كمك در انتخاب واحد

gomshode

عضو جدید
من ترم 2 ميرم .به نظر شما استاتيك رو بر دارم يا نه ؟مي تونم رياضي 2 با استاتيك رو پاس كنم ؟سخت نميشهممنون

rahimsaei

عضو جدید
میتونی پاس کنی. نترس.

سلام
میتونی
ریاضی 2 درس آسانی است. همه استاتیک را ترم دوم انتخاب می کنند. در غیر این صورت عقب می افتی

درضمن اگه در استاتیک اشکالی داشتی حتماً میتونم کمکت کنم

aminrokh

عضو جدید
من ترم 2 ميرم .به نظر شما استاتيك رو بر دارم يا نه ؟مي تونم رياضي 2 با استاتيك رو پاس كنم ؟سخت نميشهممنون
سلام:
ترم 2 استاتیکو باید بگیری عقب میوفتی داداش استاتیک خیلیهم که میگن سخت نیست باید تمرین زیاد حل کنی تا راه بیوفتی باحاله
موفق باشی
www.aminrokh.blogfa.com

arashlolos

عضو جدید
خوب بستگی به خودت داره
خوش به حالت ترم 1 یا 2 هستی.
از حالا خوب بخون معدلتو ببر فضااااا.
من ترم 7 هستم یخورده اوایل:child: تنبلی کردم معدلم اومد پایین.ولی حالا دارم میخونم.شما حالا خوب بخون
استاتیکو اگه میتونی با نمره بالا پاس کنی وردار:w16:
در ضمن درسای راحت رو بزار سال های آخر تا اگه خواستی راحت 20 بگیری معدله رو ببری مریخ!:w17:

siina2637

عضو
کدوم دانشگاه میری که این همه از این دو تا درس می ترسی؟بردار جفتشونو نترس بابا!
اگه الان بترسی ترم 3 و5 می خوای چکا کنی؟

harry potter

عضو جدید
سلام دوست عزیز
یکی دو تا درس هست که اگه آدم به موقع ور نداره یا رد شه کلی عقب می اندازدش . یکی از این درسا استاتیکه که حتما باید ترم 2 پاس کنی . چون برای تمام درسای جامداتی که بعد از این خواهی داشت پیش نیازه مثل دینامیک و مقاومت مصالح 1 . مقاومت مصالح 1 پیش نیاز مقاومت مصالح 2 و طراحی اجزاست . دینامیک هم پیش نیازه کلی درسای مهم دیگست . مثل دینامیک ماشین و مکانیک سیالات و همین طوری مثل دومینو میره جلو . اگه استاتیکو به موقع پاس نکنی کلی دچار مشکل می شی . حتما ورش دار ;)