مؤسسه آموزش عالي غير انتفاعي لامعي

mohamad0028

عضو جدید
اينم تاپيك ما ،اميد وارم بتونيم با هم انديشي و مساعدت هم از پله هاي ترقي بالاو بالا تر بريم;)

forshad

عضو جدید
سلام.من دانشجو ی امل هستم .اگه اشتباه نکنم لامعی واسه گرگان.میخواستم بدنم گرگان شهرش واسه زندگی دانشجویی چطوره؟از لحاظ مردم هاش .محیط اجتماعیش.شهرش.دانشگاهاش.کلا خوب یا نه.یعنی خسته کننده یا نه چون گفتم اگه خدا بخواد کارشناسی بیام گرگان میخواستم بدونم چی جوریه؟مرسی

mohamad0028

عضو جدید
سلام دوست عزیز.معذرت میخوام من این پیامو خیلی دیر دیدم
کاش میومدی تو پروفایلم.
البته اگه الان به دردت میخوره میگم بهت...

salar kahkeshani

عضو جدید
سلام دوست عزیز من بچه ی گرگانم تو لامعی درس می خونم عمران میخونم.چون بچه مازندرانی اینجا زیاد بهت خوش نمیگذره...

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
گرگان شهر بسيار عاليه! از هرجاي اران اومده باشي بهتون خوش ميگذره. من بچه گرگانم ولي متاسفانه گنبد درس ميخونم چون كارشناسي مديريت صنعتي گرگان نداشت. قدر گرگان رو بدونيد

sahar_pretty_16

عضو جدید
سلام دوست عزیز.معذرت میخوام من این پیامو خیلی دیر دیدم
کاش میومدی تو پروفایلم.
البته اگه الان به دردت میخوره میگم بهت...

سلام میشه به من بگی اونجا کاردانی به کارشناسی معماری میشه با رتبه 17208 قبول شد؟

mahsa khanoomi

عضو جدید
بسم رب الشهدا
همايش بزرگ نقشه برداري با حضور پروفسور مجتهدزاده در روز پنجشنبه 24اذر ماه از ساعت 9صبحدر تالار فخرالدين اسعد گرگاني برگزار ميگردد لذا از تماميه دانشجويان عزيز براي شركت در اين همايش دعوت به عمل مي آيد.
با تشكر
پايگاه بسيج شهيد باكري(واحد خواهران)

مهندس ایرجی

عضو جدید
سلام دوست عزیز من بچه ی گرگانم تو لامعی درس می خونم عمران میخونم.چون بچه مازندرانی اینجا زیاد بهت خوش نمیگذره...
سلام عزیز میخوام ببینم توی لامعی مهندسی معماری داره؟
یا فقط کاردانیه؟
یه سوال دیگه: الان داری مهندسی عمران میخونی چند وقته مدرک میدن؟ بعدش میتونی ارشد تو دانشگاه آزاد بخونی یا دوباره باید موسسه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
جوابمو بدین

آخرین ویرایش:

World Designer

عضو جدید
ا هرچی گشتم میرداماد تایپیک نداشت چرا من از میردامادم گرگانم به جز گرم بودنش سرازیری سربالایی های وحشتناکش و یکمکمبود مرام دیگه همه چیش عالیه

بالا