لطیفه

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا لطیفه من گفتم شمام اگه چیزی یادتونه بگید با هم بخندیمدكتر به يارو ميگه: دوتا خبر بد دارم.
اوليش اينه كه تو فقط بيست و چهار ساعت زنده مي موني.
يارو ميگه دوميش چيه؟
دوميش اينه كه ديروز يادم رفت اينو بهت بگم!!!

...

معتاده به دختره متلك ميگه: چشاش بيشت لباش بيشت تيپش بيشت...
دختره برمي گرده مي گه: گم شو اشغال
معتاده مي گه: انژباط شفر

...

فيله و مورچه هه باهم ازدواج مي كنن فيله مي ميره مورچه هه ميگه: بدبخت شدم حالا بايد تا آخر عمر براش قبر بكنم

...

يکي يه روباه مرده مي بينه به خودش ميگه خوب شد مرده وگرنه گولم مي زد !

...

يه نفر ميره دکتر ميگه آقاي دکتر هيچ کس منو تحويل نمي گيره. دکتره ميگه: نفر بعدي

...

يه دختر مسيحي ميره پيش يه کشيش، ميگه: ببخشيد، من هر دفعه از جلوي آينه رد مي شم، به خودم مي گم من چقدر خوشگلم، من گناه مي كنم؟ کشيشه ميگه: نه دخترم شما گناه نمي کني، اشتباه مي کني

...

به یارو
میگن: در رو ببند هوای بیرون سرده. میگه: مثلا اگر من در رو ببندم هوای بیرون گرم میشه؟

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یارو داشت رادیو گوش میداد رادیو گفت مسیر همت به امام حسین بسته شده یارو میگه بسته شده که بسته شده دیگه چرا قسم می خوری !:w15:

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یارو میره پیش دکتر میگه آقای دکتر من هرشب خواب میبینم که با خرها فوتبال بازی میکنم، یارو میگه بیا این قرص هارو بخور خوب میشی، میگه: آقای دکتر میشه از فردا شب بخورم؟ آخه امشب فیناله:w15:

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرد، این موجود بیچاره! وقتی به دنیا میاد، همه حال مامانشو می پرسن! وقتی ازدواج می کنه همه می گن چه عروس خوشگلی! وقتی می میره همه می گن بیچاره زنش:w15:

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دو تادیوونه رو می برن جهنم بعد 6 ماه میان بیرون. بهشون میگن اونجا چه جور بود؟ میگه خیلی سخت بود ولی بالاخره آتیش رو خاموش کردیم:w15: :w15: :w15:

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه: بابا من کی آنقدر بزرگ میشم که هر کاری دلم خواست بکنم؟

بابا: پسرم، تا حالا کسی اینقدر بزرگ نشده!
:w15: :w15: :w15:

روياي ماه

عضو جدید
يه نفر ميره دکتر ميگه آقاي دکتر هيچ کس منو تحويل نمي گيره. دکتره ميگه: نفر بعدي

به یارو
میگن: در رو ببند هوای بیرون سرده. میگه: مثلا اگر من در رو ببندم هوای بیرون گرم میشه؟
:w15::w15::w15:
مرسی خندیدیم

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هه به باباش میگه: بابا پنکه سقفیمون سوخت! باباش میگه بایدم بسوزه!! ۱۵ نفره زیرش میخوابید.:w15: :w15: :w15:

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به دیونه هه میگن یه پیامبر بگو میگه:سوج . میگن سوج که پیامبر نیست!! میگه: خودم پشت یه اتوبوس دیدم نوشته ( یاسوج)