مجری برنامه ماه عسل معلوم شد

satelo

عضو جدید
((ماه عسل)) به(( استوا)) تغییر نام داد.تیتراژ استوا با صدای محمد علیزاده-مجری :حسن جوهرچی
به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، شبكه سه سيما در حالي به استقبال ماه مبارك رمضان مي***رود كه هنوز مجري برنامه ويژه افطار آن مشخص نشده است.
بنابراين گزارش، پيش از اين در اخبار منتشر شد كه «فرزاد حسني» قرار است اجراي برنامه امسال «ماه عسل» را بر عهده بگيرد كه اين قضيه با واكنش***هاي متفاوتي روبرو شد و منجر شد تا معاونت سيما و مدير شبكه سه در تصميم گيري پيرامون انتخاب اين برنامه دچار تعلل شوند.
اين درحالي است كه گروه سازنده «ماه عسل» كه قرار بود برنامه امسال را با نام «استوا» روي آنتن ببرند، حتي تيتراژ برنامه را هم با صداي «محمد عليزاده» ساخته و آماده كرده***اند.
به گزارش فارس، در حالي كه فردا ماه مبارك رمضان آغاز مي***شود، «حسن جوهرچي» يكي از گزينه***هايي است كه براي اجراي اين برنامه انتخاب شده است.

amozeshi.com

عضو جدید
این پسره علیخانی برنامه نداره ؟ من خیلی ازش خوشم میاد یه جوریه که نمی دونم چجوریه :d

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه
حسن جوهرچی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی ظرفیت کشور 70 ملیونی ما همینه؟! کلا تعداد مجری های ایرانی رو بشماری از انگشتان دست تجاوز نمیکنه! انصافا کاری کردن که آدم میگه دم لاریجانی گرم!! باز اون موقع که لاریجانی تو صدا و سیما بود اینقدر همه چیز یلخی نبود

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوهر چی

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط همینمون مونده بود.گشنه و تشنه حسن جوهرچی رو ببینیم اااااااااااااااااااای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ظلمه

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
پوووووووووفففففففففففففف

tur

عضو جدید
ای کاش رشید پور و می آوردن پاییه خندس!!
حالا ببینید اصلا فردا همین حسنی و میارن!!

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش رشید پور و می آوردن پاییه خندس!!
حالا ببینید اصلا فردا همین حسنی و میارن!!
رشيد پور ممنوع التصوير
توي برنامه ي زنده رود اصفهان
دختر شريف ي نيا رو اوردند اوتجا گفتش من عشق خاصي به وطنم ندارم
بعدش هر 2 تاشون سعي به ماست مالي كردن د
دختر گريش گرفت بود و رشيد پورممممممممم هي ماست مالي ميكرد
به هر حال دختر ممنوع اتصوير دش و 3 روزم رفت زندان و رشيد پورم نميدونمچرا ولي به احتمال خيلي زياد ممنوع التصويرش كردند

روياي ماه

عضو جدید
خراب کردن با این مجری انتخواب کردنشون با اون دکور مسخره فکر کنم احسان علیخوانی واسه اجرا مبلغ زیاد درخواست کرده که امسال اینطوری شده

alielec

عضو جدید
خراب کردن با این مجری انتخواب کردنشون با اون دکور مسخره فکر کنم احسان علیخوانی واسه اجرا مبلغ زیاد درخواست کرده که امسال اینطوری شده
تو یه سایتی نوشته بود طبق نظر سنجی صدا و سیما (irib.ir) پنجاه و دو درصد مردم به اجرای علیخانی اعتراض داشتن.خودم هم افراد زیادی رو دیدم که از اجرای علیخانی خوششون نمیومد!مخصوصاً اونایی که سن و سالی ازشون گذشته