محبوبترین عضو باشگاه (جدید)

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
قبل از هر چیز از خانم تنهاترین اسب تشکر می کنم که ایده ی محبوبترین عضو رو چندی پیش رو کردند
اما این سری تفاوت دارد با انتخابات قبلی

در سری قبل تنها دوستان عضو شدند و بین چندین نفر از دوستان رای گیری شد
اما در این دوره برای قرار گیری دوستان در این لیست مواردی وجود دارد که باعث امتیاز دوستان خواهد بود

این موارد رو با مثال هایی میگم :
1- در یک بحثی که بین چند عضو شروع شده است امکان دارد که شخصی باور اشتباهی داشته باشد و در ادامه ی بحث به خاطر باور غلط خود عذرخواهی کند این عذرخواهی او یک امتیاز مثبت است
2- ممکن است یکی از اعضا عکس یا مطلبی خارج از ادب و شئونات قرار دهد که در مقابل عضو دیگری به او توصیه کند نسبت به اصلاح مطلب که این توصیه امتیازی مثبت است
3- ممکن است در تاپیکی تخصصی مثل تاپیک معماری ، یکی از اعضا نیاز به کمکی داشته باشد و عضو دیگری به او کمک کند و این امتیاز مثبتی برای اوست
4-...
5-...

این کارهای خوب ممکن است خیلی زیاد باشد و خود شما نیز بهتر میدونید که چه کارهای امتیاز آور خواهد بود

این فستیوال هر 15 روز برگزار می شود که 3 روز پایانی اون مختص رای گیری خواهد بود

جدای از این تاپیک ، تاپیک جدیدی برای هر دوره استارت خواهد خورد که در اونجا در هر دوره به معرفی موارد ذکر شده در بالا خواهیم پرداخت ، یعنی اینکه من و شما وقتی در تاپیکی چنین موارد خوب رو از کاربری دیدیم اون رو با ذکر لینک تاپیک در هر دوره در تاپیک استارت خورده معرفی می کنیم ، و اگر هر کس خود نیز کارهای خوب خودشو معرفی ککنه ایرادی نداره

پس از اینکه 12 روز به اتمام رسید لیست افرادی که چنین کارهای خوبی کرده اند جمع آوری میشه و در یک نظر سنجی محبوبترین عضو باشگاه انتخاب میشه
امیدوارم این تاپیک قدمی باشد در بحث های خوب در تاپیک

از مدیران تالار هم درخواست دارم در صورت امکان داشتن اینکه به 3 نفر اول هر دوره به ترتیب 100 ، 75 و 50 امتیاز داده شود به ما اعلام کنند اگه بیشتر هم باشه که چه بهتر :دی

اولین دوره ، از 15 مرداد تا 31 مرداد خواهد بود

Sarp

مدیر بازنشسته
قبل از هر چیز از خانم تنهاترین اسب تشکر می کنم که ایده ی محبوبترین عضو رو چندی پیش رو کردند
اما این سری تفاوت دارد با انتخابات قبلی
:w15::w15::w15::w15::w15::w15:

این دیگه کیه ؟:gol:;)

• Like
واکنش ها: a30r

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه فکر کردن نمی خواد که !
من و بابک و دختر شاه پریون و زیبای خفته و حــــــــــــــــــامدم هستیم دیگه عزیزان:thumbsup2::w11::w11::w33::w32: حالا جایزه میدین؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
من و بابک و دختر شاه پریون و زیبای خفته و حــــــــــــــــــامدم هستیم دیگه عزیزان:thumbsup2::w11::w11::w33::w32: حالا جایزه میدین؟؟؟
:w12::w12::smile:
میخوان بهانه پیدا کنن جایزه ما رو ندن :razz:

• Like
واکنش ها: a30r

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید طرف آقا باشه!:que:

ایشون خانم هستن

:w12::w12::smile:
میخوان بهانه پیدا کنن جایزه ما رو ندن :razz:

ولی ما جایزمونا میگیریم مگه نه؟؟؟;);):w12::w12::smile:

از حلقومشون میکشم بیرون :mad::mad::whistle::w12:

باشه ، به روی چشم
واسه همه تون جایزه هست
فکر کنم اگه اینجوری باشه و درخواست ها ادامه پیدا کنه قول جایزه رو از مدیرا میگیریم

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون خانم هستن

باشه ، به روی چشم
واسه همه تون جایزه هست
فکر کنم اگه اینجوری باشه و درخواست ها ادامه پیدا کنه قول جایزه رو از مدیرا میگیریم
ایشون جون اسمشون چیه؟؟؟:w02:
جایزه ما رو رد کن بیاد :w43: خوش نداریم با ضعیفه جماعت در بیفتیم :w08: من خودمم ضعیفما :w17: به افتخاره همه ضعیفه ها بزن کف قشنگه را :w17::w17::w17::w17::w17::w11::w11:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا منو اعلام کنید بره دیگه اینکه سفال جواب نداره

Sarp

مدیر بازنشسته
ایشون خانم هستن

باشه ، به روی چشم
واسه همه تون جایزه هست
چشمت بی بلا

اسیر خانم دیدی ؟
دیدی جایزه رو گرفتیم :w12:
جایزه ما رو رد کن بیاد :w43: خوش نداریم با ضعیفه جماعت در بیفتیم :w08: من خودمم ضعیفما :w17: به افتخاره همه ضعیفه ها بزن کف قشنگه را :w17::w17::w17::w17::w17::w11::w11:
:w15::w15::w15::w15::w15::w15:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

اون که قرار نیست جایزه بده
ازش فقط به خاطر راه اندازی تاپیک قبلی تشکر کردم و الا طرف حساب مدیرای بخش هستن
بزار ما این فستیوال رو به خوبی برگزار کنیم جایزه هم ازشون میگیریم

Sarp

مدیر بازنشسته
می کشیم صد در صد موافقم خانمی رد کوووووون بیاد جایزه ما چند تا را میدی یا بیایم بگیریم ازت؟/:evil::neutral::neutral::w08::w08::w06:
صب کن
دستو تا شونه کردم تو حلقومش
الان میکشم جایزه رو بیرون:whistle:
هان؟
كي منو صدا كرد؟:دي
آهان
آره بنده خدا مامانت صدات میکرد
گفت اگه مجیدو دیدین بگید بیاد بره دو تا نون بخره :w12:

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
صب کن
دستو تا شونه کردم تو حلقومش
الان میکشم جایزه رو بیرون:whistle:

آهان
آره بنده خدا مامانت صدات میکرد
گفت اگه مجیدو دیدین بگید بیاد بره دو تا نون بخره :w12:
:biggrin: دمت گرم عزیزم :heart::gol::w12: همش در حال خوردنیا

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فیاض خان....خوبی شما؟....اگه دست پیرمزدای باشگاهو بگیریم از خیابون ردشون کنیمم امتیاز میگیریم؟....من میخوام یه بار شصتتو بگیلم...میزالی؟

*Essi*

اخراجی موقت
سلام فیاض خان....خوبی شما؟....اگه دست پیرمردای باشگاهو بگیریم از خیابون ردشون کنیمم امتیاز میگیریم؟

شما یک بار با توزیع سیب زمینی برنده شدی،حالا اومدی سراغ عوام فریبی.

گرفتن دست پیرمرد حرام است حتی اگر به قصد رد کردن از خیابان باشد.

Turk-oglu

مدیر بازنشسته
سلام فیاض خان....خوبی شما؟....اگه دست پیرمزدای باشگاهو بگیریم از خیابون ردشون کنیمم امتیاز میگیریم؟....من میخوام یه بار شصتتو بگیلم...میزالی؟
اگه باز م سیب زمینی و پیتزا و چیزای دیگه واسه رای گرفتن بین بچه ها پخش نکنی صدرصد به تو رای میدم:w16::w11:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

قولبونت ، والا من هر دو دستم روی اون 4 پایه هاست ، اگه خواستی میتونی گوشه ی کتمو بگیری