محرومیت از تحصیل یک دانشجوی پزشکی سیگاری !!!

magnet

عضو جدید

پس از اخطار وزیر بهداشت و معاون دانشجویی، فرهنگی مبنی بر محرومیت از تحصیل دانشجویان پزشکی سیگاری، اولین دانشجوی پزشکی سیگاری از تحصیل محروم شد.

به گزارش مهر، چهارصد و نهمین جلسه شورای مرکزی انضباطی دانشجویان که در محل دفتر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت تشکیل شد و یک دانشجوی پزشکی سیگاری دو ترم از تحصیل محروم شد.

دکتر وحید صرامی - دبیر شورای مرکزی انضباطی با اعلام این خبر گفت: این جلسه با حضور دکتر فرحناز ترکستانی معاون دانشجویی، فرهنگی و رئیس شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، اعضا و کارشناسان شورای مرکزی تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه دبیر شورای انضباطی بدوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشجوی مرتبط با پرونده مطروحه نیز شرکت داشتند.

صرامی گفت: در این جلسه پرونده یکی از دانشجویان رشته پزشکی در شورا مطرح و با توجه به تعدد و تکرار تخلفات در استعمال دخانیات در خوابگاه به منع موقت از تحصیل به مدت دو نیم سال محکوم شد.

وی افزود: بر اساس شیوه نامه اجرایی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی که به تمام دانشگاههای علوم پزشکی ابلاغ شده است، استعمال دخانیات در دانشگاه و اماکن مرتبط جزء بند رسیدگی به تخلفات اخلاقی قرار می‌گیرد. متخلف به یکی از تنبیهات بندهای 2 تا 5 محکوم می‌شود و در صورت تکرار تا بند 12 قابل تشدید است.

alborz_3000

اخراجی موقت
منم تایید میکنم، اگه محرومیتش واسه سیگار کشیدن بوده. اصلا ادمای سیگاری باید کلا از همه چیز محروم بشن

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من هم کار درستی کردم، نباید با همه تصمیم ها مخالفت کرد، پزشک سیگاری به فکر سلامتی خودش نیست، چه امیدی هست که به فکر سلامت جامعه باشه؟

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز

من دکترای خوبی رو میشناسم که سیگارین
کلی نیس
ولی شاید اینی که اخراج کردن یه استعداد بود
بد میگم؟

M.AYDIN

عضو جدید

این که یه نفر سیگار میکشه به خودش ربط داره حال چه پزشک باشه چه مهندس باشه چه هرچی...
یه مساله شخصیه و اگه سیگار کشیدنش بقیه رو اذیت نکنه به کسی ربطی نداره!
حالا گیریم اطرافیانشو اذیت کرده با این کارش!
دو ترم تعلیق واقعا سنگینه!
من که واقعا ناراحت شدم:cry:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

من دکترای خوبی رو میشناسم که سیگارین
کلی نیس
ولی شاید اینی که اخراج کردن یه استعداد بود
بد میگم؟
درسته کلیت نداره، ولی یه اصولی رو باید رعایت کرد

آخه سیگارم شد دلیل.من که باور نمی کنم:razz:
اینم درسته، امروز نتیجه دکتری بچه ها اومد، رتبه های 1تا 3 زبان قبول شدن، 1 باستان شناسی تربیت مدرس قبول نشده، واقعا چرا؟ خود استادا تعجب کردن از این قضیه، معلوم نیست اون بالا دارن چکار میکنن

alborz_3000

اخراجی موقت
درسته کلیت نداره، ولی یه اصولی رو باید رعایت کرد

اینم درسته، امروز نتیجه دکتری بچه ها اومد، رتبه های 1تا 3 زبان قبول شدن، 1 باستان شناسی تربیت مدرس قبول نشده، واقعا چرا؟ خود استادا تعجب کردن از این قضیه، معلوم نیست اون بالا دارن چکار میکنن
منم دکتری قبول نشدم، انقدر پکرم.

alborz_3000

اخراجی موقت
جدی؟ شرایطشو داشتی؟ حقت خورده شده؟
نمیشه گفت حق خوری، یعنی نمیدونم بقیه چجوری بودن که، ولی یکی از دوستام، همه چیزش مثل من بود، فقط دانشگاه ارشدمون فرق داشت( سطحشون یکی بود) و اینکه معدل لیسانسش 1نمره از من کمتر بود، دیگه هیچ فرقی نداشتیم، اون قبول شد. کاری به حق خوری ندارم، ولی خیلی امید داشتم علم وصنعت قبول شم:confused:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه گفت حق خوری، یعنی نمیدونم بقیه چجوری بودن که، ولی یکی از دوستام، همه چیزش مثل من بود، فقط دانشگاه ارشدمون فرق داشت( سطحشون یکی بود) و اینکه معدل لیسانسش 1نمره از من کمتر بود، دیگه هیچ فرقی نداشتیم، اون قبول شد. کاری به حق خوری ندارم، ولی خیلی امید داشتم علم وصنعت قبول شم:confused:
ایشالا که سالهای بعد قبول شی
ولی دوستای من رتبه های برتر بودن، میگم استاداش موندن که چرا قبول نشدن، یعنی دست دیگه ای تو کاره

alborz_3000

اخراجی موقت
ایشالا که سالهای بعد قبول شی
ولی دوستای من رتبه های برتر بودن، میگم استاداش موندن که چرا قبول نشدن، یعنی دست دیگه ای تو کاره
مرسی.
والا این مسائل که دیگه دست من نیست. من فقط میتونم کنکور شرکت کنم، قبول شم، برم مصاحبه، در نتیجه ترجیح میدم زیاد بهش فکر نکنم

alborz_3000

اخراجی موقت
اون دیگه به خودش مربوطه
به دانشگاه چه ربطی داره؟
یعنی منی که داره ریم داغون میشه اجازه دارم، یقه طرف بگیرم، ترکیب صورتشو عوض کنم؟ درسته تو دانشگاه ازادی که ما دوره لیسانس بودیم امکانش بود، اما جاهای دیگه کاره درستی نیست. یعنی بهتره قانونی براش باشه نه اینکه من خودم دست بکار بشم

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کار خوبی کردن. یه جوون چه معنی داره از الان بخواد بره طرف دخانیات تو مملکت اسلامی!؟ :d
کاش همه قوانینمون مشابه این سفتو سخت بود.

afn741

عضو جدید
این که یه نفر سیگار میکشه به خودش ربط داره حال چه پزشک باشه چه مهندس باشه چه هرچی...
یه مساله شخصیه و اگه سیگار کشیدنش بقیه رو اذیت نکنه به کسی ربطی نداره!
حالا گیریم اطرافیانشو اذیت کرده با این کارش!
دو ترم تعلیق واقعا سنگینه!
من که واقعا ناراحت شدم:cry:
البته منظورشون فقط سیگار بود . بقیه چیزهایی که میتونه بکشه و دود هم نداره و اطرافیان نیز بخوری بشن اشکالی نداره .

بالا