لوگوی پپسی...

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ای کسانی که رفتین زل زدین به ماه که لوگوی پپسی رو ببینین[/FONT] [FONT=arial, helvetica, sans-serif]
از شما بعیده، ما ۳۰ سال پیش عکس امام رو تو ماه دیدیم، عقده نداریم که....
چیزی که مردم فکر میکردن قراره ببینن:

و اما چیزی که واقعآ دیده شد :

[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]پ.ن: قابل توجه آن دسته از دوستانی که دیشب بنا به شایعه ی رفتند پشت بام و منتظر بودن [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]
لوگوی پپسی بیفته روی ماه :دی​
شرکت پپسی اعلام کرد نوشابه رو بریزید همونجایی که داره میسوزه :))​
[/FONT]

ستاره 20

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه هم تبلیغ کرد اگه این کار انجام میشد تعجب داشت

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
پپسی روی ماه ، یک دروغ بزرگ !

از مدتی پیش ، خبر روش جدید تبلیغ پپسی ، روی خروجی سایت های غیر رسمی خودنمایی می کرد . متاسفانه چندی پیش ، انعکاس این خبر از درگاه یکی از خبرگزاری های رسمی در ایران ، بسیاری از ایرانی ها را دیشب روانه پشت بام ها کرد ، اما چیزی جز چهره چهره همیشگی و لک پیس دار ماه دیده نشد .
پپسی روی ماه ، یک دروغ بزرگ !
خدا را شکر نشد . نه فقط به خاطر پپسی بودنش و نه فقط به خاطر ...

خدا را شکر نشد . نه فقط به خاطر پپسی بودنش و نه فقط به خاطر صهیونیستی بودنش و نه فقط به خاطر Pay Each Penny to Save Israel بودنش . البته اینها هم خودش یک عالمه بحث و تحلیل دارد ، اما حرف من چیز دیگریست . دیشب من هم مدتی ماه را رصد کردم و با خودم فکر کردم که " اگر خدای ناکرده این اتفاق بیفتد ... " آری ! اگر این اتفاق می افتاد ، یقیناً بودند غول های تجاری بسیاری که برای تبلیغ ، ماه را پرده نمایش می کردند و آنوقت ، همین ماه را که هرشب مجانی می شد تماشا کرد ، می بایست مدت ها منتظر می ماندی تا یک شب شرکت ها و برند های گوناگون دست از سرش بردارند و تو بتوانی همان " چهره لک دار سابق " را ببینی . و این می شد برایت یک آرزو ! شاید بهانه ای بشود تا قدر نعمت هایی را که داریم بیشتر بدانیم .
و از بین این همه شرکت ، چرا پپسی ؟ اینجا دیگر از عهده ام خارج است . چرا که اطلاعات محدود است و در این زمینه باید صاحب نظران ، نظر بدهند . اما آیا این دروغ بزرگ ، به نفع این شرکت صهیونیستی نشد ؟ و آیا باعث نشد نام ننگین " pepsi " سر زبان ها بیفتد ؟ اگر لوگوی پپسی روی ماه نیفتاد ، اما نامش سر زبان ها افتاد !
اما :
در عجبم ! میلیون ها ( و شاید میلیارد ها ) سال ، خورشید نور تاباند روی ماه و روشنش کرد تا خدا را تبلیغ(*) کند ! اما کور بود چشم بشر و ندید . حالا یک شرکت می خواهد نور بتاباند روی ماه ، بشر همه چشم و پا می شوند و به نظاره می ایستند !

* توضیح اینکه تبلیغ از ریشه بلغ و به معنای «رساندن پیام »می باشد و در اینجا منظور این بود که خورشید ، مامور به رساندن پیام الهی به بشر است و مردم باید از این پدیده های الهی ، عبرت بگیرند .

• Like
واکنش ها: fifa