :)

ادم سعی میکنه سلیقه رو با عرف همراه کنه.

نگران نباش. انتقاد های من همیشه سازنده هستن :D

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا من تازه فهمیدم جریان چیه خو یهو به من میگفتین نفر اول چرا با احساستم بازی کردیننننننننننننننننننننننننن؟:cry:
اق دانیال شما خودت لوگو میساختی ما فیض ببریم من انتقاد پذیر نیستم هااااااااااااااااا :mad: رک گویی خوبه ولی باید یه اصولی رعایت بشه:cool:
اقا امیر شما کدوم مسابقه موسیقی رفتین بیشتر روحیه تضعیف شده تو این مسابقه بیا خودم ببرمت جشواره موسیقی :D

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اق دانیال شما خودت لوگو میساختی ما فیض ببریم من انتقاد پذیر نیستم هااااااااااااااااا :mad: رک گویی خوبه ولی باید یه اصولی رعایت بشه:cool:

سلام دوست عزیز .

من گرافیست نیستم. و علاقه ای هم به انجام کارهای گرافیکی ندارم.

نپسندیدن لوگو از نظر من هم , جزو انتقادات به حساب نمیاد. نظر شخصیم رو گفتم و چه شما انتقاد پذیر باشید و چه نباشید. دیگران میتونن نظر شخصیشون رو بگن و نپسندیدن چیزی انتقاد نیست.

انتقاد اونی بود که به امیرجان ( psychic ) بیان کردم.

از زحماتی هم که شما و دیگر دوستان کشیدید و وقتی که گذاشتید , از طرف خودم تشکر میکنم و نفر دوم شدنتون رو هم دوباره تبریک میگم.

شاد و موفق باشید.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اقا من تازه فهمیدم جریان چیه خو یهو به من میگفتین نفر اول چرا با احساستم بازی کردیننننننننننننننننننننننننن؟:cry:
اقا امیر شما کدوم مسابقه موسیقی رفتین بیشتر روحیه تضعیف شده تو این مسابقه بیا خودم ببرمت جشواره موسیقی :D

صبح به خیر

یه جشنواره موسیقی بود 4-5 سال پیش توی شیراز ، دیگه بوسیدم گذاشتم کنار ازون موقع :D

خوب مسابقه تموم شد به سلامتی همگی هسته نباشید

قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.