ما از باشگاه مهندسان ایران چه ها میدانیم ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
و ما هم حرف مدیر بابک را تایید میکنیم.مدیر اگه کاری انجام میده باید به وسیله خودش باشه نه یواشکی .................میترسه محبوبیتش رو از دست بده ؟ !!!:دی
میشه چن تا از این مدیرا اسم ببرید ؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه چن تا از این مدیرا اسم ببرید ؟
توجه :

این تاپیک تاپیک طنز هست .............. پس طنز گونه بپرسید و جواب بدین ...........ولی بر اساس طنز واقعی

نام کاربری هیچ مدیر و کاربری هم نباید برده بشه ..........با تشکر :gol:
این تاپیک به هیچ عنوان هدفش تخریب نیست بلکه سازندگیس
اونم به زبان طنز
خود منم بهتره استارتر خطاب بشم . دی

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
و در آخر من نمی دانم کی کاسه صبرم لبریز خواهد شد

و آن روز طوفان سختی در راه است

و آن روز است که باطن بعضی ها مشخص می شود

و خشونت کامل علیه آنان صورت خواهد گرفت

پس بترسید از آن روزی که کاسه صبرم لبریز شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چوون آن روز دیگر رفتار ملایمت سابق در کار نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جدی ؟
تشکر که بر ما میدانیمهای ما افزودین :gol:
ما میدانیم بعضی کاربران با بعضی افراد در این باشگاه مشکل دارن ولی خواهشا مسائل رو به هم ربط ندن
ما میدانیم توهین ، تهمت زدن کار خلاف شرعیس ............ پس سعی کنیم اینا رو فقط وقتی که مورد اتهام قرار گرفتیم بد ندونیم و حق بدیم که دیگران هم بد بدونن:surprised:

ما میدانیم متاسفانه بعضی افراد مسائل باشگاههای دیگر رو به اینجا کشوندن :razz:

ZEUS666

عضو جدید
و ما خیلی چیزها می دانیم

ما می دانیم کانادای بنده خدا روحش هم از ان پیام ها و تهدید ها و توهین ها خبر نداشته تا وقتی خود ازش پرسیدیم

ما می دانیم به بهانه حمایت از کجا چه کسانی در چه جاهایی تهدید شده اند

ما می دانیم و می دانیم مدیران هم می دانند

Sarp

مدیر بازنشسته
ما میدانیم که اگر کسی نتونه کمربندشو محکم نگه داره ممکنه . . . . . . !!!!

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی ؟
تشکر که بر ما میدانیمهای ما افزودین :gol:
ما میدانیم بعضی کاربران با بعضی افراد در این باشگاه مشکل دارن ولی خواهشا مسائل رو به هم ربط ندن
ما میدانیم توهین ، تهمت زدن کار خلاف شرعیس ............ پس سعی کنیم اینا رو فقط وقتی که مورد اتهام قرار گرفتیم بد ندونیم و حق بدیم که دیگران هم بد بدونن:surprised:

ما میدانیم متاسفانه بعضی افراد مسائل باشگاههای دیگر رو به اینجا کشوندن :razz:

متاسفانه خیلی ها خیلی چیزها را می دانن و خود را عقل کل تصور می کنن ولی چهره مخوفی پشت پرده دارن

که از قدیم می دانیم که گفته اند خورشید هیچ وقت پشت ابر نمی مونه:D

منتظر رفتن ابرها هستم !!!!!!!!!!!

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما میدونیم جو رو بعضیها دارن خراب میکنن ........... ولی خوبه نکاتی رو به این کاربرا گوشزد کنیم

اخیرا یه عده که خیلی دلم میخواد خودشون هدفشون رو بگن البته اگر جنم داشته باشن
شروع کردن به متهم کردن و تخریب افرادی از جمله بنده ( البته بنده رو که میشناسین به تازگی شدم ناظم باشگاه :biggrin: ) و یکی از خانمهای بسیار گل باشگاه به اینکه ، ما کاربرانی رو گروگان میگیریم و با احتمالا دادن پول و وعده و وعید میکشیمشون به یک سایت دیگه و ازشون میخوایم فکر سر زدن به این باشگاه مهندسان رو از کلشون بکنن بیرون :surprised:!!!!!!!
کلا این افراد انگار یه چیزی زده بودن که این همه تهمت واهی به من و امثال بنده زدن
یه نصیحت بهشون میکنم :
شماهایی که انقدر مدعی اندیشیدن هستین .......... یه خورده واقعا بیندیشید ;)
آخه میشه من و اون خانم تو این باشگاه باشیم و حتی تاپییک و پستم بزنیم و اونوقت کاربر دزدی کنیم :biggrin:
رو چه اسنادی این چرندیات رو بافتین ؟
نکنه یه وقت پیامهای خصوصی ما رو باز نمیکنین و ......... .
حالا یکیم به دوستاش این سایت رو معرفی کنه ( البته من که اصلا این کار رو نکردم ...... شما که پیامهای ما رو دنبال میکنی همه جا بگرد :D ) کجاش خلاف کرده ...... کجاش کاربر دزدی کرده من موندم
زشته ، بده ....... اصولا آقا و خانم اندیشمند چیزی داریم به اسم احترام به حقوق شخصی افراد
نذارید زبونم باز بشه ها .......اونوقت برای خیلیها بد میشه ........ نکنید این کارها رو

خواهشا ما رو با امثال خودتون که کاربر دزدی میکنید برای سایت نو ....... و البته یک سایت نو ظهور دیگه ( که البته منم به احترام اشخاصی اونجا فقط عضو هستم ) قاطی نکنین

ما جامون راحته ...... شما ناراحتید میتونید تشریف ببرین همون جا
......... زشته به خدا دس بردارین
موسی به دین خود عیسی هم به دین خودش
امروز سعی کردم با رویکرد طنز باهاتون صحبت کنم .......... کاری نکنید فردا روزی طوری دیگه باهاتون صحبت کنم و بساطتون از اینترنت برچیده بشه
آفرین آقایون و خانمهای خوب
پا رو دم من و امثال بنده نزارین
.......... اینم بدونید دنیای من فقط دنیای مجازی نیست ;)
منم از این پیاما زیاد داشتم که جدیدا یکی از مدیرا :eek: به دلیل تبلیغی اومده تو پروفایلم حذف کرده اونم بدون اینکه بهم بگه زیرش فقط نوشته دلیل تبلیغ !!!

این تبلیغ فقط تو پروفایله منه که مدیر گرامی میای حذف میکنی حداقلش یه خصوصی خرجش کن که بگو چی بوده ؟؟؟

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچنین میدانیم کسی که جنم نداره حرفشو به طرفش بزنه و دنبال یه ربات هست ، همون بهتر که بمیره !
و ما هم حرف مدیر بابک را تایید میکنیم.مدیر اگه کاری انجام میده باید به وسیله خودش باشه نه یواشکی .................میترسه محبوبیتش رو از دست بده ؟ !!!:دی

خب مدیر به واسطه وارنینگ که خطا رو برای کاربر ارسال میکنه خب چی میشه که خود مدیر بیاد اخطار رو بده ؟؟؟:w41:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا

ما از باشگاه مهندسان ایران میدانیم که....که.......که....ببخشید یادم رفت میرم بعدا میام.

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینهمه امار اخراجی های موقت زیاد شده ؟؟؟ برام سواله

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز

دقيقا همينه!و جالب هم هست كه ديگه برنميگردن!
والله تا جايي كه ما ميدانيم به اينجا خيلي علاقمنديم!رفتيم انجاييكه "نبايد اسمش برده شود"!ولي خداوكيلي هيچ جا باشگاه خودمان نميشود!

Sarp

مدیر بازنشسته
منم از این پیاما زیاد داشتم که جدیدا یکی از مدیرا :eek: به دلیل تبلیغی اومده تو پروفایلم حذف کرده اونم بدون اینکه بهم بگه زیرش فقط نوشته دلیل تبلیغ !!!

این تبلیغ فقط تو پروفایله منه که مدیر گرامی میای حذف میکنی حداقلش یه خصوصی خرجش کن که بگو چی بوده ؟؟؟
تبلیغ تبلیغه دیگه
یکی میاد ثبت نام میکنه و میفته به جون پروفایلها و آدرس سایتش رو میذاره
این مطلع شدن میخواد ؟ :surprised:
خب مدیر به واسطه وارنینگ که خطا رو برای کاربر ارسال میکنه خب چی میشه که خود مدیر بیاد اخطار رو بده ؟؟؟:w41:
چی میشه؟
همونی که سر پروفایل روبات اومده
روزانه 500 - 600 تا پیام :surprised:
تخلف

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
و ما مي دونيم نت و فضاي مجازي جاي لات بازي و خالي کردن عقده هاي دوران کودکي نيست و ما مي دونيم کسي که توي نت لات بازي در بياره تو دنياي واقعي نامرد و مزدوره ;););)

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش هر چه را که می دانستیم خود نیز عمل می کردیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما میدونیم و عمل میکنیم واسه کسایی گفتم که نمیدنن ;)
توهم اگه نمیدونی خوب بخونش

Sarp

مدیر بازنشسته
و ما میدانیم که باید ظاهر و باطن یکی باشد !
نه اینکه در ظاهر آدم باشیم و تو یاهو از خانوما درخواست ............ کنیم !

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
بنا به درخواست محمدآقا این پست ویرایش شد

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
و از همه مهمتر اینکه باید بدانیم که نباید بازیچه یه هرزه بشیم

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
و ما می دانیم وقت آن رسیده کم کم ابرها کنار برود

Sarp

مدیر بازنشسته
ما میدانیم که رهاجون یه منبع جدید اسمایل کشف کرده

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نیز میدانیم که ننه بابایمان را کجا گیر بیاوریم :w16:
ولی از آنجا که ننه باباها بچه شان را به حال خود میگذارند و از او سراغی هم نمیگیرند ( :razz: :w39: )
ما یاد گرفتیم که چند ننه بابای دیگر هم داشته باشیم... :w25: