محیط کار رو تو ایران چطور می بینید؟

ehsan*

عضو جدید
سلام
سوال کلی داشتم که امیدوارم با پاسخ دوستان بیشتر باز بشه
سوال من از کسایی که مشغول بکارن::w28:
لطفا اگه اشکالی نداره درمورد شرکتی که توش کار میکنید توضیح بدید و نظر خودتون رو درباره میزان حقوق حجم کار و کیفیت کار علاقه خودتون به کاری که انجام میدید و ارتباط همکارانتون در محیط کار باهم بگید
سوال من از کسانی که دانشجو هستن و هنوز مشغول بکار نشدن::w10:
نظرتون و نگاه فعلی خودتون و انتظارتون رو از کار آیندتون و سطح حقوق میزان حجم کیفیت کار ارتباط بین همکاران در اون چیه؟​

aaj6551

عضو جدید
مجیط کارم خوبه
ولی برخی اوقات اینقدر کار دارم که نمیتونم سرم و بخارونم
بعضی وقت هام بیکار
منظور از شرایط،شرایط محیطیه
ولی از نظر همکارن نه...باید مواظب باشی حرفی نزنی تا مبادا زی آبت زده نشه

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو ایران محیطیه که وقتی کارمند دولت میخواد بره سر کار یاد تختخوابش میفته یه محیط کسل کننده با کارمندائی که همش میخوان جای همدیگرو بگیرن بجای اینکه کار خودشونو خوب انجام بدن.

f.sh67

عضو جدید
متاسفانه در ایران همه چیز با روابط بازی و پارتی بازی هستش. 7ماهه که درسم تموم شده همچنان بیکارم...
امیدوارم همه به حقی که لیاقتشو دارن برسن.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه در ایران همه چیز با روابط بازی و پارتی بازی هستش. 7ماهه که درسم تموم شده همچنان بیکارم...
این که یگی یعنی چی؟ امیدوارم همه به حقی که لیاقتشو دارن برسن.

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز

من یک سالو نیم ک بیکارم... دیگه داره عادی میشه نگران نباش..

sfk123

اخراجی موقت
برای پیدا کردن کار نه مدرک نیازه نه سواد و تعهد، مسئولین تنها چیزی که از شما میخوان تا بزارنتون سرکاریا پارتیه یا شخصیت شماست که باهاش کف کفششون رو تمیز کنن.

کلا با کسانی که عزت نفس دارن مشکل دارن.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ملتی که درسو به خاطر پیدا کردن شغل میخونن حقشون همین محیطه

amirdolu

عضو جدید
سلام
سوال کلی داشتم که امیدوارم با پاسخ دوستان بیشتر باز بشه
سوال من از کسایی که مشغول بکارن::w28:
لطفا اگه اشکالی نداره درمورد شرکتی که توش کار میکنید توضیح بدید و نظر خودتون رو درباره میزان حقوق حجم کار و کیفیت کار علاقه خودتون به کاری که انجام میدید و ارتباط همکارانتون در محیط کار باهم بگید.
سلام.
من در بخش صنعت کار می کنم. درباره حقوق باید بگم در شرایط فعلی خیلی از شرکت ها بحث طبقه بندی مشاغل (حقوق تحصیل کرده ها طبق قانون کار) رو رعایت نمی کنند و قراردادها رو بر اساس حداقل قانون کار میبندند.حجم کار بخش صنعت به بازار بستگی داره و کم و زیاد میشه. و فکر میکنم کلا هر جاش باشی کار سخت محسوب میشه حتی کارای اداریش.به خاطر نوع کار علی الخصوص واحدهای تولیدی ارتباط همکاران بالنسبه کم ولی خوبه.
موفق باشید

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بازار کار در ایران نظیر کشتی سوراخ شده در هوای طوفانی است و هر لحظه در حال غرق شدن است.اما اگر تا کنون به ته اقیانوس نرفته جای تعجب است.

آخرین ویرایش:

nina_taknam

عضو جدید
وضع حقوق دادن که افتضاحه ولی خداروشکر محیط کار ما سالمه ، البته متاسفانه اون موقع که من دنبال کار میگشتم به هرکسی که میزان حقوق درخواستیمو میگفتم ( البته از نظر خودم اصلا زیاد نبود ) همه میگفتن اگه اون حقوقو بخوای باید کارای دیگه ام بکنی :mad:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این کاری که می گین دقیقا بگین یعنی چی؟ خوردنیه؟

XBoy69

عضو جدید
به نظرم محیط کار تو ایران یا پارتی بازی وجود داره یا زیراب زدن!
کلا هرکسی که آشنا و پارتی داره درآمد بیشتری داره همچنین کسایی که تملق بلدند و زیرآب دیگران رو میزنند!
توی ایران اصل شایسته سالاری به هیچ عنوان رعایت نمیشه

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حال حاضر افتضاح.
فقط اميد دارم كه بهتر شه.اونم شايد.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تا بحال محیط کار رو ندیدم ولی مساحت در امد رو دیدم. دیدنمم مثه اون مثال : اگه نخوردیم نان گندم ............. دیدیم دست مردم هست.