مباحث مرتبط با آزمون طراحی معماری

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دقیقا منم مثه شما شدم.... فکر کردم فقط من این مدلیم....من برای خرداد واقعا تلاشم بیشتر از اذر بود اما نمرم بدتر شد....دستم به کار نمیره.....:cry:

بچه ها دست از تلاش برندارین،چیزی تا پیروزی نمووووووونده......

ehsan arch

عضو جدید
با اینکه برا خرداد کار نکردم ولی 21 شدم اگه یه خورده همت کنیم حتما قبولیم.........

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اینکه برا خرداد کار نکردم ولی 21 شدم اگه یه خورده همت کنیم حتما قبولیم.........
مشکل اینجاس هر چی بیشتر همت میکنیم نتیجه نمره کمتر میشه نه تنها من خیلی ازدوستان تجربه این موضوع رو داشتن .!!!!

hamedzjg

عضو جدید
تویه مواد آزمون برای طراحیه آبان 8 و 11 رم گفته
سلام...درسته این مباحثم تو منابع ذکر شده ولی خیلی بعیده موارد این مباحث کاربرد داشته باشه در روند طراحی..ولی بازم حرف شما درسته جزء منابع هست پس باید مطالعه بشه .. ولی میشه در اولویت آخر این مبحثارو مد نظر قرار داد.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبین؟ میشه بگین واسه آزمون طراحی چه مباحثی مهمتره ؟کتاباش چیه؟
کتابهای که باید بخونی مباحث به ترتیب اهمیت 4 و 3و15 و 21 هستش کارهایی هم که باید بکنی 1-تمرین 2- ...
تمررررریییییین 3-تمرررررررررررررررررررررررررررررریییییییییییییییییییییییییییییییییییین
موفق باشی دوست عزیز

zazar5414

عضو
دوستان کسی جزوه های خانه عمران اشراق رو خریده ؟ خرید گروهی داشتید منم میخااااام:cry:

ardalansh

اخراجی موقت
ما که پیام میدیم کسی نمیاد پیشقدم بشه اصلا جزوه خوب چی هست ؟ همون اشراق خوبه ؟ چنده ؟

holooooooo

کاربر ممتاز
بارم بندی طراحی معماری رو واسه سالای قبل کسی داره؟

اگر بارم بندیه اینکه هر قسمت از پلان چه نمره ای داره منظورتونه، اینو کسی نمیدونه، اما اینکه مثلا هر پلان و مقطع و یا نما په نمره ای دارن منظورتونه تو سوالای طراحی که تو سایت مقررات ملی برای سالای گذشته هست موجوده،
و تو این لینک از باشگاه مهندسان
[h=3]آرشیو سوالات آزمون نظام مهندسی - معماری[/h]

آخرین ویرایش:

sallarmelli

عضو جدید
کسی این رو داره ؟
پاسخنامه طراحی معماری خرداد 93 جواد رحمانی و انسیه قربانی نژاد

در ضمن من خیلی دنبال پاسخنامه تشریحی سال های پیش برای نظارت و اجرا بودم کسی از اینا چیزی سراغ داره؟

holooooooo

کاربر ممتاز
کسی این رو داره ؟
پاسخنامه طراحی معماری خرداد 93 جواد رحمانی و انسیه قربانی نژاد

در ضمن من خیلی دنبال پاسخنامه تشریحی سال های پیش برای نظارت و اجرا بودم کسی از اینا چیزی سراغ داره؟

جفتشو سایت اشراق برا فروش داره، نمیدونم اینجا کسی داره یا نه، پاسخنامه ی خردادم ما در حد نمونه ای ک خود اشراق گذاشته داریم

sallarmelli

عضو جدید
من هم یه چیزی خریدم ولی مسئله این هست دو سه سال پیش بودجه بندی سوالات مشخص هست یا نه؟
اصلن بودجه بندی مشخصی داره یا نه ؟

holooooooo

کاربر ممتاز

sallarmelli

عضو جدید
از پاسختون متشکرم ولی من منظورم این بود که الان خانه اشراق اومده امتحان سال 93 خرداد ماه رو جواب داده و مشخص کرده که هر سوال از کدوم بخش اومده من دنبال سوالات دو سه سال پیش هستم که همین طور پاسخ داده شده باشه آیا از سایتی سراغ دارید که پاسخ داده باشه؟

holooooooo

کاربر ممتاز
از پاسختون متشکرم ولی من منظورم این بود که الان خانه اشراق اومده امتحان سال 93 خرداد ماه رو جواب داده و مشخص کرده که هر سوال از کدوم بخش اومده من دنبال سوالات دو سه سال پیش هستم که همین طور پاسخ داده شده باشه آیا از سایتی سراغ دارید که پاسخ داده باشه؟

شما دارید راجب آزمون نظارت واجرا حرف میزنید؟
که میگید هر سوال از کدوم بخشه؟
این کتابش هست

shahram art

عضو جدید
سلام دوستان کسی جواب سوال طراحی رو داره؟؟؟؟؟
فرق نمیکنه چه سالی
اصلا جوابی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

shahram art

عضو جدید
یه سوال دیگه واسه قبولی در آزمون طراحی باید چکار کرد ؟؟؟؟
با خوندن کتاب های نظام که نمیشه
کلاس هم که همه سلیقه ای شده
لطفا راهنمایی کنید

vertex

اخراجی موقت
سلام دوستان کسی جواب سوال طراحی رو داره؟؟؟؟؟
فرق نمیکنه چه سالی
اصلا جوابی هست؟؟؟؟؟؟؟؟
سوالات طراحی به دلیل ماهیت طراحی جواب واحدی نداره ولی خانه عمران اشراق چند نمونه پاسخ سوالات سال های قبل توی جزواتش بود . شما مطالب تاپیک های طراحی و مخصوصا تاپیک تمرینات طراحی رو پیگیری کنید . در هر صورت جواب منحصر به فردی وجود نداره .

یه سوال دیگه واسه قبولی در آزمون طراحی باید چکار کرد ؟؟؟؟
با خوندن کتاب های نظام که نمیشه
کلاس هم که همه سلیقه ای شده
لطفا راهنمایی کنید
مبحث ۴ منبع اصلی الزامات طراحی هست و خیلی هم مهمه . از مبحث ۱۵ حتما برای انتخاب آسانسور استفاده میشه ....
در کنار مباحث بقیه منابع مثل جزواتی که خلاصه شده و طبقه بندی شده هستند و تمرینات مکرر میتونه کمک کنه . حالا این تمرینات میشه توی خونه باشه یا کلاس . در هر صورت نمیشه گزینه ای رو رد کرد . شما برای قبولی در همه ابعاد تلاش کنید . هر کسی هم یه جوره . یکی کلاس میره موفق تره یکی به تنهایی عملکردش بهتره . خودتون رو آپدیت نگه دارید . با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز .

azad arc

عضو جدید
دقیقا منم مثه شما شدم.... فکر کردم فقط من این مدلیم....من برای خرداد واقعا تلاشم بیشتر از اذر بود اما نمرم بدتر شد....دستم به کار نمیره.....:cry:

بچه ها منم مثثثثثثه شمام اصلا انگیزززززززه ام به صفر رسیده دسسستم به تمرین نمیره ...سال به سال داره پروانه اشتغال زیاد میشه و ظرفیت اشتغال متناسب با پروانه ها نیست ..قضیه پروانه اشتغال شده قضیه مدرک و دانشگاه امروزی که تو هر ده کوره ای دانشگاه زده شده کارشناسی بدون کنکور شده مدررررررررررررررک زیاد شده ..اگه کسی شاغل باشه و در کنارشم پروانه داشته باشه خیلی خوبه ولی یکی مثه ما که فقط و فقط چشمش به این پروانه اشتغاله واقعا به نظرم دارم عمرمو تلف میکنم یک ساله پروانه نظارتم تو دفتر مهندسیه وللللللللی کو کار؟؟؟؟؟ طراحیم همین قضیه اس و اگرم باشه چنان اش دهن سوزی نیست ..

SOMAYEH2014

عضو جدید
سلام دوستان مدرک تحصیلی من کاردانی به کارشناسی هستش و برای شرکت در آزمون طراحی نظام از من ریز نمرات دروسم رو خواست اما بخاطر یه درس که نگذرونده بودم اجازه امتحان نداد اگه کسی مثل من هست ایمیلمو میدم باهم تماس بگیرین بریم اعتراض کنیم به راه و شهرسازی ممنون sm.architect2012@yahoo.com

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها منم مثثثثثثه شمام اصلا انگیزززززززه ام به صفر رسیده دسسستم به تمرین نمیره ...سال به سال داره پروانه اشتغال زیاد میشه و ظرفیت اشتغال متناسب با پروانه ها نیست ..قضیه پروانه اشتغال شده قضیه مدرک و دانشگاه امروزی که تو هر ده کوره ای دانشگاه زده شده کارشناسی بدون کنکور شده مدررررررررررررررک زیاد شده ..اگه کسی شاغل باشه و در کنارشم پروانه داشته باشه خیلی خوبه ولی یکی مثه ما که فقط و فقط چشمش به این پروانه اشتغاله واقعا به نظرم دارم عمرمو تلف میکنم یک ساله پروانه نظارتم تو دفتر مهندسیه وللللللللی کو کار؟؟؟؟؟ طراحیم همین قضیه اس و اگرم باشه چنان اش دهن سوزی نیست ..
دوست عزیز اینایی که بدون کنکور دارن مهندسی میخونن واسه 6 سال دیگه هم وارد بازار مهندسی نمیشن حرص نخورید . ضمنا خدا رزقش زیاده دست من و شما نیست بتونیم جلوی پروانه دار شدن کسی رو بگیریم !!
بعدش هم ما کاسه داغ تر از اش که نیستیم خود سازمان و راه و شهر سازی و...ا .. مربوطه دارن رو این قضیه کار میکنن که کمترین قبولی رو داشته باشن
من خودم سومی بارنظارت قبول شدم ولی واقعا به سختی هم قبول شدم چون هم فهرست کتابها نظمش بهم ریخته و هم منابع خیلی بیشتر و پراکنده تر شده و هم سوالاتشون مفهومی تر شده .
اونایی که بدون کنکور درس میخونن انقده پول دارن که بعد فارغ التحصیلی نیازشون به این کاغذ پاره پروانه نباشه یا با مدرک مهندسی میخوان کلاسشون بالا بره یا ...

azad arc

عضو جدید
دوست عزیز اینایی که بدون کنکور دارن مهندسی میخونن واسه 6 سال دیگه هم وارد بازار مهندسی نمیشن حرص نخورید . ضمنا خدا رزقش زیاده دست من و شما نیست بتونیم جلوی پروانه دار شدن کسی رو بگیریم !!
بعدش هم ما کاسه داغ تر از اش که نیستیم خود سازمان و راه و شهر سازی و...ا .. مربوطه دارن رو این قضیه کار میکنن که کمترین قبولی رو داشته باشن
من خودم سومی بارنظارت قبول شدم ولی واقعا به سختی هم قبول شدم چون هم فهرست کتابها نظمش بهم ریخته و هم منابع خیلی بیشتر و پراکنده تر شده و هم سوالاتشون مفهومی تر شده .
اونایی که بدون کنکور درس میخونن انقده پول دارن که بعد فارغ التحصیلی نیازشون به این کاغذ پاره پروانه نباشه یا با مدرک مهندسی میخوان کلاسشون بالا بره یا ...

نمیدونم چرا نمیخایم واقع بین باشییییم چرا مثه کبک سرمونو انداختیم تو برف ..بله خدا رزقش زیاده من منظورم این نیست که هیچ کس حقه گرفتن پروانه رو نداره منظورم از بیساماندهی وزارت راه و شهرسازیه که هر ساله دوبار ازمون برگزار میکنه و ظرفیت اشنغالشم متناسب با این پروانه ها نیس..دوست خوبم منم ازمون نظارت قبول شدم همان طورم گفتم یه ساله تو دفتره و همش انتظظظظظظار تا باهام تماس بگیرن ولللللللللی زهی خیال باطل ....دوست عزیز کسی که بدون کنکور درس میخونه قطعا پولدار نیس

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا نمیخایم واقع بین باشییییم چرا مثه کبک سرمونو انداختیم تو برف ..بله خدا رزقش زیاده من منظورم این نیست که هیچ کس حقه گرفتن پروانه رو نداره منظورم از بیساماندهی وزارت راه و شهرسازیه که هر ساله دوبار ازمون برگزار میکنه و ظرفیت اشنغالشم متناسب با این پروانه ها نیس..دوست خوبم منم ازمون نظارت قبول شدم همان طورم گفتم یه ساله تو دفتره و همش انتظظظظظظار تا باهام تماس بگیرن ولللللللللی زهی خیال باطل ....دوست عزیز کسی که بدون کنکور درس میخونه قطعا پولدار نیس
دوست گرامی من فقط خواستم یه کم بار منفیتو کم کنم قصدم خدایی نکرده ناراحت کردن نبود . ولی اون تو قوانین اومده که باید دوبار در سال ازمون بگیره .ضمنا ما باید یکطرفه قضاوت نکنیم فرضا : خوبه الان من طراحی قبول نشدم دوست دارم امتحان طراحی سالی 4 بار برگزار بشه بنابراین به هردری میزنم به خواستم برسم ولی به محض قبول شدن تمام تلاشمو میکنم سالی یک بار برگزار بشه اینجوری درسته بنظرتون ؟!!! ............... اصلا وجدان سالم قبول داره ؟؟! ..........صد البته درست نیست
درسته باید امتحان ها متناسب با ظرفیت اشتغال باشه
شما که پروانتون خاک میخوره نگران چی هستین ؟ گیریم 4 نفر دیگه قبول شدن تازه اوناهم میشن مث شما !!!!

ضمنا یادتون نره که این دانشگاه های پولی هستند که بدون کنکور هستن . شما کدام دانشگاه روزانه رو دیدین بدون کنکور باشه ؟؟!! یه نمونه نام ببر ما بریم لیسانس دوم رو بگیریم ؟

آخرین ویرایش:
بالا