ماهان يا سنجش و دانش؟

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
آقا ماهان بهتره يا سنجش و دانش.
كافيه ماهاني شويم؟
يا سنجش و دانشي باشيم. لطفا كمك كنيد موندم سر 2 راهي
كسايي كه تجربه دارند راهنمايي كنند مرسي :gol:

امير مافي

عضو جدید
كافي خودت باشي

كافي خودت باشي

به نظر من كافي خودت باشي و بشيني جزوه ها و كتابها را خوب بخواني اين موسها هم معجزه نميكنند خودتي كه معجزه ميكني;)

Amin.M.1986

عضو جدید
کافیست که عاقل باشی!!!!!!!! دوست عزیز جریان اینه که یه سیل جمعیتی تو ایران هست که دنبال ادامه تحصیل و یا بهتر بگیم ارتقاء مدرکه و یه سری سرمایه دار باهوش که میخوان پول در بیارن و فعلا در قالب موسسه تحصیلات تکمیلی و یا کنکور دارن کار میکنن.. کسانی که کنکور دارن حاضر هستند به خاطر قبولی زیر بار قرض برن و کلاس برن که بتونن قبول بشن درست مثل کسی که تو گرداب باشه و بخواد خودشو نجات بده.. هرچی دم دستش بیاد رو چنگ میزنه.. حالا شما خودت ببین دوست داری ماهانی بشی یا سنجش و دانش !! تازه پارسه و سیمیا و چند تا موسسه دیگه هم هست!!!!!!!! موفق باشید

آخرین ویرایش:

Ho$$ein

کاربر ممتاز
راهنمايي شدم !

راهنمايي شدم !

واقعا مرسي از راهنمايي هاتون ! ! !

امير جان من خيلي وقته كه شروع كردم و دارم خوب هم پيش ميرم تازه 6 ماه ديگه هم

مونده. اگه ميگم ميخوام برم موسسه .واسه آزمونهاش ميرم.مي خوام تو آزمونهاش شركت كنم تا تو كنكور مشكلي نداشته باشم.
ولي خداييش خيلي گروووووووووووووووووووووووو نه :‌ 5 تا آزمون 90.000 تومن!

به قول دوستمون امين آقا؛حسابي پشت كنكوري ها رو خر گير آوردن! :D

بهر حال متشكرم از همتون. موفق باشيد دوستان :gol:

Amin.M.1986

عضو جدید
واقعا مرسي از راهنمايي هاتون ! ! !

به قول دوستمون امين آقا؛حسابي پشت كنكوري ها رو خر گير آوردن! :D

:gol:
من همچین قولی نداشتم.. جسارت هم نکردم.. فقط گفتم که جریان چیه؟؟؟ خواستم اسم نبرم مجبورم کردی.. همین دکتر نوری ( البته دکترش یکم بحث داره )که کل مواد ماهان رو درس میده اگه امتحان ریاضی 1 ازش بگیری امرا پاس نمیکنه..
موفق باشی

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 8 مرحله آزمون آزمایشی پارسه رو دارم
اگه خواستی برات بفرستم
آزاد میخوای شرکت کنی یا دولتی؟

Ho$$ein

کاربر ممتاز
من همچین قولی نداشتم.. جسارت هم نکردم.. فقط گفتم که جریان چیه؟؟؟ خواستم اسم نبرم مجبورم کردی.. همین دکتر نوری ( البته دکترش یکم بحث داره )که کل مواد ماهان رو درس میده اگه امتحان ریاضی 1 ازش بگیری امرا پاس نمیکنه..
موفق باشی

كاملا حرفاتون رو تصديق ميكنم . اما يه جيزي هست من بايد كنكورهاي آزمايشي رو شركت كنم.فقط مي خواستم همين رو بدونم كه كدوم جامع تره . تا حالا كه گفتتن ماهان بهتر از بقيه است . . .‌

METALHEAD

عضو جدید
هيش كدوم!

هيش كدوم!

من سه تا آزمون آخر ماهان رو رفتم
در حقه بازيشون همين بس كه اول كه ميري قبل از همه آزمونا ميگن كه همه رو بايد با هم ثبت نام كني تكي نميشه!
اما وقتي كه 3 تا آزمون مونده بود ثبت نامم كردن!!
تازه از آزمون اول ماهان كه كارنامتو ببيني مي نويسه تعداد نفرات شركت كننده: 2500 نفر!!!!
خلاصه اين كه دوستان مي تونن براي دل گرمي آزمون هاي آخرشو بدن اما اصلا آزموناش شبيه كنكور اصلي نيس
اين جور كه دوستان ميگن شبيه كنكور آزاده
مثلا سوالايه زبانش مسخرس و عمرا تستايه كنكور مثل اون نيس
( يه تعداد تست كنكور زبان رو دكتر حلالي كه تخصصش استخراجيه از شريف طرح مي كنه به خاطر همين هم تو كنكور هر سال حتما تست زبان استخراجي هست!!)
حرف آخرم اين كه خيلي حقه بازن!
يادمه اون موقع ها مي گفتن:‌ كلك چي! اما حالا اين موسسات عالي دست امثال كاظم قلم چي رو بستن!
و ديگر هيچ!

Amin.M.1986

عضو جدید
در حقه بازيشون همين بس كه اول كه ميري قبل از همه آزمونا ميگن كه همه رو بايد با هم ثبت نام كني تكي نميشه!
تازه از آزمون اول ماهان كه كارنامتو ببيني مي نويسه تعداد نفرات شركت كننده: 2500 نفر!!!!
خلاصه اين كه دوستان مي تونن براي دل گرمي آزمون هاي آخرشو بدن اما اصلا آزموناش شبيه كنكور اصلي نيس
( يه تعداد تست كنكور زبان رو دكتر حلالي كه تخصصش استخراجيه از شريف طرح مي كنه به خاطر همين هم تو كنكور هر سال حتما تست زبان استخراجي هست!!)
يادمه اون موقع ها مي گفتن:‌ كلك چي! اما حالا اين موسسات عالي دست امثال كاظم قلم چي رو بستن!
و ديگر هيچ!
گفته هاتونو تصدیق میکنم بجز قسمت زبان.. چون زبان های ماهان رو اصلا طرح نمیکنن و از کنکور های سال گذشته میاد.. نه از رشته متالورژی که تابلو بشن .. مثلا از سوالات زبان عمومی رشته کشاورزی 4 سال پیش میدن تو ماهان و به همین خاطر زبانش اگرم مزخرف باشه باید بدونید به خاطر مزخرف بودن زبان کنکوره و کلا هم همه از دم ...... هستند..

Ho$$ein

کاربر ممتاز
و ديگر هيچ!

:eek: :eek: :eek: ;)

kavand88

عضو جدید
من ماهان بودم و کل کلاس هاش رو رفتم.فکر کنم شهریش حدود 1000000 شد.جزوه هاش رو هم دارم.خیلی خوبه.کل کتابای راهیان ارشد و جهش و...را هم دارم.به نظرم اینا بهترین منابع برا کنکور هستند.اگه کسی میخواد میتونم در اختیارش بذارم.:gol::gol::gol::gol::gol:
اینم ایمیلمه
a.kavand84@gmail.com

nicenet1369

عضو جدید
یعنی کسی سنج ودانش نرفته؟ خیلی آزموناش گرونه 6 مرحله آزمون 225000 تومنه خداییش گرونه!!