كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ScoRPioN2

کاربر فعال
درود
شتر در خواب بیند پنبه دانه :biggrin::biggrin:

lickopen

عضو جدید
من دروغ نگفتم هرچی که گفتم حقیقت بود.
حالاتوبگو میدونی چراخداخون رودررگ و آن هم زیرپوست قرارداده؟
چون خدامیخواسته هیچ کس رنگ زشت خون رونبینه!!!:D:biggrin::D:biggrin::D:biggrin::D:biggrin:
آبیته;);)
اگه اون خون قرمز که فقط به نظر تو زشته ( طبیعتا خیلی هم قشنگه ) تو رگهات نبود ، نمی تونستی بشینی پای اینترنت و همش ...... بزنی .

آخرین ویرایش:

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart:پیشاپیش قهرمانی پرسپولیس را به همه هواداران طوفان سرخ تبریک میگم.:heart:
نه بابا مثل اینکه تراکتورا فراموش کردین جو نگیردتون.........:smile: از موج آبی پوشا غافل نشی قطره دریا هر چی باشه تو فقط یه قطره ای.........اما فولادیا دریان:biggrin:

RIG

متخصص C#.net
استقلا ل بی همتاست. در مورد اون تیم که بهش میگن پرسپولیس ما استقلالی ها اصلا واسمون مهم نیست که پرسپولیس چه نتیجه ای میگره چون اصلا" در حد استقلاب نیستن و اینکه واسه ما یه تفریح هست که پرسپولیس رو به عنوان تیم قبول داریم .

lickopen

عضو جدید
عشق است پرسپولیس ...

عشق است پرسپولیس ...

استقلا ل بی همتاست. در مورد اون تیم که بهش میگن پرسپولیس ما استقلالی ها اصلا واسمون مهم نیست که پرسپولیس چه نتیجه ای میگره چون اصلا" در حد استقلاب نیستن و اینکه واسه ما یه تفریح هست که پرسپولیس رو به عنوان تیم قبول داریم .[/QUOTE]
راست میگی . تیم بزرگی مثل پرسپولیس اصلا با اس تق لال قابل مقایسه نیست . حالا چرا بهش میگن تیم نمی دونم ؟ واقعا استقلال تو گل خوردن بی همتاست . اینو هستم .:biggrin:

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگریه نگاه به جدول بکنی میبینی کدوم تیم بیشترگل میزنه وکدوم بیشتر گل میخوره آقای باهوش.
تو واقعا فوتبال نگاه میکنی

RIG

متخصص C#.net
استقلا ل بی همتاست. در مورد اون تیم که بهش میگن پرسپولیس ما استقلالی ها اصلا واسمون مهم نیست که پرسپولیس چه نتیجه ای میگره چون اصلا" در حد استقلاب نیستن و اینکه واسه ما یه تفریح هست که پرسپولیس رو به عنوان تیم قبول داریم .
راست میگی . تیم بزرگی مثل پرسپولیس اصلا با اس تق لال قابل مقایسه نیست . حالا چرا بهش میگن تیم نمی دونم ؟ واقعا استقلال تو گل خوردن بی همتاست . اینو هستم .:biggrin:[/QUOTE]
تیم 30 ثانیه ای:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: جرسجولیس شولااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخه

lickopen

عضو جدید
تیم 30 ثانیه ای:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: جرسجولیس شولااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخه

اشتباه قفتی عژیژم . اون اشتخلاله که شولاخه .

آخرین ویرایش:

lickopen

عضو جدید
آدمای الکی خوش ...

آدمای الکی خوش ...

پرسپولیسی ها نزنید تو ذوقشون . حالا تو عمرشون یه بار دوم شدن بذارید خوش باشن .:biggrin:

lickopen

عضو جدید
perspolis is the best team in Asia

perspolis is the best team in Asia

به نظر من گل دوم افساید نبود و داور مشکل بینایی داشته . اینو من نمی گم همه میگن . ما 2-1 بردیمشون اگر چه اون بالا 1-1 نوشته بود . واقعا نامردی بود . دم تمام پرسپولیسیا گرم که جشن قهرمانی رو براشون تلخ کردن .;)

lickopen

عضو جدید
نایب قهرمانی مبارک .
.
.
.
خیلی حال کردم وقتی فهمیدم ذوب آهن برده و استقلال مساوی کرده . اونم با گل بسیار زیبای طالب لو

.
نمی دونم چرا این استقلالی ها تا دیروز قربون مرغابی ( مرفاوی ) می رفتن ولی امروز میگن هورررا ! من می دونم چرا رفت . چون اونم فهمید که با استقلال به جایی نمی رسه !

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازی سختی در پیش داریم درسته فولاد گستر لیگ یکیه اما تیم زور داری نشون داده و با برنامه ولی بازم پرسپولیس شانشس برای قهرمانی خیلیه و ایشالا قهرمان میشیم اگه پرسپولیس زود به گل برسه که مطمئن هستم زود به گل میرسیم

اینو هم بگم که فولاد گستر حد اقل از استقلال قوی تره

amir6881

عضو جدید
استقلال از اینجا رونده از اونجا مونده
از لیگ آسیا که حذف شد جام حذفی هم همینطور
حالا اگه سال دیگه سهمیه ایران توی آسیا را هم یکی کم کنن بدجوری میره تو پاچه استقلالیا

بالا