مدل موی مردانه جدید ۲۰۱۳

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمت شما گرم داداش گلم سعید خان ، دیدم مدلای نازیم بود ولی یکم بچگونه بودن ، خوببودنا ولی به قیافه مردونه نمیخوردن ، تو که دستت تو کاره چندتا مدل موی بلند مردونه بذار :D

• Like
واکنش ها: Mute

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قدیم عشقه مدل مو بودی..
حالا مدل موی خودت شطوره عمه؟

• Like

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمت شما گرم داداش گلم سعید خان ، دیدم مدلای نازیم بود ولی یکم بچگونه بودن ، خوببودنا ولی به قیافه مردونه نمیخوردن ، تو که دستت تو کاره چندتا مدل موی بلند مردونه بذار :D

قابلی نداشت داداش..من سرچ کردم از بین مدلایی که بود اینا نسبت به بقیه بهتر بودن:دی

ببینشون حالا شاید از یکیشون خوشت اومد:دی

اگه هم که حدودا بگو میخوای موهات رو چه مدلی بزنیشون و چه مدلی بیشتر بهت میاد تا بتونم بیشتر راهنمایی بکنم.

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا از پارسال بودن که!!!!!!!!!

نه مال همین امساله ولی نمیدونم چرا شبیه 10-12 سال پیش زدن!!:confused:

:surprised:

از قدیم عشقه مدل مو بودی..
حالا مدل موی خودت شطوره عمه؟

وا الله شبیه هیشکدوم از اینایی که توو پست اول زدم نیست.:D

من خودم مدل ابداع میکنم..ترکیبی از چند تا مدل:دی

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من که پسمل نیستم خو

• Like

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی داداش خیلی
این چندتا خوب بود ، اگه زخمتی نیست تو این سبک چندتا بذاری خیلی خیلی ممنونت میشم

• Like

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابلی نداشت.:D

اینا چطوره داداش؟

مدل ایمو هست.

داداش دمت گرم اینا خیلی عجق وجقه :D درسته کسی کاریبه کارم نداره ولی خودم باید یکم رعایت کنم :D
مردونه تر اگه بود بذاری طالبشونم ، اگه هم نبود همون قبلیا خوبه ، ولی اگه بود بهتره تا اگه نبود :D

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش دمت گرم اینا خیلی عجق وجقه :D درسته کسی کاریبه کارم نداره ولی خودم باید یکم رعایت کنم :D
مردونه تر اگه بود بذاری طالبشونم ، اگه هم نبود همون قبلیا خوبه ، ولی اگه بود بهتره تا اگه نبود :D

:D

ایمو توو ایران زیاد هنوز جا نیفتاده.:D

حتی بک اسلیپ ساده هم که بزنی باز بعضی مردم زیاد نگاه میکنن..یکم براشون عجیبه.:D

اینا هم هستن داداش.

اگه بین اینا هم نبود بگو تا یه مدل ترکیبی از بین اینا در بیاریم یا این که خودمون یه دونه ابداع میکنیم..چون همیشه همه مدل ها رو نمیشه پیدا کرد

بعضی وقتا باید ابداع کرد.:)

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خوبه مدل موش من شووراینطورمدل مومیخام:D
ازفرق وسط متنفرم
ولی خداییش قیافش بیریخته ها

• Like

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما یکم سادن اگه بشه با همچین مویی قاطی بشه و یکم شلوغ باشه خیلی بهتر میشه

خب داداش اول از همه موهاتو یه اتو بکش طوری که صاف بشن (قسمت جلوی مو ها رو به سمت پایین،بغل ها رو به سمت پایین،وسط سر رو به سمت بالا که سعی کن با تو حالتی که میخوای رو بهش بدی).
بعد با یه مقدار واکس وسط سر (همونایی که به سمت بالا اتو کردیشون) رو چربشون کن (البته خیلی واکس نمیخواد مثلا 1 بند انگشت واکس رو کاملا کف دو دستت پخش کن بعد مثل موقعی که توو حموم سر رو شامپو میزنی بالای سر رو همونطوری چرب کن).
خب الآن بالای سر آماده شده که بهش حالت بدی..بالای سرتو شبیه عکس بالایی حالت بده (توجه شود که جلو و بغل مو ها که به سمت پایین اتو کردیم و کاری نداریم) بعد حالت که دادی و کارت تموم شد دستتو با فاصله بگیر و روی قسمت بالایی سرت تافت بزن که حالتش فیکس بشه.
(واسه حالت دادن هم دسته دسته کوچیک موهاتو بگیر و حالت بده).
حالا که کار بالای سر تمام شد،جلوی موها رو (که الآن به سمت پایین صاف شدن) با یکم واکس چرب کن و با شونه دندونه ریز شونه شون کن یه مقدار به یه سمت مایلشون کن و از فاصله (حدود 20 سانتی) بهش تافت بزن که به ایسته.
بغل مو ها رو هم همینطور.
پشت سرتو اگه میخوای صاف بمونه همون کارایی که واسه جلوی مو گفتم انجام بده اگه هم میخوای یه مقدار تیز بشه با یه مقدار واکس و تافت حله.

یه چند تا نکته هم گفتم بنویسم بد نباشه:

1.خیلی واکس نباید روی مو زد..یه سر انگشت واکس برمیداریم و بین دو کف دست پخش میکنیم و اونوقت باهاش موها رو حالت میدیم.
مثلا واسه بغل مو ها دستای آغشته به واکس رو بطور مستقیم از بالا به پایین میکشیم... .

2.تافت رو باید از فاصله 20-30 سانتی زد و کم باید استفاده بشه که مو ها رو زیاد خیس نکنه.

3.اگه موها دیر حالت میگیره بعد از زدن تافت روی قسمت هایی که حالت نگرفتن یه اتو بکش (البته زیاد دما بالا نباشه که بسوزه و بوی تافت سوخته راه بیفته:D).

4.مقدار استفاده از وسائل و دمای اتو بستگی به جنس مو و حالت پذیریش داره.

5.چون گفتی موهات بلنده واسه این که بالای سرت خوب به ایسته شاید احتیاج باشه بدی یه آرایشگر برات کوتاه بکنه بالای سرت رو.
اگه هم میخوای بالای سر تیز تیزی تر و قشنگ تر به ایسته بهش بگو با تیغ یه مقدار از حجم بالای مو رو کم میکنه برات.

6.اگه میخوای به مو های وسط سرت حجم بدی،همون موقع که داری بهشون واکس میزنی سشوار هم بکش روش و سعی کن حجم دارش بکنی بعد آخر سر با دستت همون مدلی که میخوای حالتشون بده..بستگی داره به جنس مو ها و حالت پذیریشون که احتیاج به سشوار داشته باشه یا نه..ولی بنظر من همون اتو کافیه.
اگه زیاد حالت نمیگیرن یا موهای نازک و کم حجمی داری بالای سرتو سشوار بکش.

پ.ن:واقعا معذرت میخوام این همه صحبت کردم..داداش امیدوارم بتونی مدل ترکیبی خوبی دربیاری.;)
طرز استفاده از اینا رو میدونم بلدی فقط خواستم بگم چه مدلی دربیاری آخرش.

آخرین ویرایش:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب داداش اول از همه موهاتو یه اتو بکش طوری که صاف بشن (قسمت جلوی مو ها رو به سمت پایین،بغل ها رو به سمت پایین،وسط سر رو به سمت بالا که سعی کن با تو حالتی که میخوای رو بهش بدی).
بعد با یه مقدار واکس وسط سر (همونایی که به سمت بالا اتو کردیشون) رو چربشون کن (البته خیلی واکس نمیخواد مثلا 1 بند انگشت واکس رو کاملا کف دو دستت پخش کن بعد مثل موقعی که توو حموم سر رو شامپو میزنی بالای سر رو همونطوری چرب کن).
خب الآن بالای سر آماده شده که بهش حالت بدی..بالای سرتو شبیه عکس بالایی حالت بده (توجه شود که جلو و بغل مو ها که به سمت پایین اتو کردیم و کاری نداریم) بعد حالت که دادی و کارت تموم شد دستتو با فاصله بگیر و روی قسمت بالایی سرت تافت بزن که حالتش فیکس بشه.
(واسه حالت دادن هم دسته دسته کوچیک موهاتو بگیر و حالت بده).
حالا که کار بالای سر تمام شد،جلوی موها رو (که الآن به سمت پایین صاف شدن) با یکم واکس چرب کن و با شونه دندونه ریز شونه شون کن یه مقدار به یه سمت مایلشون کن و از فاصله (حدود 20 سانتی) بهش تافت بزن که به ایسته.
بغل مو ها رو هم همینطور.
پشت سرتو اگه میخوای صاف بمونه همون کارایی که واسه جلوی مو گفتم انجام بده اگه هم میخوای یه مقدار تیز بشه با یه مقدار واکس و تافت حله.

یه چند تا نکته هم گفتم بنویسم بد نباشه:

1.خیلی واکس نباید روی مو زد..یه سر انگشت واکس برمیداریم و بین دو کف دست پخش میکنیم و اونوقت باهاش موها رو حالت میدیم.
مثلا واسه بغل مو ها دستای آغشته به واکس رو بطور مستقیم از بالا به پایین میکشیم... .

2.تافت رو باید از فاصله 20-30 سانتی زد و کم باید استفاده بشه که مو ها رو زیاد خیس نکنه.

3.اگه موها دیر حالت میگیره بعد از زدن تافت روی قسمت هایی که حالت نگرفتن یه اتو بکش (البته زیاد دما بالا نباشه که بسوزه و بوی تافت سوخته راه بیفته:D).

4.مقدار استفاده از وسائل و دمای اتو بستگی به جنس مو و حالت پذیریش داره.

5.چون گفتی موهات بلنده واسه این که بالای سرت خوب به ایسته شاید احتیاج باشه بدی یه آرایشگر برات کوتاه بکنه بالای سرت رو.
اگه هم میخوای بالای سر تیز تیزی تر و قشنگ تر به ایسته بهش بگو با تیغ یه مقدار از حجم بالای مو رو کم میکنه برات.

6.اگه میخوای به مو های وسط سرت حجم بدی،همون موقع که داری بهشون واکس میزنی سشوار هم بکش روش و سعی کن حجم دارش بکنی بعد آخر سر با دستت همون مدلی که میخوای حالتشون بده..بستگی داره به جنس مو ها و حالت پذیریشون که احتیاج به سشوار داشته باشه یا نه..ولی بنظر من همون اتو کافیه.
اگه زیاد حالت نمیگیرن یا موهای نازک و کم حجمی داری بالای سرتو سشوار بکش.

پ.ن:واقعا معذرت میخوام این همه صحبت کردم..داداش امیدوارم بتونی مدل ترکیبی خوبی دربیاری.;)
طرز استفاده از اینا رو میدونم بلدی فقط خواستم بگم چه مدلی دربیاری آخرش.
خیلی خیلی ممنونم ، واقعا به درد خورد ، البته من زیاد حوصله ور رفتن با موها رو ندارم ، قبلا چرا اما الان نه ، برای همینم بیشتر میدم آرایشگر واسم در بیاره ، اما این سبکو حتما استفاده میکنم
اما اگه به جای واکس از نیترو استفاده کنم راحت تر نیستم
البته استفاده از بوناول و سرم کریستالم میتونه خیلی کم کنه چون توی حموم که بناول میزنی موهات نرم تر و خوش حالت تر میشه و وقتی سرم کریستال بزنی چربی موهاتو تضمین میکنه.
خیلی لطف کردی ، چند وقت فقط صرف یه اتو و شونه بسنده میکردم ، اما حتما این مدلو استفاده میکنم
دستت درد نکنه داداش

• Like

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خیلی ممنونم ، واقعا به درد خورد ، البته من زیاد حوصله ور رفتن با موها رو ندارم ، قبلا چرا اما الان نه ، برای همینم بیشتر میدم آرایشگر واسم در بیاره ، اما این سبکو حتما استفاده میکنم
اما اگه به جای واکس از نیترو استفاده کنم راحت تر نیستم
البته استفاده از بوناول و سرم کریستالم میتونه خیلی کم کنه چون توی حموم که بناول میزنی موهات نرم تر و خوش حالت تر میشه و وقتی سرم کریستال بزنی چربی موهاتو تضمین میکنه.
خیلی لطف کردی ، چند وقت فقط صرف یه اتو و شونه بسنده میکردم ، اما حتما این مدلو استفاده میکنم
دستت درد نکنه داداش

خواهش میکنم داداش..نیترو هم خوبه.
استفاده از بوناول و سرم مو هم فکر خوبیه..اینطوری بهتر میتونی حالتشون بدی و موهات بعد زدن تافت کمتر کدر میشه.
خواهش میکنم..وظیفه م بود.:smile:

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چقد قشنگن ! مرد باهاس اینجوری مو درس کنه نه تیغ تیغی !
ممنونم ساکت جان :دی

• Like