كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

paramiss_18

عضو جدید
سلام بچه ها :surprised:می خواستم ببینم میتونید یک سری اطلاعات راجع به اجرای پی در زمینهای شیبدار -پی باسکولی-پی بالشتکی-قالبهای لغزنده و افقی-اهن گذاری پله های گرد بهم بدید ممنون میشم اگه کمکم کنید اگه عکس یا فیلم هم داشتید برام بزارید ممنون میشم

سناتور

عضو جدید
سلام در مورد چالشهای مسکن ....وطراحی مجتمع تجاری اداری...اطلاعی دارید ممنون میشم کمکم کنید

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون ،کتاب دیگه ای غیر از این کتاب نمیشناسین که به دردم بخوره ؟ :smile:

شاید این به دردت بخوره:
http://standpoint.blogfa.com/

http://palapalhome.com/stdnts/1388/02/31/تمرین-درس-هندسه-مناظر-و-مرایا-تاریخ-تح-5/

اصول عملي هندسه مناظر و مرايا جلد اول مولف مهندس فرهاد عمراني نشر رنگ آب

memarimajid

عضو جدید
سلام.میشه خاهش کنم راجه به مترو - عملکردها-حل پلان یک مترو- روابط ضابطه مند در طراحی- قسمتهای مورد نیاز یک مترو-پلان متروهای موجود- مقاله هایی راجه به مترو-عکس هایی از طراحی داخلی مترو*روابط*قسمتهای مختلف و خلاصه اگه هر اطلاعاتی دارید برام بذارید.
ممنون میشم
راستش پروزه جدیدمه و من هیچ اطلاعاتی ازش ندارم.:gol:

Angel.Architect

عضو جدید
سلام.میشه خاهش کنم راجه به مترو - عملکردها-حل پلان یک مترو- روابط ضابطه مند در طراحی- قسمتهای مورد نیاز یک مترو-پلان متروهای موجود- مقاله هایی راجه به مترو-عکس هایی از طراحی داخلی مترو*روابط*قسمتهای مختلف و خلاصه اگه هر اطلاعاتی دارید برام بذارید.
ممنون میشم
راستش پروزه جدیدمه و من هیچ اطلاعاتی ازش ندارم.:gol:
اينااا خيلي خوبه به دردت ميخوره ;)
http://mic-ro.com/metro/metroart.html
http://mohammadhamed.mihanblog.com/post/177
http://masoumi.persianblog.ir/post/16/
http://www.niksalehi.com/public/archives/076563.php
http://www.ebtekarnews.com/ebtekar/News.aspx?NID=30250

paramiss_18

عضو جدید
سلام بچه ها :surprised:می خواستم ببینم میتونید یک سری اطلاعات راجع به اجرای پی در زمینهای شیبدار -پی باسکولی-پی بالشتکی-قالبهای لغزنده و افقی-اهن گذاری پله های گرد بهم بدید ممنون میشم اگه کمکم کنید اگه عکس یا فیلم هم داشتید برام بزارید ممنون میشم جواب بدید دیگه

sepideh2727

عضو جدید
كمك!!!!!!!!!!!!!!!

كمك!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان
من زميني در تهران با متراژ بالاي 10 هزار متر مربع ميخواستم كه در محيطي نسبتا" آروم باشه
كسي همچين زميني سراغ داره؟
ممنون اگه كمك كنيد من عجله دارم:gol:

prettyblackrose

عضو جدید
اطلاعات معماري

اطلاعات معماري

سلام
من به اندازه ي استاندارد عرض و ارتفاع يك راه سواره رو و پياده رو براي طراحي سر در نياز دارم. كسي ميتونه كمكم كنه؟
از راه سواره يك كاميون هم بتونه رد بشه..

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من به اندازه ي استاندارد عرض و ارتفاع يك راه سواره رو و پياده رو براي طراحي سر در نياز دارم. كسي ميتونه كمكم كنه؟
از راه سواره يك كاميون هم بتونه رد بشه..
نویفرت,building type,standard graphic
اینا مراجع اصلی استاندارد ها هستند ;)

h_kangari

عضو جدید
فیلم های اموزشی ونرم افزار های مهندسی معماری

فیلم های اموزشی ونرم افزار های مهندسی معماری

با عرض سلام.من فیلم های اموزشی جامع مهندسی معماری و نرم افزار های جامع مهندسی معماری و

ا موزش جامع نرم افزار های مهندسی معماری را می خواستم.ایا کسی داره و از کجا میشه تهیه

کرد؟

mehdime007

عضو جدید
سلام
آقا اگه میشه یه کمک فکری و اساسی به من بکنید ...
راستش موضوع طرح 3 برای این ترمم ، طراحی موزه ی سینما هستش .
من از همه ی دوستان می خوام که اگه می تونن به من در مورد ایده برای گالریهام ، نظر بدن ...
به نظرتون توی یک موزه ی سینما چه نوع گالری هایی می تونه وجود داشته باشه ؟؟
خب اصولا گالری هایی مثل : گالری عکس و تصاویر مختلف و گالری اشیا ، می تونه باشه ، اما منظور من یه نوع گالریه کاملا متفاوت و ویژه موزه سینما هستش .
مخصوصا حالا من خودم میخوام به نوعی روی مفهوم فیلم و اینکه فیلم از یکسری تصاویر متحرک ساخته شده تاکید کرده و روش کار کنم . شبیه کاری که به عنوان مثال توی موزه ی یهود انجام شده و یه بخشی توی موزه به عنوان گالری صدا طراحی شده که در اون افراد به هنگام راه رفتن روی یکسری شکلک ها که فلزی هستند نوعی صدای جیغ تولید میشه که به نوعی بیان کننده ی اون فریاد مردم در اون موقع بود (در مورد واقعه ی هلوکاست) .منظور من هم ، یه همچین کار کاملا ویژه ای هستش . به نظر من استفاده از تجهیزات و برخی طرحهای پیشرفته مثلا استفاده از یکسری نمایشگرها روی سطوح و بدنه ها می تونه مد نظر قرار داشته باشه .
ببخشید که فقط زیاد حرف زدم ... منتظر یاری سبزتان هستیم .;):)

ایتوک

عضو جدید
سلام به ترم بالایی ها. میشه یکی پلان و مقطع موزه گوگنهایم بیلبایو (گری) رو هم برامون بزاره ؟

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به ترم بالایی ها. میشه یکی پلان و مقطع موزه گوگنهایم بیلبایو (گری) رو هم برامون بزاره ؟
من فقط این رو یافتم:

آخرین ویرایش:

mehdime007

عضو جدید
من فقط این رو یافتم:
سلام ... در مورد موزه ی بالایی که مهناز خانوم دستشون درد نکنه و گذاشتن باید بگم که این موزه ی گوگنهایم فرانک لوید رایت هستش نه گوگنهایم بیلبائو مال گهری !!
البته من خدایی نکرده قصد بدی ندارم ها ، اما خوب چونکه این ترم ما کلی موزه نقد کردیم و هر دوتای این موزه ها یعنی گوگنهایم گهری و رایت رو هم نقد کرده بودیم می دونستم که این مال موزه ی گوگنهایم توی شهر بیلبائو نیست .
البته من یه چیزایی شاید در مورد این موزه داشته باشم که اگه تونستم به یک سایت آپلودش کنم ، لینکش رو اینجا میزارمش .
در ضمن آقا من از همتون یه کمک فکری خواستم چرا هیشکی به من اصلا کمک نمی کنه ؟؟:(:razz:

ebliise_piir

عضو جدید
مجلات هنر و معماری

مجلات هنر و معماری

سلام
دوستان من دنباله مجلات هنر و معماری میگردم.
از مجلات قدیمی هست که زمان ش ا ه به چاپ میرسید.
کسی میتونه کمکم کنه؟!!؟؟؟؟

eblis7th

عضو جدید
سلام دوستان . ازتون خواهش دارم هر کی اطلاعاتی در زمینه طراحی موزه داره به من بگه . حالا میخواد پلان باشه میخواد اطلاعات نوشتاری . برای پایان نامه لازم دارم . ممنون میشم اگه کمکم کنید . ;)

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان . ازتون خواهش دارم هر کی اطلاعاتی در زمینه طراحی موزه داره به من بگه . حالا میخواد پلان باشه میخواد اطلاعات نوشتاری . برای پایان نامه لازم دارم . ممنون میشم اگه کمکم کنید . ;)
دوست عزیز تو قسمت جستجوی باشگاه بزن سرچ کلی چیز میز هست در مورد موزه

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
آقا اگه میشه یه کمک فکری و اساسی به من بکنید ...
راستش موضوع طرح 3 برای این ترمم ، طراحی موزه ی سینما هستش .
من از همه ی دوستان می خوام که اگه می تونن به من در مورد ایده برای گالریهام ، نظر بدن ...
به نظرتون توی یک موزه ی سینما چه نوع گالری هایی می تونه وجود داشته باشه ؟؟
خب اصولا گالری هایی مثل : گالری عکس و تصاویر مختلف و گالری اشیا ، می تونه باشه ، اما منظور من یه نوع گالریه کاملا متفاوت و ویژه موزه سینما هستش .
مخصوصا حالا من خودم میخوام به نوعی روی مفهوم فیلم و اینکه فیلم از یکسری تصاویر متحرک ساخته شده تاکید کرده و روش کار کنم . شبیه کاری که به عنوان مثال توی موزه ی یهود انجام شده و یه بخشی توی موزه به عنوان گالری صدا طراحی شده که در اون افراد به هنگام راه رفتن روی یکسری شکلک ها که فلزی هستند نوعی صدای جیغ تولید میشه که به نوعی بیان کننده ی اون فریاد مردم در اون موقع بود (در مورد واقعه ی هلوکاست) .منظور من هم ، یه همچین کار کاملا ویژه ای هستش . به نظر من استفاده از تجهیزات و برخی طرحهای پیشرفته مثلا استفاده از یکسری نمایشگرها روی سطوح و بدنه ها می تونه مد نظر قرار داشته باشه .
ببخشید که فقط زیاد حرف زدم ... منتظر یاری سبزتان هستیم .;):)

وضعیت
موضوع بسته شده است.