مسئولین دانشگاه عامل اصلی حادثه امروز

mohamadali.b

عضو جدید
با سلام و عرض تسلیت
این سایت را امروز در گوگل پیدا کردم و باید بگویم که مقصر اصلی و اولین در این حادثه مسئولین دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات فارس می باشند

لطفا به عکس زیر توجه کنید خیلی ها از جمله من در صحنه حضور داشتید اتوبوس مسافربری از مسیر خود خارج شده و گارد ریل را تمامم خراب کرده و به سمت اتوبوس دانشگاه حرکت کرده است

در اثر برخورد با گارد ریل سرعت اتوبوس کاهش محسوسی پیدا می کند اما آن قدر اتوبوس دانشگاه فرسوده و غیر استاندارد است که به این وضع دچار میشود و اما اتوبوسی که خودش گارد ریل را خراب کرده و با اتوبوس جلویی برخورد کرده است به این حد آسیب نمی بیند

چرا باید دانشجویان روزانه 140 کیلومتر مسیر را این این اتوبوس ها رفت و آمد کنند؟

mohamadali.b

عضو جدید
سلام محمد عزیز
از شما عذر خواهی میکنم لازم دیدم این تاپیک برای رسیدگی به این موضوع باز شود و آن تاپیک هم برای تسلیت و همدردی دوستان
و تاپیک اختصاصی برای رسیدگی به مشکل را احساس کردم تا این گونه صدای ما به گوش مسئولین شاید برسد

M☼HAMMAD

عضو جدید
سلام محمد عزیز
از شما عذر خواهی میکنم لازم دیدم این تاپیک برای رسیدگی به این موضوع باز شود و آن تاپیک هم برای تسلیت و همدردی دوستان
و تاپیک اختصاصی برای رسیدگی به مشکل را احساس کردم تا این گونه صدای ما به گوش مسئولین شاید برسد
درود
اوکی، هر کسی مختاره تاپیک بزنه، مساله مهم اینه که متحد شیم و جواب خون دوست هامون رو بگیریم !!!

IranianWay

عضو جدید
سانحه تصاف در محور شيراز – اصفهان
6 نفر از هموطنانمان در تصادف اتوبوس جان باختند
جام جم آنلاين: برخورد دو دستگاه اتوبوس در 10 کيلومتري شيراز شش کشته و 41 زخمي بر جاي گذاشت.

مديرروابط عمومي اورژانس فارس در گفتگو با خبرنگار جام جم در شيراز گفت: اين سانحه دلخراش رانندگي ساعت 6:50 دقيقه بامداد امروز يکشنبه 27 مهرماه اتفاق افتاد که بر اثر آن دو اتوبس که يکي از سمت کرج به شيراز و ديگري نيز از سمت شيراز به سمت مرودشت درحرکت بود برخود کردند.
محمدرضا رستگار افزود: بر اثر بي احتياطي راننده اتوبوس کرج – شيراز عدم توانايي وي در کنترل وسيله نقليه و به دليل تخطي از سرعت مطمئنه از مسير حرکت به سمت ديگر جاده منحرف و با يک دستگاه اتوبوس که حامل دانشجويان دانشگاه آزاد مرودشت بود برخورد کرد.
رستگار گفت: متاسفانه در اين سانحه دلخراش دو دانشجو بنام هاي رضا زارع و افشين عظيمي به همراه راننده اتوبوس حامل دانشجويان ، کمک راننده وي ، يک زن ميانسال و يک نفر ديگر که ناشناس بودند جان باختند.
مدير روابط عمومي اورژانس فارس وضعيت برخي مصدومان ديگر را نيز بد حال اعلام کرد و گفت: مصدومان اين حادثه توسط 13 دستگاه آمبولانس که پس از 11 دقيقه از زمان حادثه در محل حضور داشتند به بيمارستان هاي نمازي و شهيد رجايي شيراز اعزام شده اند.
رستگار درباره آما مسافران نيز گفت: متاسفانه هنوز آمار دقيقي از ليست اسامي و تعداد مسافران گزارش نشده است.
شيراز خبرنگار جام جم - علي شاهسون

مرد تنهای شب

عضو جدید
من به نوبه خودم به عنوان دانشجوی دانشگاه ازاد گرگان رحلت دوستان عزیزم رو به خانواده داغدارشون تسلیت گفته و طلب صبر و مغفرت برای تمامی بازماندگانشون دارم.

الفاتحه

hibye2020

عضو جدید
سلام دوستان
باورتون میشه که از این حادثه تلخ یکسال گذشت ؟
لطف کنید برای شادی روحشون فاتحه ای بخونید
ممنون

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 سال گذشت؟!!!
چه زود
وای خیلی بد بود
من جنازه هارو با چشم خودم دیدم
پیچونده بودنشون دور موکت:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
الهیییییییی
خدا همشونو بیامرزه
روحشون شاد

sajad90-OTF

عضو جدید
خدا رحمتشون كنه.جاشون حسابى خاليه.نمى دونين وقتى كه ميرى تو كلاس و يكى از بهترين دوستات ديكه نيست جه حالي ميشم.فقط وفقط به خاطر كمكارى مسوُلين.

sajad90-OTF

عضو جدید
اكه بخوايم ساكت بمونيم خداى نكرده يه روزى واسه ما هم اتفاق مى افته.از همه مى خوام حمايت كنن.به خاطر دوستانتون,خودتون.دانشجو نبايد بى غيرت باشه.