كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد از مدت ها دوری از کل کل سلام
خوب هستید؟خوشبختانه یا متاسفانه به دلیل مشغله کاری و درسی و زندگی وقت کل کل نداشتم
الانم فقط اومدم 1 عرض ادبی خدمت به دوستان قرمز بکنم.
راستی تیمتون چیکار کرد ؟خخخخخخ
ببینید اول فصله بهتون قول میدم امسال به هیچ جا نمیرسید.
بزرگ باشگاهتون کیه؟محمد نوری یا هادی نوروزی؟خخخخخ

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چطور تو ديدي و بقيه نديدن...عادل فردوسي پور ك از تو هم استاد تره عزيزم!!

ببين من اين صحنه رو نديدم و الان حرفامون رو هواست!!

تا فردا شب صبر كن اگ چيزي باشه برنامه ك دنبال حاشيه درست كردن برا تيم ها هست نشونش ميده!!

من فقط يه صحنه از قلعه نويي ديدم (تقريبا تو همون دقايق ك ذكر كردي) ك حرف زد و خود عادلم بهش اشاره كرد در واكنش به حركات رحمتي بود موقع خطا عنايتي روي عمران زاده ك با خنده ميگفت چي ميگي ...يا چي داره ميگه؟
شايد تو بازي ديگه اي رو ديدي!!
جالبت تر اينكه صحنه به اين جالبي و هيچ جا بهش اشاره نشده!!
و بازم جالبت تر دوبار باختيد و بحث داوري واسه استقلالو پيش كشيدي؟:D
خودتم بهتر از من ديدي ك بازيكن صبا بايد ديشب اخراج ميشد و نشد و پنالتي ك نبايد گرفته ميشد گرفته شد!:cool:

من نمیخوام در موردش صحبت کنم.

اگه فردوسی پور هم در موردش صحبت نکرد فیلم بازی رو بگیر نگاه کن.

محسن من در مورد داوری چیزی نگفتم که!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر نیکبخت دفاع چپ نبود و پستش طوری بود که تعداد گل برای سنجیدنش مهم هست ...الان من هرچی بگم فقط میخوای یه جوابی بدی از رو لجبازی .. بیخیال بابا اگه بازیای نیکبخت رو تو استقلال و پرسپولیس دیدی پس خودتم میدونی که تو پرسپولیس بهترین دوران عمرش بود اگه ندیدی هم خواهشا حرف نزن :D
پرسپولیس قرار بود واسه قاضی چیکار کنه ؟ :surprised: .. همین که مثل بازیکنای استقلال مجبور نشد دنبال پولش بدوه و اینقد از پرسپولیس پول دراورد که الان با پورشه بره سر تمرین استقلال کافی نیست ؟ واقعا تعجب میکنم از این حرفا میشه بگی پرسپولیس دقیقا چیکار باید میکرد ؟؟؟
ولی نه تو خیلی تعصب داری رو قاضی ..!!!!

عجباآآآ
من دقيقا يادمه نيكبخت براي استقلال تو پست دفاع چپ بازي ميكرد...تو فك كنم نديدي بازياي نيكبختو تويه استقلال!ب گذشته رجوع كن متوجه ميشي!!
پست عليرضا نيكي تو استقلال مدافع چپ بوده!!
والا كار خاصي نبايد ميكرد همين ك واسه يه فصل تمام نيمكت نشين بود!
اگ اونجا ميموند بازم نيمكت نشين ميموند!
والا اون پورشه ها رو ك اقاي رويانايان به همه بازيكناش مثل نقل و نبات ميداد ديگ:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیخوام در موردش صحبت کنم.

اگه فردوسی پور هم در موردش صحبت نکرد فیلم بازی رو بگیر نگاه کن.

محسن من در مورد داوری چیزی نگفتم که!

اينجا بحث غير مستقيمه!! حرفتو زدي سيامك جان:d

فيلم بازي رو از كجا بگيرم من؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بعد از مدت ها دوری از کل کل سلام
خوب هستید؟خوشبختانه یا متاسفانه به دلیل مشغله کاری و درسی و زندگی وقت کل کل نداشتم
الانم فقط اومدم 1 عرض ادبی خدمت به دوستان قرمز بکنم.
راستی تیمتون چیکار کرد ؟خخخخخخ
ببینید اول فصله بهتون قول میدم امسال به هیچ جا نمیرسید.
بزرگ باشگاهتون کیه؟محمد نوری یا هادی نوروزی؟خخخخخ

سلام آقا رضا گل

خوبی سالار؟

این پستت رو یادم نمیره تا آخر فصل بیام ازش یه نقل قول بگیرم :دی

در مورد کاپیتانی قبلا تو کلوپ خودمون هم گفتیم اینا ارزش کاپیتانی پرسپولیس رو ندارن.

ولی خب اینا طبیعیه پارک جی سونگ هم یه مدتی کاپیتان منچستر شده بود:D

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای دورنگ زمانی که استقلال بود دفاع چپ بود ولی وقتی اومد پیروزی مهاجم شد و خوب هم ظاهر شد
ولی آه استقلالی ها گرفتش...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا رضا گل

خوبی سالار؟

این پستت رو یادم نمیره تا آخر فصل بیام ازش یه نقل قول بگیرم :دی

در مورد کاپیتانی قبلا تو کلوپ خودمون هم گفتیم اینا ارزش کاپیتانی پرسپولیس رو ندارن.

ولی خب اینا طبیعیه پارک جی سونگ هم یه مدتی کاپیتان منچستر شده بود:D

ما در خدمتیم سالاروند...
پس حتما یادت باشه
صفحه 1566 جان خوم به هیچ جا نیرسین...

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
عجباآآآ
من دقيقا يادمه نيكبخت براي استقلال تو پست دفاع چپ بازي ميكرد...تو فك كنم نديدي بازياي نيكبختو تويه استقلال!ب گذشته رجوع كن متوجه ميشي!!
پست عليرضا نيكي تو استقلال مدافع چپ بوده!!
والا كار خاصي نبايد ميكرد همين ك واسه يه فصل تمام نيمكت نشين بود!
اگ اونجا ميموند بازم نيمكت نشين ميموند!
والا اون پورشه ها رو ك اقاي رويانايان به همه بازيكناش مثل نقل و نبات ميداد ديگ:D
میگم تو پرسپولیس بهتر بازی کرد یا استقلال ؟
بازیکن وقتی پول میگیره چه نیمکت نشین باشه چه نباشه نباید حرفی بزنه وگرنه پولش حرامه .. پس شما عرض میکنید روزی که قاضی قرارداد بست باید یه بند تو قراردادش میاورد که نباید نیمکت نشین باشه ؟؟؟
بعلاوه قاضی رباط صلیبی پاره کرد و سر همین 6 ماه خونه نشین شد و پول مفت گرفت پس اونی که خیلی بهش لطف کرد باشگاه بود وگرنه همین استقلال وقتی جانواریو رباط صلیبی پاره کرد بلافاصله باهاش فسخ کرد ...بازیکنی که 6 ماه مصدومه چجوری میگی نیمکت نشین بود نکنه باشگاه باید بازیکن مصدوم رو بازی میداد ؟؟
فقط میخوای بحث رو به بیراهه ببری فرقی نداره کی بهش پورشه داده همین که مثل نکونام مجبور نشد دنبال پولش بدوه یعنی پرپسولیس خیلی بهش احترام گذاشته سعی نکن الکی طرفداری کنی از بازیکن بی تعصب تیمت ..
آقای دورنگ زمانی که استقلال بود دفاع چپ بود ولی وقتی اومد پیروزی مهاجم شد و خوب هم ظاهر شد
ولی آه استقلالی ها گرفتش.

بهش نگو اقای دورنگ اینجا کسی هست که خیلی رو این بازیکنا تعصب داره ..!! :دی

آخرین ویرایش:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اينجا بحث غير مستقيمه!! حرفتو زدي سيامك جان:d

فيلم بازي رو از كجا بگيرم من؟
اصن بحث کل کل نبود .من خودم خیلی اون لحظه ناراحت شدم که این آقا چه جوری به خودش اجازه میده به هوادارا توهین کنه.

یه سرچی بکن پیداش میکنی

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی آه استقلالی ها گرفتش...

سلام اقا رضا

تشكر بابت روشن كردن حقايق ك دوستان مدلفع چپو با مهاجم مقايسه نكنن:D

اره والا ...مثل روز روشن بود اون قضيه:gol:

بعدشم من روي قاضي تعصب ندارم...اما هر بازيكني ك زير پرچم ابي باشه و براي ما بازي كنه براي ما قابل احترامه و در جاهاي ك لازم باشه ازش دفاع ميكنيم

وسلام:D

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازیکن وقتی پول میگیره چه نیمکت نشین باشه چه نباشه نباید حرفی بزنه وگرنه پولش حرامه .. پس شما عرض میکنید روزی که قاضی قرارداد بست باید یه بند تو قراردادش میاورد که نباید نیمکت نشین باشه ؟؟؟
بعلاوه قاضی رباط صلیبی پاره کرد و سر همین 6 ماه خونه نشین شد و پول مفت گرفت پس اونی که خیلی بهش لطف کرد باشگاه بود وگرنه همین استقلال وقتی جانواریو رباط صلیبی پاره کرد بلافاصله باهاش فسخ کرد ...بازیکنی که 6 ماه مصدومه چجوری میگی نیمکت نشین بود نکنه باشگاه باید بازیکن مصدوم رو بازی میداد ؟؟
فقط میخوای بحث رو به بیراهه ببری فرقی نداره کی بهش پورشه داده همین که مثل نکونام مجبور نشد دنبال پولش بدوه یعنی پرپسولیس خیلی بهش احترام گذاشته سعی نکن الکی طرفداری کنی از بازیکن بی تعصب تیمت ..

\
¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\
\¸.♥.PERSPOLIS.♥.\
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

سوراخه:biggrin:
پسوند تیمتون یادت رفته بود...خخخخخخخخخ

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
تیم ما خوب بازی نکرد ...
فوتبال برد و باخت داره ...
و عدم آمادگی بازیکنان ما ، شرایط برد نامحسوس سایپا را رقم زد...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اقا رضا

تشكر بابت روشن كردن حقايق ك دوستان مدلفع چپو با مهاجم مقايسه نكنن:D

اره والا ...مثل روز روشن بود اون قضيه:gol:

بعدشم من روي قاضي تعصب ندارم...اما هر بازيكني ك زير پرچم ابي باشه و براي ما بازي كنه براي ما قابل احترامه و در جاهاي ك لازم باشه ازش دفاع ميكنيم

وسلام:D

چاکرتیم داداش البته که این دورنگ ارزش بحث کردن نداره
تو هم بیخیال ولش کن.
راستی شیث رضایی کجاست؟؟؟؟؟خخخخخ

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهش نگو اقای دورنگ اینجا کسی هست که خیلی رو این بازیکنا تعصب داره ..!! :دی

تو مقياس خوب يا بد بودن اين بازيكنو گل زني اعلام كردي...بهت گفتم اين مقايست درست نيست!!

نيكبخت تو دوتا تيم خوب ظاهر شده بود!

درست نبايد حرف بزنه...نبايد اعتراض كنه...بايد مطيع دستورات كادر فني باشه اما هيچ كجا دنيا قانوني نيست ك بعد از اتمام قراردادش حتما بايد بمونه تو تيمي ك نيمكت نشينه!;)

فسخ قرارداد جانواريو تو شرايط خاصي بود...تا اخر فصل نميتونست براي تيم بازي كنه و توافقي جدا شدن
تو فقط جانواريو رو تو استقلال ديدي؟
كيانوش رحمتي...مجتبي جباري..اميد روانخواه .....نديدي ك استقلال چيكار كرد؟
قاضي اوله فصل مصدوم شد!!
بعد قضيه اختلافش با انصاري فرد و ...ك بهش بازي ندادن!;)

بحث به بيراهه نرفته عزيز!!
تو گفتي با پورشه مياد سر تمرين گفتم اين پورشه بخشي از رقم قرارداديه ك اقاي رويانيان با بازيكنانش ميبست!:D

والا اين بازيكن كار خطا و اشتباه و خلاف شرعي نكرده ك من بخوام ازش طرفدار بكنم!!:surprised:

در ضمن اگ براي پول امد اين طرف به نظرت تو تيمي ميموند ك اينقده راحت بهش پول و پورشه ميدادن بمونه بهتر نبود تا بياد تيمي ك مجبور باشه براي پولش بدوه؟؟:D
يا علي:gol:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خطاب به زین هالو دایی
زین هالوت فوتبالیسته هافبک دفاعی / یکی ز راست اخوره یکی ....یی....خخخخخخ
خطاب به زینه هالو قلعه نویی:

زینه هالوت فوتبالیسه هافبک راسته***دست وه شوناس که اینی خوس صاف ایواسته:biggrin:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
چاکرتیم داداش البته که این دورنگ ارزش بحث کردن نداره
تو هم بیخیال ولش کن.
راستی شیث رضایی کجاست؟؟؟؟؟خخخخخ

مرسي دادا

من بحثم رو نيكبخت نيست اصلا...بارها هم همه جا گفتم ازش خوشم نمياد ديگ...
شيث...به به ...عصن نابغه اي اون...كاپيتانم بوده يه زماني ها:d

GAME_OVER

کاربر ممتاز
میگی پرسپولیس واسه قاضی چیکار کرد که توقع تعصب دارید میگم پولشو داد دیگه چیکار باید میکرد میگی نیمکت نشین بود میگم خوب مصدوم بود باید نیمکت نشین میشد میگی قانون نیست بازیکن تا ابد تو تیم بمونه .. خب منم میدونم قانون نیست منم درباره قانون حرف نمیزنم درباره تعصب بازیکن حرف میزنم ..احترام به چند میلیون هوادار ..
درک این زیاد سخت نیست .. فقط بحث رو به بیراهه میبری و نمیخوای قبول کنی .. حرف نزن دیگه :D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگی پرسپولیس واسه قاضی چیکار کرد که توقع تعصب دارید میگم پولشو داد دیگه چیکار باید میکرد میگی نیمکت نشین بود میگم خوب مصدوم بود باید نیمکت نشین میشد میگی قانون نیست بازیکن تا ابد تو تیم بمونه .. خب منم میدونم قانون نیست منم درباره قانون حرف نمیزنم درباره تعصب بازیکن حرف میزنم ..احترام به چند میلیون هوادار ..
درک این زیاد سخت نیست .. فقط بحث رو به بیراهه میبری و نمیخوای قبول کنی .. حرف نزن دیگه :D

در ضمن اگ براي پول امد اين طرف به نظرت تو تيمي ميموند ك اينقده راحت بهش پول و پورشه ميدادن بمونه بهتر نبود تا بياد تيمي ك مجبور باشه براي پولش بدوه؟؟:d

گفتي براي پول امده...منم گفتم بعضي جابه جايي ها براي پول نيست!

خودت حرف نزن:d

باي

GAME_OVER

کاربر ممتاز
در ضمن اگ براي پول امد اين طرف به نظرت تو تيمي ميموند ك اينقده راحت بهش پول و پورشه ميدادن بمونه بهتر نبود تا بياد تيمي ك مجبور باشه براي پولش بدوه؟؟:d

گفتي براي پول امده...منم گفتم بعضي جابه جايي ها براي پول نيست!

خودت حرف نزن:d

باي

پرسپولیس اصلا قاضی رو نمیخواست که بخواد بمونه ..
الان میگی خب وقتی پرسپولیس نمیخواستش پس باید میرفت ... منم میدونم باید میرفت ولی میتونست حداقل به احترام هوادارا یه تیم دیگه بره ..پس ساکت باش :D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس اصلا قاضی رو نمیخواست که بخواد بمونه ..
الان میگی خب وقتی پرسپولیس نمیخواستش پس باید میرفت ... منم میدونم باید میرفت ولی میتونست حداقل به احترام هوادارا یه تیم دیگه بره ..پس ساکت باش :D

قاضي بازي نكرده به اون صورت براي پرسپوليس چ حساسيته ك الان داريد شماها؟
بعدم به خاطر اينكه ميگي به زعم شما اين بي احترامي رو كرده به دروغ پول پرست بناميد اين بازيكنو؟:D
ساكت نباش...منطقي باش:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
چه ربطی به تعداد بازیایی که کرده داره ؟؟
اها ینی الان تو منطقی یی؟؟؟؟؟؟
ساکت باش دیگه ..:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تعداد كم بازي باعث ميشه به اون صورت حساسيتي ك چ ميدونم زمان انتقال نيكي و انصاريان بوجود امد نباشه!:gol:

بازيكن تصميم گرفته بره جايي ك براش بهتره...حالا شماها به دروغ بگيد پول پرسته مهم نيست:d

بياين بگين قاضي احترام نذاشت...بيايد گله كنيد، بگيد انتظار ما از بازيكني يه فصل تو تيم ما بود اين نبود ك مستقيم بره تيم حريف، بيايد بگيد ما شاكي هستيم از رفتارش!! هيچ عيبي نداره...اما به دروغ انگ چيزي ك وجود نداره(بحث پول)نزنيد:gol:

اينو بهش ميگن منطق;)

ديگ نقل قول نگير مجبور ميشم بازم بيام ها:D

abandon

عضو جدید
از اونجایی که من لب خونیم خیلی قویه متوجه شدم

:surprised:کلا شماها خیلی باحالین:D

در ضمن اگ براي پول امد اين طرف به نظرت تو تيمي ميموند ك اينقده راحت بهش پول و پورشه ميدادن بمونه بهتر نبود تا بياد تيمي ك مجبور باشه براي پولش بدوه؟؟:D
همین کافی بود:gol:
قاضي بازي نكرده به اون صورت براي پرسپوليس چ حساسيته ك الان داريد شماها؟
بعدم به خاطر اينكه ميگي به زعم شما اين بي احترامي رو كرده به دروغ پول پرست بناميد اين بازيكنو؟:D
ساكت نباش...منطقي باش:D
:D
اين تعداد كم بازي باعث ميشه به اون صورت حساسيتي ك چ ميدونم زمان انتقال نيكي و انصاريان بوجود امد نباشه!:gol:

بازيكن تصميم گرفته بره جايي ك براش بهتره...حالا شماها به دروغ بگيد پول پرسته مهم نيست:d

بياين بگين قاضي احترام نذاشت...بيايد گله كنيد، بگيد انتظار ما از بازيكني يه فصل تو تيم ما بود اين نبود ك مستقيم بره تيم حريف، بيايد بگيد ما شاكي هستيم از رفتارش!! هيچ عيبي نداره...اما به دروغ انگ چيزي ك وجود نداره(بحث پول)نزنيد:gol:

اينو بهش ميگن منطق;)

:d
قاضی آقای گل میشه البته بعد از آهااااااااااااااای فرهااااااااااااااااااااد مجیییییییییییدی:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی با اطمینان از مهم نبودن پول حرف میزنی .. نمیدونم از کجا اینقد اطمینان داری !!!!
ولی ما بازم میگیم نه قرمز نه ابی فقط سبز هزاری ..:D
دفاع جانانه ت هم از قاضی برام جالب بود چند سال بعد وقتی یه مربی کج سلیقه باز این قاضی رو اورد پرسپولیس متوجه میشی که اینجور بازیکنی ارزش دفاع نداره
شبخوش

abandon

عضو جدید
خیلی با اطمینان از مهم نبودن پول حرف میزنی .. نمیدونم از کجا اینقد اطمینان داری !!!!
ولی ما بازم میگیم نه قرمز نه ابی فقط سبز هزاری ..:D
دفاع جانانه ت هم از قاضی برام جالب بود چند سال بعد وقتی یه مربی کج سلیقه باز این قاضی رو اورد پرسپولیس متوجه میشی که اینجور بازیکنی ارزش دفاع نداره
شبخوش
چند سال بعد مهم نیست مهم الانه که با قدرت و جوانی بازی میکنه.وارزش هاشو که تو پرسپولیس زیر سوال رفتو بخوبی تو استقلال نشون میده.

بالا